2 Products found
Rūšiuoti pagal:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

5,09 €

CALGON-CALGON, vandens minkštiklis, 500 g-5900627008203-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

8,47 €

Prekė TIK-ESHOP

CALGON-CALGON, 3 IN 1, gelinis skalbyklių vandens minkštiklis, 750 ml-5900627039467-

Calgon


Visi norime gaivos, švaros, malonaus kvapo, tad šiandien galime džiaugtis, jog daug darbų už mus atlieka buitinė technika, išmaniosios technologijos ir t.t. Štai, pavyzdžiui, visus nešvarius drabužius, patalynę, rankšluosčius sudedame į skalbimo mašiną ir ši viską padaro už mus – išskalbia, o jeigu yra tokia funkcija, tai dar ir išdžiovina. Pasaka, tiesa? Taip, tačiau yra vienas bet. Tais prietaisais, kurie rūpinasi švara ir atlieka daug darbų už mus, taip pat reikia nepamiršti pasirūpinti. Skalbimo mašinos taip pat reikalauja minimalios ir labai lengvos, bet būtinos priežiūros, todėl buvo sukurtas – Calgon.


Calgon - kas tai?


Calgon priemonės skirtos prižiūrėti, kad skalbimo mašina būtų švari ir veiktų tinkamai. Kalkių nuosėdos, nešvarumai ir skalbimo priemonių likučiai kaupiasi už būgno, filtre ir žarnose. Todėl skalbyklė gali ne tik sugesti, bet ir skleisti nemalonius kvapus. Calgon suteiks nepranokstamą apsaugą nuo kalkių nuosėdų. Papildomos nuo nešvarumų saugančios veikliosios medžiagos neleidžia kauptis nemalonų kvapą skleidžiančiam purvui ir skalbimo priemonių likučiams bei palaiko skalbyklės švarą. Mažiau kalkių nuosėdų – mažesnės energijos sąnaudos. Calgon rekomenduoja žinomiausi skalbyklių gamintojai.


Kaip naudoti Calgon skabimo priemones?


Konkrečios priemonės naudojimas visada bus nurodytas prekės ir ant pakuotės. Pavyzdžiui, viena populiariausių Calgon priemonių yra CALGON 3 IN 1 gelinis skalbyklių vandens minkštiklis. Naudojimas: naudokite kiekvieno skalbimo metu. Įpilkite kartu su įprastu skalbikliu į pagrindinio skalbimo stalčiuką. Tinka naudoti su visų rūšių skalbiniais. Tad kaip naudoti Calgon nurodyta ant konkrečios prekės, tačiau vieną tikrai žinome – tai labai lengva ir paprasta.

Itin dažnai perkamos Calgon tabletės bei vandens minkštiklis. Jis efektyviai apsaugo skalbyklę nuo kalkių nuosėdų ir palaiko švarą. Sudėtyje esančios medžiagos neutralizuoja kieto vandens poveikį bei pašalina užsilikusius nešvarumus, taip jau po pirmo naudojimo dingsta nemalonūs kvapai ir nuosėdos.


Calgon skalbimo priemonės internetu, Drogas.lt e. parduotuvėje


Pirkite Calgon skalbimo priemones internetu, Drogas e. parduotuvėje. Tai padės sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų. Pasinaudoję akcija, priemonių įsigysite pigiau. Gera kaina, patogus ir lengvas būdas apsipirkti ir itin platus prekių asortimentas, tai – Drogas e. parduotuvė. Joje rasite įvairiausių namų apyvokos prekių, dekoratyvinės kosmetikos, prekių namams, parfumerijos, aksesuarų, plaukų, kūno, veido priežiūros priemonių, higienos reikmenų, dovanų moterims, vyrams, vaikams ir dar daug visko. Apsilankykite Drogas e. parduotuvėje ir įsitikinkite patys. Čia esate laukiami visą parą.