Nagų lakai


Šiandien įprasta matyti moters nulakuotus nagus, o nagų lakai yra vienas populiariausių pirkinių mūsų el. parduotuvėje. Ypač mėgstamas yra ilgalaikis gelinis lakavimas, tačiau ne visoms šis dažymo būdas tinka ir patinka. Būna, jog lakas tiesiog nesilaiko, mat žmogaus organizmas atstumia jį kaip svetimkūnį. Taip pat yra ir alergiškų žmonių arba tų, kuriems patinka nagų lako spalvą pakeisti bent kas keletą dienų. Na, o jeigu visgi reguliariai atliekate ilgalaikį gelinį lakavimą pačios namuose, mūsų el. parduotuvėje galėsite įsigyti tam reikiamų priemonių. Tiesa, ar žinojote, jog ilgalaikiam manikiūrui bei pedikiūrui atlikti tiks ir hibridinis nagų lakas? Kokią spalvą pasirinktumėte?

Dalis moterų renkasi ypač ryškius atspalvius, kitos mėgsta švelnumą: renkasi permatomą arba pastelinę, kūno spalvos laką. Be abejo, nagų lakai nėra būtini ir tikrai neprivaloma jais lakuotis, tačiau daug moterų pripažįsta, jog tvarkingi, prižiūrėti ir nulakuoti nagai ne tik gražiai atrodo, bet ir pakelia nuotaiką. Galbūt manikiūras – savotiška terapija, o gal taip veikia pasirinktos spalvos? Kaip ten bebūtų, net jeigu nagai nėra lakuojami, jie, kaip ir odelės aplink nagą, turi būti prižiūrėti.

Kam žmogui reikalingi nagai?
Ar žinojote, jog žmogaus nagai yra ne dėl grožio, bet ir ne be priežasties. Jie apsaugo rankų bei kojų pirštus, kurių galiukuose yra labai daug receptorių (nervų, lytėjimo). Įdomu ir tai, jog dominuojančios rankos nagai tikrai auga greičiau nei kitos, t.y. jeigu esate dešiniarankis, dešinės rankos pirštų nagai augs greičiau. Nebijokite, tai nebus akivaizdžiai matomas skirtumas, tačiau tas faktas tikrai egzistuoja.


Nagų lakai mūsų asortimente


Drogas parduotuvėje Jūsų laukia įvairiausi nagų lakai: nagų lakas su blizgučiais, juodas nagų lakas, nagų lakas vandens pagrindu ir tt.
Nagų lakas vienspalvis – dažnas pasirinkimas, mėgstantiems klasiką, tvarkingus ir vienspalvius nagus. Ne paslaptis, jog mažos mergaitės taip pat mėgsta lakuotis nagus, tačiau labai svarbu užtikrinti, jog nagų lakas vaikams būtų saugus. Nagų lakas mergaitėms turi būti skirtas būtent mažiems nagučiams puošti, o jo sudėtis negali būti agresyvi.
Jeigu esate prancūziško manikiūro šalininkė, tuomet Jūsų pirkinių krepšelyje privalo atsidurti nagų lakų rinkinys, skirtas būtent prancūziškam manikiūrui. Rinkinyje rasite viską, ko reikia prancūziškam manikiūrui pasidaryti: nagų lako pagrindą, baltos spalvos laką nagų galiukams, viršutinį nagų lako sluoksnį bei 20 nagų šablonų.


Stiprinantis nagų lakas


Kartais moterys susiduria su lūžinėjančių, silpnų, plonų nagų problema. Tai gali būti dėl įvairiausių priežasčių: vitaminų trūkumas, hormonų disbalansas, nago pažeidimai, įvairios nagų ligos ir t.t. Tokioje situacijoje pagelbėti galėtų stiprinantis nagų lakas. Vienas populiariausių CATRICE, STRONGER NAILS, stiprinantis nagų lakas.
Šis nagų lakas moterims ne tik suteikia spalvą, bet ir stiprina nagus. Galima naudoti 2 kartus per savaitę. 82% naudojusių patvirtino, kad nagai mažiau lūžinėja jau po 1 savaitės naudojimo. (50 moterų rezultatai). O jeigu norite lako be spalvos, tuomet tiks RIVAL LOVES ME, SOFT & SHARE, nagų lakas. Pusiau skaidrus nagų lakas su maitinamuoju simondsijų aliejumi ir nagus stiprinančiu kvarcu ne tik pagražins, bet ir sustiprins nagus.


Ilgai išliekantis nagų lakas


Ilgai išliekantis nagų lakas – kiekvienos moters svajonė, kuri lengvai gali tapti realybe. Šiandien ilgai išliekantis nagų lakas yra tikras išsigelbėjimas norinčioms, kad nagai ilgai išliktų gražūs, o jų blizgesys ir spalva nepakistų. Platus yra tiek spalvų, tiek prekių ženklų pasirinkimas, todėl šiandien ilgai išliekantis nagų lakas yra prieinamas kiekvienai moteriai.


Prekių ženklai


Prekių ženklai, kurių priemonės yra mūsų asortimente, yra patikimi ir pasižymi aukšta kokybe bei gera kaina. Būk, Catrice, Nyx Professional Makeup, Isadora, Essence, Golden Rose, Lumene, Rival De Loop. Visi šie prekių ženklai pelnę ir profesionalų simpatijas bei pasitikėjimą. Profesionalūs nagų lakai tikrai tinkami naudoti ne tik salonuose, bet ir namuose.
Nors nagų lakas naudojamas tam, kad nagai būtų prižiūrėti, gražūs ir norimos spalvos, dar ši priemonė, jeigu yra kokybiška, turi ir kitų privalumų. Gali stiprinti nagus, puoselėti juos, mat sudėtis būna papildyta tokiais gėriais, kaip aminopeptidais, vitaminais A, C, E, pantenolis.


Kodėl verta pirkti kosmetiką „DROGAS“ el. parduotuvėje?


Ar gali būti, jog nagų lakai pigiau kainuoja el. parduotuvėje? Tikrai taip, mat čia neretai taikomi išskirtiniai pasiūlymai, akcijos, nuolaidos. Tai galite lengvai sužinoti, įvedę į paiešką „nagų lakai akcija“ ir tikrai išsirinksite sau tinkančią priemonę gera kaina. Nagų lakai internetu, tai ypač patogus būdas apsipirkti, neišeinant iš namų. Išbandykite ir sužinokite, kokie geriausi nagų lakai būtent Jums.
Dažniausiai užduodami klausimai


Tai, kiek reikia laukti, kol nudžius nagų lakas, priklauso nuo konkrečios priemonės bei jos aprašymo, kurį rasite tiek internete, tiek pakuotėje.

Nagų lakavimo sluoksnių skaičius priklauso nuo norimo spalvos intensyvumo, priemonės pasidengimo bei rekomendacijų. Dažniausiai pasirenkama lakuoti dviejais sluoksniais.