Picture

Laimėkite poilsį Birštone!

Sveikiname! Dovanų kuponus poilsiui Birštone „Vytautas MINERAL SPA“ viešbutyje laimėjo:

Vardas Pavardė Čekio nr.
Rita Preidienė 30/3349
Vaida Liaugaudienė  51/3344
Artur Siliuk 84/3411

 

Prizų atsiėmimas

1. Apie laimėjimą visi laimėtojai bus informuojami registracijos anketose nurodytais el. pašto adresais arba nurodytu telefonu.

2. Prizus galima atsiimti ne vėliau kaip iki 2018 m. rugpjūčio 22 dienos.

3. Laimėtas prizas ne Vilniaus mieste bus pristatomas tiesiai laimėtojui į namus. Prieš pristatant prizus laimėtojas privalo atsiųsti geros kokybės ( aiškiai matomas čekio numeris, data, parduotuvės pavadinimas ir pirktas Žaidime dalyvaujantis produktas) čekio kopiją el. paštu loterija@totempromo.lt.

4. Kurjerio pristatymo paslaugų išlaidas padengia Žaidimo Organizatorius.

5. Vilniuje gyvenantys dalyviai atsiimti prizus gali atvykę adresu Subačiaus g. 23, Vilnius darbo dienomis nuo 11:00 iki 16:00. Atsiimant prizus privaloma pateikti laimėjimą įrodantį čekį. Čekis bus grąžinamas atgal laimėtojui.

6. Jeigu laimėtojas, atvykęs atsiimti prizo, negali pateikti Žaidimo taisykles atitinkančio pirkimo čekio, arba jei kyla įtarimų dėl jo tikrumo, prizas laimėtojui neatiduodamas ir pretenzijos iš jo nepriimamos.

7. Visi prizų perdavimai įforminami prizo įteikimo aktu.

8. Atsižvelgiant į tai, kad Žaidimo prizo vertė yra didesnė negu 100 Eur, žaidimo Organizatoriui  už dalyvį, laimėjusį ir atsiėmusį tokį prizą, gali kiti pareiga sumokėti gyventojų pajamų mokestį. Todėl,  laimėtojai atsiimdami  prizą – Vytautas MINERAL SPA poilsio kuponą, turi pasirašyti prizo įteikimo aktą, kuriame turi nurodyti savo asmens kodą. Nenurodžius privalomų duomenų, prizas neįteikiamas. Asmens kodas turi būti nurodytas, kad žaidimo Užsakovas galėtų sumokėti taikomus mokesčius.

9. Laimėti ir neatsiimti prizai perduodami Žaidimo Užsakovui.