Mūsų sprendimas: išsaugome darbo vietas, darbuotojams mokėsime visą darbo užmokestį

Norime pranešti, jog solidarizuojamės su įmonės darbuotojais ir jų šeimomis: Vyriausybės nustatytu karantino laikotarpiu išsaugosime visas darbo vietas ir laikysimės darbo sutartyse numatytų įsipareigojimų mokėti darbo užmokestį.

Esame daugiau nei 500 darbo vietų Lietuvoje sukūręs mažmeninės prekybos tinklas ir nepaisant sustabdytos veiklos fizinėse prekybos vietose, principingai laikysimės savo, kaip socialiai atsakingos įmonės duoto pažado. Vyriausybei paskelbus karantiną buvome priversti uždaryti 54 parduotuves 16-oje Lietuvos miestų.

„Puikiai suprantame sukrėtimus, kuriuos patiria mūsų sektorius. Finansiškai mūsų įmonei šis sprendimas nėra lengvas, bet tai yra būtent toks sprendimas, kokį privalome priimti šiuo metu. Esame socialiai atsakinga įmonė ir dėsime visas pastangas, kad šiuo nerimo ir nenuspėjamumo laikotarpiu išsaugotume visas darbo vietas ir laikysimės darbo sutartyse numatytų įsipareigojimų. Dabar tokio pat atsakingo elgesio prašome iš savo darbuotojų – saugoti save ir pasirūpinti savo artimaisiais.“, - UAB „Drogas“ direktorė Daina Žymantė.

Vyriausybės paskelbto karantino laikotarpiu įsipareigojame darbuotojams mokėti jų darbo sutartyje nustatytą darbo užmokestį ir neišsiųsti jų į neapmokamas atostogas.

„Nors tai ir nemalonus, tačiau laikinas etapas. Tai suprasdami išliekame atsakingi ir tai įrodysime savo veiksmais“, - D. Žymantė.

UAB „Drogas“ šiuo metu valdo 54 parduotuvių tinklą visoje Lietuvoje ir elektroninę parduotuvę www.drogas.lt. Apsipirkusiems internetu užtikriname saugų ir greitą išsirinktų prekių pristatymą nurodytu adresu.

„Drogas“ yra didžiausias kosmetikos ir buities prekių mažmeninės prekybos parduotuvių tinklas Baltijos šalyse ir vienintelis prekių segmento „Health & Beauty” (sveikata ir grožis) atstovas regione.