DROGAS grožio mokyklos - atgal į miestą!

Likus vos kelioms vasaros savaitėms, rugpjūčio 17 d. 20 ištikimiausių parduotuvės „Drogas“ pirkėjų susitiko itin ryškioje, spalvingoje, mada alsuojančioje grožio mokykloje, kurios tema – „Atgal į miestą“. Renginys buvo dedikuotas artėjančiam rudeniui, taigi viso vakaro metu netilo kalbos apie tai, kas bus madinga naują sezoną, kokias spalvas rinktis ir kaip jas derinti tarpusavyje.

Profesionalų iš „Maybelline New York“ dėka viešnios turėjo galimybę pasijusti tikromis vakaro žvaigždėmis. Vos atvykusi kiekviena jų išklausė asmeninę „Maybelline New York“ specialisčių konsultaciją, išgirdo eksperčių patarimus, padėsiančius kiekvienai pasirinkti tinkamiausią lūpdažio atspalvį, derinti makiažo priemones. Taip pat merginų laukė specialus žaidimas, kuriame viena laimingoji galėjo laimėti asmeninę konsultaciją su makiažo meistre Justina Gafaro. Vakaro metu merginos turėjo progą išbandyti naujausias „Maybelline New York“ priemones, stilistas Joringis Šatas papasakojo, kaip be didelių pastangų susikurti norimą įvaizdį, o makiažo meistrė J. Gafaro per praktinį užsiėmimą pademonstravo veido padengimo, kontūravimo, strobingo, dūminio akių makiažo technikas, atsakė į dalyvių klausimus. Kurti įvairiausius makiažus renginio viešnios mėgino ir pačios – jas nuolat konsultavo grožio ekspertės, padėjusios pasiekti puikių rezultatų ir išvengti klaidų.

Žinoma, kaip gi grožio mokykla be dovanų? Viešnių laukė „Maybelline New York“ įsteigtos dovanos, kurias merginos galėjo išbandyti jau per praktinį užsiėmimą.

Dalijamės kelių dalyvių atsiliepimais apie įvykusią DROGAs grožio mokyklą:

“Labai džiaugiuosi turėjusi galimybę sudalyvauti šiame puikiame „Drogas“ renginyje. Iš tiesų tokio organizuoto bei iki smulkmenų apgalvoto renginio nesitikėjau, buvau maloniai nustebinta. Jauki aplinka, gardūs užkandžiai, įdomūs pristatymai bei makiažo pamoka paskatino nebijoti ryškių makiažo spalvų ateinantį rudenį. Be to, gautos „Maybelline“ dovanėlės tikrai paįvairino kosmetinės turinį ir kiekvieną dieną leidžia susikurti vis kitokį įvaizdį :)”

“Ačiū Jums už šį nuotykį! Nerealus vakaras, nuostabūs lektoriai, superinės dovanos, kerinti aplinka! Esu labai laiminga, kad patekau į „Drogo“ grožio mokyklą. Visiems rekomenduoju bent kartą sudalyvauti :)”

“Puikiai praleistas laikas, gera nuotaika bei naudingi patarimai – visa tai kūrė jaukią atmosferą ir merginų veidus dabino šypsenomis. Labai patiko „mergaičių vakarėlis“ – taip galėčiau pavadinti. Daug juoko, gerų emocijų ir padažytų lūpyčių. Visos tokios gražios ir laimingos išėjome iš renginio. Nuo-taiką pasikėlėme tikrai iki 100 balų. Kas yra nuostabu, kad dar dabar apie tą vakarą kalbu draugams bei artimiesiems. O dar ir dovanos! 10 balų – AČIŪ LABAI!”