1 Products found
Rūšiuoti pagal:

-10%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

3,41 €

KOELF-KOELF, rožių žiedlapių satino rankų kaukė-pirštinės, 1 pora-8809508850733-

Kosmetika rankoms

Rankos – viena pagrindinių kūno vietų, išduodančių mūsų amžių. Taip yra todėl, kad jų oda itin plona ir jautri. Jas sendinti gali ir darbas rankomis su cheminėmis priemonėmis, netinkama priežiūra, dideli temperatūros svyravimai. Jos tampa sausos, šerpetoja, greičiau raukšlėjasi. Jei norite, kad rankos išliktų lygios, švelnios, būtinos tinkamos rankų priežiūros priemonės.

.

Kremai, kaukės, balzamai ir losjonai rankoms

Daugeliui gali atrodyti, kad pagrindinė priemonė, kurią privalome naudoti yra rankų kremas. Tačiau tai labai priklauso nuo jų būklės, odos tipo, jūsų darbo ir laisvalaikio sąlygų bei jų poveikio rankų odai. Pagal poreikį gali būti naudojama rankų kaukė, rankų gelis, rankų losjonas, vyriškas rankų kremas ir pan. Taip pat gali būti reikalinga tokia priemonė kaip valomasis rankų gelis. Prižiūrintiems ne tik rankų, bet ir nagų odą tinka specialus rankų ir nagų kremas.

Rankų kremai pagal odos tipą

Sausai odai. Dažnai mūsų rankų oda yra itin sausa, dėl to gali pradėti šerpetoti, tapti itin šiurkšti. Tuomet būtinas giliai drėkinantis kremas sausai odai. Rankų oda ypatingai kenčia žiemą ir vasarą. Tuomet svarbu dėvėti pirštines ir papildomai saugoti rankas. Itin išsausėjusią odą sudrėkinti gali padėti rankų kremas su karbamidu ar apsauginis rankų kremas su pantenoliu.

Jautriai, pažeistai odai. Jei rankų oda itin jautri, nuolat rausta, ją niežti, atsiranda skilinėjimas, gali būti reikalingas specialus gydomasis rankų kremas, skirtas konkrečioms problemoms spręsti. Taip pat tiktų riebesnis balzamas rankoms, kuris padėtų atkurti natūralius odos gynybos mechanizmus ir sumažintų jautrumą.

Normali oda. Net jei jūsų odas tipas nėra problemiškas ir rankų oda nereikalauja didelės priežiūros, kasdienai reikalingas maitinamasis rankų kremas ar gaivinantis rankų kremas, kuris ypač populiarus vasarą. Jie padės pamaitinti odą reikalingomis medžiagomis ir palaikyti normalias jos funkcijas. Jei rankas tenka dažnai plauti ar dezinfekuoti, jos dėl to gali išsausėti, todėl padės ir ekologiškas rankų kremas su natūraliu aliejumi ar kūno sviestu.

Prekių ženklai

Kiekvienas turi pasirinkti, koks jam geriausias rankų kremas. Tai padaryti lengviau, kai yra pakankamas pasirinkimas. Mūsų el. parduotuvėje rasite įvairių Lietuvos ir pasaulio prekės ženklų produkcijos. Tai „Aš Ikona“, „Dove“, „Derma“, „Eveline“, „Garnier“, „Isana“, „Nivea“, „Margarita“, „Neutrogena“ ir kiti žinomi, laiko išbandyti prekės ženklai.

Kodėl verta pirkti kosmetiką „DROGAS“ el. parduotuvėje?

Nesvarbu, ar jus domina kosmetika rankoms internetu, ar rankų priežiūros rinkinys, kaukė, ar kita kosmetika rankoms, visą mūsų asortimentą rasite „DROGAS“ el. parduotuvėje. Čia nuolat papildome prekes naujienomis ir taikome ypatingus pasiūlymus perkantiems internetu. Užsukite ir visuomet rasite patrauklią akciją ar pasiūlymų už ypatingą kainą, todėl kosmetiką rankoms įsigysite pigiau nei kitose parduotuvėse.