1 Products found
Rūšiuoti pagal:

-20%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

EVELINE-ŠVYT.SUT.PR.FEEL THE GLOW D.01-5903416034131-
4,99 €
3,99 €
3,99 € / vnt.
Member Card

3,99 €/vnt.

Veido kontūravimo priemonės


Veido kontūravimas (kitaip dar vadinamas veido modeliavimas) – speciali makiažo technika, kuri gali ne tik paryškinti, bet kartais ir pakeisti veido bruožus. Tinkamai atrinktos priemonės ir teisingos technikos padės paslėpti trūkumus ir išryškinti veido formos ir tipo privalumus.


Veido modeliavimo paletės – priemonės


Veido modeliavimo priemonės dažniausiai apima skaistalus, bronzantą, maskuoklį, veido kontūravimo pieštuką, highliterį ir kitus panašius produktus, padedančius formuoti veido bruožus. Kartais įsigyti visas priemones atskirai gali reikalauti daug laiko ir investicijų, todėl patogesnis variantas – veido modeliavimo paletė ar veido kontūravimo rinkinys. Įsigijus tokius rinkinius, vienoje vietoje rasite visas reikiamas priemones.


Šlapias ar sausas veido kontūravimas?


Dažnas klausimas pirmą kartą renkantis veido kontūravimo priemonės – ar jos turėtų būti sausos, ar šlapios? Pradedantiems rekomenduojamas sausas veido kontūravimas – tokias priemones lengviau išskaidyti. Taip pat galima pabandyti šlapias ir sausas makiažo priemones derinti kartu. Pradžiai pakaktų sausos pudros ar bronzanto ir maskuojančios priemonės. Kad pavyktų sukurtį puikų įvaizdį, svarbus kokybiškas veido kontūravimo šepetėlis ir veido atspalvį atitinkantis kontūravimo pieštukas.

Šlapias veido kontūravimas ir tokio tipo modeliavimo rinkiniai dažniau naudojami profesionalų ar jau patyrusių, išmanančių makiažo subtilybes. Šlapios priemonės labiau tiks sausai odai, kai reikia suteikti spindesio, tačiau jų verčiau vengti riebios, mišrios odos savininkams. Jei veidą modeliuojate kreminėmis, šlapiomis priemonėmis, vis tiek reikėtų makiažą „užtvirtinti“ biria ar kompaktine pudra. Taip jis išliks ilgiau.


Modeliavimas pagal veido formą


Tobulo veido kontūravimo paslaptis – gebėjimas techniką pritaikyti pagal savo veido formą. Koks turėtų būti veido modeliavimas pagal veido formą?
Apvalaus veido kontūravimas. Labai svarbi zona yra nosis. Ją galima patamsinti šonuose, o tiltą pašviesinti. Jei nosis ilga – galima tamsinti šonus ir nosies galiuką. Šiam tipui reikėtų tamsinti smilkinius, kaktos šonus, vietas po skruostikauliais. Labai svarbu pašviesinti paakius.
Ovalo formos veidas. Šio tipo veidą reikia šviesinti paakių zonoje. Jei oda sausa, galima pašviesinti kaktos vidurį. Patamsinti galima kaktos šonus bei vietas po skruostikauliais.
Kvadrato forma. Geriausia šviesinti vietas po akimis ir smakro vidurinę dalį. Patamsinti reikėtų kaktos šonus, plaukų augimo bei žandikaulio linijas.
Širdies formos veidas. Turintiems šio tipo veido formą rekomenduojame pašviesinti viršutinės lūpos dvigubą išlinkimą, vidinius akių kampučius, paakius, kaktos vidurį. Tamsinti galite vietas nuo ausų iki kaktos vidurio, skruostikaulių apatinę liniją.


Kodėl verta pirkti kosmetiką „DROGAS“ el. parduotuvėje?


Jei jus domina veido modeliavimas internetu ir galimybė įsigyti tam skirtų priemonių patogiau ar pigiau, siūlome jų ieškoti mūsų el. parduotuvėje. Čia rasite tokių prekės ženklų kaip „Isadora“, „Artdeco“, „Loreal“, „Essence“, „Maybelline“, „NYX“, „Gosh“ produkcijos. Jei jums svarbi geresnė kaina, primename, kad kone kasdien el. parduotuvėje rasite ne vieną patrauklią akciją. Užsukite ir išsirinkite!
Dažniausiai užduodami klausimai


Galima rinktis tiek sausą, tiek skystą veido kontūravimo priemonę, tačiau, jeigu neturite daug įgūdžių ir praktikos, patartina pradėti nuo sausos.

Veidą kontūruoti reikėtų atsižvelgus į jo formą. Dažniausiai kontūravimo priemonės naudojamos makiažui užbaigti.