1 Products found
Rūšiuoti pagal:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

EOS-EOS, TOASTED MARSHMALLOW, lūpų balzamas, 4 g-840044701064-
3,99 €
Member Card
30 d. mažiausia kaina:

EOS


Sveikos ir gražios lūpos –svarbi ne tik įvaizdžio, bet ir sveikatos, savijautos dalis. Nemalonūs pojūčiai, lūpų sausumas, skilinėjimas gali sukelti rimtesnių problemų, o negydomos ir sausos lūpos tik dar labiau sausės. Jos kasdien susiduria su įvairiais išbandymais: sausas patalpų oras, šaltis, karštis, tiesioginiai saulės spinduliai, nuovargis, stresas ir t.t. Būtent todėl svarbu jomis tinkamai rūpintis nuolat – profilaktika geriausia priemonė. Būtina pasirūpinti sveika mityba, kad organizmas gautų visų reikiamų medžiagų ir vitaminų, gerti pakankamai vandens ir leisti sau pailsėti. Nepaisant sveiko gyvenimo būdo, itin naudingos ir efektyvios yra lūpų priežiūros priemonės, lūpų balzamai. Eos – prekinis ženklas, kuris pasirūpins Jūsų lūpų būkle.


Kuo pasižymi EOS kosmetika?


Eos kosmetika pasižymi aukšta produktų kokybe ir plačiu pasirinkimu. Šis prekinis ženklas visada pirmumą teikia natūraliems ingredientams ir juos naudoja savo lūpų balzamų gamyboje. Pagrindinis tikslas – sveikos, sudrėkintos ir išpuoselėtos lūpos. Tiesa, išduosime, jog Eos lūpų balzamų kvapai yra tiesiog pasakiški.


Apie šio prekinio ženklo kokybę byloja ne tik nuolatiniai pirkėjai, populiarumas, bet ir geri atsiliepimai. Tai nebrangus, tačiau labai naudingas pirkinys tiek sau, tiek artimam žmogui. Taip pat puikiai tinka kaip priedas prie dovanos, nes netikti/nepatikti jis tiesiog negali. Privalumas ir tas, jog tai labai kompaktiška priemonė, kuri lengvai tilps į rankinę, ras vietą automobilyje ar ant darbo stalo. Svarbu, jog visada būtų po ranka, tuomet nepamiršite reguliariai naudoti.

Eos – apie šią produkciją atsiliepimai keliauja iš lūpų į lūpas. Išbandykite ir Jūs.


EOS lūpų balzamų rūšys


Skirtingi Eos lūpų balzamai leidžia išsirinkti labiausiai tinkantį kvapą ir norimą poveikį. Pristatysime tris populiariausius, susipažinkite.


EOS COLOR BOOST lūpų balzamas, kuris pagamintas iš natūralių ingredientų. Dermatologiškai patvirtinta. Balzamas užtikrina ilgalaikį lūpų drėkinimą. Suteikite lūpoms nepakartojamą šilkinį glotnumą.


EOS BEACH COCONUT lūpų balzamas yra organinės kilmės, 100% natūralus ir sukurtas prižiūrėti bei puoselėti lūpų odą. Pasimėgaukite vasarišku kokosų aromatu!Abejingų nepalieka ir EOS TOASTED MARSHMALLOW lūpų balzamas. Jis taip pat organinės kilmės, 100% natūralus. Pasimėgaukite kepintų zefyrų aromatu, kuris sušildys net ir šalčiausią žiemą.


EOS lūpų balzamai Drogas.lt e. parduotuvėje


Norite greitai, lengvai ir patogiai įsigyti kokybišką lūpų balzamą? Tuomet rinkitės EOS lūpų balzamą iš Drogas e. parduotuvės. Perkantiems internetu dažnai siūloma gera kaina, nuolaida, akcija, tad galite dar ir sutaupyti. Čia itin platus įvairių prekių pasirinkimas. Galite įsigyti kūno, veido, plaukų priežiūros priemonių, dekoratyvinės kosmetikos, parfumerijos. Daugybė dovanų idėjų vaikams, vyrams, moterims. Reikia gerų šukų, plaukų aksesuarų, vonios putų, o gal šiukšlių maišų? Visko turime. Pirkite internetu ir taupykite savo laiką bei pinigus. Pristatymas visoje Lietuvoje.