Pati pirmoji DROGAS parduotuvė atsinaujino!

Spalio 9 dieną buvo atidaryta šiuolaikiškai atnaujinta grožio prekių parduotuvė DROGAS Gedimino prospekte. Nuo šiol parduotuvė lankytojus pasitiks nauju formatu, elegantiškomis interjero detalėmis bei moderniais sprendimais.

Naujoji parduotuvės DROGAS koncepcija lankytojus trauks keliomis išskirtinėmis naujovėmis: patogesniu prekių išdėstymu, erdviomis, patogiomis patalpomis bei aiškiomis nuorodomis į prekių kategorijas. Šie pokyčiai ne tik džiugins kiekvieno kliento akį, bet ir padės jiems sutaupyti laiko, renkantis iš plataus prekių asortimento. Tačiau pagrindinis atnaujintos parduotuvės akcentas – pasikeitusios spalvos. Nuo šiol parduotuvėje vyrauja pilki bei rausvi atspalviai, o klientams jau puikiai atpažįstama ir DROGAS prekės ženklą reprezentuojanti mėlynai žalia spalva tapo pagrindiniu akcentu parduotuvės interjere. Pabrėžiant šiuolaikišką erdvės koncepciją, joje buvo įrengtos ryškios švieslentės bei ekranai, kuriuose klientai bus informuojami apie šiuo metu vykstančias akcijas ir patraukliausius pasiūlymus.

Pirmosios klientės, apsilankiusios parduotuvės atidaryme, buvo maloniai nustebintos tiek atsinaujinusia aplinka, tiek jų laukusiomis staigmenomis bei dovanomis. Daugelis skubėjo pasigražinti GOLDEN ROSE vizažisčių darytais makiažais, kitos – klausėsi L'OREAL PARIS konsultantų patarimų apie odos priežiūrą bei pasinaudojo nemokamomis odos diagnostikos galimybėmis. Be to, visą šventinę atidarymo savaitę pirkėjams galioja ypatingi pasiūlymai. O visi, už prekes atsiskaitantys su DROGAS kortele, gauna net 5 kartus daugiau taškų.

Atsinaujinusi parduotuvė DROGAS adresu Gedimino pr. 43, Vilniuje laukia visų nuo pirmadienio iki šeštadienio 09:00 – 21:00 valandomis, o sekmadieniais 09:00 – 19:00 valandomis.