DROGAS – tavo mėgstamiausia internetinė parduotuvė!


DROGAS – tai didžiausia namų apyvokos, buitinių ir kosmetikos prekių parduotuvė, kurioje apsipirkimas gali tapti vienu malonumu, nes internetinėje DROGAS parduotuvėje prekes galite rinktis net neišeidami iš namų. Taip pat galite būti ramūs, nes visas asortimentas čia siūlomas geriausiomis kainomis!


Kas yra DROGAS?


· Tai didžiausias kosmetikos prekių asortimentas vienoje vietoje, o Jūsų patogumui – ir internetu.

· Tai ir didžiausias namų apyvokos prekių asortimentas, kuriame rasite viską nuo įvairių valymo priemonių iki namus pagyvinančių aromatų bei dekoracijų.

· Tai vieta, kuri visada įsiklauso į klientų poreikius bei lūkesčius, gilinasi į jų norus ir tiekia tokią produkciją, kokią dažniausiai renkasi ir vertina mūsų klientai.

· Greta plataus asortimento tai yra ir vieta, kur prekes įsigysite geriausiomis kainomis!


Kokias prekes čia rasite?


DROGAS – tai platų kosmetikos ir buities prekių asortimentą siūlanti parduotuvė.

• Norintys įsigyti kosmetiką čia gali rasti įvairią dekoratyvinę kosmetiką akims, veidui, lūpoms ar nagams. Taip pat siūlome ir platų aksesuarų pasirinkimą: čia rasite ir didelį dirbtinių blakstienų pasirinkimą, ir makiažo teptukus.

• Parfumerija – tai taip pat yra prekių grupė, kuria prekiaujama DROGAS parduotuvėse. Kvapą atimančius produktus galės išsirinkti tiek vaikai, tiek vyrai, tiek moterys.

• Oda – tinkamai prižiūrima oda atrodo gražiai ir yra kiekvieno mūsų siekiamybė. Tam, kad oda atrodytų nepakartojamai, DROGAS parduotuvėse galite įsigyti veido bei kūno priežiūros priemones, kūno prausiklius, apsaugines priemones nuo saulės, taip pat galite rasti platų dezodorantų ir aksesuarų pasirinkimą. Negana to, vyrai čia taip pat ras didelį produktų pasirinkimą, pritaikytą būtent jų poreikiams.

• Plaukai – tarsi vizitinė kortelė, tad juos puoselėti ir jais rūpintis privalu kiekvienam. DROGAS parduotuvėse galite rasti didelį produktų kiekį, skirtą plaukų priežiūrai. Čia Jūsų laukia šampūnai, kondicionieriai, plaukų kaukės, plaukų formavimo priemonės, galvos odos priežiūros priemonės, plaukų dažai, aksesuarai, taip pat kruopščiai parinktos prekės ir vyrams – tai tik dalis nuostabių prekių, kurias rasite parduotuvėje.

• Geros sveikatos palaikymui itin svarbi yra higiena, tad internetinėje DROGAS parduotuvėje galite drąsiai ieškoti ir šios kategorijos produktų, kaip dantų priežiūros priemonių, intymios higienos priemonių, prekių nėščiosioms bei naujagimiams, taip pat priemonių vaikams.

• Norėdami pasirūpinti savo namais čia taip pat rasite platų tokių prekių asortimentą. Geriausiomis kainomis čia parduodamos valymo priemonės, namų apyvokos prekės, batų priežiūros priemonės ir net apsauginės priežiūros nuo įvairių vabzdžių.

• Aksesuarų kategorijoje siūlomas platus pėdkelnių, kojinių, papuošalų ir įvairių kitų prekių pasirinkimas.

• Ieškodami nepamirštamos dovanos artimui galite taip pat rinktis DROGAS parduotuvę, nes čia rasite ne tik tinkamiausią dovaną, bet galėsite įsigyti ir dovanų kortelę ar priemones dovanos įpakavimui.

Galiausiai DROGAS nuolatos lepina savo klientus siūlydamas įvairias nuolaidas ir akcijas, tad būsite tikri, jog mylimiausias prekes įsigysite geriausiomis kainomis!


Kodėl verta apsipirkti DROGAS parduotuvėje internetu?


DROGAS suteikia galimybę kiekvienam klientui turėti savo nuolaidų kortelę, užtikrinančią dar malonesnį apsipirkimą. Su ja ne tik galite gauti nuolaidų įvairioms prekėms ar prekių ženklams, bet ir kaupti taškus, kuriuos vėliau galima panaudoti atsiskaitant už prekes. Tai itin patogu ir paprasta, o kartu būnate tikri, jog tai, ką įsigijote, įsigijote geriausia kaina.

DROGAS parduotuvėse nuolat siūlomos geriausios kainos įvairioms prekėms bei prekių ženklams, todėl tiek DROGAS parduotuvė arčiausiai namų, tiek parduotuvė internetu visada bus geriausia vieta įsigyti viską, ko Jums norisi ir reikia.

Negana to, kad DROGAS siūlo geriausias kainas, apsipirkti čia galite ir smagiai – dažnai siūlomi įvairūs žaidimai, konkursai, o norėdami juose dalyvauti teturite sekti informaciją!

Kur galite rasti DROGAS parduotuvę?

Norėdami apsipirkti DROGAS parduotuvėje galite pasirinkti Jums patogiausią būdą tai padaryti: galite keliauti iki artimiausios DROGAS parduotuvės arba apsipirkti internetu.

Tik nesijaudinkite – DROGAS parduotuvių tinklas itin platus, tad mus rasti galite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Šiauliuose, Telšiuose, Utenoje, Panevėžyje, Šilutėje, Mažeikiuose, Tauragėje, Ukmergėje, Elektrėnuose, Plungėje, Visagine, Druskininkuose, Kėdainiuose ir net Kretingoje. Didesniuose Lietuvos miestuose yra net po kelias parduotuves!

DROGAS taip pat siūlo galimybę apsipirkti internetu, nepaliekant namų, ir įvairius prekių atsiėmimo ir pristatymo variantus. Tad išsirinkite Jums priimtiniausią ir pasinerkite į apsipirkinėjimo malonumą!