Duris atvėrė nauja DROGAS parduotuvė Kėdainiuose

Lapkričio 11 dieną buvo atidaryta šiuolaikiška ir kėdainiškių ilgai bei nekantriai laukta nauja grožio prekių parduotuvė DROGAS pagrindinėje J. Basanavičiaus gatvėje. Parduotuvė lankytojus pasitiks nauju formatu, elegantiškomis interjero detalėmis bei moderniais sprendimais.

Tai jau 10-oji parduotuvė, kuri atidaryta naujovišku, klientų jau pamėgtu, elegantišku ir moderniu formatu, bei atsižvelgiant į klientų pageidavimus. Naujoji parduotuvė DROGAS lankytojus traukia patogiu prekių išdėstymu, erdviomis, patogiomis patalpomis bei aiškiomis nuorodomis į prekių kategorijas. Šie interjero sprendimai ne tik džiugins klientų akis, bet ir padės jiems sutaupyti laiko, ieškant ir renkantis iš plataus prekių asortimento.

Parduotuvėje vyrauja jaukūs pilki bei rausvi atspalviai, o klientams jau puikiai atpažįstama ir DROGAS prekės ženklą reprezentuojanti mėlynai žalia spalva tapo pagrindiniu akcentu parduotuvės interjere. Pabrėžiant šiuolaikišką erdvės koncepciją, joje buvo įrengtos ryškios švieslentės bei ekranai, kuriuose klientai bus informuojami apie šiuo metu vykstančias akcijas ir patraukliausius pasiūlymus.

Galime džiaugtis, kad dar iki atidarymo buvo juntamas didelis Kėdainių miesto gyventojų susidomėjimas, o atidarymo dieną, pagaliau atvėrus parduotuvės duris, džiugino itin gausus būrys klientų, kurie buvo maloniai nustebinti tiek modernia bei jaukia aplinka, tiek jų laukusiomis staigmenomis bei dovanomis. 54-osios parduotuvės atidarymo proga pirmieji 54 apsipirkusieji klientai galėjo džiaugtis ypatingomis atidarymo dovanomis. Be to, visą šventinę atidarymo savaitę pirkėjams galioja ypatingi pasiūlymai - visi, už prekes atsiskaitantys su DROGAS kortele, gauna net 2 kartus daugiau taškų, o perkantys už 7 EUR ar daugiau - gauna dovaną!

Atsinaujinusi parduotuvė DROGAS adresu J. Basanavičiaus g. 55, Kėdainiuose laukia visų nuo pirmadienio iki šeštadienio 09:00 – 21:00 valandomis, o sekmadieniais 09:00 – 19:00 valandomis.