DROGAS parduotuvėse nauja tvarių ir aplinkai draugiškų produktų ženklinimo sistema

Gyvename laike, kuomet mūsų planetai ir aplinkai reikia ypatingo palaikymo, todėl nuo šiol DROGAS parduotuvėse kaip niekad lengvai atpažinsite prie aplinkos ekologijos ir tvarumo prisidedančius prekės ženklus bei produktus.

Įsigyjant savo mėgstamą ir nuolat naudojamą produktą, ar ieškant naujos kosmetikos, namų apyvokos ar kūno priežiūros priemonių, pamačius šį ženkliuką, galite būti tikri, jog prisidedate prie švaresnio oro ar gamtos, nepalaikote testavimo ant gyvūnų, renkatės etiškai pagamintus produktus. Trumpiau – šis ženkliukas reiškia, jog vienokiu ar kitokiu būdu prisidedate bei kuriate tvaresnę bei labiau etišką aplinką.

Jei randate šį ženkliuką, tai gali reikšti, kad:

• Produkto pakuotė pagaminta iš perdirbto plastiko. Tai reiškia, kad buvo išrūšiuotos ir perdirbtos plastiko atliekos, nepaliekant jokių šiukšlių ar atliekų gamtoje, ar šiukšlių saugyklose.

• Produktas tinkamas veganams, netestuojamas ant gyvūnų, nenaudojami ingredientai, kurie testuojami ant gyvūnų.

• Produkto pakuotė, palikus ją gamtoje, gali suirti natūraliai, nepaliekant taršalų.

• Produktas yra be mikroplastiko. Mikroplastikas – iš plastiko pagamintas, ne ilgesnis nei 5 mm ilgio, kosmetikoje ir kituose produktuose randamas elementas, kuris ypatingai teršia vandenynus ir aplinką. Plastikas nesuyra, yra lengvai užteršiamas, todėl patekus į gyvūno organizmą yra nesuvirškinamas, gali apnuodyti gyvūno virškinimo sistemą.

• Produktas yra hipoalerginis, t.y tinkamas žmonėms, kurie turi alergiją tam tikriems kosmetikos ar kitų produktų ingredientams. Tokie produktai rekomenduojami jautrią veido ar kūno odą, akis (jei blakstienų tušas yra hipoalerginis), suaugusiems ir vaikams.

• Produktai sertifikuoti COSMOS Organic sertifikatu, kuris reiškia, jog produktas atitinka išsamius ir tikslingus kriterijus, kurie patvirtina, jog produktas yra tikrai organiškas ar natūralus.

• Produktai yra su FSC sertifikatu, t.y pakuotės gaminamos tik iš popieriaus ir kartono, kurie išgaunami iš tvariai tvarkomuose miškuose išaugintos medienos.

• Produktai paženklinti EKOLABEL ženkliuku. Tokį ženklą turintys produktai atitinka aukščiausius ekologijos reikalavimus jų gyvavimo ir naudojimo cikle, pradedant pakuotės medžiagos gamyba, ingredientų išgavimu, distribucija, rūšiavimu.

• Produktas pagamintas iš ne mažiau nei 97% natūralių ingredientų.

Kartu su visa DROGAS komanda dėkojame, jog prisidedate prie tvarių ir ekologiją skatinančių sprendimų!