Susipažink su NYX Professional Makeup naujienomis

PROUD ARTISTRY FOR ALL- taip skamba pagrindinis „NYX Professional Makeup“ šūkis. „NYX Professional“ laužo standartus ir kuria naujas taisykles makiažo pasaulyje. Tai nenugalima nepriklausomų sielų bendruomenė, kurie tiki nesustabdoma saviraiška. Kartu suteikdami kiekvienam išdidžiam makiažo mylėtojui galimybę gyventi, svajoti ir eksperimentuoti visu pajėgumu. „NYX Professional“ bendruomenė įkūnija LA dvasią - jos laisvę, drąsą ir spalvingą asmenybę.

„NYX Professional Makeup“ yra amerikiečių kosmetikos įmonė, kurią Los Andžele įkūrė Toni Ko 1999 m. Ši įmonė buvo pavadinta Nyxo, graikų nakties deivės, vardu. „NYX Professional Makeup“ produkcija nėra testuojama su gyvūais ir galite rasti produktų draugiškų veganams – ją sertifikuoja didžiausia pasaulyje gyvūnų teisių organizacija PETA.

Įmonės įkūrėja Toni Ko sukūrė NYX Cosmetics kai jai buvo tik 25 metai, ji pagamino 6 akių pravedimus ir 12 lūpų pieštukų, kurie tuo metu kainavo tik 1.99 dolerius ir buvo išparduoti mažiau nei per 30 dienų. „NYX Professional Makeup“ pirmas produktas buvo Jumbo akių pieštukai, kurie susilaukė neįtikėtinos sekmės ir padėjo įmonei per metus uždirbti net 2 milijonus dolerių. Šis produktas iki šiol yra naudojamas ir mylimas „NYX Professional Makeup“ klientų.

„NYX Professional Makeup“ pavasario naujienos jau tapusios makiažo mylėtojų favoritais!

The Brow Glue- Antakių formavimo želė

Nepriekaištingiems antakiams sukurti! Tai antakių formavimo priemonė kuri išlieka iki 16 valandų. Šis gelis yra tarsi klijai: skaidrus, nenubyrantis, greitai džiūstantis ir sukuriantis natūralų efektą.

Naudoti paprasta ir lengva: tiesiog užtepk ant antakių ir mėgaukis ilgai išliekančiu efektu! The Brow Glue antakių formavimo priemonė turi apvalų šepetėlį, su kuriuo lengva formuoti ir išgauti bet kurią pageidaujamą antakių formą.

Lift&Snatch! Brow Tint Pen- skystas antakių pieštukas

Lift&Snatch! Skystas antakių pieštukas turi lankstų mikro šepetėlį leidžiantį jums nupiešti plonas arba storas linijas, kurios atrodo kaip natūralūs antakių plaukeliai. Naudodami šį produktą Jūs galėsite pereiti nuo super natūralios išvaizdos iki ryškių nepriekaištingų antakių keliais greitais brūkštelėjimais. Sukurkite antakį iš nieko, užpildykite retas vietas arba paryškinkite savo antakius. Ši antakių priemonė išlieka net iki 16 valandų, netepa ir nenubėga!

The Marshmellow Primer- makiažo bazė

Ši "10 viename" veido nelygumus išlyginanti makiažo bazė yra praturtinta svilarožių šaknų ekstraktu ir turi net 10 išskirtinių pranašumų. Švelnios ir lengvos tekstūros priemonė išdžiuvusi lieka skaidri, todėl yra tinkama visiems odos atspalviams. The Marshmellow makiažo bazė drėkina, ramina, minkština, bei išlygina veido tekstūrą, taip pat šis produktas neturi jokių silikonų ir yra 100% veganiškos formulės.