SCHOLL

0 Products found
Rūšiuoti pagal:

SCHOLL


Scholl – pavadinimas, kuris asocijuojasi su gražiomis, sveikomis ir švelniomis pėdomis. Ir ne be reikalo, mat Scholl produktai tam ir buvo sukurti. Scholl atsiliepimai puikiai parodo, kokios tai priemonės ir kuo jos ypatingos.


Scholl produktų asortimentas


Scholl produktų asortimentas labai platus: Sholl vitpadžiai, pėdų šveitiklis, pėdų kremas, padukai, elektrinis pėdų šveitiklis ir t.t. Viskas Jūsų pėdoms ir dėl jų. Nes tai ne tik estetikos, bet ir geros savijautos dalis. Lengvos, be jokių skausmų, pažeidimų ar sausumo pėdos leidžia jaustis žymiai geriau.
Na, o dar didesniam komfortui ir gaivumui buvo sukurtas SCHOLL FRESH STEP batų purškalas. Jis akimirksniu neutralizuoja kvapus ir suteikia 24 valandų apsaugą nuo nemalonių kvapų susidarymo.


Kaip naudoti Scholl pėdų šveitiklį?


Dažnai klausiama, kaip naudoti Scholl pėdų šveitiklį, tačiau tame nėra jokio sudėtingumo. Tiesiog nuimkite apsauginį dangtelį, prieš tai įsitikinę, jog ritininė galvutė tvirtai įstatyta, ir pasukite sidabro spalvos žiedą į kairę, kad įjungtumėte šveitiklį. Tuomet švelniai stumkite galvutę per kietą odą, per daug nespauskite, nes prietaisas sustos, prireikus pakartokite. Išsamią instrukciją visada rasite prekės aprašyme ant pakuotės arba jos viduje.
Prireikus, tiesiog pakeisite galvutes ir vėl turėsite tarsi naują elektroninį pėdų šveitiklį.


Scholl vitpadžiai įvairiai avalynei


Itin populiarūs SCHOLL vitpadžiai – SCHOLL GEL ACTIV geliniai žemakulnių batų vidpadžiai. Jie užtikrina dvigubai minkštesnę atramą ir suteikia nepakartojamą komfortą vaikštant ir atliekant kitas kasdienines veiklas. Visos dienos metu jausitės patogiai, nes papildomai paminkštinta gelinė kulno atrama sumažina spaudimą ir krūvį, o išskirtinis dizainas neleidžia pėdai slidinėti. Sholl Gel Activ Extreme Heels, Work, Everyday ir daug kitų pasirinkimų įvairiai avalynei.


Scholl pėdų kremo kaina internetinėje Drogas.lt parduotuvėjeScholl kaina itin draugiška, o pasinaudojus siūloma akcija galite sutaupyti dar daugiau. Internetu pirkti pigiau – niekur nereikia eiti, važiuoti, o apsipirkimo darbo laikas ir vieta – neribota.