Nuoširdžiai dėkojame, kad renkatės e-parduotuvę DROGAS!

Tikimės, kad ir toliau padėsime Jums atrodyti gražiai bei jaustis puikiai! Šiuo neapibrėžtu laikotarpiu mes esame ir dirbame dėl Jūsų tam, kad galėtume patenkinti Jūsų būtiniausius poreikius. Kviečiame apsilankyti mūsų svetainėje www.drogas.lt, kurioje rasite šiuo metu Jums aktualiausias sveikatos, higienos, švaros prekes bei itin platų grožio prekių asortimentą.

Norime pabrėžti, kad internetinis apsipirkimas mūsų e-parduotuvėje yra visiškai saugus ir prieinamas bet kada Jums patogiu metu. Tikimės, kad kiekvienas išsirinksite Jums patinkančių prekių, o mes su džiaugsmu jas pristatysime Jūsų pasirinktu būdu. Bet kokia kaina siekiame išvengti rizikų šiuo laikotarpiu, todėl užsakymus pristatome tik itin saugiais būdais – prekes galite atsiimti DPD savitarnos punktuose, o pasirinkus pristatymą per kurjerį, mūsų partneriai DPD Lietuva užtikrins saugų ir bekontaktį kurjerio pristatymą. Žemiau taip pat rasite dažniausiai užduodamus klausimus apie apsipirkimą mūsų e-parduotuvėje.

Taip pat jūsų patogumui teikiame naująją paslaugą – Paskambink, užsisakyk ir atsiimk. Nuo šiol prekes galite užsisakyti paskambinus telefonu ir jas atsiimti nurodytose DROGAS parduotuvėse, kurios veiks kaip prekių atsiėmimo punktai. Daugiau apie paslaugą skaitykite čia.

Mes nenuilstamai stengiamės ir dedame visas pastangas, kad Jūsų apsipirkimas būtų sklandus, greitas ir teikiantis tik geriausias emocijas.

Drauge mes tai įveiksime!

#BūkSaugus

Jūsų DROGAS

Klausimai, susiję su internetine DROGAS parduotuve:

K: Kaip galiu sekti savo siuntos būseną?

A: Savo užsakymo būseną galite sekti savo www.drogas.lt paskyroje: Mano paskyra > Mano užsakymai > Daugiau informacijos > Siuntos numeris > Paspaudę siuntos numerį būsite nukreipti į siuntos sekimo puslapį.

K: Ar e-parduotuvėje galima atsiskaityti Dovanų kortelėmis arba jas įsigyti?

A: Apgailestaujame, tačiau kol kas neturime techninės galimybės prekiauti ar priimti atsiskaitymus Dovanų kortelėmis internete. Tačiau, Dovanų kortele galite atsiskaityti prekių atsiėmimo punkte, pasinaudojus paslauga Paskambink, užsisakyk ir atsiimk.

K:Ką daryti, jei turimos DROGAS dovanų kortelės galiojimas jau pasibaigė arba greitai pasibaigs?

A: Galite nesibaiminti, visų dovanų kortelių, kurių galiojimas baigiasi 2020 m. gruodžio 1 d. – 2021 m. vasario 15 d., galiojimas automatiškai pratęsiamas iki 2021 m. balandžio 30 d.

K: Kur galiu rasti informaciją apie pristatymo taisykles?

A: El. parduotuvės pristatymo taisykles rasite mūsų svetainėje, čia informacija nuolatos papildoma ir pagal poreikį atnaujinama. Taip pat, esant poreikiui, kviečiame susipažinti ir su išsamiomis el. parduotuvės naudojimosi taisyklėmis.

K: Ar apsipirkimas DROGAS.LT internetinėje parduotuvėje yra saugus?

A: Tikrai taip. Atsiskaitymas DROGAS.LT internetinėje parduotuvėje yra be grynųjų pinigų. Taip pat, turite galimybę pasirinkti bekontaktį prekių atsiėmimą, t.y. DPD PICK UP paštomatus arba bekontaktį kurjerio pristatymą. Visos siuntos pristatomos siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo Gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant.