1 Products found
Rūšiuoti pagal:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

RIVAL LOVES ME-RIVAL LOVES ME, SKIN OPTIMIZER, makiažo pagrindas SPF15, 30 ml-4305615704043-

Makiažo pagrindai


Makiažo pagrindas – viena svarbiausių makiažo priemonių, kurią rasime kone kiekviename kosmetikos krepšelyje. Gerai parinktas ir tikslingai naudojamas, makiažo pagrindas gali padėti išlyginti odą, paslėpti trūkumus, suteikti jai spindesio ar atvirkščiai – matinį efektą. Dažnai tobulam dieniniam makiažui pakanka vien gero padengimo pudra ir blakstienų tušo ar antakių pieštuko.


Kad makiažo pagrindas atliktų savo darbą teisingai, būtina jį pasirinkti pagal savo odos atspalvį, tipą, žinoti, kaip juo naudotis. Taip pat būtina naudoti kokybišką, žinomų prekės ženklų kosmetiką, kuri jau išbandyta ir patikrinta laiko. Būtent tokią rasite ir mūsų el. parduotuvėje.


Makiažo pagrindai mūsų asortimente


Makiažo pagrindas – kas tai? Turbūt į šį klausimą atsakinėti plačiai nereikia, nes jį per savo gyvenimą yra išbandžiusi ne viena moteris, o dažnai ypatingomis progomis ir vyrai. Iš esmės tai veidą padengianti makiažo priemonė, suteikianti atspalvį. Kalbant apie tipus, tai gali būti skystas makiažo pagrindas, makiažo pagrindas pudra (kompaktinė, mineralinė), pastaruoju metu populiarus BB kremas su atspalviu.


Makiažo pagrindas – kaip naudoti? Jei naudojate skystą makiažo pagrindą, labai svarbu, kad jis būtų padengtas tolygiai. Geriausia tai daryti specialia kempinėle arba šepetėliu, o ne pirštais. Taip pat stenkitės nepadauginti priemonės – geriau ją išspauskite ant riešo, o ne tiesiai ant veido. Taip galėsite kontroliuoti priemonę ir sunaudoti tiek, kiek reikia. Sausą pudrą geriausia padengti storu šepetėliu, lengvais sukamaisiais ar tapšnojamaisiais judesiais per visą veidą. priemonės – geriau ją išspauskite ant riešo, o ne tiesiai ant veido. Taip galėsite kontroliuoti priemonę ir sunaudoti tiek, kiek reikia. Sausą pudrą geriausia padengti storu šepetėliu, lengvais sukamaisiais ar tapšnojamaisiais judesiais per visą veidą.


Mūsų el. parduotuvėje rasite pakankamai didelį kosmetikos priemonių asortimentą, tarp kurio ir skystas makiažo pagrindas, BB kremai, mineralinė, kompaktinė pudra. Taip pat kiekvieną savaitę skelbiame vis naują akciją, todėl mėgstamų prekės ženklų kosmetikos galite įsigyti pigiau.


Pudra pagal odos tipą


Makiažo pagrindas riebiai odai. Toks makiažo pagrindas neturėtų turėti riebalų, kurie tik dar labiau užkimš poras ir suteiks odai daugiau blizgėjimo. Geriausiai tiks makiažo pagrindas vandens pagrindu, lengvos tekstūros priemonės, taip pat galima naudoti sausą, mineralinę pudrą.


Makiažo pagrindas jautriai odai. Jo sudėtis turėtų būti švelni, be agresyvių medžiagų, taip pat svarbu, kad priemonė turėtų SPF apsaugą ir tolygiai padengtų odą. Itin plonai odai su matomomis kraujagyslėmis ar raudonomis dėmėmis reikalingas makiažo pagrindas Makiažo pagrindas sausai odai. Jis turi būti drėkinantis. Geriausiai tinka skystas pagrindas, toninis drėkiklis, putos ar silikoninis makiažo pagrindas.


Makiažo pagrindas mišriai odai. Mišriai odai tinka kone visų tipų ir rūšių makiažo pagrindai. Galima juos kombinuoti pagal poreikį – sausesnėms vietoms naudoti drėkinančią odą, o vietose, kur oda riebesnė ir blizgi – matinę.


Makiažo pagrindas brandžiai odai. Priemonė taip pat turėtų būti giliai drėkinanti, užpildanti raukšleles, tačiau lengva. Ypač gerai brandžią odą padengia putų konsistencijos makiažo pagrindas.


Makiažo pagrindas spuoguotai odai. Tokiai odai būtinos priemonės, kurios nekemša porų, yra kuo natūralesnės sudėties. Ypač tinka BB kremas ar problemą sprendžiantis kremas su spalva.


Kokios pudros nekemša porų?


Makiažo pagrindas probleminei odai ir turintiems daug spuogų turėtų būti kuo kokybiškesnės sudėties, nekemšantis porų. Jei jus domina makiažo pagrindas nekemšantis porų, atidžiai skaitykite etiketes ir ieškokite kuo natūralesnių produktų. Geriausias makiažo pagrindas, kuris padės išlaikyti odą sveiką yra mineralinės pudros. Jos lengvai padengia ir neriebina odos.


Prekių ženklai


Jei jus domina makiažo pagrindas internetu, jį galite įsigyti mūsų el. parduotuvėje. Čia galime pasiūlyti „Essence“ , „Max Factor“, „Loreal Paris“, „Maybelline New York“, „Nyx Professional Makeup“, „Lumene“, „Gosh“ ir kitų populiarių prekės ženklų produkcijos.
Dažniausiai užduodami klausimai


Itin populiari priemonė jautriai odai - BELL HYPOALLERGENIC Nude&Moist kreminė drėkinanti pudra.

Makiažo pagrindai, skirti probleminiai odai nekemša porų. Taip pat poras apsaugo natūralesnės, lengvesnės makiažo priemonės/pagrindai.

Drogas parduotuvėje yra įvairūs makiažo pagrindai su SPF. Pavyzdžiui: LUMENE Blur 16H Longwear kreminė pudra, MAX FACTOR Facefinity makiažo pagrindas ir t.t.