7 Products found
Rūšiuoti pagal:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

0,89 €

KOTEX-KOTEX, ULTRA OVERNIGHT, higieniniai paketai, 6 vnt.-5029053569130-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

0,89 €

KOTEX-KOTEX, ULTRA NORMAL, higieniniai paketai, 8 vnt.-5029053569079-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

0,89 €

KOTEX-KOTEX, ULTRA SUPER, higieniniai paketai, 7 vnt.-5029053569109-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

2,09 €

KOTEX-KOTEX, ACTIVE SUPER, tamponai, 16 vnt.-5029053564500-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

1,07 €

KOTEX-KOTEX, Extra Protect (Normal+), įklotai, 18 vnt.-5029053548968-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

2,09 €

KOTEX-KOTEX, ACTIVE NORMAL, tamponai, 16 vnt.-5029053564494-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

1,07 €

KOTEX-KOTEX, SuperSlim, kasdieniai įklotai, 20 vnt.-5029053548296-

KOTEX intymios higienos priemonės


Šiandien moterys neretai rūpinasi ir namais, ir darbais, ir vaikais, o kur dar pomėgiai, laisvalaikis ir visi kiti reikalai. Būtent todėl šiandien kosmetika gaminama taip, kad moteriai kuo mažiau reikėtų pergyventi ir rūpintis dėl to, kuo gali pasirūpinti tinkamai pagamintos kosmetikos ir asmens higienos priemonės. Moters kasdienybėje intymi higiena tokia pat svarbi kaip ir plaukų, veido ar odos priežiūros priemonės. Būtent todėl rinkoje gyvuoja tiek daug įvairių prekių, skirtų intymios higienos priežūrai. Juk taip norisi jausti komfortą, švaros ir gaivos pojūtį kiekvieną dieną. Platus asortimentas leis jausti apsaugą bet kokią dieną.


KOTEX tamponai


Viena iš siūlomų priemonių Kotex tamponai, kurie užtikrina patikimą apsaugą ir švarą. Populiarus pasirinkimas – tamponai KOTEX ACTIVE SUPER, kurie puikiai prisitaiko prie kūno ir apsaugo bet kokioje pozoje. Du kartus daugiau griovelių, lyginant su įprastais KOTEX tamponais. Švelniai išsiplečia, taip prisitaikydami prie Jūsų kūno ir užtikrindami visišką apsaugą. Švelnus paviršius ir apvalus galiukas leidžia naudotis lengvai ir patogiai. Tamponai Kotex ypač dažnai pasirenkami maudymuisi, kad net tos dienos neužgožtų saulėtų dienų malonumų, atostogų ar tiesiog suplanuoto pasiplaukiojimo baseine.


KOTEX kasdieniniai įklotai


Kasdienai puikus pasirinkimas yra kasdieniai Kotex įklotai, kurie leis jaustis saugiai, švariai ir gaiviai. Jie yra itin komfortiški ir tinkami visų tipų kelnaitėms. Paviršius švelnus kaip medvilnė, o švelnus kvapas suteiks dar daugiau švaros pojūčio.


Higieniniai paketai KOTEX


Higieniai Kotex paketai yra įvairių tipų, pagal kiekvienos moters poreikius. Nakčiai, dienai, gausioms ar negausioms menstruacijoms. Pasirinkite Jums tinkamus ir komfortiškus.


Kodėl verta pirkti KOTEX „DROGAS“ e. parduotuvėje?


Drogas e. parduotuvėje gausus įvairiausių priemonių pasirinkimas. Pirkti internetu apsimoka, mat čia dažnai siūloma akcija, todėl prekių įsigysite gera kaina. Kotex su aplikatoriumi, kotex tamponai, kotex paketai, kotex įklotai – viskas ir dar daugiau vienoje vietoje. Įsigykite prekių internetu ir negaiškite laiko stovėdami kamščiuose ar eilėse. Turbūt pažįstamas ir tas jausmas, kai dėl vienos prekės tenka apeiti visą parduotuvę, ilgai ieškoti ir sužinoti, kad jos nebėra. Išvenkite to. Patogi internetinė parduotuvė leis Jums greičiau susirasti reikalingas priemones. Išsamūs filtrai bei rikiavimas padės nusistatyti norimas kainų ribas, priemonės tipą, prekinį ženklą ar kitokius Jums aktualius dalykus. Apsilankykite jau dabar.