tiktai-drogas-for-your-beauty.png

FOR YOUR BEAUTY

FOR YOUR BEAUTY - tai patogaus dizaino, stilingi makiažo šepetėliai, kurie padės jums susikurti pritrenkiantį makiažą. Šepetėliai puikiai paskirsto makiažą ant veido, o pačius galima rinktis tiek iš sintetinio, tiek iš natūralaus pluošto. 

ORIGINAL SENSES

Oro gaivikliai – įvairių aromatų aerozoliai. Produktai pagaminti ES.

tiktai-drogas-alouette.png

ALOUETTE

Kolekciją sudaro įvairių rūšių ir stiprumo popierinės nosinaitės, tualetinis popierius ir drėgnos servetėlės viso kūno priežiūrai. Popierius gaminamas iš celiuliozės, kuri išbalinama nenaudojant chloro.

DOMOL

DOMOL produktų kolekcija siūlo viską, kas būtiniausia namų priežiūrai ir kasdieniam šeimininkavimui – skalbimo priemones, skalbinių minkštiklius, dėmių išėmimo miltelius, baliklius, indų ploviklius, priemones indaplovėms; grindų plovimo priemones; kilimų ir baldų valiklius, orkaičių ir keramikinių viryklių valiklius, stiklo valiklius, oro gaiviklius, vonios kambario valymo priemones; tualetų gaiviklius ir vamzdžių valiklius, taip pat drėgnąsias servetėles, skirtas įvairiems paviršiams valyti. Produktai saugiai valo ir apsaugo įvairius paviršius ir audinius. Jie lengvai naudojami ir patogūs saugoti.

tiktai-drogas-flink-and-sauber.png

FLINK & SAUBER

Produktų FLINK&SAUBER kolekcija siūlo ūkio prekes – įvairius šepečius, kempines, šluostes, gumines pirštines, drabužių pūkų rinkiklius ir dantų krapštukus. Šepečiai ir kempinės pagaminti taip, kad kuo labiau palengvintų valymo darbus – dėl formos ir medžiagos juos patogu laikyti rankose, nebraižo valomo paviršiaus.

tiktai-drogas-rubin.png

RUBIN

RUBIN siūlo įvairias avalynės ir odos gaminių priežiūros priemones – kempinėles, skirtas avalynei, kremus, blizgiklius ir impregnantus, taip pat virtuvės priemones – maisto plėveles, kepimo ir sviestinį popierių, foliją, užspaudžiamus maišelius, šiukšlių maišus.

tiktai-drogas-home-comfort.png

HOME COMFORT

HOME COMFORT - tai tikras pagalbininkas tvarkant ir valant namus. Šluostės, kempinės, įvairūs šepečiai lengvai valo įvairius paviršius, jų nebraižo ir negadina. Pasirinkimas tikrai didelis - rasite nuo mažų kempinėlių iki didelių šluosčių.