ILGAMETĖ GYDYTOJŲ KLOUNŲ IR DROGAS DRAUGYSTĖ TĘSIASI

Viskas prasidėjo 2015 m., kuomet, ieškodamas naujų visuomenei naudingų veiklų, DROGAS „atrado“ asociaciją „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“. Tuomet, siekdamas padėti nuostabiai šios asociacijos misijai, DROGAS visus savo klientus pakvietė įsigyti gražią dovanėlę – HUMORINĄ (raudoną klouno nosį) ir tuo pačiu - atlikti gerą darbą padovanojant sergantiems vaikams šypseną. Pirmosios akcijos „Paremk ir gauk klouno nosį“ pradžia buvo itin sėkminga.

Iškart tapo akivaizdu, kad projektas turi tęstis. Drauge su Gydytojais klounais jų stebuklingoje laboratorijoje tobulinome ir kūrėme naujus produktus, siekdami suteikti sergantiems vaikams nuolatinę juoko ir šypsenų dozę!

Labai greitai vaikai tapo ne vienintele gydytojų klounų laukiančia auditorija... Šiandien Gydytojai klounai RAUDONOS NOSYS neša džiaugsmą, juoką ir šypsenas ne tik mažiesiems ligoniukams šalies ligoninėse, specialiųjų poreikių turintiems vaikams specialiosiose mokyklose, reabilitacinį gydymą gaunantiems vaikams sanatorijose, bet ir senjorams socialinės globos namuose, žmonėms pabėgėlių centruose ir kitur. Šio kolektyvo nariai pasitelkdami humorą teikia emocinę bei psichosocialinę pagalbą visoms labiausiai pažeidžiamoms visuomenės grupėms. DROGAS džiaugiasi tęsdamas draugystę su šia asociacija bei būdamas to dalimi.

Parduotuvėse DROGAS nuo šiol gali rasti ir įsigyti magišką bei džiaugsmu pripildytą naujieną – „RAUDONOS NOSYS“ apyrankes! Įsigijus vieną iš rankų darbo apyrankių, prisidėsi prie gero darbo ir pagelbėsi „RAUDONOS NOSYS“ gydytojams klounams, kurie neša džiaugsmą, juoką ir šypsenas ten, kur to labiausiai trūksta. Juk gera daryti gerą!

Kaina 5 Eur/ vnt.
*visos surinktos lėšos skiriamos gydytojų klounų veiklai finansuoti.

 

Galima įsigyti šiose DROGAS parduotuvėse:

• Islandijos pl. 32, Kaunas, prekybos centras „Mega“

• Ozo g. 25, Vilnius, prekybos centras „Akropolis“

• Gedimino pr. 26, Vilnius

• Taikos pr. 61, Klaipėda, prekybos centras „Akropolis“

• Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas, prekybos centras „Akropolis“

• Ozo g. 18, Vilnius, prekybos centras „Ozas“

• Tilžė g. 109, Šiauliai, prekybos centras „Saulės miestas“

• Saltoniškių g. 9, Vilnius, prekybos centras „Panorama“

• Gedimino pr. 43, Vilnius

Daugiau apie „RAUDONOS NOSYS“ iniciatyvą: https://www.raudonosnosys.lt/apie-mus/misija/

AČIŪ, kad perkate ir taip palaikote džiaugsmo misiją!