VEGANIŠKI IR TVARŪS PRODUKTAI – TAI #NATŪRALU

Galite pamanyti, kad esame tik dar vienas „tvarus prekės ženklas“, tačiau iš tiesų esame gana tvarūs, nepaisant gražios spalvingos išvaizdos.

Kodėl drįstame taip teigti? Nes mūsų produktai yra pagaminti iš 100% natūralių šalto spaudimo aliejų ir kitų natūralių ingredientų pagal veganiškas formules. Mes taip pat remiame šalies ir aplinkosaugos projektus. Būkime sąžiningi, 2021 metais tai #natūralu.

BŪTI SOCIALIAI ATSAKINGAIS #NATŪRALU

Bendras tikslas yra sumažinti plastiko atliekas vandenynuose, tuo pačiu gerinant skurde gyvenančių žmonių gyvenimą, ypač šalyse, kuriose trūksta atliekų tvarkymo infrastruktūros. Specialiuose centruose vietos gyventojai gali grąžinti surinktas plastiko atliekas ir iškeisti jas į pinigus, prekes ar paslaugas. Tuomet ši medžiaga vėl integruojama į plastiko grandinę, tokią kaip „socialinis plastikas“. Šimtai tonų jos panaudojama mūsų produktų pakuotėms.

2017 m. pradėjome partnerystę su „Plastiko banko“ organizacija ir šiuo metu remiame vykdomą projektą Haityje, Filipinuose ir Indonezijoje. Mes itin prisidedame prie daugiau nei 400 „Plastiko banko“ surinkimo punktų infrastruktūros kūrimo Egipte.

Be to, kad nekenkiame savo aplinkai, mums taip pat labai svarbi yra socialinė atsakomybė.

SERTIFIKUOTI #NATŪRALŪS PRODUKTAI

Visi Nature Box produktai turi COSMOS NATURAL sertifikatą. Koks keistai skambantis sertifikatas, galite pagalvoti. COSMOS yra natūralaus grožio standartas, kuriam keliami griežti sertifikavimo reikalavimai. Tai reiškia, kad Nature Box produktuose naudojamos vien natūralios kvapiosios medžiagos, daugiau kaip 98% ingredientų yra natūralios kilmės, visiems produktams naudojamos veganiškos formulės, o mūsų produktų tara yra pagaminta iš 98% socialinio plastiko. Argi tai ne šaunu?!

ATSISVEIKINIMAS SU SILIKONAIS, PARABENAIS IR DIRBTINĖMIS DAŽANČIOMIS MEDŽIAGOMIS – TAI #NATŪRALU

Nature Box produktuose naudojamos tik sveikatai ir aplinkai nekenksmingos medžiagos.

Visų pirma – taip, mes neatliekame bandymų su gyvūnais. Nature Box produktai sertifikuoti kaip veganiškos formulės, nes nebūtų prasmės kankinti mūsų draugus gyvūnus po gamybos. Mes tiesiog esame sąžiningi Jūsų atžvilgiu.

Mes taip pat savo produktuose nenaudojame tam tikrų cheminių medžiagų.

Silikonai? Oi ne, tikrai ne.

Parabenai? Jūs nepageidaujami!

Dirbtiniai dažikliai? Mums jie niekad nepatiko ir nepakviesime prisijungti prie mūsų gražių formulių ar muilo. Mūsų pakuotės gali būti spalvingos, tačiau galvodami apie Jūsų odą ir plaukus, mes siekiame, kad būtų natūralios.

ATSIPALAIDUOTI SU MŪSŲ ŠALTO SPAUDIMO ALIEJAIS – TAI #NATŪRALU

Ar žinote, kuo ypatingi šalto spaudimo aliejai? Šaltas spaudimas egzistuoja daugybę amžių ir yra žinoma, kad tai yra vienas geriausių būdų išgauti aliejus. Šaltojo spaudimo proceso metu nenaudojamas šildymas. Tokia švelni procedūra nekeičia aliejaus ir nepakenkia aliejui, vitaminai ir antioksidantai nepraranda savo savybių.

Šalto spaudimo metu nepakinta natūrali aliejaus spalva ir išsaugomos kvapiosios medžiagos, išlieka visos pagrindinės maistinės medžiagos, antioksidantai, sveikatai naudingos riebalų rūgštys ir vitaminai, tokie kaip A, B, C ir E.

Mūsų priemonės drėkina ir pamaitina plaukus ir odą dėka juos padengiančios plonos, neriebaluojančios plėvelės.

NAUJIENA Nature Box Avocado refill