ATSINAUJINUSI DROGAS PARDUOTUVĖ PC BIG VILNIUJE!

Džiugios naujienos, nes DROGAS ir toliau gražinasi! Gegužės 25 d., pirmadienį, lauksime tavęs mūsų atsinaujinusioje parduotuvėje Vilniuje, adresu Ukmergės g. 369, PC BIG.

Gegužės 25-31 dienomis Jūsų laukia ypatingi pasiūlymai bei dovanos:

  • Dovana perkant už 10€ ar daugiau*;
  • Dvigubi taškai - visą savaitę už įsigytas prekes į Jūsų DROGAS kortelę sugrįš 2 kartus daugiau taškų!.

Atsinaujinusi parduotuvė savo klientus džiugins erdviu bei praktišku asortimento išdėstymu su aiškiomis nuorodomis į prekių kategorijas, kad kiekvienas galėtų ramiai ir operatyviai surasti tai, ko reikia. Interjere vyraujančios DROGAS prekės ženklo spalvos iš tolo kvies grožio mylėtojus pasižvalgyti!

Parduotuvė klientus pasitiks šiuolaikišku ir elegantišku interjeru, kuris buvo kuriamas remiantis motininės kompanijos A.S. WATSON GROUP tarptautine patirtimi bei atsižvelgiant į klientų pageidavimus.

Dėl dabartinės situacijos laikysimės visų įmanomų saugos taisyklių klientų ir personalo saugos užtikrinimui:

  • Parduotuvės personalas yra aprūpintas visomis apsauginėmis priemonėmis – veido skydeliais, pirštinėmis, prie kasų įrengtais apsauginiais skydais.
  • Parduotuvės paviršiai ir pirkinių krepšeliai yra nuolat dezinfekuojami.
  • Parduotuvės grindys sužymėtos 2 m atkarpomis, kad parduotuvės lankytojams būtų lengviau laikytis saugaus atstumo nuo kitų pirkėjų bei parduotuvės personalo.
  • Nuolatos rūpinamės savo darbuotojų sveikata: rizikos grupėje esantiems darbuotojams rekomenduojame nedirbti, kiekvieną rytą matuojame jų kūno temperatūrą.

Viskas tam, kad galėtume užtikrinti saugų Jūsų apsipirkimą mūsų parduotuvėse.

Taip pat, visose parduotuvėse rasite rankų dezinfekavimo priemones – kviečiame laikytis higienos ir naudotis šiomis priemonėmis.

Parduotuvėje Jūsų lauksime pirmadienį - šeštadienį nuo 10 val. iki 20 val., sekmadienį – nuo 10 val. iki 19 val.

Iki susitikimo

Jūsų DROGAS!

*Dovanų kiekis ribotas.