1 Products found
Rūšiuoti pagal:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MAKE UP REVOLUTION-MAKE UP REVOLUTION, CONCEAL & DEFINE, maskuoklis, 1 vnt.-5057566016872-

Maskuokliai


Kiekviena moteris puikiai žino, jog tobulumui ribų nėra, o jeigu kalbame apie odą ir jos priežiūrą, šis faktas tik dar kartą pasitvirtina. Tai spuogelis išdygsta, tai raudona dėmelė atsiranda, tai paakiai patamsėja – būtent todėl maskuokliai yra ypač dažnas pirkinys mūsų parduotuvėje. Net jeigu oda yra itin lygi, sveika, gražios tolygios spalvos ir be jokių spuogų (kvepia fantastika), jai taip pat gali prireikti maskuoklių. Kartais dėl įvairių priežasčių kamuoja bemiegės naktys, kurių rezultatas atsispindi pajuodusių paakių zonoje. Būna, jog net sveikiausią odą išberia, nes aplinkoje ypač daug alergenų, chemijos, kitų dirgiklių. Orai taip pat keičiasi – tiek stipri saulė, tiek drėgnas, sausas oras, ar šaltis, gali sudirginti odą. Veido oda staigiai paraudonavo, išsausėjo – maskuokliai tokiu atveju puikus sprendimas. Na, o žmonės, kurie kenčia nuo nuolat pasikartojančių veido bėrimų, pajuodusių paakių, pigmentinių dėmių, randelių nuo spuogų, ar išsiplėtusių veido kapiliarų, maskuoklius visada turi su savimi. Maskuokliai – stebuklas, kuris paslėps arba sumažins bet kokią problemą. Taip, tiesa, jog reikia gydyti pačią problemą, ieškoti ją sukėlusių priežasčių, tačiau, kaip žinia, tai užtrunka nemažai laiko, o ir kartais didžiausias kaltininkas – genai, todėl maskuokliai yra puikus išradimas.


Maskuokliai veidui mūsų asortimente


Atrodytų, jog visi maskuokliai vienodi, skirtingos tik kainos ir atspalviai. Svarbiausia turėti bet kokį ir naudoti, tačiau tai toli gražu klaidingas mąstymas. Kodėl? Skiriasi maskuoklių konsistencija, atspalvis, naudojimo būdas, forma, paskirtis, sudėtis ir daug kitų niuansų. Pakalbėkime plačiau, kokie būna maskuokliai. Maskuoklis spuogams puikiai tiks paslėpti vieną, netikėtai išdygusi spuogą, kuris gadina visą vaizdą ir nuotaiką. Turinčioms riebią odą, puikiai tiks maskuoklis riebiai odai, sausai - drėkinamasis maskuoklis. Švytėjimo suteikiantis maskuoklis suteiks dvigubą efektą: paslėps netobulumus ir suteiks švytėjimo. Paakių maskuokliai neatskleis aplinkiniams Jūsų nuovargio, miego trūkumo ar kitų paslapčių (pvz. ne itin gerų genų). Raudonio maskuoklis, kitaip - maskuoklis paraudusiai odai privers Jus pamiršti apie šią problemą, o porų maskuoklis leis padaryti tobulą makiažą. Na, o jeigu neturite vienos konkrečios probleminės srities, kurią reikia maskuoti, išbandykite mūsų topų topą - CATRICE TRUE SKIN HIGH COVER CONCEALER. Tai efektyvus maskuojamasis kremas, kuris paslėps visus netobulumus, o tuo pačiu drėkins odą, nes sudėtyje yra hialurono rūgšties. Priemonė yra atspari vandeniui, tad ilgai laikysis ant odos.


Maskuokliai paakiams


Veido maskuokliai paakiams, tai itin dažnai perkama priemonė, mat su šia problema susiduria tikrai nemažai moterų. Jos priežasčių yra daug: itin plona paakių oda, genetika, įdubusios akys, nuovargis, ligos ir t.t. Kokie geriausi maskuokliai, galite pasakyti tik Jūs, kuomet išbandysite, o jeigu nežinote, kurį maskuoklį rinktis paakiams, rekomenduojame universalų, bet populiarų pasirinkimą. Tai BRIGHT EYES iš LUMENE, itin efektyvi ir 100 % veganiška priemonė paakių maskavimui. BRIGHT EYES puikiai iškart maskuoja tamsius ratilus paakiuose ir padeda sumažinti paburkimą, todėl oda aplink akis atrodo skaistesnė. Ši priemonė drėkina ir skaistina odą, padeda maskuoti smulkias raukšleles aplink akis ir ilgainiui mažina tamsius ratilus paakiuose. Maskuoklis - kaina žema, o efektas ypač pastebimas.


Maskuokliai paraudusiai veido odai paslėpti


Paraudusi veido oda – taip pat dažna problema, kurios atsikratyti nėra lengva, bet paslėpti užtrunka keletą sekundžių. Šioje situacijoje draugas – žalias maskuoklis, kuris padės užmaskuoti paraudusias odos vietas, pavyzdžiui, išsiplėtusius kapiliarus. Oranžinis maskuoklis, tuo tarpu, tinkamas paakiams. Nepriklausomai, su kokia problema susidūrėte, veido skaistinimas - viena iš maskuoklio užduočių.


Prekių ženklai


Mes žinome, jog užmaskuoti pačiu netinkamiausiu laiku išdygusį spuogą ar paslėpti nuovargio žymes po akimis neatima daug laiko ir pastangų. Tačiau taip pat esame tikri, jog kokybiškam maskavimui reikalingos kokybiškos priemonės, kurių kaina Drogas parduotuvėje yra draugiška. Pasinaudojus gera akcija, prekių galėsite įsigyti dar pigiau. Nyx Professional Makeup, Maybelline New York, Rimmel, Revlon, Loreal Paris, Max Factor, Artdeco, Bourjois, Essence, Gosh, Catrice – tik pažiūrėkite, kiek prekių ženklų siūlo Jums savo kokybiškas priemones, tereikia išsirinkti. Maskuojamasis pieštukas, paakių korektorius, porų ar raudonio maskuoklis – kas aktualu Jums? Maskuokliai internetu – patogu, greita ir saugu.
Dažniausiai užduodami klausimai


NYX PROFESSIONAL MAKEUP Concealer Wand, ARTDECO Perfect Teint Concealer, GOSH Concealer High Coverage - trys popouliariausios priemonės tamsių paakių maskavimui Drogas parduotuvėje.

Norite itin draugiškos kainos, bet gerų rezultatų? Įsigykite ESSENCE Stay All Day 16h.

Makiažo pagrindas yra skirtas visam veidui, o štai maskuoklis - tik trūkumams maskuoti, todėl šias priemones reikėtų naudoti pagal paskirtį.