Skalavimo skysčiai, gaivikliai

2 Products found
Rūšiuoti pagal:

-20%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

ORAL B-ORAL B, 3D WHITE LUXE PERFECTION, burnos skalavimo skystis, 500 ml-8001090540751-
6,99 €
5,59 €
11,18 € / l
Member Card

11,18 €/l

Priežiūra ir poveikis:

-20%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

ORAL B-ORAL B, GUM & ENAMEL, burnos skalavimo skystis, 500 ml-8001090720399-
6,99 €
5,59 €
11,18 € / l
Member Card

11,18 €/l

Priežiūra ir poveikis:

Burnos skalavimo skysčiai ir gaivikliai


Tam, kad galėtumėme džiaugtis sveika, gražia ir gaivia šypsena, vien noro neužtenka. Dantų šepetėlis, pasta, burnos skalavimo skystis bei tarpdančių siūlas – tai, ką būtina turėti savo namuose. Pakalbėkime šiandien apie tai, kokie burnos skalavimo skysčiai būna ir kam jie skirti. Jų pasirinkimas yra išties platus, o skiriasi ne tik skysčio sudėtis, kvapas, bet ir poveikis bei paskirtis. Burnos skalavimo skystis nuo uždegimo, nuo grybelio, su fluoru, su deguonimi, be alkoholio, chlorheksidinas, burnos skalavimo skystis vaikams, suaugusiems – galima vardinti ir vardinti, tačiau vienas aišku. Burnos skalavimo skystį reikia naudoti pagal paskirtį, o renkantis – atsižvelgti į savo dantų bei dantenų būklę.


Antibakterinis burnos skalavimo skystis internetu


Žmonės neretai klausia, koks yra geriausias burnos skalavimo skystis? O mes atsakome, jog vieno atsakymo tiesiog nėra. Viskas priklauso nuo Jūsų poreikių, dantų ir dantenų būklės bei lūkesčių. Pavyzdžiui, jeigu ieškote gero antibakterinio burnos skalavimo skysčio, tai vienas populiariausių yra LISTERINE, TOTAL, antibakterinis burnos skalavimo skystis. Kasdienio naudojimo, suteikiantis šešeriopą naudą visapusei burnos sveikatai – sumažina dantų apnašas taip palaikant jų natūralų baltumą, palaiko sveikas dantenas, saugo dantis nuo ėduonies, neleidžia susidaryti dantų akmenims, sunaikina net iki 99,9% burnos bakterijų ir suteikia iki 24val. trunkančią gaivios burnos apsaugą. Primename, jog internetu neretai pirkti būna pigiau, nes čia taip pat siūlomos didelės nuolaidos, akcijos.


Burnos skalavimo skystis jautriems dantims


Jeigu Jūsų dantys jautrūs, puikiai tiktų BEAUTY FORMULAS, TOTAL CARE SENSITIVE, burnos skalavimo skystis jautriems dantims. Sudėtyje yra fluorido, kuris apsaugo nuo ėduonies susidarymo ir dantų gedimo. Puikaus kvapo.

Dar vienas populiarus ir dėmesio vertas pasirinkimas ELMEX, SENSITIVE, burnos skalavimo skystis nuo dantų ėduonies ir jautrumo. Sudėtyje esantis amino fluoridas suformuoja patvarų apsauginį sluoksnį virš atvirų dentino kanalėlių ir apsaugo nuo išorinių dirgiklių bei dentino ėduonies. Speciali sudedamoji dalis padeda sumažinti jautrumą. Skalavimo skystis prasiskverbia į visas burnos gleivinės vietas, dantenų kišenes, kurių neįmanoma pasiekti dantų šepetėliu.

Burnos skalavimo skystis naudojimas: nuimti dozavimo indelį ir dangtelį. Į indelį įpilti skysčio. Skalauti skysčiu dantis ir dantenas 30 sekundžių, po to išspjauti. Procedūrą kartoti 1-2 kartus dienoje. Naudojimas gali skirtis priklausomai nuo pasirinktos priemonės, todėl būtina perskaityti naudojimo nurodymus.


Gydomasis burnos skalavimo skystis internetu


Gydomasis burnos skalavimo skystis yra lengvai prieinamas ir internetu. Tai patogus būdas apsipirkti neišeinant iš namų. Burnos skalavimo skystis - nauda akivaizdi ir pagrįsta tyrimais. Gydomasis skystis gali padėti pagerinti dantų ir dantenų būklę esant uždegimams ar kitokiems negalavimams. Taip pat dauguma jų yra gera profilaktika prieš dantų ir dantenų ligas. Išsirinkite sau tinkamą.


Burnos skalavimo skysčiai ir gaivikliai DROGAS parduotuvėje


Drogas parduotuvėje pasirinkimas labai platus: vaikiškas burnos skalavimo skystis, antiseptinis, dezinfekcinis, natūralus, priešuždegiminis burnos skalavimo skystis, mėtinis, kokosų skonio ir daugybė kitų. Burnos skalavimo skystis – kaina draugiška, o rezultatas viršija lūkesčius. Nepamirškite pasinaudoti siūloma akcija ir išbandyti kažką naujo.


Kaip išsirinkti tinkamą burnos skalavimo skystį bei gaiviklį?


Norint išsirinkti sau labiausiai tinkantį burnos skalavimo skystį bei gaiviklį, patariame pasitarti su gydytoju odontologu. Jeigu renkatės patys, tuomet verta paskaityti įvairių priemonių aprašymus ir pabandyti suprasti savo dantų poreikius? Galbūt jaučiate jautrumą? O gal dažnai aplanko burnos grybelis, infekcijos? Gal esate po dantų šalinimo operacijos ir reikia kiek griežtesnės higienos? Gal trūksta stipresnės gaivos ir mėtinio kvapo? Tik Jūs žinote geriausiai, koks burnos gaiviklis ar skalavimo skystis tiks ir patiks Jums. Na, o Drogas parduotuvė užtikrins, jog būtų iš ko rinktis.
Dažniausiai užduodami klausimai


Burnos ertmę skalauti reikėtų vakare ir ryte arba taip, kaip nurodyta konkrečios priemonės naudojimo instrukcijoje.

Skalavimo skystį reikėtų rinktis atsižvelgiant į savo poreikius, problemą. Balinantis, gaivinantis, daugiafunkcinis, raminantis ir t.t.