8 Products found
Rūšiuoti pagal:

-20%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

ADIDAS-ADIDAS, FRESH ENDURANCE, vyriškas rutulinis dezodorantas, 50 ml-3616303842130-
4,49 €
3,59 €
71,80 € / l
Member Card

71,80 €/l

-20%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

ADIDAS-ADIDAS, COOL & DRY 6 IN 1, vyriškas rutulinis dezodorantas, 50 ml-3616303439958-

-20%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

ADIDAS-ADIDAS, FRESH, rutulinis dezodorantas, 50 ml-3616303439941-
4,49 €
3,59 €
71,80 € / l
Member Card

71,80 €/l

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

ADIDAS-ADIDAS, CLIMACOOL, rutulinis dezodorantas - antiperspirantas vyrams, 50 ml-3607343816373-

-70%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

ADIDAS-ADIDAS, INVISIBLE, vyriškas rutulinis dezodorantas, 50 ml-3614226368782-
4,09 €
1,23 €
24,60 € / l
Member Card

24,60 €/l

-70%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

ADIDAS-ADIDAS, COOL & DRY 6 IN 1, rutulinis dezodorantas - antiperspirantas vyrams, 50 ml-3607347856726-

-20%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

ADIDAS-ADIDAS, ADIPURE, rutulinis dezodorantas vyrams, 50 ml-3614223735914-
4,09 €
3,27 €
65,40 € / l
Member Card

65,40 €/l

-20%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

ADIDAS-ADIDAS, PRO INVISIBLE, vyriškas rutulinis dezodorantas, 50 ml-3616303439972-
4,49 €
3,59 €
71,80 € / l
Member Card

71,80 €/l

Rutuliniai dezodorantai


Rutuliniai dezodorantai vyrams – patikima apsauga nuo prakaito ir ne tik. Tai geros savijautos, komforto ir pasitikėjimo savimi šaltinis. Jokio nemalonaus prakaito kvapo ir diskomforto. Ypač paprastas naudojimas. Vos kelios sekundės ir malonus kvapas, švara, išliekanti net iki 48 valandų. Rutuliniai dezodorantai vyrams yra ypač patogūs naudoti kasdien arba pasiimti į treniruotę, kelionę, išvyką, mat neužima daug vietos.


Rutuliniai dezodorantai mūsų asortimente


Mūsų el. parduotuvėje rutuliniai dezodorantai vyrams yra ypač dažnas pasirinkimas. Juos renkasi ne tik vyrai. Moterys neretai nori padovanoti skutimosi, kūno ar veido priežiūros priemonių savo mylimam vyrui, brangiam draugui, broliui, tėčiui ar kitam artimam žmogui. Jeigu išrinkti dovaną atrodo misija sudėtinga, supažindinsime Jus su labiausiai vertinamais rutuliniais dezodorantais vyrams iš mūsų asortimento.

Vienas populiariausių – NIVEA MEN, DEEP BLACK AMAZONIA rutulinis dezodorantas vyrams, patvirtintas dermatologų. Kūno dezodorantas su juodąja anglimi ir Amazonės džiunglių kvapu užtikrina iki dviejų parų trunkančią efektyvią apsaugą nuo bakterijų ir prakaito sukeliamų problemų. Puikus, ilgai išliekantis aromatas. Galbūt būtent dėl šių savybių taip vertinamas ir mylimas mūsų klientų?

Jeigu kenčiate dėl sausos odos arba su šia problema susiduria Jums artimas žmogus, puikiai tiks rutulinis antiperspirantas DOVE MEN+CARE CLEAN COMFORT. Unikali ir ypač efektyvi drėkinamoji technologija su itin stipriais antiperspiranto elementais ne tik drėkina, bet ir apsaugo odą. Mažiau dirginimo ir jokių nemalonių pojūčių – pritaikytas specialiai sausai odai.

Turbūt neretam pavadinimas REXONA asocijuojasi su itin gerais dezodorantais ir ne be priežasties. Pristatome vieną mėgstamiausių REXONA, MAXIMUM PROTECTION CLINICAL. REXONA dezodorantai yra vertinami dėl patikimos, ilgai trunkančios apsaugos nuo prakaitavimo, kurią užtikrina unikali „Motionsense“ technologija. REXONA klinikinis antiperspirantas apsaugo 3 kartus daugiau nei įprasti antiperspirantai. Apsauga aukščiausio lygio.
Visi trys dezodorantai yra itin kokybiški, kvapnūs ir puikiai atlieka savo funkciją. Tam, kad įsitikintumėte, belieka išbandyti ir džiaugtis rezultatais jau tą pačią akimirką.


Ilgalaikė apsauga nuo prakaito


Nepriklausomai nuo to, kurį mūsų rutulinį dezodorantą pasirinksite – tai visada bus patikima ir ilgalaikė apsauga nuo prakaito. Sausai, jautriai odai ar kitiems poreikiams pritaikyti dezodorantai bet kokiu atveju atlieka savo pagrindinę funkciją – saugo nuo prakaito ir blogo kvapo. Iki 48 valandų trunkanti apsauga nuo prakaito – tokiam rezultatui įgyvendinti tereikia skirti keletą sekundžių. Jeigu pastebite, jog Jūsų oda yra itin jautri ir dėl to vengiate naudoti dezodorantų, išbandykite mūsų ypač giriamą priemonę SEBAMED. Tai rutulinis dezodorantas, sukurtas specialiai jautriai odai. Jis yra be aliuminio druskų, be alkoholio. Ypač tinka po depiliacijos. Efektyvi formulė reguliuoja nemalonų kūno kvapą sukeliančias baterijas ir suteikia gaivumo pojūtį net 48 valandoms. Dermatologiškai ir kliniškai patikrintas. Tai puikus išradimas turintiems itin jautrią odą.


Kodėl verta pirkti rutulinius dezodorantus vyrams „DROGAS“ el. parduotuvėje?


Ne visi vyrai mėgsta ilgus pasivaikščiojimus po parduotuves, o jeigu tos parduotuvės dar ir ne sporto prekių ar žūklės reikmenų, o kosmetikos – tuo labiau. Kam eiti, jeigu galima neiti ir gauti?
Mūsų priemonių asortimentas yra ypač platus, rutuliniai dezodorantai vyrams Drogas el. parduotuvėje parduodami ypač gera kaina. Dažnai siūloma akcija leis Jums įsigyti priemonių pigiau. Adidas, Rexona, Nivea ir kiti prekių ženklai yra patikimi ir turintys be galo daug gerų atsiliepimų, kurių skaičius su metais vis auga. Rutuliniai dezodorantai vyrams internetu – saugu, greita, pigu ir patogu.
Dažniausiai užduodami klausimai


Rutuliniai dezodorantai ypač lengvai ir patogiai tepasi ir lengvai telpa į rankinę ar sportinį krepšį.

Populiariausi rutuliniai dezodorantai: ADIDAS Climacool, FA Men Fresh & Free.