„Padovanok šypseną“ – labai reikalinga pagalba viso pasaulio vaikams

Padovanok šypseną!

UAB „Drogas“ patronuojančioji įmonė „A.S.Watson Group“ tęsia savo pasaulinę korporatyvinės socialinės atsakomybės kampaniją „Padovanok šypseną“ („Give a Smile“), kurios tikslas – padovanoti žmonėms šypseną: ne tik savo klientams, bet ir tiems, kam labiausiai reikia pagalbos. Kampanija buvo pradėta 2018 m. ir už lėšas, surinktas per tą laiką, bendradarbiaujant su organizacija „Operation Smile“ buvo atliktos korekcinės operacijos daugiau nei 1 500 vaikų, turinčių lūpos arba gomurio deformaciją. Šiems vaikams buvo padovanotos naujos šypsenos ir šviesios ateities viltis.

„Drogas“, vienas iš „A.S.Watson Group“ mažmeninės prekybos prekių ženklų, prisijungė prie šios akcijos, aukodami lėšas, kad vaikams, gimusiems su lūpos ar gomurio deformacija, būtų suteikta galimybė pirmą kartą nusišypsoti! Šiam tikslui naudojamos lėšos, surinktos UAB „Drogas“ labdaros mugių metu.

Jūs taip pat galite prisidėti prie šios gražios iniciatyvos ir padovanoti šypseną vaikams, paaukodami čia – www.operationsmile.org. #GIVEASMILE

Apie „Operation Smile“

„Operation Smile“ – 1982 m. įkurta tarptautinė labdaros organizacija, kuri besivystančiose šalyse jau atliko daugiau kaip 270 000 nemokamų operacijų vaikams, gimusiems su lūpos, gomurio deformacija arba kitokiu veido defektu. Viena didžiausių savanorių organizacijų „Operation Smile“ vienija tūkstančius įvairių specialybių medicinos darbuotojų savanorių iš daugiau kaip 80 šalių.

Padovanok šypseną!