Jautri oda kaip ir visi kiti odos tipai - gali būti mišri, normali, riebi ar sausa, tačiau ji stipriau reaguoja į vidinius (stresas, mityba) arba išorinius (oras, netinkamos odos priežiūros priemonės) poveikius. Todėl tam, kad jautrią odą būtų galima švelniai nuraminti, reikalingos itin kruopšiai atrinktos priemonės. Skaitykite toliau ir sužinokite apie jautrios odos eksperto Mixos prekinio ženklo siūlomas linijas jautriai odai.

DRĖKINAMOSIOS PRIEMONĖS HYALUROGEL – IŠSAUSĖJUSIAI ODAI

Jos skirtos tau, jei tavo oda sausa, ją nemaloniai traukia, niežti bei pasireiškia kiti nemalonūs pojūčiai kylantys dėl dehidratacijos odoje. Šių drėkinamųjų priemonių sudėtyje yra hialurono rūgšties, kuri geba išlaikyti 1000 kartų daugiau vandens, nei pati sveria. Rezultatas – oda tampa putlesnė, giliai sudrėkinta ir tiesiog spindinti.

PRADĖK NUO HYALUROGEL LIGHT gelinio kremo

-Su hialurono rūgštimi.

-Iš karto sudrėkina odą ir drėgmė išlieka iki 24 valandų.

-Dėl unikalios gelinės tekstūros kremas greitai įsigeria ir suteikia malonių pojūčių.

Rezultatas: oda atrodo lygesnė, sveikesnė ir putlesnė.

VALOMOSIOS PRIEMONĖS ANTI-IMPERFECTION – PROBLEMIŠKAI ODAI

Jos skirtos tau, jei tavo oda riebi, blizganti, linkusi į bėrimus arba turi inkštirų. Mixa sukurtose valomosiose priemonėse Anti-Imperfection nėra alkoholio, kurio paprastai būna šios rūšies priemonėse, nes jis sausina ir dirgina odą. Šiose valomosiose priemonėse yra cinko ir silikatų, kurie sutraukia poras, suteikia odai matinį atspalvį, kasdien vis labiau sumažėja odos trūkumų. Rezultatas – švari, matinė ir sveikai atrodanti oda.

PRADĖK NUO ANTI-IMPERFECTION valančio toniko

-Švelniai šalina nešvarumus ir makiažą, bet neišsausina odos.

-Valomuoju cinku pagerinta formulė sutraukia poras, suteikia odai matiškumo ir kasdien mažina trūkumus.

Rezultatas: oda puikiai išvaloma. Diena po dienos, sumažėja odos trūkumų, poros tampa mažiau išsiplėtusios, o oda mažiau blizga.

VEIDO RAUDONĮ MAŽINANČIOS PRIEMONĖS ANTI-REDNESS – GREITAI PARAUSTANČIAI ODAI

Jos skirtos tau, jei tavo oda plonesnė, greitai parausta arba ją išmuša raudonos dėmės. Raudonio priežastis dažnai būna susilpnėjusios odos barjerinės savybės, būtent dėl šio susilpnėjimo oda reaguoja į įvairius dirgiklius. Mixa sukurtos priemonės nuo raudonio Anti-Imperfection veikia švelniai, bet efektyviai. Rezultatas, pagerėjusios odos barjerinės savybės, oda jaučiasi nuraminta ir maloni.

PRADĖK NUO ANTI-REDNESS drėkinančio kremo

-Šis kremas yra papildytas cold cream, šis preparatas yra įkvėptas farmacijos priemonių, todėl akimirksniu nuramina ir pamaitina odą.

-Saugo odą nuo išorinių agresyvių veiksnių ir dirginimo.

-Akimirksniu pojūčiai vėl tampa malonūs, kremas nepalieka riebumo pojūčio.

Rezultatas: oda sudrėkinama, nuraminama ir geriau saugoma nuo išorinių agresyvių veiksnių. Oda kasdien vis mažiau rausta, jos atspalvis tolygėja.s