Picture

ŠVENTINIS ŽAIDIMAS

11 29 - 12 31

ŽAIDIMO TAISYKLĖS:

 

·         Įsigyk prekių (išskyrus tabako gaminius ir DROGAS dovanų korteles) už 7 € ar daugiau bet kurioje parduotuvėje DROGAS nuo 2019 m. lapkričio 29 d. iki gruodžio 31 d.

·         Išsaugok pirkimo kvitą.

·         Nemokamai užregistruok pirkimo kvitą iki 2019 m. gruodžio 31 d. dienos imtinai DROGAS tinklalapyje www.drogas.lt

·         Laimėtojai bus išaiškinti 2020 m. sausio 7 d. atsitiktine tvarka iš visų pagal taisykles užsiregistravusių žaidimo dalyvių.

·         Laimėtojų sąrašas bus paskelbtas 2020 m. sausio 13 d. tinklalapyje www.drogas.lt.

·         Žaidimo organizatoriai susisieks su produktų rinkinių laimėtojais elektroniniu paštu per 2 darbo dienas nuo laimėtojų sąrašo paskelbimo www.drogas.lt.

·         Laimėtojai, gavę pranešimą apie laimėjimą, per pranešime nurodytą laiką turi atvykti atsiimti prizo į registracijos formoje nurodytą parduotuvę, pateikti pirkimo kvitą, kurio numeris turi sutapti su prizą laimėjusio užregistruoto kvito numeriu, ir asmens tapatybę įrodantį dokumentą. Neatsiėmus prizo per nurodytą laikotarpį, prizas grįžta į prizų fondą.

·         Su pagrindinio prizo - kelionės - laimėtoju žaidimo organizatoriai susisieks asmeniškai elektroniniu paštu ir / arba telefonu per 2 darbo dienas nuo žaidimo laimėtojų sąrašo paskelbimo www.drogas.lt.

·         Prizai į pinigus nekeičiami.

·         Laimėtojai, praleidę prizų atsiėmimo terminą, taip pat pagrindinio prizo laimėtojas iš anksto nesuderinęs su organizatoriumi kelionės į pasirinktą pasaulio šalį išvykimo datos ar per nustatytą terminą neišvykęs į kelionę, praranda teisę į prizus. 

 

PRIZAI:

 

KELIONĖ (turizmo agentūros WEST EXPRESS (kelionės organizatoriaus) 3000 EUR vertės dovanų čekis kelionei į bet kurią pasirinktą pasaulio šalį.

 

500 VNT. L‘OREAL PARIS PRODUKTŲ RINKINIŲ:

 

·         L‘OREAL PARIS False Lash, blakstienų tušas.

·         L‘OREAL PARIS, micelinis vanduo, 200 ml.

·         L‘OREAL PARIS Nutri Gold, dieninis kremas, 50 ml.

 

500 VNT. SYOSS PRODUKTŲ RINKINIŲ:

 

·         SYOSS Pure Hold, plaukų lakas, 200 ml.

·         SYOSS Pure Smooth, plaukų šampūnas, 500 ml.

·         SYOSS Pure Smooth, plaukų kondicionierius, 500 ml.

 

 

Pilnas taisyklių aprašymas

 

Registracijos forma
Registracijos forma
Pasirinkite iš sąrašo Pasirinkite iš sąrašo Pasirinkite iš sąrašo
Kontaktinė informacija
---
Siųsti