NYX Professional Makeup pristato veganiškos formulės produktus

Veganiška ir be žiaurumo gyvūnams išgauta kosmetika – vienas labiausiai ieškomų kriterijų šių laikų grožio industrijoje. NYX Professional Makeup didžiuojasi pristatydama produkciją, kurioje nerasite gyvūlinės kilmės ingredientų ir kuri nėra, ir niekada nebus testuojama ant gyvūnų.

Epic Ink Liner juodas akių apvadas – visų laikų populiariausia mūsų prekė. Ilgai išliekanti ir vandeniui atspari formulė užtikrins, kad jūsų įvaizdis išliktų nuostabus visą dieną, o flomasterio formos šerelių antgalis leis jums išgauti net pačias ploniausias linijas.

Angel Veil – poras užpildanti ir raukšleles sulyginanti makiažo bazė skirta norintiems tolygesnio makiažo rezultato ir ilgiau išliekančio efekto.

Born To Glow Foundation – makiažo pagrindas, kurio išskirtinės savybės – švytėjimas ir drėkinimas. Šį pagrindą galite sluoksniuoti ir manipuliuoti jums patogiu būdu, tinka norintiems tiek lengvo padengimo, tiek stipresnio maskavimo.

Purškiamas makiažo fiksatorius – dar vienas mūsų visų laikų bestselerių. Neapsunkinanti formulė suteiks norimą užbaigimą ir garantuos ilgesnį makiažo išsilaikymą. Galite rinktis iš trijų užbaigimų: Matte – matinis užbaigimas; Dewy – gaivus, natūralaus švytėjimo užbaigimas; Radiant – blizgus užbaigimas su aukso dalelėmis.

Ultimate Utopia šešėlių paletė – naujausia Ultimate serijos šeimos narė. Ši paletė itin išsiskiria iš kitų, savo šaltesnio tono koloritu ir visiškai nauja blizgių šešėlių formule, tad kiekvienas ras spalvų tiek dieniniam, tiek vakariniam makiažui. Ši paletė taip pat turi ir kelioninio dydžio variantą.

Micro Brow antakių pieštukas – itin plonas mechaninis pieštukas tiks visiems mėgstantiems tolygų preciziškumą. Su šiuo pieštuku galite piešti tiek individualius plaukelius, tiek užpildyti savo natūralią antakių formą. Kitoje pieštuko pusėje rasite šepetėlį skirtą plaukelių suformavimui ir produkto paskirstymui.

Powder Puff Lippie lūpų dažai – pudros tipo lūpų dažai su pagalvėlės aplikatoriumi leis jums džiaugtis lengvu matiniu finišu ir ilgalaikiu išlikimu.