Grožis visuomet prasideda nuo pasitikėjimo ir meilės sau! Skirkite laiko grožio ritualams namuose, kurie suteiks Jums papildomo džiaugsmo, meilės ir rūpesčio sau. Šiuo metu parduotuvėse DROGAS rasite itin platų ir patrauklų veido ir kūno priežiūros priemonių pasirinkimą: kremai, losjonai, veido kaukės, prausikliai ir daugybė kitų produktų, kurie skirti Jūsų odos grožiui ir puoselėjimui. Palepinti save dar niekada nebuvo taip paprasta - nuolaidos iki 40% su DROGAS kortele!

Veido kaukės – itin naudingos ir reikalingos mūsų veido odai, tad tai neatsiejama dažnos moters veido priežiūros rutinos dalis. Veido kaukes reikia kruopščiai pasirinkti pagal savo odos poreikius bei tipą: sausai, jautriai, brandžiai ar probleminei veido odai. Išsirinkite sau tinkamiausias veido kaukes DROGAS parduotuvėse už itin patrauklią kainą, nes dabar veido kaukėms nuolaidos net iki 40% su DROGAS kortele!

Norite, kad Jūsų blakstienos atrodytų kaip niekada kerinčios? Naujos blakstienoms skirtos makiažo priemonės leis padaryti nepamirštamą įspūdį! Perkamiausias kompanijos MAX FACTOR blakstienų tušas FALSE LASH EEFECT yra mėgstamas viso pasaulio moterų, nes juo padengtos blakstienos tampa tokios ryškios ir įspūdingos kaip dirbtinės, tačiau atrodo natūraliai. Būkite ryški, būkite savimi – viskas Jūsų rankose, nes dabar visai MAX FACTOR kosmetikai nuolaida 40% su DROGAS kortele!

RIVAL DE LOOP sukūrė nepriekaištingą dekoratyvinę kosmetiką jaunai, drąsiai ir savimi pasitikinčiai moteriai. Ši dekoratyvinė kosmetika pasižymi subtilia, skoninga spalvų gama, todėl renkantis RIVAL DE LOOP kiekviena atras savo mėgstamiausių produktų derinį už itin patrauklią kainą! Spindintys lūpų dažai ir blizgiai, ryškūs vokų šešėliai ir akių pieštukai, įspūdinga nagų lakų paletė, ilgai išsilaikantys atspalvį suteikiantys kremai, maskuojamosios priemonės, ir dar daugiau – viskas ko reikia, norint pasidaryti madingą makiažą!