Parašyk mums, kas Tavo širdyje!

Rašyti atsiliepimą
Rašyti atsiliepimą:
Jeigu pageidaujte, kad su jumis susisiektumėme asmenine žinute, palikite mums savo elektroninio pašto adresą.
Siųsti

Lina Nausėdienė

Laba diena laimejau testavimo tuša isbandyt Altera intense Mascara nu zinokit man labai patiko sis tusas,vien jau kad nebyra nelimpa nesidaro jokiu gumuliuku ir t.t tusas tikrai geras kieno blakstienos paklusnios tai sis tusas kaip tik jum mano yra tiesios ir neriecios,bet efektas tikrai yra.aciu uz suteikta galimybe testuot labai dziaugiuos jusu siuo produktu!

2019.09.29

Drogas

Sveiki, Lina,

Labai džiaugiamės, kad patiko išbandytas Alterra tušas! Alterra turi pakankamai platų asortimentą kitų dekoratyvinės kosmetikos prekių - kviečiame išbandyti ir tikimės, kad patiks! :) 

2019.10.04

Inga

Sveiki, ar planuojate atsidaryti el.parduotuvę?

2019.09.16

Drogas

Inga, tokių planų ateityje turime :)

2019.09.18

Ugnė

Sveiki, kodėl MAYBELLINE NEW YORK SuperStay Matte Ink Crayon nėra 20 numeriuko spalvytės "Enjoy the view" jūsų parduotuvėse? :)

2019.09.07

Drogas

Labas Ugne, greičiausiai šie dažai tiegiog laikinai buvo išpirkti :)

2019.09.09

Eitutienė Reda

Sveiki, yra nauji plaukų dažai iš Schvarckopf urban metalic - labai reikia atspalvio smokey steel. Kur Šiauliuose arba internetu įsigyti? Parduotuvių lentynose niekur nėra.

2019.08.26

Drogas

Labas Reda, 

 

Taip tokių dažų turime, tiesiog galbūt tą dieną kai buvai parduotuvėje jų nebuvo, tačiau prekyboje vis dar turime :)

2019.08.26

Raimunda Česonienė

Labai džiaugiuosi, kad pradėjote prekiauti Oh K! firmos kaukėmis - man jos pačios geriausios :) Ar planuojate turėti Egg White Sheet Mask ir Bubble Sheet Mask Kauno parduotuvėse?
2019.07.11

Milda

Dažnai apsipirkinėju Droge dėl gerų kainų, bet gaila, kad toli reikia važiuoti..... Gal yra planai atidaryti Drogą Biržuose? Būtų paklausus, nes pas mus dažnai latviukai atvažiuoja :)

2019.07.01

Drogas

Milda, kol kas planų Biržuose atsidaryti neturime, tačiau ačiū už idėją :)

 

2019.07.02

Monika

Sveiki, ar Drogo asortimente yra pirkti medinių ausų krapštukų? Norėčiau konkretaus atsakymo. Ačiū!

2019.05.25

Drogas

Monika, deja šių krapštukų laikinai parduotuvėse nebeturime. 

2019.05.28

Anastasija

Apsinlkau Droge dažniausiai Kaune, nes mano mieste, t.y. Jonavoje jo nėra. Gal kada atsiras? Ir labai norėtųsi išvysti elektroninę parduotuvę.

2019.04.02

Gintare St

Sveiki, rasau su tikslu, tiesiog, isreiksti savo nuomone, seniai lankausi Droge ir esu labai patenkinta tiek asortimentu, tiek darbuotojom. Dazniausiai lankoma vieta Klaipedoje Big'e. Labai siltas aptarnavimas, merginos tikrai labai malonios ir paslaugios, o ir randu visko ko reikia, ne tik is kosmetikos bet ir is buities reikmenu, o jei nerandu ko ieskau, tai visada ranku pakaitala kitos firmos :) Noriu Jums padekoti uz tai ir palinketi sekmes ateityje, kad visuomet turetumet tokias saunias komandas ir puikia prekyba ;)

2019.02.02

Zenonas

Ačiū, kad stengiatės rūpintis klientų santykiais su "Drogu". Pageidaučiau, kad siunčiant reklamą ir siūlant savo produktus klientams internetu, išskirtumėte atskirai prekes vyrams ir prekes moterims. Jūsų parduotuvėje moterims prekės sudaro daugumą, apie 90 nuošimčių visų Jūsų prekių, todėl vyrams yra labai nepatogu : reikia perskaityti visas moterims skirtas prekes, kad rasti nors ką vyrams. Jeigu vyras norės ką nors nupirkti moteriai,- jis šias prekes ras moterų skyriuje.. Nenoriu gaišti laiko skaitant nereikalingą reklamą, todėl pastaruoju metu Jūsų reklamos dėl virš nurodytos priežasties iš viso neskaitau... O gal " Drogo" pavadinimas klaidingai pasirinktas, gal reikėtų Jūsų parduotuvę vadinti "Viskas moterims" ?... Norėčiau sužinoti, kodėl ignoruojate vyrus ? Linkiu sėkmės.

2019.02.01

Drogas

Sveiki, Zenonai, ačiū už jūsų komentarą, ir džiaugiamės, kad esate vienas ir mūsų lojalių pirkėjų vyrų :) Jūsų pastebėjimas dėl priemonių vyrams yra labai geras, ir į jį jau esame atsižvelgę, kadangi atidarant naujo formato parduotuves, kosmetiką vyrams laikome vienoje vietoje, kad būtų patogiau išsirinkti. Su laiku planuojame, kad tai pavyks įgyvendinti ir likusiose seno formato parduotuvėse. Kalbant apie reklamą internete negalime atskirti vyrų ir moterų, kadangi pasiūlymai nėra rodoma asmeniškai. Tačiau jeigu gaunate mūsų naujienlaiškius, juos turėtumėte gauti suasmenintus atsižvelgiant į jūsų pirkimų ypatumus :)

2019.02.01

Ema Olišauskaitė

Labadiena norėčiau pasiteirauti ar turite netepliojančių lūpų dažų

2019.01.26

Drogas

Ema, visi lūpų dažai teplioja, tačiau jeigu ilgalaikiai tepasi mačiausiai ir išlieka ilgiausia,ir jų savo parduotuvėse tikrai turime :)

2019.01.26

Monika

Sveiki, ar gimtadienio proga netaikote specialių nuolaidų, akcijų ar pasiūlymų perkant Droge? Ačiū! :)

2019.01.08

Drogas

Deja, bet ne :)

2019.01.08

Igna Masiliūnienė

Laba diena. Norėčiau paklausti kur reikia kreiptis dėl įsidarbinimo galimybės Kėdainių miesto, jūsų parduotuvėje ?

2019.01.03

Drogas

Sveika, Inga, brūkštelk mums adresu perosnalas@drogas.lt :)

2019.01.04

Sonata Malieškaitė

Sveiki. Myliu Drogas parduotuves,bet nusivyliau,kad Radvililiškyje Drogo parduotuvėje nėra ,,Revolution" stendo kur jis?????????

2018.12.21

Drogas

Sveiki, Sonata, kiekvienoje parduotuvėje DROGAS asortimentas skiriasi, todėl galėjo būti taip, kad šioje parduotuvėje savo stendo nepastatė :/

2018.12.21

Milana Tolstorožich

Sveiki, Ar įmanoma grąžinti dar neatidarytą prieš dieną pirktą kosmetiką? Nuėjus į akropolį mane tiesiog piktai išvijo pasakę, kad niekada prekių nekeičiate, tačiau prieš kelis mėnesius man pavyko grąžinti prekę... Tai nesuprantu galima jas grąžinti ar ne?

2018.12.13

Drogas

Sveiki, Milana, gal LRS įstatymus, kosmetikos ir higienos prekės yra priskiriamos negrąžinamoms prekėms, tai reiškia, kad jas grąžinti galima tik tuo atveju, jeigu prekė yra blokuota. Kitu atveju pardavėjas neprivalo prekės priimti atgal. Visgi kartais taikome išlygas, tačiau kiekvieną kartą tokius atvejus sprendžiame individualiai.

2018.12.13

laima

sveiki ,ar DROGE yra Grenland lupu vazelinas COCONUT

2018.11.27

Drogas

Sveika, Laima, deja tokiais plaukų dažai neprekiaujame :/

2018.11.27

Violeta kavaliauskaiė

Drogas, mano gyvenime yra viena iš nuostabiausiu gyvenime , kiek teko apsipirkinėti nei karta nenusivyliau , nei aptarnavimu nei prekėmis.
2018.11.05

Ieva

Sveiki, kodėl pirkus Natural box produkciją buvo parašyta, jog suteikiamas kremas dovanų, tačiau niekas jo nedavė. Pirkta Kauno akropolyje.

2018.10.12

Drogas

Sveika, Ieva, visuomet įpsėjame, kad dovanų kiekis yra ribotas, todėl galėjo atsitikti, kad šioje parduotuvėje dovanos jau buvo pasibaigusios :)

2018.10.13

Ilona

Sveiki! Nors tokio pobūdžio parduotuvėse lankausi ne taip ir dažnai, bet norėčiau pasidžiaugti Drogas parduotuvės darbuotojomis. Apsilankiusi Visagino Droge, buvau maloniai nustebinta kokybišku aptarnavimu. Tuo metu salėje dirbo dvi merginos, pirkėjų buvo ganau daug, tačiau viena darbuotoja nėrėsi iš kailio, kad tik galėtų padėti keliems žmonėms iškart, kurie supuolė prie jos prašydami konsultacijos. Deja, tačiau merginos vardo neatsimenu, nes vardas nėra populiarus, tačiau pamenu, kad ji yra mokinė ir noriu pasidžiaugti, kad jūs į savo tarpą atrenkate tokius malonius žmones :)

2018.10.03

Drogas

Ilona, ačiū už gražius žodžius :)

2018.10.03

Gabija L

sveki atvykti i droga galiu taciau tikrai retai ir labai noretusi kad butu galima nusipirkti produktus internetu ;)

2018.09.14

Melita Tauginaite

Sveiki,visą drogo puslapį apieškojau ,bet neradau tai ar yra ,,essence milion nude faces “ palete drogo parduotuvese?

2018.09.03

Drogas

Sveika, Melita, deja neturime :)

2018.09.03

Goda Balčaitytė

Sveiki, Norėčiau tiesiog pasidalinti nemalonia situacija. Iš esmės tai mano kaltė, kad testuojant krem. Pudrą apsipyliau suknelę. Tiesa. Nuo žioplumo vaistų nėra. Tačiau paprašius servetėlės norėtųsi jos gauti be tokio nusivylimo, kad rodos kasoje stovinčiai ir intensyviai diskutuojanciai darbuotojai su kita darbuotoja rankos nutrūks. Nenutrūks. Truputį palyginimui aptarnavimas eurokos visada su šypsena ir pasiūlo prekių įsigyti pigiau. O čia panelės nelaimingos kad tenka dirbti, nes Nu nutraukiau pokalbį. Mega. Rugpjūčio 2. Kaunas.

2018.08.02

Drogas

Sveika, Goda, labai gaila dėl suteptos suknelės (žinome, kaip sunkiai valosi pudros dėmės), bet taip labai gaila dėl netinkamo mūsų pardavėjų elgesio. Mes nuolat dirbame ir primename mūsų merginoms, kaip tinkamai reikia bendrauti su mūsų pirkėjais, tačiau šioje parduotuvėje tą reikės priminti. Tikimės, kad incidentas tebuvo atsitiktinumas ir neaplenksi mūsų parduotuvės :)

2018.08.03

Ingrida

Kodėl Pylimo droge dirba tokia bjauri moteris kaip Jelena ? Ką jį veikia tokioje vietoje? Nesugeba nei bendrauti maloniai , nei pakonsultuoti . Manau tai moteriai vieta ne droge. Nes naudos nulis.

2018.07.25

Drogas

Sveika, Ingrida, dėkojame už pastabą ir viso kolektyvo vardu atsiprašome jeigu mūsų darbuotoja nepagarbiai bendravo ar elgesi. Mes pasikalbėsime su šios parduotuvės personalo ir priminsime apie bendravimo kultūrą ir elgesį su pirkėjais. 

2018.07.25

Sara

As dar vis prekiaujate baby skin primer? Nes as jau nerandu drogas parduotuvese jo.

2018.07.22

Drogas

Labas Sara, deja, Baby Skin Primer jau nebeparduodamas mūsų parduotuvėse, tiesiog pakeitė priemonių kolekcijos ir ši priemonė buvo išimta iš prekybos. 

2018.07.22

Ilona

Sveiki Mėgstu DROGAS parduotuves taigi nusprendžiau isigyti drogo kortelę. Bet kiek kartų bandžiau užregistruoti kortelę vis neina... Nežinau ką daryti... Gal jūs padėsite?

2018.06.24

Drogas

Sveika, Ilona, jeigu nepavyksta registruoti savo DROGAS kortelės, parašyk mums adresu drogaskortele@drogas.lt. 

2018.07.31

Gabija

Sveiki, žinau, jog dar anksti, bet rašau jau dabar. Užsienyje egzistuojantys advento kalendoriai su kosmetika . yra kažkas labai smagaus ir puikiai perkamo. Manau, jog jei lapkritį pradėtumėte prekybą neitin brangiais kosmetikos advento kalendoriais, jų pardavimas būtų puikus. Tai - kažkas labai populiaraus užsienyje, bet dar neišplėtoto Lietuvoje. Labai norėčiau matyti tokią prekę:)

2018.06.23

Drogas

Sveika, Gabija, kosmetikos advento kalendorius - puiki mintis, būtinai apie tai pagalvosime šiais metais! :)

2018.06.25

Ema

Sveiki. Visada mėgau DROGO kosmetiką... Nutariau įsigyti DROGO kortelę. Norėjau užsiregistruoti, bet pabandžiau ir neišeina, nes rašo: klaidingai ivesta kortelės kodai. Nežinau ką daryti daug kartų bandžiau įvesti kortekes barkodą ir numerį, bet niekaip... Gal galite padėti? :(

2018.06.14

Drogas

Sveika, Ema, jeigu nepavyksta registruoti savo DROGAS kortelės, parašyk mums adresu drogaskortele@drogas.lt. 

2018.06.25

Viktorija

Drogo parduotuvėse Vilniuje neberandu Schaebens kaukių (nei Panoramoje, nei Oze), o jos buvo mano mylimiausios. Labai gaila, kad nebeturite, gal dar turėsite? :(

2018.06.07

Drogas

Sveika, Viktorija, SCHAEBENS kaukės niekur nepabėgo ir jomis vis dar prekiaujame :) Šiuo metu kaukes galima rasti specialiuose kaukių stenduose, ten yra išsirykiavusios ir pačios SCHAEBENS kaukės. Jeigu neradai, galbūt tuo metu jos buvo tiesiog išpirktos :)

2018.06.08

Malina

Sveiki. NOriu padèkoti tobulai komsultantei Monikai Kuri dirba su lorealiu . Deka jos visada atrandu, kas man tinkama. Konsultante is didziosios raides. Tobuleja drogas su konsultantais. Vienintele maloni besisypsanti konsultante ten Monika:) Antakalnio Droge.

2018.05.31

Drogas

Ačiū, už gražius žodžius, būtinai perduosime linkėjimus!:) 

2018.06.01

Silva

Sveiki, esu patenkinta naujuoju kosmetikos stendu "Rival De Loop" ir labai tikiuosi kad jis nedings kaip kiti stendai

2018.04.14

Drogas

Silva, labai smagu, kad pastebėjote :) Tikimės, kad RIVAL DE LOOP greitu metu jau bus visose parduotuvėse :)

2018.04.16

Laura Dėnaitė

Sveiki. Kokiuose Drogose galima rasti Naobay kosmetikos?Ar Klaipėda turi?

2018.03.20

Drogas

Laura, NAOBAY ksmetikos įsigyti galima didžiosiose parduotuvėse, tarp kurių yra ir Klaipėdos Akropolis :)

2018.04.23

Mirta

Sveiki, pritariu Agnei dėl nekokybiškų produktų. Ne tik tušai, bet ir nagų lakai būna pavandeniję. Aš pastebėjau, kad visose Drogas parduotuvių lentynose yra sumontuotos kaitrinės lemputės kosmetikos apšvietimui. Šias būtinai reiktia keisti, norit nesugadinti kosmetikos, juk ji lentynose veikiama neleistinai aukštos temperatūros. Ir tikrai išdžiūna kosmetika ne dėl to, kad būna pažeista pakuotė, nes pačiai yra pasitaikę nusipirkti sudžiūvusį gaminį ir akivaizdžiai normalioje pakuotėje.

2018.03.14

Drogas

Mirta, dėkojame už pastebėjimus, perduosime ją mūsų kolegoms, kurie yra atsakingi.

2018.03.16

Viltė

Sveiki. Jūsų parduotuvėje lankausi gana dažnai (pagrindinė stotelė apsirūpinant higienos ir grožio produktais), tačiau pastebėjau, kad prekių asortimentas labai vangiai ir retai atsinaujina. Stenduose jau kelinti metai stovi ta pati produkcija, nors tikrai žinau, kad gamintojas leidžia naujus produktus. Labai gaila, kad nemažą dalį savo kosmetikos turiu užsisakinėti iš užsienio, nes apsiprekindama Lietuvoje matau maždaug 30% viso asortimento. Visiškai suprantu, kad produktai, kuriais prekiaujate, yra patrauklūs rinkai, tačiau manau neprašautumėt gerokai praplėtę ir atnaujinę kosmetikos (o ypač dekoratyvinės!) asortimentą. Kalbu apie paprasčiausius brand'us Essence, Catrice, Makeup Revolution, Maybelline, L'Oreal ir t.t.

2018.03.06

Drogas

Labas, VIlte, ačiū už žinutę :) 

Turome patikinti, kad prekių asortimentas yra atnaujinamas kiekvieną mėnesį. Žinoma, ne kiekvieno prekės ženklo, tačiau dekoratyvinė kosmetika atsinaujina kiekvieną sezoną. Yra tam tikrų priemonių, kurias laikomes klasika ir, kurios yra mūsų pirkėjų labai mėgiamos, todėl jų stengiamės nekeisti. O kalbant apie didžiuossius prekių ženklus, gmaintojai juos gamina specifinės rinkoms yra priemonės būna įvedamos tik į dalį šalių ar regionų, tad jeigu gamintojas priemonių įveda mūsų šalyje, jomis neprekiaujame ir mes :)

2018.04.09

Agnė Kruopytė

Sveiki, deja ne pirmą kartą tenka susidurti su nekokybiškomis prekėmis ir būtent „Drogas“ parduotuvėse. Prieš keletą metų teko įsigyti maždaug 4 akių liner'ius, kurie buvo išdžiuvę ir su jais nebuvo įmanoma padaryti jokio pravedimo. Nuo to laiko Jūsų parduotuvėse nesilankiau keletą metų. Visgi vakar nusprendžiau suteikti antrą šansą ir Vilniaus „Akropolio“ parduotuvėje įsigijau blakstienų tušą L'Oreal VOLUME MILLION LASHES (extra black). Deja, šis tušas vėlgi buvo išdžiuvęs, visas susigumulavęs ir realiai jo neįmanoma panaudoti. Gaila, kad neišsisaugojau čekio, kad galėčiau jį grąžinti, nes nebūčiau pagalvojusi, kad prekė, kurią naudoju eilę metų ir ji visuomet buvo gera, būtent Jūsų parduotuvėje vėl pasitaikys nekokybiška. Aš nežinau, pagal ką Jūs tikrinate prekių kokybę, tačiau faktas, kad kitose parduotuvėse man su tokiomis situacijomis susidurti neteko, o pas Jus tas pats nutinka jau 5 kartą, rodo, jog kažką darote blogai. Labai apmaudu, kai ryte pabundi nuotaikingai, pasiruošusi pasidažyti blakstienas nauju tušu, o jo realiai nė neįmanoma naudoti ir pinigai lieka išmesti į orą. Patikėkite, su tokiomis prekėmis ir tokiu požiūriu ilgainiui galite prarasti nemažai klientų, kurie norėtų būti lojaliais, bet dėl tokių nesėkmių tiesiog nebedrįsta lankytis Jūsų parduotuvėse :/

2018.02.26

Drogas

Sveika, Agne, 

dėkojame už žinutę ir apgailestaujame dėl šios nemalonios situacijos. Kadangi neturite pirkimo čekio šioe situacijoje nieko daugiau negalime padaryti. Tačiau jeigu taip nutinka, kad pirkėjas įsigyja nekokybišką priemonę, mes visuomet ją pakeičiame arba grąžiname sumokėtus pinigus. Priemones visada bandome saugoti tiek klijuodami lipdukus ant priemonių, kad pirkėjai jų negalėtų atidaryti, tačiau greičiausiai jūsų atveju to padaryti nepavyko. 

2018.02.28

Gabrielė

Sveiki,čia skaičiau apie galimus testuoti produktus. Kaip ir kur reikia parašyti kažkokį prašymą ar laišką kad galėčiau patestuoti produktus?:)

2018.02.25

Drogas

Gabriele, kaip tapti testuotoja gali sužinoti paspaudus ant šios nuorodos :)

https://www.drogas.lt/lit/sukurk-drogas-pati/Produktu-testavimas/Tapkite-ekspertu/ 

2018.02.26

Gerda

Sveiki, kurį laiką nesilankiau Drogo parduotuvėse, bet neseniai eidama pro šalį nusprendžiau užsukti. Išsirinkusi prekes nuėjau prie kasos. Kaip supratau pardavėja buvusi prie kasos buvo naujokė ir jai iškilo problemų aptarnaujant kitą klientą esantį prieš mane. Ji bandė pasikviesti kolegę į pagalbą, bet tuo metu jos kolegę užkalbino klientė. Dar viena klientė ėjo pagalbos prašyti pas pardavėją, kuri ir taip pasimetusi stovėjo kasoje. Aš neturėjau tiek laiko laukti, todėl palikusi prekes išėjau. Bet pasidarė labai gaila pardavėjų, kai didelėje parduotuvėje dirba tik dviese iš kurių viena naujokė (nors tuo metu buvo maždaug 18 val.) . Jeigu norite rezultatų pardavimuose, tai didinkit ir darbuotojų skaičių, nes du žmonės tikrai nespės pildyti visų klientų prašymų.

2018.02.20

Drogas

Gerda, dėkojame už pastebėjimą, iš tiesų, šiuo metu mums šie tiek trūko darbuotojų, aplinkuj gripas, dau gkas serga, tačiau tikimės, kad netrukus situacija pagėrės ir vėl dirbsime pilnu pajėgumu ir galėsime kuo sklandžiau ir greičiau aptarnauti pirkėjus :)

2018.02.21

Sandra

Teko lankytis parduotuvėje SAVAS, kuri randasi Kaune. Likau labai nepatenkinta vienos pardavėjos aptarnavimu. Paprašius pagalbos, pardavėja nemaloniai ir piktai teikė informaciją. Matėsi buvo nepatenkinta ir labai nemandagi. Nemanau, kad pardavėja turėtų taip atsainiai ir priešiškai žiūrėti į kliantus, nes iš bendravimo ir veido manieros tikrai jautėsi nepasitenkinimas ir nepagarba. Pardavėjos vardas lyg tais buvo Greta.

2018.02.12

Drogas

Sandra, ačiū už žinutę. Atsiprašome dėl netinkamo mūsų personalo elgesio, susisieksime su personalu ir aptarsime elgesį su pirkėjais. 

2018.03.13

Ingrida

Vilniaus Trakų g. Drogo parduotuvėje malonios pardavėjos. Ypač patinka, kad neįkyrios, nesiūlo prekių, tačiau jei reikia duoda patarimų.

2018.02.06

Drogas

Ačiū už gražiūs žodžius :)

2018.02.07

Monika

Sveiki! Būtų šaunu, jei Drogo asortimente būtų galima rasti ir natūralios, t.y. mineralinės dekoratyvinės kosmetikos, pvz., tokios kaip Uoga Uoga ir pan.Dabar labai trūksta tokio pasirinkimo galimybių. Ačiū!

2018.02.03

Drogas

Monika, rekomenduojame išbandyti Lumene arba Naobay kūno ir veido priežiūros priemones, kuriose didžioji sudedamųjų ingredientų dalis yra natūralio kilmės :)

2018.02.05

Raminta

Sveiki. Būtų nuostabu, jei Jūsų parduotuvių lentynose galima būtų rasti Shea Moisture plaukų priežiūros ir apskritai kūno priežiūros priemonių. :) Galbūt planuojate ja prekiauti?

2018.02.02

Drogas

Sveika, Raminta, deja kol kas šia kosmetika neplanuojame prekiauti, bet jeigu matysime, kad šios kosmetikos poreikis auga, tikria svarstysime tokią galimybę :)

2018.02.02

Laura K.

Sveiki, atsitiktinai pamačiau atsiliepimą apie konsultantę Žaną (2017-11-09). Tai jai ne tik linkėjimus perduoti reikia, o paaukštinti pareigose - juk akivaizdžiai žmogus neabejingas tam, ką dirba. Kai jos ilgesnį laiką nebemačiau Droge Kalvarijų g., nuoširdžiai maniau, kad įmonė atitinkamai įvertino šią darbuotoją, o ne tiesiog perkėlė kitur :(

2018.01.29

Drogas

Laura, dėkojame už įvertinimą :)

2018.01.29

Gabrielė

Tikrai labai smagu būtų Lietuvoje turėti Wet N Wild kosmetiką!

2018.01.27

Agnė Bulviskytė

Laba diena, kada bus kalėdinės loterijos rezultatai? Ačiū už atsakymą

2018.01.07

Drogas

Agne nugalėtojus skelbime šiandien :)

2018.01.08

Samanta

Labai malonios pardavėjos, visada pataria ir padeda. Tikrai gera vieta ir priekaištų neturiu. Būtų smagu, jei būtų internetinė parduotuvė;D

2018.01.05

Drogas

Samanta, ačiū už gražius žodžius :)

2018.01.05

Agnė Bulviskytė

Laba diena, kur bus galima rasti kalėdinio konkurso rezultatus?

2018.01.05

Drogas

Agne, konkurso laimėtojai skelbiami skelbiami skiltyje "Žaidimai". 

2018.01.05

Aistra Papaite

Noreciqu kad dazniau atkeliautu veido valymo prekes, be topasigedau didelio akiu seseliu ir sepeteliu lasirinkimo

2018.01.04

Drogas

Sveika Aistra, šešėlių ir šepetėlių asortimentą nuolat plečiame ir papildome :)

2018.01.04

M

Sveiki, kur skelbiami šventinių linkėjimų konkurso laimėtojai? Ačiū :)

2018.01.04

Drogas

Žaidimo rezultatai skelbiami skiltyje "Žaidimai" :)

2018.01.04

Aistė

Sveiki, laukiam nesulaukiam, kada įkursite e-parduotuvę, appsą ar rezervuojamą prekių krepšelį! :)

2017.12.27

Drogas

Laukiame ir mes :)

2018.03.29

Ingrida

Dažnai lankausi Droge, itin patinka aplinka ir malonios pardavėjos. Vis dėlto vienintelis dalykas, kuris kliūna, tai blakstienų tušai, kurie yra be pakuočių, tik užklijuoti lipnia juostele. Beveik visose užsienio šalyse, blakstienų tušai yra sandariai supakuoti, nes tai yra higieniška, tuo labiau, kad blakstienų tušai naudojami dažant akis, o tai itin jautri ir svarbi kūno dalis. Susidaro įspūdis, kad blakstienų tušai gauna oro dėl nesandarios pakuotės, nes beveik visi, kuriuos esu pirkusi (išbandžiusi esu tikrai nemažai) į vakaro pusę labai trupa, panaudojus po 2 sav. spalva nebeatrodo tokia intensyvi.

2017.12.27

Drogas

Sveika, Ingrida, 

priemonių įpakavimu rūpinasi patys gamintojai, todėl mes negalime kontruoliuoti jų veiksmų. Tačiau kai kurie gamintojai tušus pateikia plastikiniuose įpakavimuose, todėl tikimės, kad ilgainiui tą imts daryti visi :)

2017.12.29

Aurelija Važgauskaitė

Sveiki, tikrai dažnai lankausi "Drogas" parduotuvėse ir jau eilę metų ir pastebėjau vieną dalyką - mergaičių aprangos visiškai nesikeičia, jos jau pradeda atrodyti kažkaip "nebeskaniai" ir neatitikti bendro parduotuvės įvaizdžio, tikrai norėtųsi jas matyti šiek tiek šiuolaikiškesnes ir madingesnes, įneštumėte naujų vėjų tiek pirkėjams, tiek darbuotojams.

2017.12.27

Rasa

Sveiki,siandien lankiausi Drogo parduotuveje esancioje Marijampoleje Kudirkos gatveje. Is salies stebejau labai nemalonia situacija. Saleje dirbo tik viena darbuotoja,kuri nuolat lakste prie kasos ir konsultuot klientu. Ir staiga sia darbuotoja uzsipuole viena is klienciu( mano manymu visai nepagrystai). Yzeidinejo ir kalbejo tikrai nepagarbiai,grasino skundus rasyt. Kiek as supratau kad jos neaptarnavo kasoje o nubego kazka parodyti klientei. Likau sokiruota tokiu elgiasiu su jusu darbuotoja. Nemanau kad ji kalta jei tuo metu saleje tik ji viena dirba.

2017.11.29

Drogas

Sveiki, Rasa, ačiū jums už rūpestį ir informaciją!

2017.12.01

Gustė

Ar planuojate prekiauti makeup revolution lip kits lūpų dažais?:)

2017.11.17

Drogas

Sveika, Guste, deja į šį klausimą atsakyti negalime :)

2017.11.22

Valerija

Laba diena, Labai norėčiau padėkoti konsultantei Žanai, kuri dirba Drogo parduotuvėje Vilniuje Šeškinės g. 30 už labai malonų aptarnavimą, dėmesingumą, prekių išmanymą. Daugiau tokių konsultančių būtų! :-) Apsipirkus, išėjau iš parduotuvės su gerą nuotaiką. Žana, ačiū Jums!

2017.11.09

Drogas

Ačiū, linkėjimus, būtinai perduosime :)!

2017.11.10

Slomėja

Sveiki,drauge jusu parduotuveje pirko pora daiktu,kurie man ipac patiko,tad nusprendziau ir as juos nusipirkti.Atvykus i parduotuve nepstebejau tu produktu ir norejau paklausti darbuotojos ar ju neturite,bet vienintele tuo metu buvusi panele dirbo uz kasos ir nebuvo nei vienos saleje. Kitas dalykas.Manau,jog ,,Nuolatinio kliento kortele''turetu buti suteikiama jau nuo 12-13 metu,nes siais laikais desimtmeciai susigudo piniginiuose reikaluose ir atsiranda vis daugiau tokiu kurios nori dazytis ar pirktis kvepalus.

2017.11.06

Drogas

Sveika, Slomėja, taip iš tiesų, sutinkame, kad 12-13 yra tikrai gudrūs ir protingi, tačiau šioje vietoje paklūsatame teisėms aktams, kurie mus apriboja įtraukti jausnesnius nei 16 metų asmenis į lojalumo programą :)

2017.11.08

Raimonda

Sveiki gaila kad ne visi atsiliepimai skelbiami

2017.11.03

Drogas

Raimonda, galime patikinti, kad skelbiame visus, tiek tiegiamus, tiek neigiamus atsiliepimus, tiek pasiūlymus ir pageidavimus :)

2017.11.07

Gabija

Tikrai reikalinga Wet n Wild kosmetika! :)

2017.10.30

Drogas

Sveika, Gabija, ačiū už pasiūlymą :)

2017.11.02

Karolina

Labai džiaugiuosi "Drogas" parduotuve. Gal kainos ne pačios pigiausios, man patiko essence bronzantas, jis kvepia kokosais, kaip ir šepetėliai. Taip pat šiandien atvykusi į drogą tiesiog nustebau. Rival de loop young tobuliausias pasaulyje makiažo pagrindas tik už 03,50 . O essence camouflage fuul coverage concealer tik už 02,80. Taip pat pardavėjos labai malonios, o labiausiai apsidžiaugiau kai davė nemokamai drogo nuolaidų kortelę. Tikiuosi dar ko nors išvysti nematyto ir pigaus, mėgstu oriflame kosmetiką. Tikiuosi, kad ji čia atsiras, nes jau pabodo važiuot į mamos darbą ir užsisakyti iš jos bendradarbės, tiesiog nueinu kelis žingsnius iki bigo ir oriflame kosmetiką išvystu!

2017.10.29

Drogas

Dėkojame už gražius žodžius! :)

2017.10.30

Raimonda

Sveiki, labai gaila, kad apsilankiusi parduotuvėje Drogas Klaipėdos g. 92, Panevėžyje negavau reikiamos konsultančių pagalbos, paklaususi ko man reikėjo buvo tik ranka pamota ir pasakyta kad prekės padėtos ten, niekas nepadėjo surasti man reikiamos prekės, nusipirkau ne tai ko norėjau, todėl manau kad kitą kartą eisiu į tą parduotuvę kurioje aš kaip klientas esu svarbus ir reikalingas, kurioje mane maloniai aptarnaus, pakonsultuos, ir patars.

2017.10.29

Drogas

Sveiki, Raimonda, labai apgailestaujame, kad apsilankymas msų parduotuvėje buvo toks nemalonus. Taip pat dėkojame, kad pasidalinote, kadangi būtent jūs mus informuojate apie parduotuvėse esančias problema, tokias kaip komunikacijos spragos. Jūsų atsiliepimą perdavėme kolegoms, kurie dar kartelį peržvelgs situaciją parduotuvėje. 

2017.10.30

Emilija

Sveiki :) Drogas parduotuvė yra iš tiesų labai puiki ir joje galima rasti daugelį daiktų ar kosmetikos priemonių kurių reikia. Bet mano nuomonę daugeliui merginų patiktų jeigu atsirastų produktų, firmos pavadinimu "Victoria Secret" :) Tai pat ,kaip ir minėjo daugelis merginų, jog elektrininė parduotuvė būtų super dalykas, nes yra patogu ir greita :)

2017.10.26

Drogas pirkėja :)

Laba diena, gal planuojate savo asortimente turėti mot.medžiaginių daugkartinio naudojimo įklotų; nerūdijančio plieno skustuvų ir peiliukų; neplastikinių dantų šepetėlių ir panašių tausojančių aplinką priemonių? Ačiū už atsakymą.

2017.10.12

Drogas

Laba diena, dėkojame už klausimą :) Labai didžiaugiamės, kad galvojate apie aplinkos taršą ir būdus ją mažinti! Žinoma, mes planuojame į savo asoetimentą įtraukti daugiau aplinką tausojančių priemonių, todėl po truputį iš savo asortimento šaliname priemones, kuriose yra mažų plastiko dalelių. Ateityje tikime, kad turėsime ir jūsų išvardintas prekes :)

2018.01.22

Inga

Sveiki, Paskutiniais kartais labai nusiviliu gavusi kasos čekį. Nebematau nuolaidos prie kiekvienos prekės, o tik bendrą sumą... yra tekę keletą kartų grįžti, nes kaina būdavo ne tokia, kokia nurodyta lentynoje. O dabar, matydama tik bendrą nuolaidą, nežinau kiek už ką mokėjau... :( Gal čia tik Šiaulių Saulės miesto parduotuvėje taip... P.S.: popierių galima taupyti mažinant šrifto dydį :)

2017.09.20

Drogas

Inga, ačiū už pastabą. 

2017.09.20

Gabriele

Sveiki, butu puiku jei pardavinetumet pora itin uzsienyje pamegtu highlighteriu, pavyzdziui essence pure nude ar maybelline master chrome. Labai geri produktai, tad tikrai atsirastu norinciu nusipirkti

2017.08.29

Drogas

Gabriele, būtų iš tiesų labai šaunu, tačiau kartais ne visos priemonės pasiekia Lietuvą, o gamintojai kartais atitinkamą kosmetiką gamina tik atskiroms šalims ar regionams. 

2017.08.29

Margarita

Sveiki, ar planuojate prekiauti Maybelline Age rewind maskuokliu? Taip pat išvysti wet n wild kosmetiką Lietuvoje būtų tikrai džiugu :)

2017.08.27

Drogas

Tikrai taip :)

2017.08.28

Miglė Gruodytė

Sveiki, Esu labai patenkinta kad atsižvelgiate į klientų pageidavimus.:) Labai džiaugiuosi galinti pas jus rasti vis daugiau ekologiškų ir sertifikuotų priemonių, nes pati naudoju tik tokias ir mano aplinkoje skatinus žmones tokias naudoti. Norėčiau kad iš jūsų lentynų nedingtų tokie ženklai kaip Alterra, bei atsirastų daugiau panašių ekologiškų, cruelty free priemonių, ir ypač ekologiškos dekoratyvinės kosmetikos.:)

2017.08.23

Drogas

Migle, labai smagu, kad atradai savo mėgstamą kosmetiką :)

2017.08.25

Erika

Sveiki, aš čia taip pagalvojau, jog butų labai smagu, kad drogas turėtų galimybę įkurti ir elektroninę parduotuvę pvz.: kaip Eurokos, užsisakai prekes internetu ir kai jos buna pristatytos i parduotuve jas atsiemi (per 14 dienu) :) butu labai paprasta, butent todel siuo metu dazniausiai renkuosi Eurokos

2017.08.12

Drogas

Sveika, Erika, 

ačiū, kad daliniesi savo mintimis. Iš tiesų jaučiame, kad elektroninės parduotuvės pageidauja nemažai mūsų pirkėjų, tad dirbame ir stengiamės atsižvelgti į jūsų norus :)

2017.08.16

Erika

Sveiki, ar zadate papildyti savo maybelline stendus ju skaistalais ir age rewind maskuokliais? labai pasigendu siu prekiu..

2017.08.07

Drogas

Sveika, Erika, 

 

visai netrukus turėsime :)

2017.08.09

Vidmantė

Sveiki, kodėl Drogo grožio mokykla vyksta tik Vilniuje? :( Daug kauniečių merginų taip pat norėtų sudalyvauti tokiame renginyje :(

2017.08.04

Drogas

Vidmante, suprantame, kad yra norinčių, kad grožio mokykla vyktų ir kituose miestuose, tačiau šiuo metu neturime tam techninių galimybių. Pažadėti kol kas negalime, tačiau galbūt ateityje atvyksime ir į Kauną :)

2017.08.09

Monika

Sveiki, labai gaila, kad savo asortimente nebeturite "Fitokosmetik" molio kaukių. Tikiuosi, kad jos dar sugrįš į Drogo lentynas!

2017.07.26

Drogas

Monika, džiugu, kad buvai radusi "savąją" kaukę, tačiau kvieičiame išbandyti L'Oreal Pure Clay veido kaukes, kurios yra taip pat su įvairių rūšių moliais :)

2017.09.27

Rugile

Sveiki, man labiausiai patinka firma ,,Revlon" labai būtų gerai kad pas jumis atsirastų šita firma, nes tik iš šitos firmos produktą galima užsisakyti internete.

2017.07.09

Erika Česnavičiūtė

Sveiki. Kada DROGE bus galima atsiskaityti American Express kortele (tikrai negaliu patikėti, kad Jūs negalite sau to leisti) ?

2017.06.20

Drogas

Sveiki, Erika, 

atsiskaitymų American Express kortele kol kas neplanuojame. 

2017.06.20

Edita

Sveki, dziaugiuos, kad prekiaujate schaebens kaukemis, ar neketinate isplesti asortimento, prekiati kitomis kaukemis ir kapsulemis: teko isbandyti, labai geros...

2017.06.19

Drogas

Edita, džiugu, kad renkatės SCHAEBENS kaukes ir jos jums patiko :)

2017.06.19

Agota

Sveiki. Vakar buvau Droge Vilniuje, PC Europa. Nei viena iš konsultančių nepriėjo ir net nepaklausė ar man reikia pagalbos(dar su tuo neteko susidurti Droge). Tuo tarpu kol rinkausi pudrą apie 30 minučių ,,plepėjo" prie kasos..

2017.06.12

Drogas

Sveika, Agota, dėkojame už pastabą. Į ją būtinai atsižvelgsime ir perduosime savo kolegoms. 

2017.06.13

Dovilė

Sveiki, taip smagu,kad plečiate vis asortimentą, bet visko tiek nedaug parduotuvėse. Retai naujo produkto ar kosmetikos priemonės įmanoma rasti visų galimų atspalvių, arba kolekcijos stenduose senos, praėjusių sezonų. prekės ženklai turi tiek daug visko, bet parduotuvėse pas jus randama labai minimaliai. Koks loreal'is papildomas ir visad būna naujos produkcijos, bet essence, makeup revolution stendai tušti,taip smagu būtų gauti visko ko norisi, kas išeina į rinką. Gal čia prekės ženklų kaltė,kad į LT neviską greitai "priduoda"? Labai norėtusi,kad wet n wild kosmetika atsirastų irgi pas jus. kažkada tikrai droge teko pirkti pieštuką, bet daugiau nei pavienių produktų nemačiau nei stendo normalaus. gal reiktų plėsti ir daryti vieną didelę parduotuvę, o ne mažučius skyrius. tada netrūktų erdvės ir visko būtų ir šluoti būtų galima maišais :)))

2017.05.25

Drogas

Sveika, Dovile, prekių asortimentą, o ypač dekoratyvinės kosmetikos, atnaujiname nuolatos. Tačiau bėda tame, kad kosmetikos gamintojai savo produktus kuria skirtingoms šalims, tad tai, kuoyra prekiaujama UK arba JAV nėra skirta Lietuvos rinkoje ir tų produktų pas mus tiesiog nėra. O taip pat atsitinka ir taip, kad Lietuvą mados pasiekia kiek vėliau nei kitose šalyse, todėl gali pasirodyti, kad asortimentas kiek pasenęs, jeigu sekate užsienio tendencijas :)

2017.06.26

Aušrinė

Sveiki, kaip ir daug merginų pastebėjo, jūsų asortimente be galo reikalinga e.l.f., colourpop ir wet n wild kosmetika. Ar planuojate pradėti prekiauti šių ženklų produktais?

2017.05.21

Drogas

Sveika Aušrine, deja į klausimą atsakyti negalime :)

2017.05.22

Eglė Poderytė

Sveikos panos! Rasau cia nes esu pasibaisejusi sausu sampunu ,,Batiste" rudiems plaukams. Esu naudojus original, ir nusipirkau rudiems.... Ziauru neisiplauna galva 4 diena... Gyvenime to nera buve, ploviau su soda, su kitais sampunaus, nepakito niekas.... Ziauru. Paneles jei zinote kanors kaip isnaikinta ta uzterstuma plauke padekit gal kam taip buvo? eglytuke98@gmail.com

2017.05.16

Drogas

Sveika, Egle, deja i rmūsų pirkėjų neesame sulaukę tokių probleminių klausimų. Tačiau tikimės, kad atsiras mūsų pirkėjų tarpe merginų, kurios bandė ir galės patarti, ką tokiu atveju reikėtų daryti. 

2017.05.18

Evelina

Sveiki, begalo trūksta jūsų tinklalapyje e. Parduotuvės. Tada apsipirkinėčiau visą laiką pas jus, jeigu ją turėtumėte, kadangi gan toli nuo manęs yra drogas ir dėl to retai ten apsilankau. Ir dar labaai norėtūsi didesnio asortimento ir daugiau firmų kaip e.l.f., colourpop, wet n wild ir tt.

2017.05.10

Drogas

Sveika, Evelina, ačiū už pastebėjimą :) 

2017.05.11

Kristina Kacinskaite

Laba diena. Kodėl iš parduotuvių " Drogas" dingo "Giovanni" šampūnai ? Nes paklausa tikrai yra... :(((

2017.04.13

Drogas

Sveiki, Kristina, 

labai gaila, kad iš prekybos išėjo jūsų pamėgta prekė, tačiau neretai tai priklauso ne nuo mūsų o paties gamintojo. Gamintojai dažnai keičia vienas prekes į kitas ir siūlo išbandyti naujas prekes :) 

2017.04.14

Karolina

Sveiki, būtų labai šaunu, jei parduotuvėse DROGAS atsirastų E.L.F. ar Color Pop kosmetikos (:

2017.03.30

Drogas

Karolina, sekite mūsų naujienas apie atnaujinamą asortimentą, galbūt pamatysite ir savo mėgstamą kosmetiką :)

2017.03.31

Dovile

Sveiki, kada bus grozio mokykla Siauliuose?

2017.03.29

Drogas

Dovile, kol kas Šiauliuose grožio mokyklos neplanuojame, tačiau kviečiame aplankyti sostinę :)

2017.03.30

Laura Šulytė

Sveiki,norėjau paklausti ar galima būtų gražinti arba pasikeisti pudros atspalvį? Pakuotė nesugadinta,nebandyta atidaryta.Čekis taip pat yra.

2017.03.27

Drogas

Laura, parašykite mums mail@drogas.lt :)

2017.03.28

Anastasija

Sveiki. Rekomenduoju visus naujus dekoratyvinės kosmetikos produktus ties atidarymo vieta apklijuoti permatoma lipnia juostele (kai kuriose DROGAS parduotuvėse taip daroma). Nusipirkau skystus lupų dažus, o grįžusi namo pamačiau, kad jis jau buvo panaudotas (tai nebuvo testeris), teko išmesti. Būtų labai patogu ir ramu :)

2017.03.15

Drogas

Anastasija, 

yprastai, jeigu kosmetikna nėra apklijuota permatoma plėvelė, būna periklijuota apsaugine plevele, tad didžiosios daugumos kosmetikos nepažeidus pakuotės tiesiog nepavyktų atidaryti, atkreipkite dėmesį į tai :)

2017.03.16

Laura

Labą dieną, kaip užsiregistruoti kad galėčiau testuoti prekes :)

2017.03.14

Drogas

Laura, 

norėdama testuoti produktą, jums reikėtų registruotis šioje siltyje https://www.drogas.lt/lit/sukurk-drogas-pati/Produktu-testavimas/produktu-sarasas/ . Su Drogas nuolatinio kliento kortele prisijungtumėte prie sistemos ir užpildytumėte anketą. Labai paprastą paaiškinimą, kaip tapti eksperte galite rasti čia: https://www.drogas.lt/lit/sukurk-drogas-pati/Produktu-testavimas/Tapkite-ekspertu/

2017.03.15

Laura Adomaitytė

Sveiki, Pirmiausia norėčiau pagirti jūsų parduotuvę ,,Drogas" Ukmergėje, nes joje dirba labai malonios darbuotojos, kurios visada padeda, jei man reikalinga kažkokia pagalba ir yra labai malonios. Jos tikrai nusipelno premijų :) Taip pat norėčiau pasakyti, jog kosmetiką ir kūno priežiūros priemones perku tik jūsų parduotuvėje, jei kažko pritrūkstu, vis viena važiuoju to pirkti tik į ,,Drogą". Esu labai labai patenkinta įvairiais jūsų žaidimais - tiek ,,Facebook" platformoje, tiek perkant prekes jūsų parduotuvėse ir gaunat galimybę išlošti daugybę prizų. Norėčiau pateikti pasiūlymą dėl ,,Isana" bei kitos ,,Rossman" kosmetikos. Jos naudoju tikrai nemažai ir galiu pasakyti, jog ji labai kokybiška ir kaina nesikandžioja. Norėčiau, jog būtų praplėstas būtent šių firmų dušo želių ir gelių, kūno kremų ir losjonų ar šveitiklių asortimentas(nežinau, kiek šių prekių yra kitose jūsų parduotuvėse, tačiau būtent Ukmergės ,,Droge" jų galėtų būti dar daugiau). Taip pat norėčiau patarti dėl kosmetikos kovojant su akne ir spuogais, priemonių norėtųsi dar daugiau ir jog jos galbūt galėtų būti atskirtos nuo įprastų veido kremų ir prausiklių(galbūt užtektų karulio virš lentynų ir priemonių perdėliojimo vienos šalia kitos). Šiam kartui galiu pasiūlyti tiek ir pasakyti, jog ir toliau būtumėte tokie pat inovatyvūs visais atžvilgiais. :) Lauksiu asortimento padidėjimo Ukmergės ,,Droge" ! Ačiū jums už tai, jog esate. :)

2017.03.11

Drogas

Laura, ačiū už gražius, būtinai perduosime linkėjimus Ukmergės kolektyvui :) savo asortimentą nuolat plečiame, tad sekite naujienas mūsų svetainėje arba Facebook profilyje, o naujas prekes mūsų parduotuvėje galite atskirti specialiais karuliais.

2017.03.13

Tomas

Nepaisant pernelyg didelės koncentracijos tik į moterišką auditoriją (tą išduoda ir šios puslapio dalies pavadinimas), džiaugiuosi Droge rasdamas daug vokiškų kitur Lietuvoje nerandamų prekių. Būtų šaunu, jei ir dar labiau išplėstumėte tokių vokiškų prekių (ypač buitinės chemijos) asortimentą. Na, ir jei naudotumėte labiau 'gender-neutral' kalbą :)

2017.03.01

Drogas

Tomai, iš tiesų - DROGAS labai moteriška parduotuvė ir vyrai apsilanko pas mus rečiau... :) bet labai džiaugiamė, kad mūsų pardutouvėje randate sau patinkančių prekių. Asortimentą plečiame nuolat, sekite naujienas.

2017.03.01

Indrė Švagždytė

Sveiki, iš Vilniaus grįžtu gyventi į Anykščius. Labai, gaila, kad ten Jūsų nėra, tad gal tai yra planuose? :) Mielai pas Jus ir įsidarbinčiau :)))

2017.02.26

Drogas

Indre, DROGAS nuolatos plečiasi ir atnaujina savo parduotuves. Anykščiai puikus miestas, tad galbūt atsidarysime ir jūsų mieste :)

2017.03.27

Laura

Sveiki. Labai norėtųsi jūsų kosmetikos lentynose matyti daugiau pudrų atspalvių, nes esant itin šviesios odos pudrą tikrai sunkiai sekasi rasti. Beveik kiekvienos pudros kurią turite prekyboje, nėra pačių šviesiausių atspalvių kuriuos galima kosmetikos stenduose kitose šalyse. Taip pat norėjau paklausti, ar jūsų parduotuvėse galima gauti kreminių pudrų ar maskuoklių mėginėlių, kuriuos būtų galima pabandyti namuose ir sužinoti ar ta kosmetika tinka, nes parduotuvėje tokį dalykai sunkiai sekasi suprasti ir pardavėjos dažnai mažai ką žino apie jų parduodamas kosmetikos priemones. Teko vieną kartą susidurti su pardavėja, kurios paprašius padėti susirasti pudrą turinčiąšvytėjimo tinkančią sausai odai, ji pradėjo siūlyti matinę pudrą, kuri tikrai buvo ne tas ko prašiau. Manau pardavėjos turėtų labiau domėtis produktais, nes nuėjus į jūsų parduotuvę jautiesi daug protingesnė toje srityje už pardavėjas, kadangi jos net nesupranta ko tu prašai.

2017.02.17

Drogas

Laura, ačių už jūsų pastebėjimą, pasistengsime į atsižvelgti ir skirti daugiau dėmesio konsultančių edukacijai apie produkciją :)

2017.02.20

Erika Agota

Sveiki. Ar butu galima gauti veido kremų meginukų nuėjus i Drogas parduotuvę? Veido oda jautri ir ne visi kremai tinka, o pasitepus reakciją veido pamatau ne iš karto. Ačiū :)

2017.02.16

Drogas

Erika, mūsų pardutouvėse tam tikras prekes galima išbandyti pačioje parduotuvėje :)

2017.02.17

Oksana Sliubauskaite

Kuo greiciau nusipirkti kortele,noreciau parduotuves Birzuose

2017.02.15

Drogas

Oksana, ne visai supratome klausimą. Artimiausiu metu parduotuvės Biržuose atidaryti neplanuojame, tačiau mes nuolat plečiamės, tad galbūt atsidarysime iš jūsų mieste :)

2017.02.16

Toma

Sveiki, ar neplanuojate įsigyti Zoella Beauty kosmetikos?

2017.02.13

Drogas

Toma, 

Artimiausiu metu Zoella beauty kosmetikos neturėsime.

2017.02.14

Karle Dru

Sveiki, kada galime tikėtis Wet'n'wild, elf, colourpop, la girl, milani kosmetikos Jūsų parduotuvėse?

2017.02.12

Drogas

Karle, 

tiksliai atsakyti labai sunku, tačiau kviečiame sketi mūsų naujienas, apie naujus prekinius ženklus būtinai informuojame :)

2017.02.13

Silvija

Sveiki, labai liūdna kad nėra populiaresnių firmų (Colourpop, NYX, Nars, Benefit) produktų.. Ar kadanors atsiras?

2017.02.12

Drogas

Silvija, dėl konkrečių prekinių ženklų atsiradimo atsakyti negalime, tačiau savo asortimentą plečiame nuolat :)

2017.02.13

Adrija

Sveiki, Ar jūs planuojate atsidaryti parduotuve Justiniškėse? Būtų puiku. Ir aš turite rival de loop young kosmetikos? Ir kokios maždaug jų kainos?

2017.02.12

Drogas

Adrija, artimiausiy metu neplanuojame plėsti, tačiau jeigu taip nutiks būtinai pranešime. O dėl prekių asortimento kviečiame kreiptis į mūsų konsultantes, jos jums tikria padės :)

2017.02.13

Brigita

Sveiki. Būtų nuostabu, jeigu palpildytumėte savo parduodamų produktų gretas DERMACOL pudra. Ji tiesiog nuostabi, bet labai sunku ją Lietuvoje rasti. Dėkoju.

2017.02.03

Drogas

Ačiū, Brigita, pabandysime atsižvelgti į jūsų siūlymą :)

2017.02.04

Rasa

Laba, diena. Ar galėtų paauglė užsiimti kosmetikos testavimu ar kažkuo panašaus?

2017.01.29

Drogas

Rasa, sveiki :)

DROGAS produktų testavime dalyvauti visi DROGAS kortelės turėtojai. O kortelę įsigyti gali asmenys, sulaukę 16-os metų. 

2017.01.30

Monika

Sveiki, labai gaila, kad Rimmel pakeitus savo makiažo pudros Match Perfection sudėtį bei šiek tiek pakuotės išvaizdą, pasikeitė ir priemonės atspalvis. Prieš tai turėjau 101 classic ivory, ši pudra man labai patiko, tad jai pasibaigus įsigijau Droge šią pudrą su tuo pačiu atspalvio pavadinimu. Deja, grįžus paaiškėjo, kad atspalvis žymiai tamsesnis už prieš tai buvusį ir man visiškai netinka. Šis makiažo pagrindas tikrai puikus, tačiau nesant tinkamų atspalvių (kiek žinau, yra dar du šviesesni prieš 101), negaliu naudoti. Labai gaila, kad einant laikui problema rasti šviesų atspalvį išlieka :( Įdomu, ką galvoja gamintojai ir tiekėjai... Beje, pritariu kitoms pasisakiusioms merginoms dėl Drogo el.parduotuvės - labai su ja vėluojatės, jos tikrai reikia. Ačiū.

2017.01.19

Drogas

Monika, deja atspalvių problemos vieni išspręsti negalime, kadangi gamintojai ją keičia nepriklausomai nuo mūsų. Galime tik pasiūlyti apsilankyti mūsų parduotuvėse ir išsibandyti mėginukus gyvai :)

2017.01.20

Aistė Galminaitė

Sveiki!!! Norėjau pasiliūlyti, kad ateityje galėtumėte pardavinėti kitokių firmų kosmetikos pvz.: color pop; cover girl. Ir manau kiekvieną pirkėją sužavėtų: ELF ar WET N WILD. Pirkėjai kuria jūsų ateitį, o jūs atneštumėte džiagsmo kupinus žvilgsnius. Tikiuosi šios naujienos, mus pasieks greitai. Iš anksto, su pagarba DĖKOJU!!!!!!!

2017.01.18

Drogas

Aiste, ačiū už pasiūlymą :)

2017.01.19

Dovile

Sveiki, kaip tapti produktu testuotoju? Noreciau isbandyti ir parasyti atsiliema?

2017.01.17

Drogas

Sveiki, Dovile, paspausdus ant šios nuorodos pateiksite į mūsų produktų testavimo skiltį :)

Joje galėsite reigstruotis naujiems testavimams ir rasite visą jums rūpimą informaciją: https://www.drogas.lt/lit/sukurk-drogas-pati/Produktu-testavimas/Tapkite-ekspertu/

2017.01.19

Laura

Sveiki, būtų nuostabu jei atsirastų e-parduotuvė, nes gaila, kad jūsų parduotuvės yra ne visuose miesteliuose, tad kas neturi galimybės ar nenori tarkim dėl kokios prekės važiuoti į kitą miestą labai puikiai tai galėtų padaryti e-parduotuvėje :)

2017.01.16

Drogas

Laura, ačiū už pasiūlymą :) Girdim, matom, kuriam planus ir dirbam - sekite mus ir mūsų naujienas :)

2017.01.17

Monika

Sveiki, būtų šaunu, jei Droguose atsirastų lietuviška MELISA kosmetika. Labai ačiū!

2017.01.12

Drogas

Sveiki, Monika,

ačiū už pasiūlymą :)

2017.01.13

Vaida

Sveiki, būtų įdomu sužinoti, kodėl į savo parduotuves neatvežate šviesiausių spalvų makiažo pagrindų? Pvz. L′oréal Paris Infallible 24H Matte pagrindas pas mus parduodamas tik nuo 11, o yra ir 10. Apie Maybelline fit me maskuoklį iš vis kalbos nėra, pas mus parduodami tik du atspalviai iš kurių nė vienas nėra labai šviesus, o šio maskuoklio asortimente yra bent 5 atspalviai. Max Factor Face Finity All Day Flawless 3 in 1 makiažo pagrindas jūsų parduotuvese parduodamas tik nuo 45 atspalvio, o asortimente yra 30, 33, 35, 40 atspalviai. Negi lietuvoje negyvena moterų su šviesia veido oda? Nejaugi visos mes tamsiaodės?

2017.01.09

Drogas

Sveiki, Vaida,

įdomus pastebėjimas, tačiau galbūt pasitaikė taip, kad tiesiog šviesūs atspalviai, kurių ieškojote tuo metu buvo išpirkti, arba jais nėra prekiaujama tam tikrose parduotuvėse :)? Šiuo metu dėl visų jūsų išvardintų produktų atsakyti negalime, bet Maybelline Fit me asortimente turime 15, 120, 220, 230, 130 ir 105 atspalvius :)

Tiesiog mūsų parduotuvės nėra identiškos, todėl tai ką randate vienoje, nebūtinai rasite kitoje parduotuvėje.

2017.01.10

Gabija

Sveiki, norėjau paklausti ar šiais metais atsiras benefit produktu drogas parduotuvėse?

2017.01.08

Drogas

Sveiki, Gabija,

šiuo metu į šį klausimą atsaktyti negalime, bet kaip žinia, mes nuolat augame ir plečiamės, tad ateityje galbūt ir šis prekinis ženklas atsiras mūsų lentynose :)

2017.01.09

Eglė

Laba diena, Labai gaila, kad senai neberandu priemonės, pieštuko lygintuvui valyti. Tai buvo rusiškas produktas. Eglė

2016.12.10

Drogas

Egle, 

mūsų asortimentas nuolatos keičiasi, tad naujos prekės keičia senas. Bet nusiminti nereikėtų, nes jeigu galbūt pieštuką netrukus pakeis nauja analogiška prekė. 

2016.12.12

Julija

Sveiki, idėja su grožio mokykla smagi. Bet dažniausiai patenka ten blogeres ir suprantama kodėl jos vėliau pateikia rašytinę medžiagą platesnei visuomenei. Kodėl negalima filmuoti tokių seminarų ir dėti savo puslapyje, daugiau žmonių galėtų susipažinti su produkcija. Pavyzdžiui buvo dekoratyvinės kosmetikos seminaras buvo daromas makiažas su tais produktais ir kiekvienas peržiūrėjęs, kaip daromas makiažas gal susidomėtų konkrečiai kažkokia priemonę ir ateitų įsigyti jos.

2016.11.20

Drogas

Julija,

stengiamės, kad į grožio mokyklą stengiamės pakviesti kuo daug ir skirtingų dalyvių, tai ne tik blogerės - kviečiame tesininkes, valstybės tarnautojas, mamas, studentes, nes visos yra mūsų pirkėjos :)

Seminaro tiesioginė transliacija - puiki idėja, galbūt ateityje galėsime jums suteikti tokią opciją.

2016.11.21

Vitalija

Šioje grožio parduotuvėje cigarečių pardavimą reikia panaikinti. Tiesiog nelogiška ir labai juokingai atrodo. Cigaretės grožio nesuteikia. (Kauno Akropolyje mačiau).

2016.11.19

Drogas

Vitalija, 

ačiū už pastebėjimą :)

2016.11.21

Gabrielė Voverytė

Sveiki, būtų labai gera idėja, kad būtų galima gauti tam tikrų produktų mėginukus(tarkim pudryčių, veido kremų), nors ir gali kainuoti jie, manau dauguma juos pirmiausia įsigytų ir tada kažkiek susidarę nuomonę pirktų produktą... labai daug kart įsigyjau tai, kas visiškai man netiko :)

2016.11.17

Drogas

Gabriele,

ačiū už siūlymą :) mes nuolatos atnaujiname savo mėginukų bagažą, bet matyt teks bagažą dar labiau padidinti! 

2016.11.18

Monika

Sveiki :) Būtų smagu, jei Droge atsirastų aliejinių, vaškinių natūralių kvepalų. Labai norėtųsi, kad natūralios kosmetikos būtų kuo daugiau ;) Ačiū :)

2016.11.14

Drogas

Monika, kaip matote mūsų asortimentas nuolatos auga ir keičiasi ir auga. Matydami poreikį didesnį natūralio kosmetikos (o tame tarpe ir kvepalų poreikį), bandysime asortimentą plėsti :)

2016.11.14

Deimantė

Labas vakaras. :) Norėjau paklausti ar vyks Kaune DROGAS grožio mokykla? Jei taip, tai kada ir kur? :)

2016.11.12

Drogas

Deimante,

kol kas artimiausia DROGAS grožio mokykla yra numatoma Vilniuje, tačiau mūsų ambicijos didelės, tad po naujų metų galbūt organizuosime ir kituose miestuose, o tame tarpe ir Kaune :)

2016.11.14

Julija

Sveiki, norėjau pasiteirauti gal planuojate atidaryti el. parduotuve? labai trūksta jos.... Jeigu taip, tai su didžiausiu nekantrumu lauksime :)

2016.11.04

Drogas

Sveika Julija,

smagu, kad jaučiate poreikį tokio tipo parduotuvėj! Nestovime vietoje, planuojame, kuriame, darome :)

2016.11.07

Miglė

Laba diena, norėjau paklausti, kiek tiksliai kainuoja bet kuri NAKED akių šešėlių paletė?

2016.11.03

Drogas

Migle,

tikslios kaino šiuo metu pasakyti negalime, kadangi mūsų parduotuvėse nuolat vyksta akcijos ir įvairūs išpardavimai, todėl tiesiog nenorime jūsų suklaidinti :)

Tik galime pasakyti, kad iki 2016-11-13 mūsų parduotuvėse vyksta akcijos Max Factor, L'Oreal Paris ir Maybelline New York dekoratyvinei kosmetikai, tad galbūt šešėlius galėsite įsigyti pigiau!

2016.11.04

Agne Bieksaite

Sveiki noriu pasiteirauti ar turite maybeline Fit Me 110 ? Ir kur galeciau rasti. Aciu

2016.10.25

Drogas

Agne,

tikslią informaciją apie prekes, jų kainas ir būvimo vietą geriausia susižinoti pačioje parduotuvėje. Kadangi prekių labai daug ir jos nuolat kinta, tiesiog nenorime jūsų suklaidinti pateikiant netikslią informaciją :)

2016.10.26

Erika

Labas vakaras. Nusipirkau scholl pedkelnes ir nepasiziurejau, kad nusipirkau ne tokias.. ar galiu jas grazinti? Pakuotes nepazeidziau, tik atidariah ir pamaciau kad ne tokios storio kaip norejau.

2016.10.23

Drogas

Erika sveiki,

labai gaila, tačiau kokybiškos pėdkelnės, puskojinės ir kojinės nėra nėra grąžinamos.

2016.10.24

Brigita

Sveiki ,labai norėčiau užklausti kodėl Lietuvoje vis dar neprekiaujama viso pasaulio įvertintu ir labai giriamu "maybelline age rewind concealer"? Daugelis moterų jo pasigesta ir Lietuvos stenduose, nes betkurioje kitoje šalyje jo galima be vargo nusipirkti ,aš taip pat kiekvieną kartą užsuku ir permetu akį pro 'Maybelline' stendus su viltimi. Ar yra nors planuose prekyba šiuo produktu?

2016.10.19

Drogas

Brigita,

taip, deja šios prekės kol kas dar neturime dėl techninių galimybių, bet matome, kad tiek jums, tiek kitoms mūsų pirkėjoms ši priemonė yra išties reikalinga. Stengsimės ieškoti sprendimų, kad šis maskuoklis pasiektų mūsų stendus :)

2016.10.20

Agne

Turite gera kosmetikos pasirinkima, taciau gaila, kad nera galimybes apsipirkti internetu

2016.10.18

Drogas

Agne, 

dirbame, kuriame ir judame į priekį tam, kad mūsų parduotuvėje jums būtų kuo patogiau apsipirkti :)

2016.10.17

Monika

Sveiki :) Labai laukiame Drogas el.parduotuvės :)

2016.10.12

Drogas

Sveika Monika,

smagu, kad jaučiate poreikį tokio tipo parduotuvėj! Nestovime vietoje, planuojame, kuriame, darome :)

2016.10.14

Diana P.

Sveiki, gaila, kad nevisuose Drogas parduotuvėse galiu rasti Isadora linijos kosmetikos. tik didžiuosiuose miestuose.

2016.10.02

Drogas

Diana, iš tiesų, ISADORA kosmetika prekiaujame šiuo metu tik didžiuosiuose miestuose. 

2016.10.03

Laura Lebezinskaite

Sveiki. :) Visuomet malonu ussukti i bet kuri droga esanti Vilniuje. Bet maloniausia i esanti Viniaus akropolyje bei Seskineje. Seskines drogo konsultantemis tikrai nelabai galeciau pasigirti, zinoma ne visomis ;) Butu malonu sulaukti nauju pokyciu, gal nauju produktu? Kaip maciau kaskas yra rases del testeriu. Visiskai pritariu.. Labai daznai testeriai buna isimti, arba ju tiesiog net nera... Prie lupu dazu noretusi dazniau pamatyti padetas serveteles, nusivalyti lupas isbandzius produkta. Taipogi norejau paklausti, ar planuojate isigyti loreal produkta, hicolor highlights? Tikrai ilgai laukiu kol jis atsiras ;)

2016.09.28

Drogas

Laura, ačiū už pastebėjimus, būtinai perduosime linkėjimus personalui. 

Testerius nuolatos pildome, keičiame, atnaujiname. Kai tiek daug lankytojų pasilanko mūsų parduotuvėse neretai pasitaikoe, kad vieni testeriai bagiasi anksčiau nei kiti, na bet situaciją stengiamės taisyti. O naujienos mūsų parduotuvėse atsiranda nuolat, tiesiog kai asortimentas toks, platus jie kartais pasimeta :)

Kviečiame sekti mūsų naujienas ir pamatysi naujausia, ką turime :) https://www.drogas.lt/lit/nauji-produktai/visi/

2016.09.29

Sandra

Sveiki, Labai liūdna, kad dingo Manhattan kosmetikos stendai. Kokia ironija - tik prisitaikai ką nors tinkančio ir patinkančio, ir tai dingsta :) Labai gyvenimiška :)

2016.09.27

Drogas

Sandra,

 

tikrai taip visai neseniai atsisveikinome su MANHATTAN kosmetika. Na bet jį pakeitė veržli ir ryški DEBBY komsetika. Siūloma išbandyti ir įvertinti, gabūt būtent ji taps jūsų palydove :)

2016.09.28

Kamilė

Drogas yra viena mėgstamiausių mano parduotuvių, jeigu tik ko nors reikia, visada viską rasiu šitoje parduotuvėje ir dar gera kaina. Tik norėjau paklausti. Eos pas jus rūšių labai daug, bet kaip tik nėra mėtų ir vanilės kvapo, ar kada nors jis atsiras Drogo parduotuvėse?

2016.09.26

Drogas

Sveika Kamile :)

dėl konkretaus EOS aromato kol kas nieko konkretaus negalima pasakyti. Bet turbūt jau pastebėjote, kad mūsų parduotuvėse asortimentas nuolat kinta ir galbūt jūsų pamėgtas aromtas atsiras ir mūsų lentynose :)

2016.09.27

Drogas pirkėja

Sveiki, šaunu, kad atnaujinote Telšių Drogo Loreal bei Maybelline stendus bei įrengėte kampelį su dideliu veidrodžiu :) Taip pat linkėjimai draugiškoms, malonioms ir mandagioms Telšių Drogo konsultantėms :)

2016.09.23

Drogas

Sveiki :)

 

smagu, kad pokyčiai mūsų parduotuvėje neliko nepastebėti ir bus naudingi visoms mūsų pirkėjoms! Linkėjimus taip pat perduosime Telšių parduotuvės kolektyvui - nes kiekvienas teigiamas įvertinimas mums visiems yra paskata dar geriau dirbti :)

2016.09.26

Ruta

Laba diena, šiandien apsilankiau Drogas parduotuvėje Pylimo g. 43 - norėjau išsirinkti lūpų dažus, tačiau visame dekoratyvinės kosmetikos skyriuje buvo išimti visi testeriai. Lūpų dažus teko imti spėjimo principu, o kai jūsų konsultantei užsiminiau, kad testerių nėra, gavau atsakymą "vakar pas mus buvo inventorizacija, tai dar nespėjom sudėti". Invetorizacija VAKAR, o kitos dienos 13.30 vis dar nei vieno testerio savo vietoje?? O tuo tarpu konsultantės tiesiog šltinėja po parduotuvę akivaizdžiai nieko neveikdamos. Kiek žinau jūsų propaguojamą politiką, tai tokių dalykų jūsų parduotuvėse tikrai neturėtų būti. Ačiū, ir tikiuosi kad pasitaisysite.

2016.09.22

Drogas

Rūta, sveiki,

 

tikrai taip, mes visuomet stengiamės, kad mūsų pirkėjos turėtų galimybę produktus išbandyti ir prieš perkant įsistinkinti produkto naudingumu, spalva, kvapu ir t.t. Labai dėkojame už pastabą - pasikalbėsime su personalu dėl šios situacijos ir peržiūrėsime, kad visi testeriai pasiektų savo vietas :)

2016.09.23

Daniele

Būtų nuostabu jei prekiautumėte "Comfort" arba platesniu "Cocollino" asortimentu.

2016.09.01

Drogas

Daniele, 

turbūt kaip pastebėjote, mes nuolatos plečiamės ir atnaujiname savo asrotimentą, taigi galbūt su laiku atsirasti ir jūsų norimos prekės :) Kviečiame sekti mūsų naujienas www.drogas.lt bei mūsų Facebook paskyroje :)

2016.09.01

Arvydas

Sveiki, anksčiau užsukdavau dovanoms nupirkti kvepalų žmonai, sesei. Dabar ne. Įsivaizduokite - pirkėjų nėra, merginos - pardavėjos kažkuo užsiima susėdę, o vyriškis visas dvidešimt minučių negali išsirinkti prekės ! Negi sunku prieiti ir pasiūlyti ? Supykau ir nebeeinu.

2016.08.30

Drogas

Arvydai, 

labai gaila, kad aplenkiate mūsų parduotuvę... Tikrai kviečiame užsukti į mūsų parduotuvę ir nepasbijote paprašyti konsultančių pagalbos - jos tikrai jums padės išrinkti kvepalus sesei ar žmonai :) 

2016.08.31

Dominyka

Laba diena,ar kažkada atsiras prekyboje ZoellaBeauty produktai?

2016.08.26

Drogas

Dominyka,

 

šiuo metu tiksliai atsakyti  į klausimą negalime, tačiau mes taip pat labai mėgstame Zoella ir jos produktus, tad tikimės netolimoje atetiyje jie atsiras ir Drogas lentynose :)

2016.08.29

Marija

Sveiki. Ar jusu parduotuvese yra kosmetikos firmu kaip E.L.F, Wet n' Wild, Colourpop, NARS? Aciu uz atsakyma.:)

2016.08.25

Drogas

Marija, 

labai gaila, tačiau jūsų išvardintos kosmetikos parduotuvėse Drogas neturime :/

2016.08.26

Ieva

Jūsų parduotuvės man labai patinka, labai didelis pasirinkimas ir visuomet galima sulaukti nuoširdžių patarimų. Būtų labai smagu gauti galimybę testuoti produktus ar gauti mėginukų, nes kiek esu lankiusis, niekada jų negavau. Bet šiaip esu labai patenkinta jūsų parduotuvėmis :)

2016.08.25

Drogas

Ieva,

džiaugiamės, kad mėgstate apsilankyti mūsų parduotuvėse :) Parduotuvėse DROGAS nuolatos vyksta vis nauji produktų testavimai, tereikia turėti DROGAS nuolatinę kliento kortelę, užsiregistruoti ir galbūt jums pasiseks:)

Daugiau informacijos rasite čia: https://www.drogas.lt/lit/sukurk_drogas_pati/Produktu_testavimas/produktu_sarasas/

2016.08.26

Emilija+

Sveiki. Galbūt žadate atidaryti drogą Varėnoje, nes taip jo reikia Varėnoje, o jo nėra

2016.08.23

Drogas

Emilija,

Drogas nuolatos plečiasi, tad galbūt ateityje atsidarys parduotuvė ir jūsų mieste :)

2016.08.24

Ugnė Pilipavičiūtė

Apsipirkinėju Šiauliuose Saulės mieste esančioje parduotuvėje. Esu labai patenkinta aptarnavimu. :)

2016.08.18

Drogas

Ugne, 

džiaugiamės, kad apsipirkimas buvo malonus ir neprailgo :)

2016.08.18

Monika

Ačiū už rekomendaciją , Real Techniques kempinėlę jau įsigijau ir mielai naudoju, ji tikrai kokybiška. Norėtųsi rasti ir kitų Real Techniques kempinėlių ir šepetėlių, taip pat ir nuolaidų jiems :) Ačiū :)

2016.08.15

Drogas

Monika, labai džiugu, kad kempinėlė pasiteisino! :) Mes nuolat plečiame asortimentą, todėl gabūt ateityje turėsime ir daugiau Real Techniques priemonių :)

2016.08.16

Milda

Sveiki, galbūt žadate prekiauti maybelline age rewind maskuokliu?:)

2016.08.14

Drogas

Milda, sveiki!

Deja MAYBELLINE NEW YORK Age Rewind maskuokliais neprekiaujame.

-0001.11.30

Viktorija Bolgova

Labai megstu Drogas parduotuve, aisku daznai ten neuzsuku nes kainos an kandziojasi.. Bet siaip tai tikrai, gera kosmetika, kokybiskos prekes, ir visada malonus merginu aptarnavimas :)

2016.08.11

Drogas

Viktorija, 

Smagu girdėti :) 

2016.08.11

Monika

Sveiki, gal žadate prekiauti GOSH dekoratyvine kosmetika? Ačiū :)

2016.08.11

Drogas

Sveika Monika,

 

labai gaila, bet kol kas Gosh kosmetikos neturime, o ar ir kada prekiausime, tikslaus atsakymo pasakyti negalime. Bet ten galite žinoti - juk visko būna :)

2016.08.11

Elena

Man labai žavi jūsų kainodara, kai prekė per pusmetį pabrangsta dvigubai, tada ar su 26% ar su 40% nuolaida kainuoja tiek pat.

2016.08.08

Drogas

Elena,

mes visuomet stengiamės išlaiykti mūsų pirkėjams prieinamas ir patrauklias kainas, todėl tikrai nebandome kainų piktybiškai išpūsti, kad akcijų metu nuolaidos atrodytų patrauklesnės. Gal galėtumėte mums parašyti žinutę paštu mail@drogas.lt nurodydama prekę, kurią turėjote omeny ir apytikslų laiką, kada tokias skirtingas kainas matėte? Pasistengsime peržiūrėti ir duoti jums konkretesnį atsakymą :)

2016.08.09

Stefania

Laba diena, labai patinka Jūsų parduotuvė, geros kainos bei platus pasirinkimas :) Norėčiau sužinoti ar bus koks vasaros išpardavimas šį mėnesį? Ačiū.

2016.08.03

Drogas

Laba diena Stefania :)

džiugu, kad mūsų parduotuvėse randate jums reikalingų ir patinkančių prekių! Išpardavimą tikrai turėsime, tačiau negalime kol kas atskleisti daugiau detalių, tad sekite mūsų naujienas :)

-0001.11.30

Monika

Sveiki, kada Droge bus galima rasti Beauty Blender kempinėlių? Ačiū :)

2016.08.01

Drogas

Laba diena, Monika,

kol kas Beauty Blender kempinėlių neturime, tačiau galite išbandytų Real Techniques daugiafunkcinę makiažo kempinėlę :) Ji jau yra susilaukusi puikių atsiliepimų ir yra vetinama itin teigiamai!

2016.08.02

Gabrielė

Sveiki, ar būtų galima gražinti arba pasikeisti spalvą, nepatikusio antakių pieštuko?

2016.07.28

Drogas

Laba diena, Gabriele,

 

įprastai kokybę atitinkančios dekoratyvinės kosmetikos prekės nėra grąžinamos. Jeigu prekė buvo buvo jau kartą panaudota, atidaryta ar praplėštos jos apsaugos tokios prekės taip pat negalima grąžinti (jeigu ji yra kokybiška). Todėl mums reikėtų, kad nurodytumėte daugiau detalių dėl grąžinamos prekės, kad galėtumėm jums duoti aiškų atsakymą :) Galite mums parašyti žinutę - mail@drogas.lt. 

2016.07.29

Lina K.

Sveiki, noriu paklausti, ar Drogas parduotuvėse galima rasti Maybelline Baby Skin arba Rimmel Stay Matte Primer?

2016.07.25

Drogas

Lina,

 

MAYBELLINE Baby Skin ir RIMMEL Stay Matte Primer makiažo pagrindus galite rasti visose parduotuvėse Drogas :)

2016.07.27

Agne

Sveiki, drogas patinka. kaikurios prekes kosminem kainom, kaikurios pigiau nei kitur, bet as ne apie tai. maciau ne karta jog buvo akcija 'Bourjois' kosmetetikoje... atseit perkate prekiu sios firmos uz pvz 20eu ir gaunate dovanu dar viena Bourjois produkta... apsipirkau berots 35eu... galvjau jog gausiu dar dovaneliu, kam gi ne mlonu gauti dovanu, nors ir mazyciu? tad kada jau sumokeju... o mokejau apie 150eu... paklausiau apie dovanele.... atsake jog nera. kaip tai nera? vilniaus akropolije nera? jus gi suprantate koks srautas tame padalinije? kodel nera? zinokite ir ne pirma karta pastebu, jog nera meginuku, ar dovaneliu kurie priklauso... labai mane nuvyle sis faktas. rinkau kvepalus sau ir savo vyrui, aisku kasdieniniam naudojimui, kad nenaudoti brangius kvepalus i darba. ir kaip gi ziurejo i mane pardavejos... lyg as tuos kvepalus isgersiu! visas noras prapuole pirkti akropolio droge... ir dar vienas reginys, cia ne tik akropolije... paprasai pagalbos pasirinkti koki krema, arba kuke ar tusa, nesvarbu. komsultante pima i rankas preke ir pradeda prie manes skaityti. cia ok? ar as akla ir negaliu perskaityti? ar perskaiciau, man negana infrmacijos, kad apsispresciau. bet ne ji ka perskaite-ta ir sako. zodziu ziauru

2016.07.24

Drogas

Laba diena, Agne,

 

dėkojame už ilgą ir išsamų atsiliepimą. Iš savo klaidų mokomės, tad kiekviena pastaba mums nurodo kryptį, kur ir kaip reikėtų papildomai padirbti ir tobulėti. Jeigu dovanėlės negavote šiuo metu vykstančiu akcijos metu ir turite išsisaugojusi pirkimo kvitą, susisiekite su mumis mail@drogas.lt ir pasistengsime šią klaidą ištaisyti.

2016.07.25

dalia

Laba diena. Klaipėdoje Akropolyje parduotuvėje Drogas prekiaujama kvepalais "bruno banani". Bet ten neradau "bruno banani" not for everybody . Ant buteliuko apačioje yra toks numeris 5267. Pagarbiai Dalia.

2016.07.24

Drogas

Sveiki Dalia, 

 

labai gaila, bet šių kvepalų nebeturime... Bet siūlome išbandyti kitus Bruno Banani kvapus, gal kuris nors jums patiks ir tiks :)

2016.07.25

Indre jukneviciute

Sveiki, Man patinka jusu parduotuves ypac kad daug nuolaidu ir jusu pardavejos lb neikirios nelenda kaip kitur i akis,galima ramiai apsipirkti. :-) Ir ruzava pardaveju apranga man visai linksmai atrodo nes tai juk kosmetikos parduotuve pagrinde.Dazniausiai apsiperku panoramoje ten merginos lb mandagios:-)

2016.07.14

Drogas

Indre,

ačiū už gražius žodžius ir mūsų darbo įvertinimą, jūsų gražius perduosime PC Panorama Drogas kolektyvui :)

2016.07.15

Vilma

Laba diena, visada sakydavau, kad droge pirkti geriausia. Bet šiandien nusivyliau. Megos droge šiandien apsipirkinejau. Pirkau procter and gamble produktu už 11 eurų. Turėjau lyg ir gauti Lavijos Šurnaitės knygą, bet kai užsiminiau merginom-tos tik išvertė ir manęs pradėjo klausinėti apie ką šneku, o paskui sako, kad ai dar neatvežė. Tai kam tada klaidinat klientus????

2016.07.12

Drogas

Vilma,

labai apgailestaujame dėl sukeltų nepatogumų. Ši knyga buvo tokia populiari, kad jų tiesiog pritrūko visam akcijos laikotarpiui. Šią pastabą perdavėme savo kolegoms, kad ateityje tokių nesklandumų neiškiltų. 

2016.07.12

Lina Noseviciene

Laba diena, esu nuolatinė klientė ir su džiaugsmu lankausi jūsų parduotuvėse. Labai patinka, kad didelis prekių asortimentas ir didelės nuolaidos.

2016.07.07

Drogas

Lina,

smagu, kad  mūsų darbas nenueina veltui, ir apsipirkimas tampa ne rutina, o maloniu procesu. Lauksime jūsų aplankant :)

2016.07.08

Gita E.

Sveiki, norėjau pasiteirauti ar neketinate atidaryti Drogo parduotuvės Biržuose...daugelis biržiečių važiuoja į Panevėžį, kad įsigytų produkcijos dėl platesnio pasirinkimo ir geresnių kainų. Būtų smagu ir naudinga Drogą turėti ir savo mieste. Ačiū

2016.06.29

Drogas

Gita,

deja, bet kol kas artimiausiu metu Biržuose Drogas parduotuvė neatsidarys. Žinoma, mes nuolatos plečiamės ir stengiamės pasiekti kuo daugiau mūsų pirkėjų, tad galbūt Drogas atsidarys ir jūsų mieste. 

2016.06.30

Žydrūnė B.

Sveiki, norėjau pasiteirauti ar Jūsų parduotuvėje dar galima rasti love apple casting creme gloss plaukų dažų, niekur nerandu :( man jie labai tiko ir patiko, tačiau jau senokai jų nėra. Ačiū už atsakymą

2016.06.27

Drogas

Žydrūne, 

labai gaila, tačiau šios rūšies plaukų dažų Drogas parduotuvėse nebeturime :/ Bet kviečiame užsukti pas mus ir išbandyti naujus plaukų dažus. Galbūt atrasite savo naująją spalvą :)

2016.06.28

Ieva

Man labai patinka drogo parduotuves ir darbuotojos nes as is tu zmoniu kurie nemegtsta kai lenda i akis ir siulosi padeti nes as visad zinau ko reikia ir susirandu ,o pas jus man istikruju patinka kad nelenda ir jei kazko tikrai neina rasti tai paklausus visada maloniai parodo ir pasiulo , tikrai esu patenkinta. dar beto norejau paklausti kada turesite loreal sculpt blakstienu tusa ? jis nerealiai geras bet tik anglijoi radau pirkti cia kolkas absoliuciai niekur nera

2016.06.27

Drogas

Ieva,

džiaugiamės, kad Drogas parduotuvėse randate sau tinkamų prekių :) Kviečiame artmiausiu metu neapleisti mūsų internetinės svetainės www.drogas.lt, o taip pat ir pačių Drogas parduotuvių, ir galbūt netrukus išvysite savo numylėtąjį L'OREAL PARIS Sculpt blakstienų tušą :)

2016.06.28

Silvija

Sveiki, noriu padėkoti Drogas parduotuvės esančios Kudirkos g. 3, Marijampolėje personalui! Ten dirbančios moterys visada labai malonios, paslaugios ir tikrai išmanančios savo darbą, visada padeda išsirinti geriausiai tinkančius produktus :)

2016.06.27

Drogas

Silvija,

ačiū už gražų atsiliepimą, jį būtinai perduosime Marijampolės Drogas parduotuvės personalui :) Kiekvienas gražus žodis yra paskata dirbti dar geriau!

2016.06.28

Aistė

Sveiki, labai džiaugiuosi, kad yra Drogas mano mieste! Nežinau, ar tai įmanoma, bet būtų puiku, jeigu prekiautumėte MAC kosmetika, kadangi neturiu galimybės jos įsigyti...

2016.06.16

Drogas

Aiste,

mes taip pat džiaugiamės, kad Drogas parduotuvės atveria duris vis kituose miestuose ir yra prieinamos vis daugiau mūsų pirkėjų. 

2016.06.17

Hmm

idomu kodel parasius komentara apie tai kas nutiko parduotuveje jis cia neatsirado?

2016.06.15

Drogas

Sveiki, 

 

nes Jūsų komentaro negavome, bet jei papasakosite dar kartą apie tą įvykį nutikusį parduotuvėje - būtinai juo pasidalinsime su visais :)

2016.06.16

Diana

Savaitgalį teko lankytis vienoje iš Kaune esančių Drogas parduotuvių ir teko nusivilti konsultančių darbu. Einant į parduotuvę mačiau dvi pardavėjas - konsultantes, tik užėjus viena jų nuėjoi tarnybines patalpas, o kita buvo prie kasos. Apėjau parduotuvę išsirinkau reikiamas prekes ir nuėjau prie kasos pasiteirauti apie tušą kurį norėjau įsigyti, kadangi testerio nebuvo. Tačiau paklausus pardavėjos apie bakstinų tušo šepetėli (jis tiesus ar lenktas) sulaukiau atsakymo "nežinau". Gavusi tokį atsakymą norėjau tiesiog surizikuoti ir įsigyti. Nespėjus nepratarti nei žodžio pardavėja ėmėsi iniciatyvos ir pradėjo apžiūrinėti tušus, maniau viskas tuo ir baigsis, bet norėdama pažiūrėti ar tikrai paėmiau tušą kokio ieškojau pardavėja paėmė kitą tokį pat blaktienų tuša ir jį prie manęs pradarė pažiūrėjo ir padėjo atgal į lentyną, NORS BLAKSTIENŲ TUŠAI TINKAMI NAUDOTI 12 MĖNESIŲ NUO ATIDARYMO. Manau pardavėjos turėtų labiau domėtis parduodamomis prekėmis, ir parduotuvės personalas dažniau atkreipti dėmesį į tai ar turi pakankamai pavyzdžių. Dabar tas blakstienų tušas turbūt sėkminagai ir toliau stovi lentynoje ir neaišku kada bus parduotas. Manau tokios prekės turėtų būti kažkokiu būdu apsaugotos, kad nebutų pradaromos ir klientai negautų sugedusių išdžiuvusių ar nekokybiškų prekių. Pamačiusi, kad klientams yra rodomos ir pradarinėjamos prekės, o ne testeriai (kurių kažkodėl kitose parduotuvėse yra ir tam juos naudoja), manau šią parduotuvę apeisiu. Nesu iš tų rašančių atsiliepimus, iš tikrųjų tai darau pirmą kartą, tačiau pati esu dirbusi aptarnavimo sferoje ir žinau, kad tokių dalykų neturi buti.

2016.06.14

Drogas

Laba diena, Diana, 

 

Dėkojame už informaciją, toks parduotuvės personalo elgesys tikrai nederamas ir turėtų tuoj pat būt aptartas, todėl labai mums padėtumėte jei įvardintumėte konkrečią parduotuvę, kurioje lankėtės.

2016.06.15

Aušrinė

Noriu pasidžiaugti Šilutės pardavėjų draugiškumu ir mandagumu :) visada atėjus į parduotuvę pasisveikina su šypsenom :) šaunuolės!

2016.06.07

Drogas

Aušrine, 

 

labai smagu girdėti, šaunūs ir mylimi klientai visada kelia ūpą ir piešia šypsenas veide! :)

2016.06.09

Aušrinė

Sveiki,norėjau paklaust kodėl drogo parduotuvėsė nebėra Lumene prausiklio?Tikslaus pavadinimo neprisimenu,bet jo pakuotė buvo balta su oranžiniu,ieškojau tiek savo,tiek kitam mieste,bet nebebuvo :( Galbūt jis nebegaminamas?Ačiū už atsakymą.

2016.06.07

Drogas

Sveiki, Aušrine, 

 

Sunku atsakyti į Jūsų klausimą, kiek per mažai informacijos, jog identifikuotume produktą. Tačiau taip, vieni produktai keičia kitus ir pastarųjų parduotuvėse rasti nebegalima, tačiau nutinka ir taip, kad tiesiog pasikeičia produkto pakuotė ir žalias buteliukas tampa raudonu :) Jei gali pasidalinti konkretesne info apie produktą - lauksime! :)

2016.06.08

Monika

Laba diena, norėčiau sužinoti, ar Telšių Droge bus galima rasti Nivea Visage Active Purifying Mask veido kaukę? Beje, gal žadate prekiauti BOURJOIS firmos antiperspirantais, dezodorantais? Labai ačiū už atsakymus ir šilčiausi linkėjimai :)

2016.06.06

Drogas

Labas, Monika, 

 

deja, bet šiuo produktu jau nebeprekiaujame :(  BOURJOIS ženklo antiperspirantais/dezodorantais taip pat kol kas prekiauti neplanuojame...

 

 

2016.06.07

Brigita

Vakar su drauge lankėmės Kauno droge (P.S. draugė ten dirba) ir viskas būtų lyg ir puiku, tačiau vos tik priėjome prie kasos, mano nuotaika buvo sugadinta... ;( Konsultantė EVELINA net nepaprašė nuolaidų kortelės (jei jau dirbi tokį darbą, tai manau jau pareiga buvo paprašyti, ar ne? O kortelę turėjau, tik šįkart liko nepanaudota). O draugei paklausus kodėl nepaprašė kortelės, buvo atsakyta: Kam čia prašyt, jei gali ir pati paduot? Išėjau ne tik su sugadinta nuotaika, bet ir apsvarstysiu ar išvis dar verta ten eiti... Personalą rinkitės atidžiau truputį.

2016.05.30

Drogas

Brigita, 

 

labai atsiprašome už šią situaciją. Pardavėjos privalo paprašyti DROGAS nuolatinio kliento kortelės, bei jokiais būdais negali įžūliai atsakinėti į mūsų klientų užduodamus klausimus. Kad ši situacija daugiau nepasikartotų, parašykite mums kurioje konkrečiai DROGAS parduotuvėje lankėtes, ačiū :)

2016.05.31

Leonarda Šanteriova

Laba vakaras! Esu labai patenkinta jūsų darbuotojų Ukmergėje darbu. Visos draugiškos, mandagios, o ir muzika... Tiesiog nesinori išeiti iš parduotuvės. Tačiau, pastebėjau, jog dingo prekės, be kurių vasara bus niūroka.. Ar negrįš į prekių asortimentą NSPA kūno šveitikliai, purškikliai?

2016.05.30

Drogas

Leonarda, 

 

deja, NSPA produktų DROGAS parduotuvėse jau neberasite, tačiau siūlome išbandyti WELLNESS AND BEAUTY produktus, kurie savo kokybe, asortimentu ir kvapų įvairove nenusileidžia NSPA produktams! :)

2016.05.31

Paulina Vorobjovaitė

Labas! Esu patenkinta jūsų parduotuve, man labiausiai patiko konsultantės kurios padeda išsirinkti prekę, gerą prekę, o ne kokį šlamštą kurį siūlo kitos parduotuvės. Dėkui jums labai!

2016.05.30

Drogas

Paulina, 

 

Dėkui Jums :)

 

 

 

2016.05.31

evosgroziopatarimai.blogspot.com - blogere

Sveiki, Drogas yra mano megstamiausia parduotuve, galeciau istisa diena joje vaikscioti :) Dziugu, kad atsiranda vis daugiau naujienu, kurias yra pamege viso pasaulio youtuberes bei blogeres. :))))

2016.05.25

Drogas

Eva, 

 

Ačiū, kad lankotės, stengsimės ir toliau pateisinti Jūsų lūkesčius :)

2016.05.25

Drogas pirkėja :)

Sveiki, pritariu Paulai dėl išsakytos nuomonės apie konsultančių aprangą, ypač rožines palaidines. Atrodo truputį vaikiškai ta ryški rožinė apranga, tuo labiau, kad tokia spalva tinka tikrai ne kiekvienai. Norėtųsi stilingesnio pasirinkimo, subtilesnių, klasikinių spalvų :)

2016.05.24

Drogas

Reikės kažką daryti su ta rožine spalva... :)

2016.05.25

Viltė Dorošenkaitė

Labas! Esu nuolatinė Drogo pirkėja ir dar niekada neteko nusivilti šia parduotuve. Ačiū už viską! :)

2016.05.19

Drogas

Ačiū Jums!

2016.05.20

Justina Kielienė

Pritariu jau ne vienos merginos pastebėjimu dėl siaurų praėjimų Jūsų parduotuvėse... Tarpdury į Jūsų parduotuvę Panevėžyje, darbuotoja pasitiko ne "Laba diena", bet griežtu "su vežimu čia negalima!!! parduotuvė nėra tam pritaikyta". Vietoj pagalbos paimti vieną man reikalingą prekę, buvo pasiulyta palikti vežimėlį, pasiimti vaiką ant rankų, jei noriu pasivaikščioti.Į parduotuves neinu pasivaikščioti, o ateinu pirkti konkrečių prekių. Nežadu palikti vežimo, savo asmeninių daiktų ir vaiko gatvėje, kad įeičiau į Jūsų parduotuvę. Todėl renkuosi kitas parduotuves, kur bent įeiti galima ir su vežimu ir sulaukti pagalbos...

2016.05.19

Drogas

Justina, 

 

labai atsiprašome už tokį parduotuvės personalo elgesį. Kartais darbuotojai leidžia sau daugiau nei ištikrųjų galėtų. Visada laukiame mamyčių DROGAS parduotuvėse, tik, žinoma, turime išspręsti siaurų praėjimų klausimą..

2016.05.20

Paula

Sveiki,dažnokai apsilankau jūsų parduotuvėse,smagu,kad konsultantės malonios,bet mano nuomone norėtusi šiek tiek labiau rimtesnės galbūtt aprangos,o ne rožinių maikučių ar megztukų ir būtų smagu jei konsultantės būtų įdomiai ar kažkaip tai pasidažiusios su parduodamom priemonėm ir taip dar labiau sudomintų klientus makiažu.:)

2016.05.18

Drogas

Paula, 

 

Ačiū už Jums nuomonę, ji tikrai mums svarbi!

2016.05.20

Emilija Kulošiūtė

Sveiki, kodėl nerandu naujausių kolekcijų iš Essence ?:) Ar tai galima įsigyti tik užsienio šalyse?;)

2016.05.17

Drogas

Emilija, 

 

Naujausia Essence kolekcija DROGAS parduotuvėse pasirodys jau birželio pradžioje :) 

2016.05.18

Erika

Utenoja reikėtu dar vienos Drogo parduotuvės, nes dabartnė Drogo parduotuvės vieta ne visiems pakeliui ir yra tolokai nuo kitu mikro rajonu, o privaževimas prastas nėra kur priparkuoti automobilio.

2016.05.12

Drogas

Erika, 

 

Ačiū už pastabą, galvosime kaip spręsti šią problemą :)

2016.05.13

Drogas pirkėja

Sveiki, gal planuojate prekiauti SLEEK kosmetika? Ačiū :)

2016.05.09

Drogas

Sveiki, 

 

apsvarstysime Jūsų pasiūlymą, ačiū :)

2016.05.10

Indra K.

Sveiki! DROGAS parduotuvėse yra daugybę kosmetikos, bet praktiškai nėra šepetėlių. Vos kelios kempinėlės, ,,Essence'' šepetėliai ir kiti visiškai nepatogus naudoti šepetėliai. Gal galėtumėte įtraukti daugiau įvairiausių šepetėlių į prekybą? Būčiau labai dėkinga.

2016.05.03

Drogas

Indra, 

 

tikrai taip, jau sprendžiame šią asortimento problemą :) 

2016.05.03

Monika

Sveiki, gal Droge žadate prekiauti Organic Shop kosmetika? Ačiū :)

2016.05.02

Drogas

Monika, 

 

pasidomėsime šia kosmetika :)

2016.05.03

Drogo pirkėja

Esu jauna ir nenaudoju daug kosmetikos, tačiau kartais apsilankau Jūsų parduotuvėje. Smagu jog pardavėjos mandagios su visais - nepriklausomai nuo amžiaus. Parduotuvė tikrai gera, tik galbūt trūksta tam tikrų produktų. Manau būtų puiku jei į savo asortimentą įtrauktumėte daugiau ,,Baby lips'' ir ,,Eos'' gaminių. Taip pat trūksta mėginukų. Kartais gaila pinigų nusipirktai prekei, jei ji neatitinka, pavyzdžiui, odos tipo.

2016.04.30

Drogas

Sveiki, 

 

Dėkojame už pastabas :) Matome, kad tikrai turime spręsti mėginėlių parduotuvėse problemą.

2016.05.02

Erika Česnavičiūtė

Sveiki, labai apmaudu/gaila, kad "Drogas" parduotuvėje negalima atsiskaityti "American express" kortele!

2016.04.21

Drogas

Erika, 

 

apgailestaujame, patikrinsime ką galime padaryti.

2016.04.21

Monika

Sveiki :) Kada Real Techniques makiažo šepetėlius ir kempinėlę bus galima rasti visuose Droguose? Labai norėčiau įsigyti. Ačiū :)

2016.04.20

Drogas

Labas, Monika, 

 

Kai šepetėlius bus galima rasti visose DROGAS parduotuvėse, būtinai Jus informuosime :) O kuri DROGAS parduotuvė Jums artimiausia? 

 

2016.04.20

Viktorija

Sveiki,visada apsilankyti jūsų parduotuvėse būna malonu,pasitinka su šypsena,pataria ir pakonsultuoja,esu iš pagėgių,tad į droga dažniausiai važiuoju Tauragėje,norėtųsi,kad ateityje atsirastų daugiau jūsų parduotuvių taip pat ir Pagėgiuose :)

2016.04.18

Drogas

Viktorija, 

 

Ačiū Jums, kad renkatės DROGAS parduotuves :) Būtinai apsvarstysime Jūsų pasiūlymą/pageidavimą :) 

2016.04.18

Monika

Laba diena, būtų puiku, jei visuose Droguose būtų pakabinti normalaus dydžio veidrodžiai, nes dabartiniai prie stendų - labai maži, dažniausiai dar ir nučiupinėti, nešvarūs. Ačiū :)

2016.04.18

Drogas

Monika, 

 

pasirūpinsime veidrodžių švara,o dėl normalaus dydžio pagalvosime ir paieškosime jiems vietos parduotuvėse :)

 

 

2016.04.19

Monika

Sveiki, gal žadate prekiauti PAESE kosmetika? Ačiū ir linkėjimai :)

2016.04.17

Drogas

Monika, linkėjimai ir Jums! :)

Informacija perduota atsakingiems asmenims.

2016.04.18

Monika

Sveiki :) Droge norėtųsi rasti žymiai didesnį makiažo šepetėlių bei kempinėlių pasirinkimą. Ačiū :)

2016.04.15

Drogas

Sveiki, Monika, 

 

visai neseniai DROGAS parduotuvėse pasirodė Real Techniques makiažo šepetėliai ir kempinėlės. Kviečiame išbandyti, produko atsiliepimai išties puikūs:

 

https://www.drogas.lt/lit/nauji_produktai/visi/#1197-real-techniques-makiazo-sepeteliai-ir-kempineles

 

 

 

2016.04.15

Saule

Laba, kodėl Rietave nėra atidaromas Drogas, jo ten taip trūksta :((((

2016.04.14

Drogas

Saule, 

 

na artimiausiu metu Jūsų mieste parduotuvės neatidarysime, tačiau tokios galimybės neatmetame.

2016.04.14

Gražina

Sveiki, Pritariu Ievai, kad vietos išties mažoka. Aš asmeniškai tai pajutau kai tapau mama. Deja, su vežimėliu į Jūsų parduotuves neįriedėsi ir ramiai neapsipirksi, - jam tiesiog nėra vietos. Todėl pastaruoju metu tenka aplenkti Drogą ir apsipirkti kitur. Manau, tokių mamų kaip aš yra ne viena.

2016.04.14

Drogas

Gražina, 

 

pildydami visų pageidavimus ir plėsdami savo asortimentą, pamiršome mamas... Būtinai peržvelgsime esamą situaciją ir galvosime kaip spręsti problemą.

 

2016.04.14

evelina

norėjau paklausti apie produktų testavimą. Pirma parašyta, kad reikia gauti galimybę pateikti prašymą produktų testavimui. tai kaip ją gauti? ir dar pastebėjau, kad ne tik man vienai be galo droge trūksta "baby skin" primer'io, ar galima jo kadanors tikėtis?

2016.04.12

Drogas

Evelina, 

 

Jūsų galimybė tai DROGAS NUOLATINIO KLIENTO kortelė. Pirminei registracijai ir paraiškos pateikimui užtenka tik nuolatinio kliento kortelės.

 

Informaciją apie naujausius produktas pasiekiančius DROGAS lentynas, visada galite rasti štai čia:

 

https://www.drogas.lt/lit/nauji_produktai/visi/

 

 

 

2016.05.12

Evelina

Labą dieną, norėjau paklausti ar nežadate prekiauti "makeup revolution" kosmetika? be proto gera firma, labai jos trūksta droge!

2016.04.12

Drogas

Evelina, 

 

būtinai pasidomėsime šiuo prekės ženklu! 

2016.04.12

Eimantė

Sveiki, manau, kad DROGAS parduotuvėse galėtu dovanoti įvairiausių mėginėlių ar smulkmeniškų dovanėlių. Labai dažnai perku iš drogas parduotuvės ir tik paskutinį apsilankymą gavau mėginėlį. Buvau tokia laiminga, kaip vaikas gavęs saldainį. Dabar norisi dar dažniau eiti į parduotuvę ir pirktis ten visko,nes nors ir mažos dovanėlės padeda privilioti klientus. Tad mano nuomonę, reikėtų daugiau mėginėlių, Gali jie būti ne tik dovanojami, bet ir parduodami. Būtų labai gerai, nes pabandžius gali susidaryti nuomonę, o nusipirkus visą pakuotę ir jei produktas netinka būna pinigai išmesti į balą :)

2016.04.12

Drogas

Eimante, 

 

Savo pirkėjus dažnai džiuginame tiek mėginėliais, tiek mini dovanomis, tačiau jūs teisi - dovanų nebūna per daug! :) Dėl mėginėlių taip pat pritariame, pažiūrėsime ką galime padaryti :)

2016.04.12

Viktorija C

Mano manymu būtų puiku jeigu drogas parduotuvėse atsirastų Coverderm prekės ženklo prekių. Kolkas šį produktą parduoda tik kelios parduotuvės o paklausa auštos klasės bei prof. kosmetikai tikrai yra

2016.04.11

Drogas

Viktorija, 

 

Būtinai pasidomėsime :)

2016.04.12

Milda

Labai džiaugiuosi, kad pagaliau atvežėte kosmetiką MOSSA! Ačiū Jums! :)

2016.04.10

Drogas

Sveiki, Milda, 

 

Mums ji taip pat labai patinka :) 

2016.04.11

Ieva Urbonaitė

Sveiki, DROGO Parduotuvėse laabai trūksta erdvės - prekių daugėja, o vietos kiek buvo tiek ir yra... Ir taip sunku praeiti tarp lentynų, o dar pristatoma visokių krepšelių su prekėmis ar stendų - nepamirškit, kad ne visos moterys kaip smilgos, tai ir praeiti kai kurioms gali būti sunku, o ir su rankinėmis vaikštant reikia būti itin atsargiai kad ko neužkliudyti ir neišversti.

2016.04.03

Drogas

Laba diena, Ieva, 

 

Išties, bandome pateisinti visų savo pirkėjų norus dėl prekių asortimento, kad greitu metu nebus kur padėti kojos :) Pasistengsime atsižvelgti į Jūsų pastebėjimą, ačiū!

2016.04.04

Adrija

Jusu parduotuve labai faina . Gal zinote kur pardavineje baby skin ?

2016.04.03

Drogas

Sveiki, Adrija, 

 

Ačiū! Deja, Baby Skin produktais DROGAS parduotuvėse neprekiaujame.

2016.04.04

Janina

Sveiki. Džiaugiuosi kad jusu parduotuveje randu visko ko noriu ir tam tikra kaina pagal nuolaidas. Aciu Jums kad esate. as jus megstu

2016.04.02

Drogas

Janina, 

 

Džiaugiamės, kad pateisiname Jūsų lūkesčius ir dėkojame, kad renkatės mus! :)

 

 

2016.04.04

Karolina K

Sveiki, labai džiaugiuosi Drogas parduotuvėmis, atradau daug naujų produktų. Tačiau labiausiai pasigendu kūno šveitiklių.. yra vos 2-3 produktai

2016.03.30

Drogas

Sveiki, Karolina, 

 

Ačiū už Jūsų žinutę, būtinai peržiūrėsime asortimento prekes :) 

2016.04.01

Dovilė Ivanovaitė

Kada pagaliau sulauksim parduotuvės Jonavoje?

2016.03.30

Drogas

Sveiki, 

 

Artimiausiu metu parduotuvės Jonavoje neatidarysime, bet šią galimybę tikrai svarstome :) 

 

2016.04.01

Monika

Laba diena, gal žadate prekiauti "BALEA" kosmetika? Ačiū už atsakymą :)

2016.03.29

Drogas

Laba diena, Monika, 

 

Kol kas teigiama informacija pasidalinti negalime. 

2016.04.01

Erika

Sveiki, būtų labai šaunu jeigu jūsų asortimente atsirastų daugiau veido kontūravimui skirtų priemonių ir palečių.

2016.02.25

Drogas

Erika, 

 

Jūsų žinutė jau perduota atsakingiems asmenims, ačiū, kad dalinatės savo idėjomis/pageidavimais su mumis :) 

2016.02.26

Dalenora

Sveiki, dažnai lankausi Drogas parduotuvėse, bet mane labai liūdina normalių veidrodžių nebuvimas. Negi sunku pakabinti vieną normalų veidrodį, kaip kad kitose parduotuvėse. Spėju kad jūsų vadovai yra visi vyrai ir dar ypač nemylintys moterų :)

2016.02.25

Drogas

Dalenora, 

 

Būtinai apsvartysime Jūsų pasiūlymą, nes didžiają dalį vadovų ir viso kolektyvo sudaro moterys :) 

2016.02.26

Karolina K

Labai džiaugiuosi būtent Drogo parduotuvėse atrasta Rival de Loop linija veido odai. Nuostabios priemonės:) taip pat Catrice kosmetika viena mylimiausių

2016.02.24

Drogas

Karolina, 

 

džiaugiamės kartu su Jumis! :) 

2016.02.26

Arune

Sveiki, Ar prekiaujate Revlon kosmetika?

2016.02.22

Drogas

Laba diena, Arūne, 

 

Deja Revlon kosmetika neprekiaujame. 

 

2016.02.23

Barbora

ar galima būtu tikėtis online shopping'o?

2016.02.21

Drogas

Barbora, 

 

turbūt, kad galima :)

2016.02.23

Monika

Sveiki. Noriu pagirti visada malonias ir draugiškas Drogo konsultantes ir tikrai gerą prekių pasirinkimą Jūsų parduotuvėse bei gausybę nuolaidų :)

2016.02.19

Drogas

Monika,

 

labai labai Jums ačiū!

2016.02.22

Adrija

Sveiki , man labai patinka jūsų parduotuvė !!! Ar jus pardavinėjate baby skin oze ?

2016.02.19

Drogas

Adrija, 

 

Ačiū už gražius žodžius :) Deja, MAYBELLINE Baby Skin produkcija neprekiaujame.

2016.02.22

Goda

sveiki,o pas jus yra pirkti ,,Eos"lūpų balzamo?O ar prekiausite ją?

2016.02.18

Drogas

Sveiki, 

 

labai greitu metu turėsime :) 

2016.02.19

Beata Rackevičienė

Sveiki, kada Droge bus galima įsigyti NYX, bareMinerals, IsaDora produktų?

2016.02.18

Drogas

Beata, 

 

IsaDora kosmetiką parduotuvėse DROGAS įsigyti tikrai galima, o NYX bei bareMinerals produkcija neprekiaujame.

2016.02.19

Kamilė

Laba diena, norėčiau paklausti ar jus turite arba prekiaujate ''Grožio dežutes''? Ta prasme, kad kiekviena menėsi tau atsiunčia dežutę, kur randasi įvairiausi produktai išbandymui ar naudojimui:) ir kokios salygos ta dežutę gauti?

2016.02.18

Drogas

Sveiki, Kamile, 

 

Grožio dėžučių neturime, bet užsukusi į DROGAS parduotuves, galite susikomplektuoti savo nuosavą grožio dėžutę - kas geriau gali žinoti, kas jums tinka :) 

2016.02.18

pirkeja

ar prekiausite wet n wild kosmetika?

2016.02.13

Drogas

Sveiki, 

 

artimiausiu metu - ne :) 

2016.02.18

Jolanta Tarasevičiūtė

Mano mėgstamiausia parduotuvė! :)

2016.02.08

Drogas

Ačiū!

2016.02.12

Monika

Laba diena, norėčiau labai padėkoti Panevėžio J. Basanavičiaus gatvės Drogo parduotuvės darbuotojoms. Jos visada pasitinka maloniai nusiteikusios ir su šypsena. Dar nėra taip pasitaikę, kad parinktu netinkamą prekę. Šiandien taip pat į parduotuve užėjau tik dantų pastos, o išėjau su pilnu maišeliu pirkinių :) Ačiū Jums ir dar dažnai pas Jus užsuksiu.

2016.02.06

Drogas

Monika, 

 

Jūsų linkėjimai ir pagyrimai perduoti parduotuvės personalui :) Mes savo ruožtu dėkojame, kad lankotės DROGAS parduotuvėse :) 

 

2016.02.08

Juli Jar

Sveiki. Ar kada atsiras Droge Sleek firmos produktai? :)

2016.02.06

Drogas

Sveiki, 

 

Kol kas tokios galimybės nesvarstėmė, bet būtinai apie tai pagalvosime, ačiū už pasiūlymą :) 

2016.02.08

Ginta Gi.

Sveiki, labai mėgstu jūsų parduotuves :) Tačiau norėtųsi, jog kas nors Lietuvoje pardavinėtų šviesesnių atspalvių pudras ir maskuoklius, dauguma siūlomų atspalvių per tamsūs, juk mūsų, lietuvaičių oda tikrai šviesi, o asmeniškai mano - beveik balta (pvz Maybelline Fit me maskuoklio 15 spalvos reikėtų, Maybelline naujos Dream velvet matt pudros šviesesnio atspalvio). Taip pat laukčiau kitų firmų kosmetikos kaip Revlon, Wet n Wild, Milani, Covergirl stendų :)

2016.01.29

Drogas

Laba diena, Ginta, 

 

Ačiū už pastabas - informacija jau perduota atsakingiems asmenims! :) 

2016.02.01

Vilija

Kada vel atsiras lentynose plauku zele Niveje 7 Niveje 8 Gaila kad niekur nerandam.

2016.01.28

Drogas

Sveiki, Vilija, 

 

Vienus NIVEA produktus keičia kiti, tad kol kas negaliem atsakyti ar Jūsų minėti produktai bus sugrąžinti į lentynas. 

2016.01.28

Emilija

Sveiki, ilgai laukiau, bet vis dar nesulaukiu. Jūsų firma prekiauja "Rimmel London" gaminiais, tačiau vis dar nesulaukiu puikiosios kokybės "Wake Me Up" gaminių, t.y. nei skystos pudros, nei korektoriaus. Jeigu šios prekės būtų užsakomos ir parduodamos ir Lietuvos parduotuvėse, manau, kad pardavimas būtų ne mažas, žinant, kiek gerų atsiliepimų jie sulaukia.

2016.01.27

Drogas

Laba diena, Emilija, 

 

Deja turime Jus nuvilti - artimiausiu metu šie gaminiai Lietuvos rinkai nebus pristatyti.

2016.01.28

Rita

Sveiki, būtų labai gerai jeigu Droge atsirastų Giovany produktų.

2016.01.26

Drogas

Laba diena, Rita, 

 

jeigu jūs kalbate apie Giovanni Cosmetics produktus, tuomet pastaruosius tikrai turime savo asortimente :) Kviečiame apsilankyti parduotuvėse DROGAS, kur parduotuvės personalas mielai Jums aprodys turimus Giovanni ženklo produktus.

 

 

2016.01.28

Laura

Sveiki, šaunios Drogo parduotuvės ir gana dažnai jose lankausi. Tik kartais pasigendu lankstumo klientų atžvilgiu... Kartą surizikavau nusipirkti akcijuojamą blakstienų tušą, kurį pasiūlė prie kasos stovinti darbuotoja. Produktu nusivyliau - tušas buvo išgirtas, išliaupsintas, tačiau atsidariusi jį namuose pamačiau senstelėjusį gaminį, šepetėlis apsivėlęs tušo gumuliukais, šepetėlis buvo silikoninis, nors turėjau info, jog ne silikoninis. Bet, ačiū, galėjau jį grąžinti. O vat kitą kartą vėl surizikavusi nusipirkau akcijoje dalyvaujantį Loreal tušą ir buvo panaši situacija - visgi pasidažiau ir per pusdienį jis nutrupėjo, nuvarvėjo, vaikščiojau juodais paakiais - darbe nelinksma diena buvo. Dar tą patį vakarą sugrįžau į Drogą, ir, deja, mane pasiuntė ieškoti po platųjį Vilniaus miestą firmos vadybininkių, kurios reklamuoja produktus parduotuvėse. Laikas "puikus" - pats vidurys darbo dienos. Nors 10 eurų man pinigai tikrai nemaži, nusprendžiau taip viską ir palikti, nes besigainiojant konsultančių reikia ir iš darbo išeiti, ir tikriausiai, kelionės būtų kainavusios dar pusę tušo sumos.... Tiesiog nebeperku Droge dekoratyvinės kosmetikos. Labai gaila....

2016.01.26

Drogas

Laura, 

 

ačiū, kad pasidalinote šia istorija su mumis. Būtinai spręsime šią problemą ir lauksime Jūsų grįžtant į DROGAS parduotuves! :) 

2016.01.28

Rita

Sveiki, ar Kauno Mole prekiaujate Rosman dr. servetėlėmis?

2016.01.25

Drogas

Laba diena, Rita, 

 

Pasidalinkite su mumis šio produkto bar kodu ir mes tuoj pat atsakysime į Jūsų klausimą :) 

2016.01.26

Miglė Venckutė

Būtų tobula, jei prekiautumėte Chapstick lūpų balzamais! O gal jau prekiaujate? Kiek žinau ne.

2016.01.24

Drogas

Sveiki, Migle, 

 

apsvarstysime Jūsų pasiūlymą :) 

2016.01.25

Dalia

Kur galima rasti testavimo rezultatus?:) ieškojau,bet niekur neradau

2016.01.24

Drogas

Sveiki, Dalia, 

 

testavimo rezultatai gyvena čia: 

 

https://www.drogas.lt/lit/sukurk_drogas_pati/Produktu_testavimas/produktu_sarasas/

 

Info pateikiama prie kiekvieno produkto atskirai :) 

2016.01.25

Amanda

Laba diena. Kodėl nebe parduodate BABY LIPS WINTER kolekcijos? Taip norėjau nusipirkti, visur ieškojau. Tikėjausi, kad droge tikrai bus. Teko nusivilti... Norėčiau tikrai dar nusipirkti winter kolekciją, bet dėja jos nėra. Kodėl?!

2016.01.18

Drogas

Laba diena, Amanda, 

 

Norėdami pristatyti karščiausias naujienas, iš lentynų išimame vienus produktus, kad galėtume jums pasiūlyti kitus :) Jei nurodytumėte mums parduotuvę, kurioje ieškojote šių lūpų balzamų, galėtume Jus informuoti tiksliau ar Maybelline Baby Lips Winter Delight kolekcija dar pasirodys konkrečioje DROGAS parduotuvėje.

2016.01.19

Greta P

Sveiki, ar neplanuojate prekiauti revlon produkcija?

2016.01.18

Drogas

Nelabai :) 

2016.01.19

Monika

Sveiki! Gal Droguose atsiras daugelio merginų išgirtas Seche Vite Top Coat viršutinis nagų lako sluoksnis, su kuriuo bet kuris nagų lakas laikosi žymiai ilgiau? Patikėkite, tai tikrai būtų labai perkama prekė :)

2016.01.17

Drogas

Monika, 

 

ačiū už pasiūlymą :) Žinutė jau perduota atsakingiems asmenims :)

2016.01.18

Eglė

Sveiki:) norejau paklausti ar "Drogas" parduotuvese vis dar yra "The Little Green Tin" lupu balzamo,pirkau ji pries kelis metus ir vel noreciau isigyti ,bet niekur Alytaus droguose jo neberandu:(

2016.01.16

Drogas

Laba diena, Egle, 

 

pasidalinkite su mumis šio produkto bar kodu ir į Jūsų klausimą atsakysime nedelsiant :)

2016.01.18

Dalia

Dar norėjau paklaust,kas kiek laiko yra išleidžiamas naujas Drogo laikraštukas?

2016.01.16

Drogas

Dalia, 

 

Naujas DROGAS akcijų leidinys leidžiamas kas tris arba keturias savaites :)

2016.01.18

Dalia

Labai dažnai lankausi Droge, tik čia galiu rasti viską ko man reikia... Pradedant makiažu ir kitomis higienos priemonėmis bei baigiant švaros produktais,taip pat turiu Drogo kortelę ir aktyviai dalyvauju visuose žaidimuose bei naudojuos suteiktomis akcijomis :)

2016.01.16

Drogas

Sveiki, Daiva, 

 

Dėkojame už tokį šaunų atsiliepimą, stengsimės ir toliau Jūsų nenuvilti :) 

 

2016.01.18

Daiva Šmigelskienė

Laba diena, norėčiau paklausti ar galima grąžinti į parduotuvę nagų laką?

2016.01.15

Drogas

Laba diena, Daiva, 

 

Kokybiškos kosmetikos priemonės nepatenka į grąžintinų prekių sąrašą. Kitas atvejis jei produktas turi defektų - tokiu atveju priimame nekokybiškus produktus atgal.

2016.01.18

VIiltė

Sveik, ar jūs turite nuplaunamų plaukų dažų ? :)

2016.01.13

Drogas

Vilte, 

 

Kol kas ne, bet sekite mūsų naujienas! :) 

2016.01.14

Marta Žadeikaitė

Sveiki, i Drogą užsuku dažnai, turiu klientės kortelę ir aktyviai kaupiu taškus :) džiugina platus asortimentas, patogumas ir jaukus interjeras. Kadangi labai domiuosi makiažu ir odos priežiūra bei užsiimu vizažu, ši parduotuvė yra viena iš dažniausiai mano lankomų. Ačiū Drogui!

2016.01.13

Drogas

Marta, 

 

ačiū Jums!!! 

2016.01.14

Julija Stasiuk

Laba diena, butu labai gerai jeigu jusu parduotuveje atsirastu daugiau naturalios kosmetikos, tokios kaip Nuxe, Dr. Hauschka, Avene ir taip toliau. Manau, kad daugelis zmoniu rupinosi tuo, kad produkcija kuria jie naudoja, butu kuo naturalesne. Be to jus butumete vieni is pirmuju kas tokia kosmetika prekiauja. Tik kainos turi buti ne kosmines o realios, nedaug didesnes nei uzsakant internetu is Europos.

2016.01.13

Drogas

Julija, 

 

būtinai apsvarstysime Jūsų pasiūlymą :) 

2016.01.14

guste

ar turite eos watermelon jusu parduotuveje

2016.01.13

Drogas

Guste, 

 

EOS produkcijos parduotuvėse DROGAS neturime.

 

2016.01.14

Dovilė Komolovaitė

Sveiki, perskaičiau apie galimybę jūms parašyti ir nusprendžiau šiek tiek paaukoti tam laiko. Giriu už Jūsų darbus ir pastangas tobulėti! Ne pirmą kartą pastebiu, kad Droge galiu rasti produktų, kurių kitose parduotuvėse nerandu (pvz. neseniai išbandytą dažomąjį balzamą), vien pagalvojus apie kokį nors reikalingą produktą - pirma stotelė - Drogas. Pardavėjos taip pat malonios, visada padeda greičiau surasti norimą prekę ar parekomenduoja produktą. Tad tiesiog norėjau pasakyti - AČIŪ.

2016.01.12

Drogas

Dovile, 

 

Ačiū Jums, kad renkatės mus! 

2016.01.14

Marta

Sveiki, Labai norėtusi, kad jūs prekiautumėte revlon ir colorgirl. Užsienio apžvalgininkės giria jų produktus, būtu šaunu išbandyti! ;)

2016.01.11

Drogas

Marta, 

 

būtinai pasidomėsime šiais produktais :) 

2016.01.12

Urtė

Sveiki, Ar turite Droge L'Oréal LaPalette nude?

2016.01.09

Drogas

Urte, 

 

tikrai taip, turime :)

2016.01.12

Monika

Butu labai puiku, jeigu Droge atsirastu L'Oréal True Match Lumi Cushion Foundation :)

2016.01.09

Drogas

Sveiki, Monika, 

 

Būtinai pasidomėsime šiuo produktu :)

 

2016.01.12

Milda

Sveiki, ar prekiaujate Colour Riche Collection Exclusive? Domina ir rouge, ir nude atspalvių linijos. Taip pat, po kiek atspalvių turite (ir raudonų, ir nude)? Douglas ir kitose parduotuvėse geriausiu atveju po 4, tikiuosi, kad pas jus daugiau. :)

2016.01.06

Drogas

Milda, 

 

Taip, prekiaujame šiais lūpų dažais, tačiau atspalvių gausa taip pat negalime pasigirti...

2016.01.07

Gabriela Šileika

Sveiki :) , noriu pasiteirauti, kada bus nauji Maybelline produktai pvz.: Baby skin instant pore eraser, The blushed nudes palette ? Ar jie jau atsirado ? :)

2016.01.05

Drogas

Gabriela, 

 

Kol kas šių produktų neturime, bet sekite mūsų naujienas, nes dekoratyvinės kosmetikos asortimentą nuolat atnaujiname! :) 

2016.01.07

Daugilė

Mano mėgstamiausia kosmetikos parduotuvė! Labai norime tokios ir Širvintose :)

2016.01.05

Drogas

Daugile, 

 

Labai Tau ačiū už įvertinimą! 

 

2016.01.07

Klausimukė

Sveiki :) Ar Mažeikių droge yra Baby Lips Electro ir Winter? Po vieną :) Kokia kaina? Ačiū,už atsakymą.

2016.01.05

Drogas

Sveiki, 

 

taip, yra :) Kviečiame užsukti ir įsigyti! 

2016.01.06

Migle

ar prekiausit loreal true match lumi cushion foundation?

2016.01.05

Drogas

Migle, 

 

Kol kas neplanuojame, bet pasiūlymą apsvartysime :)

2016.01.06

Goda

Sveiki, ar Akropolio Drogas parduotuvėje yra catrice?

2016.01.03

Drogas

Sveiki, Goda, 

 

Tikrai taip - yra :)

2016.01.04

Drogo gerbėja

Patarčiau susikurti el. parduotuvę , nes daug mano pažįstamų žmonių neturi pastovios galimybės užsukti į jūsų parduotuvę , bet el. parduotuvė šią problemą kaip mat išspręstų , nes , juk visgi dabar technikos amžius , nebe tarybiniai laikai !!!

2016.01.01

Drogas

Sveiki, 

 

Žinome ir dirbame :) 

2016.01.04

Sandra sandrita

Sveiki, ar drogas parduotuvėse turite gelinių lakų?

2015.12.31

Drogas

Taip, Sandra, turime :) Kviečiame užsukti ir išsirinkti :)

2016.01.04

Daiva

Ar droge jau yra baby lips electro neon kick?

2015.12.31

Drogas

Daiva, 

Taip  - yra! :) 

 

2015.12.31

Migle Lukoseviciute

Sveiki, norejau paklausti ar turite matiniu lupu dazu? :)

2015.12.29

Drogas

Sveiki, Migle, 

 

Tikrai taip, turime :) Dėl produktų teiraukitės parduotuvės personalo.

 

 

2016.01.04

Ema

Sveiki norėjau paklausti ar kada greitu metu turėsite Dr.Rescue baby lips balzamų Marijampolėje?

2015.12.28

Drogas

Ema, 

 

Kol kas šių lūpų balzamų neturime, bet sekite mūsų naujienas ir galbūt greitu metu būsite nustebinta!  :)

2016.01.04

Migle

Norejau paklausti ar planuojate prekiauti amerikietiskais brand'ais kaip wet n wild, elf ...?taip par smagu , kad atsirado keletas maybelline produktu kurie nauji ir kitose salyse:)

2015.12.27

Drogas

Sveiki, Migle, 

 

Ačiū už idėją - pagalvosime :) 

2015.12.28

Goda

Sveiki, norėjau pakalusti ar Kaune (megoje.Islandijos pl. ) yra eos? Labai reikia:))

2015.12.27

Drogas

Sveiki, Goda, 

 

EOS produkcija neprekiaujame.

2015.12.28

Drogas pirkėja

Sveiki, norėčiau sužinoti , ar Drogas asortimente turite purškiamo terminio ar pan. vandens veidui? (Išskyrus "Margarita Ekologiška" veido drėkiklį)? Labai ačiū už atsakymą :)

2015.12.26

Drogas

Sveiki, turime šių dviejų rūšių:

 

      

2015.12.28

raminta

kodėl dingo essence matiniai lupu blizgiai?

2015.12.19

Drogas

Raminta, 

 

stengiamės nuolatos atnaujinti asortimentą, tad kartas nuo karto senąsias prekes, pakeičiame naujomis :) 

 

2015.12.21

drogo pirkeja

sveiki,gal turite eos???

2015.12.19

Drogas

Sveiki, 

 

Neturime :) 

2015.12.21

Morta

Sveiki,aš esu lankiusi Drogas parduotuve(3 parduotuves) Vilniuje ir noreciau pakalusti ar turite blakstienu tusa Chanel inimitable nes jeiigu turite butu puiku ir apskritai jusu parduotuve mano megstamiausia ir kartais net norisi uzsukt kai nieko nereikia paplepet su pardavejom zodziu puiki ,silta ,man prie sirdies parduotuve Drogas

2015.12.13

Drogas

Laba diena, Morta, 

 

Deja, Chanel produkcija neprekiaujame.

 

 

2015.12.14

Drogas pirkėja

Sveiki, norėčiau sužinoti, kodėl Droguose nėra "Rihanna" kvepalų? Labai ačiū už atsakymą :) Gražių artėjančių švenčių :)

2015.12.12

Drogas

Sveiki, 

 

Nes turime kitų puikių kvapų, o visų visų kvapų sutalpinti į vieną lentyną negalime :) 

2015.12.14

Laima Baltušnikienė

laba vakara. man pas jus patinka aptarnavimas, prekiu kokybe. tad gera sugrizti pas jus ir apsipirkti......

2015.12.11

Drogas

Sveiki, Laima, 

 

dėkojame už gražius žodžius :) 

2015.12.11

Neringa Dambinskaite

Sveiki, ar Drogas parduotuvėje yra L.A girl lipgloss secret atspalvio ? :) kokia kaina ?

2015.12.08

Drogas

Laba diena, Neringa, 

 

Deja, tokio produkto DROGAS asortimente neturime.

2015.12.08

Dovile

Suprantu, kad jūsų asortimentas didžiulis, bet taip norėtųsi visų prekių katalogo internetinėje svetainėje,.. Galimybė apsipirkti internetu būtų fantastiška, nors bet kuriame Droge visuomet labai malonu apsilankyti :)

2015.11.30

Drogas

Dovile, 

 

Ačiū už pastebėjimą, manome, kad netolimoje ateityje galėsime išpildyti Jūsų norą :) 

2015.12.01

Ina

Labai būtų gerai, kad Jurbarke atsirastų DROGAS parduotuvė!!!

2015.11.28

Drogas

Ina, 

 

Fiksuojam Jūsų pageidavimą :) 

2015.11.30

Deimantė

Laba diena. Norėčiau sužinoti ar kada nors prekiausite EOS lupų balzamais? Būtų labai malonu, jei jie atsirastų prekyboje:)

2015.11.22

Drogas

Sveiki, Deimante, 

 

Deja. EOS lūpų balzamų parduotuvėse DROGAS neturime, tačiau sekite mūsų naujienas ir galbūt liksite maloniai nustebinta!

2015.11.23

Vaida

Labai didelis minusas, jog svetainėje naujų produktų kategorijoje nėra kainų...

2015.11.16

Drogas

Laba diena, Vaida, 

 

Ačiū už pastabą, pagalvosime kaip spręsti šią problemą :) 

2015.11.17

Ugnė Petkauskaitė

Sveiki, norėčiau paklausti ar turite Invivibobble plaukų gumyčių?

2015.11.11

Drogas

Laba diena, Ugne, 

 

Būtent šio ženklo plaukų gumyčių neturime, tačiau tokio stiliaus/dizaino turime Zenner plaukų gumytes :)

2015.11.12

Kamilė

Sveiki, kuriose parduotuv4se DROGAS yra naujų Baby Lips vazelinų , žiemos kolekcija. Ačiū!

2015.11.07

Drogas

Laba diena, Kamile, 

 

Naujuosius Baby Lips Winter Delight lūpų balzamus galima rasti visose parduotuvėse DROGAS. O iki 11.29 dienos jiems taikoma 15 % nuolaida! 

2015.11.09

Julija Kamarova

Labai gera parduotuve, labai dydelis asortimentas:-) labai dziugu, kad vienoi vetoi galima rasti ir groziui prekiu ir namams uz palygunus prieinamas kainas :-) Visagine truksta dar vieno Drogo , nes daznai buna ne pakeliui ir tenka apsipirkti kitose parduotuvese.

2015.10.31

Drogas

Sveiki, Julija, 

 

Ačiū už gražius žodžius!

2015.11.02

Gerda

Labas vakaras, norėjau paklausti, ar turit Maybelline baby skin primer ?

2015.10.27

Drogas

Sveiki, Gerda, 

 

Deja tokio produkto DROGAS asortimente šiuo metu neturime, bet sekite mūsų naujienas ir galbūt liskite maloniai nustebinta :)

2015.10.28

Eglė

Laba diena, noriu pagirti jūsų parduodamą wunderdent dantų pasta. pirkau likau patenkinta. ar pas jus dar yra kokių nors susijusių produktų - skalavimo skysčių, dantų siūlų ar šepetėlių? nes parduotuvėje šalia namų neužmačiau.

2015.10.27

Drogas

Sveiki, 

 

kol kas DROGAS asortimente galima rasti tik WÜNDERDENT dantų pastas, bet Jūsų pasiūlymą išgirdome :) 

2015.10.28

Rasa Jasaitiene

Noriu pasidziaugti Taurages DROGAS parduotuves konsultantemis .Visada patars,paklaus ar padeti,nes tikrai kartais buna sunku issirinkti.O mergaites visada padeda issklaidyti abejones nes padeda net nepaprasius. Sypsosi ir mandagios !!!!!!!!

2015.10.27

Drogas

Laba diena, Rasa, 

 

Dėkojame už gražius žodžius, būtinai perduosime Tauragės parduotuvės DROGAS kolektyvui!

2015.10.27

Liepa

Laba diena,norėčiau paklausti ar pas jus yra lūpu balzamų eos,nes kiek ziurėjau tai nebuvo :)

2015.10.25

Drogas

Laba diena, Liepa, 

 

EOS balzamų parduotuvėse DROGAS neturime :) 

2015.10.27

vilte

sveiki pas jus yra dazu veidui ? nes arteja helovynas o niekur nerandu

2015.10.24

Drogas

Sveiki!

 

Specialiai veidui dažų neturime, tačiau šventinį makiažą puikiai galima pasidaryti ir su dekoratyvine kosmetika :)

 

 

2015.10.27

agne jackeviciene

norėčiau testuoti plaukų priežiūros liniją.

2015.10.18

Drogas

Laba diena, Agne, 

 

Registruotis produktų testavimui galite čia: https://www.drogas.lt/lit/sukurk_drogas_pati/Produktu_testavimas/produktu_sarasas/ .

 

Kiekvieną mėnesį testuojame vis naujus produktus!

2015.10.19

Agnutė

Laba diena, ar turite matinį nagų laką?

2015.10.15

Drogas

Sveiki, 

 

Tikrai taip, Agne, parduotuvėse DROGAS galima rasti matinį atspalvį suteikiančių nagų lakų :)

2015.10.15

augusre

Pas jus yra eos

2015.10.03

Drogas

Sveiki, pas mus EOS nėra :) 

2015.10.05

Gitana

Sveiki, kada turėsite naujus Rimmel produktus? Labiausiai domina Rimmel naujas highlighter'is ir Kate kolekcijos lūpų dažai. jau nebegalime sulaukti :)

2015.10.03

Drogas

Gitana, kol kas atsakyti negalime, bet tikimės - greitai :)

2015.10.05

Ema

Butu smagu, kad bent prekių asortimentas prasiplėstu maskuokliais (labiausiai L'oreal, maybelline, max factor), nes is visu firmu praktiskai yra tik po viena, tad toks pasirinkimas tikrai netenkina. Visa kita gana gerai :)

2015.10.02

Drogas

Ema, ačiū už pastabas! Pažiūrėsime ką galime padaryti :)

2015.10.05

Rasa Šaučiūnaitė

Buvau labai nusiminusi, kai neradau nei vieno rytietiško kvapo pas Jus, pardavėja patikino, kad tikrai jų nėra :(

2015.09.29

Drogas

Rasa, nežinome ko konkrečia ieškojote, gal vis gi galėtume padėti :)

2015.09.30

Laura Vaišvilienė

Sveiki! Būtų malonu, jeigu apie tuo metu parduotuvėse vykstančias akcijas/nuolaidas informuotumėte SMS žinute ar elektroniniu laišku :)

2015.09.27

Drogas

Laba diena, Laura, 

 

Tikrai visus norinčius informuojame el. paštu apie vykstančias akcijas :) Naujienlaiškį galite užsiprenumeruoti drogas.lt puslapyje.

2015.09.29

Simona

Sveiki. Šeštadienio ryto apsipirkimas "Europos" "Droge" jau seniai yra tapęs tradicija. Esu nuolatinė klientė. Kiekvieną kartą grįžtu pilnu maišu pirkinių, todėl ir išliesiu viską kas mano širdyje. Norėtųsi, kad prekės būtų geriau suorganizuotos ir ryškiau parašyta koks produktas kam yra skirtas. Krepšeliai prekėms yra sunkūs, o kai įsidedi kokį lūpų pieštuką, jis iškrenta. Aptarnavimas yra puikus, pardavėjos puikiai išmano produktus, tačiau juokinga būdavo apsipirkti Kaune, nes pardavėjos kaip robotai kartodavo tą pačią frazę kai atsiskaitydavau už prekes.

2015.09.27

Drogas

Laba diena, Simona, 

 

Ačiū už pastabas, visada smagu išgirsti klientų nuomonę! :) Dėka jų  - tobulėjame :)

2015.09.28

Giedrė

Sveiki, turiu klausimėlį dėl naujų produktų: ar jų kadanors atsiras? Pvz JAV yra ypač populiarus maybelline maskuoklis 'age rewind", jis išleistas 2010 metais ir vis dar tebekaraliauja topuose. O pas mus jo nė su žiburiu nerasi. Labai liūdna ir nervina net, kad Lietuvoj nėra daugybės visame pasaulyje populiarių produktų. Patinka drogas, nesupraskit neteisingai, bet jau tikrai pabodo, kad negali nieko rasti, vis tie patys seni produktai, kurie sėdėjo ten 2012 ir tebėdi dabar. Taip, kai kurie produktai geri ir nereikėtu jų nutraukt, bet tikrai reikia naujų, pasivyt tas naujoves. Maskuoklių kokie 3 ir visada tie patys, maybelline produktai niekad tikriausiai neatsinaujina, nes tėra tik vienas fit me maskuoklis, o kitus, kaip pavyzdžiui "age rewind" su visomis draugėmis "susimetam" ant siuntimo ir turim siūstis iš JAV ar Anglijos. Šauni parduotuvė, bet tikrai turite pasidomėti kas populiaru pasaulyje dabar, nes Lietuvoje visos merginos norių tų produktų taip pat ir vietoje to, kad rastų savo parduotuvėse turi viską siūstis iš užsienio.

2015.09.25

Drogas

Laba diena, Giedre, 

 

Specifinės prekės nebūtinai užkariauja daugumos lietuvaičių širdis, o ir naujovėmis domimės, na bet dar kartą apsvarstysime Jūsų pasiūlymą :)

2015.09.28

Gabriela Gabrielita

Sveiki, Drogas parduotuvese truksta eos

2015.09.24

Drogas

Sveiki, Gabriela, 

 

Ačiū už pastabas :)

2015.09.25

Laura

net labai truksta revlon produktu :( tenka is uzsienio uzsisakineti :(

2015.09.23

Drogas

Laba diena, Laura, 

 

Na artimiausiu metu padėti negalėsime, bet ateityje - galbūt :)

2015.09.24

greta

gal kada turesite ka nors is Victoria Secret?

2015.09.22

Drogas

Laba diena, Greta, 

 

Abejojame, tačiau visko gali atsitikti! :)

2015.09.23

Gabriela

Labai laukiu kada pas Jus parduotuvese atsiras Maybelline Baby Skin Primer'is :)

2015.09.18

Drogas

Laba diena, Gabriela, 

 

Ačiū už pasiūlymą - pamėginsime atsižvelgti :) 

2015.09.21

Natalija

Puiki parduotuve, visa kosmetika perku tik pas jus! P.S. Butu labai faina jeigu EOS produkcija prekiautumete :)

2015.09.13

Drogas

Laba diena, Natalija, 

 

Ačiū už pagyrimus ir pasiūlymus - apsvarstysime :)

2015.09.14

Eglė

Sveiki, esu labai patenkinta jūsų parduotuve, o ypač tuo, kad bent jau sostinėje jų yra labai daug! Nereikia sukti galvos, kai visuomet viena pašonėj. Norėjau paklausti, ar turite/planuojate gauti RASA plaukų kaukių?

2015.09.09

Drogas

Laba diena, Egle, 

 

RASA plaukų kaukių DROGAS asortimente rasti tikrai galima, nebent Jus domina konkretus produktas. Jeigu taip, informuokite mus ir mes jums atsakysime dėl galimybės įsigyti Jūsų pageidaujamą prekę DROGAS parduotuvėse :)

2015.09.10

Reda

Kokiod dovanu cekiu kainos. Ar yra kremas BASALIS PANTHENOL? Kaina?

2015.09.09

Drogas

Laba diena, Reda, 

 

Dovanų čekį galite papildyti jums norima/reikiama suma, tačiau minimali čekio vertė turi būti 5 €. 

Deja, bet  PANTHENOL Basalis produkto DROGAS asortimente neturime.

2015.09.09

Marta

Trūksta REVLON produktų ir maybelline baby skin primerio :)

2015.09.06

Drogas

Sveiki, Marta, 

 

Visada apsvarstome klientų pageidavimus, ačiū :)

 

 

 

2015.09.07

Gintare

Laba diena, galbūt ketinate savo parduotuvėse prekiauti Babydream sauskelnėmis. Labai džiugina, kad Babydream produkciją galima rasti pas jus, bet jei dar būtų ir sauskelnės..

2015.09.05

Drogas

Laba diena, Gintare, 

 

Būtinai apsvarstysime Jūsų pasiūlymą! :) 

2015.09.07

Elij Norman

Sveiki, kur pateikti paraiska norint tapti ekspertu?

2015.09.05

Drogas

Laba diena, 

 

Paraišką testavimui galima pateikti čia: 

https://www.drogas.lt/lit/sukurk_drogas_pati/Produktu_testavimas/produktu_sarasas/

 

 

2015.09.07

Eligija

Labas vakaras, skaitau komentarus ir galvoju, kad galėtumėt prekiauti EOS lūpų balzamais, nes matau daug norinčių yra!

2015.08.27

Drogas

Sveiki, Eligija, 

 

Pagalvosim ;)

2015.09.07

Geistautė

Laba diena, ar turite Elektrėnų "Drogas" parduotuvėje "Baby lips" lūpų balzamo. Ačiū už atsakymą.

2015.08.24

Drogas

Laba diena, Geistaute,

 

Taip, MAYBELLINE Baby Lips balzamų Elektrėnų parduotuvėje turime :) 

2015.08.25

Agnė

Laba diena. Norėjau pasiteirauti, ar nors viename iš Panevėžyje esančių "Drogas" parduotuvių, galima įsigyti viršutinį nagų lako sluoksnį ,,gel-look" iš "Essence".

2015.08.20

Drogas

Laba diena, Agne, 

 

Essence dekoratyvinės kosmetikos stendus galima rasti visose DROGAS parduotuvėse, o kartu ir Jūsų ieškomą priemonę nagams :)

2015.08.20

Aurelija

Esu nuolatinė Drogas pirkėja, Vilniuje, Savanorių pr. Nueinu nusipirkti šampūno, o gryžtu su pilnu maišu produktų sau, vyrui ir vaikams. Visada malonu užsukti į tvarkingą parduotuvę. Personalas puikus, mandagus, išmanantis, patariantis, neįkyrus. Taip ir toliau Linkėjimai, Aurelija

2015.08.19

Drogas

Laba diena, Aurelija, 

 

Ačiū už gražius ir tuo pačiu padrąsinančius žodžius! :)

 

 

2015.08.20

As

Ar yra Vilniaus akropolio Droge eos mandarininis ir granatu su avietemis balzamai?

2015.08.18

Drogas

Laba diena, 

 

DROGAS parduotuvėse EOS kosmetika neprekiaujame.

2015.08.18

Eimantė

Sveiki, ar DROGAS parduotuvėse turite Milani, L.A. Girl, Wet N Wild, ar kitų amerikietiškų kompanijų produktų?

2015.08.18

Drogas

Laba diena, Eimante, 

 

Deja, bet neturime.

2015.08.18

Kamilė

Sveiki norėjau paklausti ar turite eveline 8 in 1 total action priemonę Elektrėnuose?

2015.08.16

Drogas

Laba diena, Kamile, 

 

Taip, šį produktą galite rasti Elektrėnų DROGAS parduotuvėje.

2015.08.17

Milda

Sveiki, kuriuose Kauno droguose būtų galima rasti rival de loop young kosmetikos? :)

2015.08.10

Drogas

Laba diena, Milda,

 

Rival De Loop Young kosmetikos stendu galite rasti šiose Kauno DROGAS parduotuvėse:

  1. PC Akropolis
  2. PC Mega
  3. PC Savas.
2015.08.10

Odile

Norėjau Paklaust Ar Yra Klaipėdoje Pirkti Eos Lupu Balzamu?

2015.08.02

Drogas

Laba diena, Odile, 

 

Deja, DROGAS parduotuvėse EOS lūpų balzamų asortimente neturime.

2015.08.05

Marija Dulbytė

Yra pas jus serumo plaukams tiesint?

2015.07.31

Drogas

Marija, 

 

Plaukų tiesinimui labiau skirti kremai, nei serumai. DROGAS parduotuvėse tikrai rasite specialiai plaukų tiesinimui skirtų kremų ir purškiklių. O plaukų serumai palygina plaukų galiukus ir padaro juos švelnesnius ir glotnesnius :)

2015.08.06

Greta

Sveiki, norėčiau sužinoti ar yra jūsų parduotuvėje EOS lūpų balzamo? :)

2015.07.28

Drogas

Greta, 

 

Deja šio produkto DROGAS parduotuvėse neturime.

 

2015.07.29

Kamilė

Kada atsiras EOS? Visur Šiauliuose ieškojau, bet brangu. ;(

2015.07.27

Drogas

Laba diena, Kamile, 

 

Artimiausu metu DROGAS parduotuvės neplanuoja prekiauti EOS lūpų balzamais.

 

2015.07.29

Sandra Vaitkevičienė

Sveiki. Kiekvieną kartą atėjusi į jūsų parduotuvę nusipirkti vieno pirkinio, išeinu su pilnu maišeliu! Jūsų parduotuvėje tiesiog neatsispiriu ko nors nenusipirkdama. Čia tiek daug akcijų , ir tiek daug naudingų produktų. Esu labai patenkinta kad esate jūs - "Droge" . Čia, man nieko netrūksta. Žinoma galėtų būti daugiau įvairesnių konkursų internete, bet pačioje parduotuvėje tiesiog rojus! Jūs esate geriausi! Ačiū visai jūsų komandai! :)

2015.07.26

Drogas

Sandra, 

 

Ačiū, kad lankotės, dalyvaujate DROGAS aktyvacijose ir dar daug gražių žodžių mums siunčiate :)

2015.07.29

Adrija

Smagu Droge apsilankyti :) Nedidelės kainos ir platus pasirinkimas. Visada gali rasti ko reikia. Tai yra mano Nr. 1 parduotuvė. Droge apsilankysiu dar daug kartų :)

2015.07.19

Drogas

Adrija, 

 

O mes Jūsų labai lauksim :)

2015.07.20

Rūta

DROGAS pati geriausia ,kokybiškiausia parduotuvė,kurioje perku kosmetikos priemones .Kodėl? Atsakymas labai paprastas.Geros kokybės prekės už prieinamą kainą ir didelis pasirinkimas.Kas gali būti geriau ! Čia visada randu visko,ko man reikia ir labai nuoširdus ,draugiškas DROGAS personalas padeda išsirinkti ar pakonsultuoti įvairiais klausimais . Tai mano parduotuvė Nr.1 ir tikiuosi tokia išliks visada :)

2015.07.10

Drogas

Laba diena, Rūta, 

 

labai stengsimės, kad išliktume Jums parduotuve Nr. 1 ! Ačiū už įvertinimą :)

2015.07.10

Ilona Kučienė

Džiaugiuosi, jog mūsų mieste Radviliškyje yra "Drogas". Čia randu tai, ko ieškau. Džiugina ir nuolaidos! Tad užsuku į "Drogą" dažnai. Ačiū!

2015.07.04

Drogas

Laba diena, Ilona, 

 

Geriausias įvertinimas mums - nuoširdžios klientų padėkos ir įvertinimas! Ačiū Jums! :)

2015.07.07

Evelina

"Drogą" renkuosi visada, kai tik prireikia kokios nors kosmetikos, higienos prekės ar buitinių priemonių. Net ir tada, kai kur kas arčiau yra kita parduotuvė! Kodėl? Nes "Droge" visada randu tai, ko man reikia, be to, kaskart užsukusi randu nuolaidų savo mėgstamiems produktams ir tai mane džiugina bei skatina sugrįžti. Ačiū!

2015.06.25

Drogas

Laba diena, Evelina, 

 

Ačiū labai už gražius žodžius ir pagyrimus! Klientų įvertinimas - geriausias apdovanojimas DROGAS komandai! :) 

2015.06.26

Urtė Jankauskaitė

Ar Panevėžio Ryo PC droge yra RL de young kosmetikos?

2015.06.22

Drogas

Laba diena, Urte, 

 

Rival de Loop Young kosmetikos galite įsigyti šioje DROGAS parduotuvėje: Klaipėdos g.92, Panevėžys, MAXIMA

 

 

2015.06.22

Indrė

Sveiki, Akropolio Droge Rival de Loop Young kosmetikos stende prekės neturi lietuviškų aprašymų, ant stendo kažkiek informacijos yra, bet ant pačios prekės viskas vokiškai. Gal galit pasakyti kodėl nėra?

2015.06.21

Drogas

Laba diena, Indre, 

 

Beveik visos RDL Young kosmetikos prekės ant pakuotės turi specialų ženkliuką, kuris reiškia, kad informacija turi būti pateikta lankstinuke. Lankstinukai kabinami prie RDL Young kosmetikos stendų, o informacijos lietuvių kalba ant pačios produkto pakuotės nepateikiama :) 

2015.06.22

Erika

Sveiki,o jus turite prekiu testavimui?

2015.06.14

Drogas

Laba diena, Erika, 

 

Produktus testuojame kas mėnesį, o paraišką produktų testavimui galite pateikti čia: https://www.drogas.lt/lit/sukurk_drogas_pati/Produktu_testavimas/produktu_sarasas/#9. Užpildykite aktyvią paraišką ir galbūt kitą mėnesį jau būsite DROGAS produktų ekspertė :)

 

 

 

2015.06.15

Lina Cibulskaitė

"Droge" visada randu tai, ko reikia, tiek sau, tiek vyrui ar artimiesiems dovanoms, o jei negaliu apsispręsti, ką pasirinkti, konsultantai visada geranoriškai padeda apsispręsti. Didelis pasirinkimas ir puikios kokybės prekės. Jei netinkama viena, tai visada galima atrasti sau tinkančią ir patinkančią prekę.

2015.06.05

Drogas

Laba diena, Lina, 

 

Labai labai ačiū pagyrimus :)

2015.06.08

Dovile Sadauskaite

Puiki parduotuve, smagu joje buti ir siaip puikus aptarnavimas tiesiog nuostabu :)

2015.05.28

Drogas

Dovile, 

 

dėkojame už padrąsinančius žodžius! :) 

2015.05.29

Imona Šidlauskaitė

Labai maloniai bendraujantys konsultantai, suteikia informacijos jeigu kas būna neaiškaus. Geros kokybės prekės, nė karto nenuvylė! :)

2015.05.28

Drogas

Imona, 

 

ačiū - stengiamės dėl savo klientų! :)

2015.05.29

LAURA GREBLIAUSKAITE

laba diena jusu parduotuve pati geriausia kurioje gali lengvai apsipirkti kai pabuvojau jusu nuostabioje parduotuveje net nustebau kiek daug prekiu net akys raibsta labai malonus aptarnavimas atrodo pirktum visko yvalias tik aukstokos kainos

2015.05.27

Drogas

Sveiki, Laura, 

 

labai ačiū už puikius įvertinimus! :)

2015.05.28

Urtė Lukoševičiūtė

Puikus aptarnavimas, visada kokybiškos priemonės... Tokiose parduotuvėse labai smagu :)

2015.05.22

Drogas

Urte, 

 

ačiū labai už puikius įvertinimus, mums taip pat smagu, jog esate mūsų klientė! :)

2015.05.25

Norta

Klaipėdoje puikus aptarnavimas.

2015.05.17

Drogas

Laba diena, Norta, 

 

Ačiū už gražius atsiliepimus! Stengsimės ir toliau pateisinti Jūsų lūkesčius!

2015.05.19

Miglė

Sveiki :). Galbūt planuojate atidaryti Drogą Rokiškyje?

2015.05.01

Drogas

Laba diena, 

 

Kol kas tokių planų neturime, bet visada užsirašome klientų pageidavimus ir esant galimybėms, juos pildome :)

 

 

 

2015.05.05

Ramunė Dambrauskaitė

Sveiki, jūsų parduotuvė tobula! TEN YRA VISKO!❤ Bet labiausiai laukiu kada atsiras EOS!!Ar jau greitai?:)

2015.04.26

Drogas

Laba diena, Ramune, 

 

Ačiū už gražius žodžius, deja EOS kol kas neturime, bet sekite mūsų naujienas ir galbūt liksite maloniai nustebinta! :)

2015.04.29

Rugilė Patašiūtė

Laba diena, ,,Drogas" jūsų parduotuvė yra tobula, aptarnavimas tobulas! Visada rasi tai ko reikia tau, ir nedidelėm kainom! Personalas linksmas su šypsena atsidavusios savo darbui, nesekioja iš paskos kaip kitos. Ateina tik paklaust ar reikia pagalbos, ir šiaip viskas yra tobula! Greitu laiku užsuksiu pas jus Kaune Akropolį arba Megoje į jūsų parduotuvę.

2015.04.19

Drogas

Laba diena, Rugile,

 

Labai Jums ačiū už gražius žodžius! Iškart smagiau dirbti ir stengtis dėl savo klientų kai pakeliate nuotaiką! Dar kartą AČIŪ! :) 

2015.04.21

Jurgita

Sveiki. :) Pardavėjos malonios ir paslaugios, yra tik vienas minusas- stebėjimas. Kiekvieną kartą vis pagalvoji ,,ir vėl stebės ,reikia iškart apgalvoti,ką pirksiu ir dumt iš ten" :D Tokia pati situacija ir kitose šio profilio parduotuvėse. Man patinka apžiūrėti prekes, kone viską, bet laaabai nesmagu būti stebimai. Kalbu ne tik už save, todėl manau reikėtų Jums ieškoti alternatyvos tokiam ,,šalia alsuojančiam stebėtojui". ;D

2015.04.18

Drogas

Laba diena, Jurgita, 

 

Ačiū už Jūsų pastebėjimus ir sutinkame, kad neretai toks pardavėjų elgesys gali erzinti (ypač kai norisi ramiai ir niekieno netrukdomai pasiskaityti apie vieną ar kitą produktą), tačiau yra tokių pirkėjų, kurie palieka parduotuvę nesusimokėję už produktus, tad pardavėjos tik stengiasi atlikti savo darbą, na, ir žinoma, visada esti šalia siekiant atsakyti į Jūsų pateikiamus klausimus! :)

2015.04.20

Giedre K.

Sveiki, Su Jumis ir pas jus man visada pirmiausia svente, kurioje jautiesi puikiai. As labai megstu apsipirkineti Droge, todel visada randu laiko sau. Puikus kolektyvas, nuosirdzios pardavejos visada patars, parodys. Zinokit kaip bebutu keista as niekada neitelpu i pirkiniu sarasa, nes planuodama viena randu visada papildomai nauju prekiu. Megstu letai viska apziureti ,pamastyti apie naujoves .Vyras jau zino kad jeigu as i Droga tai ilgam. Viena karta nuejom kartu tai buvo daug pykcio nes as vietoj 3 prekiu nusipirkau sesias ir priverciau laukt gera valanda. Dabar viena einu ir bunu kiek sirdis geidzia, o pirkiniai visada pasipildo naujovem. Aciu jums mielas Droge, kad esat salia. Sekmes ir viso ko geriausio Jums ! Visada su Jumis Giedre

2015.03.19

Drogas

Laba diena, Giedre, 

 

Ačiū Jums labai už šiuos pagiriančius ir padrąsinančius dirbti žodžius! Lauksime Jūsų apsilankant DROGAS parduotuvėse, su vyru ar be jo :)

2015.03.23

Kornelija

Sveiki, ar planuojate atidaryti drogą Pasvalyje, mums jo labai trūksta :)

2015.03.19

Drogas

Laba diena, Kornelija, 

 

Artimiausiu metu neplanuojame, tačiau nuolatos plečiame DROGAS parduotuvių tinklą :)

 

2015.03.23

Jūratė Ka

Sveiki, Mėgstu pasidairyti po Jūsų parduotuves, net jei ne visad perku. Pakankamai nemažas prekių pasirinkimas, geras kainos ir kokybės santykis. Kas įdomiausia, kad jei vyrui tenka mane lydėti Jūsų parduotuvėje, net jis nenuobodžiauja :)) Kol aš renkuosi kosmetiką, jis apžiūrinėja "visokius įdomius daikčiukus" (šukas, akinių dėklus, pincetus ir panašiai) :))

2015.03.09

Drogas

Laba diena, Jūrate, 

 

pralinksminote visą DROGAS kolektyvą! :) Stengsimės ir toliau palaikyti vyrus ilgu moterų apsipirkinėjimo metu! :)

2015.03.10

Ineta G.

Sveiki, kaip tik šiandien grįžau iš Drogo su puikiais pirkiniais ir gera nuotaika :) Puikiomis emocijomis noriu pasidalinti ir su jumis :) Kadangi esu jauna mergina, mėgstu išbandyti naujus produktus, ieškoti geriausių sau ir savo šeimai, todėl džiaugiuosi, kad Drogas suteikia man tokią galimybę... kadangi šioje parduotuvėje labai puikios kainos, platus pasirinkimas ne tik grožio, bet ir namų švaros/grožio priemonių, niekada netrūksta ir naujienų. :) Norėčiau ir pakritikuoti.... kadangi esu jauna mama, didžiausia bėda užsukti į parduotuvę su vežimėliu... (ir mamops nori būti gražios, bei rūpintis savimi), praėjimai yra labai siauri, juose dar pristatyta salelių, pro kurias ne tik su vežimėliu sunku pravažiuoti, bet net jei su rankine eini, kartais tenka kažką numesti, kliudyti ir pan. Tai kartais šiek tiek net erzina. Tai tiek, tikiuosi sveika, argumentuota kritika tik paskatins jus tobulėti. Ačiū, kad jūs esate:) Šilčiausi linkėjimai... Ineta P.s. gal planuojate parduotuvės atidarymą Grigiškėse?

2015.03.04

Drogas

Laba diena, Ineta,

 

ačiū labai už šiltus ir gražius žodžius - tai tik dar labiau įkvepia stengtis dėl savo klientų! Ir, žinoma, būtinai atsižvelgsime į Jūsų pastabas, bei apsvarstysime pasiūlymą dėl aprduotuvės atidarymo Grigiškėse :)

2015.03.06

Aistė

Labai noriu pasidžiaugti,kad man iškilus bėdai ir parašius jum laiškelį, greitu metu buvo į jį atrašyta su problemos sprendimu. Ačiū! :)

2015.03.03

Drogas

Laba diena, Aiste, 

 

Tikimės, jog padėjome ir atsakėme į Jūsų klausimus :)

2015.03.04

Drogas pirkėja :)

Sveiki, tikrai trūksta Jūsų šaunios parduotuvės Palangoje. Gal planuojate ją ten atidaryti? Būtų tikrai labai puiku! :)

2015.03.01

Drogas

Laba diena, 

 

jau ne pirmą kartą girdime, jog Palangoje trūksta DROGAS parduotuvės - reikės šį prašymą rimtai apsvarstyti!

2015.03.02

EM

Sveiki! Kalbėsiu tik apie Utenos "Drogą", kuriame dažniausiai ir tenka lankytis. Visų pirma, pagyrimai pardavėjoms/konsultantėms - visada malonus aptarnavimas, visuomet suteikta informacija apie norimus produktus. Dar vienas didelis pliusas - tai, jog reta kuri iš už kampo stebi kiekvieną kliento žingsnį (kitaip, nei vienoje iš panašaus tipo parduotuvių Lietuvoje, kai įėjęs negali ramiai apžiūrėti prekių, nes iš už kampo "tyko" ir kiekvieną tavo žingsnį seka konsultantės, o tas verčia jaustis laaaabai labai nejaukiai, lyg vagimi!). Prekių asortimentas taip pat super - vienintelis minusas, jog per akcijas iššluotos prekės nebepapildomos. Nespėjai nusigriebti - ir viskas - lauk kito karto. Tai tiek. :)

2015.02.26

Drogas

Laba diena, 

 

Ačiū labai už pagyrimus! Tikrai smagu skaityti gražius atsiliepimus, o mes savo ruožtu pasistengsime, kad akcijoms būtų pasiruošta atsakingai ir, kad nepritrūktume prekių.

2015.03.30

Vaiva:)

Sveiki! Labai pas jus pigūs Baby Lips'ai:) bet norėjau paklaust ar gal kada nors pradėsite prekiausi eos'iukais? :)

2015.02.26

Drogas

Laba diena, Vaiva, 

 

Stengiamės pamaloninti savo klientus! :) Kol kas EOS produkcija neprekiaujame ir artimiausiu metu to daryti neplanuojame, bet žinoma, sekite mūsų naujienas!

2015.03.30

Eva Gargasaite

Jus tikrai sakote tiesa kai nusipirkau BABY LIPS ir sakete jog jis suteiks truputi rozinio atspalvio ir kvepes ten kaskokiais vaisiais, tai tikra tiesa atvaziousiu ir nusipirksiu likusius BABY LIPS. (As pas jusu buvau 2015-02-21 buvau atejusi su mama)

2015.02.22

Drogas

Laba diena, Eva!

 

Džiugu, jog Jums patiko ir, žinoma, lauksime Jūsų atvykstant :)

2015.02.23

Karolina meu

Sveiki norejau paklausti kada atveza baby lips?

2015.02.17

Drogas

Laba diena, Karolina, 

 

MAYBELLINE Baby lips balzamus jau seniai galite rasti DROGAS parduotuvėse :)

2015.02.18

Drogas nuolatinė pirkėja :)

Sveiki, būtų tikrai šaunu ir patogu, jeigu tokios salelės ar nišos su veidrodžiu, vatos diskeliais, miceliniu vandeniu ir kt. būtų visose Drogas parduotuvėse :) Labai ačiū! :)

2015.02.16

Drogas

Laba diena, 

 

tikrai smagu išgirsti Jūsų pastabas, tuo labiau, kai jos išsakomos tokiu džiaugsmingu tonu :) 

2015.02.13

Ugne Urbonaite

Labas vakaras,noreciau paklausti ar kadanors bus drogas ir palangoje?

2015.02.12

Drogas

Laba diena, Ugne, 

 

artimiausiu metu neplanuojame Palangoje atverti DROGAS parduotuvės durų, tačiau Jūsų pageidavimas išgirstas :)

2015.02.17

urte

Kokiu yra prekių essence firmos jūsų parduotuvėje Panevėžyje? Ar yra essence antakiu priemone?

2015.02.06

Drogas

Laba diena, Urte, 

 

sąrašas tikrai ilgas: ir nagų lakai, ir akių kontūrų pieštukai, ir kompaktinės pudros ir netgi nagų dildės. Jeigu Jūs kalbate apie antakių pieštukus - tai tikrai šią prekę turime Panevėžio DROGAS parduotuvėse :)

2015.02.09

Paulina B

Sveiki, Jūsų parduotuvė man itin patinka, nes randu prekių, kurių kitur nerasiu, o tai man labai svarbu. Kalbėdama apie prekes turiu omeny plaukų priežiūros prekes. Esu garbanota mergina. Taigi, suprantate, kad turiu nemažai iššūkių gyvenime susitvarkyti su tokiais plaukais, kad jie atrodytų nepriekaištingai, o juk garbanos taip veža!! Taigi, naudoju "Curly girl method" arba Garbanotos merginos metodą, pasaulyje jis labai populiarus, tačiau Lietuvoje dar nesutikau merginų ar kirpėjų, kurios apie tai žinotų, o tai liūdina. Taigi pagrindis metodo būdas yra plauti galvą su kondicionieriu, kuris yra natūralus, be sulfatų, parabenų ar mineralinių aliejų, bei visų svarbiausia- be silikono "silicone" t.y priemonės, kurių ingridientuose nėra galūnų -cone, -cane, -xane. Kadangi metodas nežinomas Lietuvoje, tai ir rinka nėra didelė, todėl susiduriu su labai sunkia problrma rasti tinkamų priemonių. Todėl Drogas man vis artimesnis draugas, nes čia nors ir nedaug, bet vis randu nuostabių priemonių, štai kaip pavyzdžiui Giovanni 2chic avocado and olive linija. Taigi, ačiū Droge, kad rūpiniesi natūraliomis merginos ir esi vienas iš daugiausiai natūralių priemonių turintis prekybos centras! Mano rašymas būtų, kad jei jums pavyktų gauti priemonų kaip: Kinky Curly(Today ir želė), Ouidad, ECO styler želė(laaaabai gera), Tresmere Naturals (būtent Naturals) , Camille Rose Naturals, aš būčiau neapsakomai dėkinga. Bent kurią nors iš firmų, tai man itin padėtų Aš pati pradedu populiarinti garbanotos merginoss metodą Lietuvoje, ieškau kirpėjų, kerpančų pagal šį būdą, kuriu blogą, taigi tai tik laiko klausimas, kada būtent į Jūsų parduotuves plauks natūralios garbanės. Ir kaina iš tiesų nėra tokia jau ir svarbi, kai kalbam apie natūraliai gražius plaukus. Ačiū Droge, kad gyvenimą man darai daug lengvesnį!

2015.02.04

Drogas

Laba diena, Paulina, 

 

nėra nieko smagiau kaip būti šitaip nuoširdžiai pagirtiems, paskui taip ir vaikštome su šypsenomis veiduose! :)

2015.02.09

Karolina Kei

Sveiki.Nuo kurios iki kurios valandos dirba drogas marijampolej?

2015.02.02

Drogas

Laba diena, Karolina, 

 

DROGAS parduotuvės Marijampolėje dirba šiuo grafiku:

Laisvės pr. 26, 68308 -   I-V 9-19, VI-VII 9-16;

 

Kudirkos g. 3, 68176 - I-VI 9-21, VII 9-19.

 

2015.02.10

Greta Urbonavičiūtė

Labukas, ištikrųjų jūsų parduotuvė labai puiki, tik galėtumėt daugiau visokių populiarių ir užsienietiškų prekių pardavinėti, tada jūsų parduotuvė bus dar labiau populiaresnė! Labai, patinka kad darote konkursus, nes gali laimėti puikių prizų, o tai visiems labai patinka! Labai žaviuosi (Baby lips ir EOS) lūpų balzamais. Na jūs jau parduodate Baby lips, tai belieka pradėti pardavinėti ir EOS lūpų balzamus, o tai tikrai būtų SUPER! Na šiaip ar taip jūsų parduotuvė yra pati mėgstamiausia, bentjau mano atžvelgiu! :)

2015.01.26

Drogas

Laba diena, Greta, 

 

Ačiū už šiltus ir gražius žodžius, o mes savo ruožtu stengiamės išpildyti savo klientų lūkesčius.

2015.02.06

Dija Meškeliūnaitė

Norejau jusu paklaust o jau baby lips yra Droge Panevezyje

2015.01.26

Drogas

Laba diena, Dija, 

 

Baby Lips balzamus galima įsigyti visose DROGAS parduotuvėse Lietuvoje. 

-0001.11.30

Vestina :)*

Sveiki , norėčiau paklausti , kada Jonavoje atsiras Drogas ? Nes ir taip čia ieškau Baby Lips bet nerandu :(

2015.01.24

Drogas

Laba diena, Vestina, 

 

Kol kas parduotuvės Jonavoje neturime, tačiau visada stengiamės išpildyti savo klientų pageidavimus!

-0001.11.30

Klientė iš Tauragės

Sveiki, norėjau pasiteiraut- ar Tauragėje esančioje ,,Drogas'' parduotuvėje šiuo metu yra ,,Baby lips'' balzamų? :)

2015.01.23

Drogas

Laba diena, 

 

Baby lips balzamus galima įsigyti visose DROGAS parduotuvėse Lietuvoje.

-0001.11.30

Junda

Jūsų prekes puikios!!!

2015.01.23

Drogas

Laba diena, Junda, 

 

Nėra nieko smagesnio kaip klientų įvertinimas  - ačiū Jums!

-0001.11.30

Gintarė

Laba diena, Gal jus kada nirs galetumet baby lips dovanoti?

2015.01.23

Drogas

Laba diena, Gintare, 

 

Šiuo metu drogas.lt vyksta žaidimas MIELI ŽODELIAI, kurio metu galima laimėti MAYBELLINE Baby lips balzamus: https://www.drogas.lt/lit/zaidimai/zaidimai/

-0001.11.30

urte

Ar yra Panevėžyje Baby Lips balzamu?

2015.01.22

Drogas

Laba diena, Urte, 

 

Taip, Panevėžyje galima įsigyti Baby lips balzamų.

-0001.11.30

Norinti drogo Lazdijuose :)

Sveiki,norejau paklausti ar nenoretumete atidaryta Drogas praduotuves Lazdijuose?Turime tik eurokos parduotuve bet joje labai mažai pasirinkimo.Beje,labai mėgstu apsipirkineti Drogss parduotuvėje :) Labai patinka aptarnavimas ir prekių pasirinkimas :)

2015.01.21

Drogas

Laba diena, 

 

Ačiū už gražius ir šiltus žodžius. Stengiamės dėl savo pirkėjų! Kol kas plėtra Lazdijuose neplanuojama, tačiau visada stengiamės atsižvelgti į klientų pageidavimus.

-0001.11.30

Viktorija :)

iki kada bus nuolaida Baby Lips lupu balzamas? Aciu :)

2015.01.18

Drogas

Sveiki, Viktorija. Šiuo metu Baby Lips lūpų balzamams nuolaida netaikoma, jų kaina yra 2,49 €.

2015.01.21

Ugnė šestokainė

Sveiki, tikrai norejau pasidžiaukti, kad jūsų parduotuvėse atsirado baby lips :) bet dar norejau paklausi gal planuojate atsivežti eos lupu balzamu ar victoria secret firmos prekiu? Nes jos yra labai populiarios pasaulyje ir tikrai sulauktumete daug klijentu :)

2015.01.18

Drogas

Laba diena, Ugne. Džiaugiamės, jog sekate mūsų asortimento naujienas. Šiuo metu minėtų prekės ženklų produktų neturime savo asortimente, tačiau esant galimybei apsvarstysime Jūsų pasiūlymą.

2015.01.21

Droge trūksta EOS !!

Sveiki kada turėsite EOS lūpų balzamų?

2015.01.15

Drogas

Laba diena. Dėkojame už Jūsų užklausą bei informuojame, jog šiuo metu neturime EOS prekės ženklo produktų savo asortimente, tačiau mielai kviečiame Jus išbandyti Baby Lips lūpų balzamus,

2015.01.21

Drogas nuolatinė pirkėja :)

Laba diena. Kada ir kokia Drogas parduotuvėse jau bus nauja Essence kolekcija? Ačiū :)

2015.01.15

Drogas

Laba diena. Dėkojame, jog domitės ESSENCE prekės ženklo produkcija, kolkas negalime nurodyti naujos kolekcijos tavykimo laiko. Šiuo metu mūsų parduotuvėse ESSENCE produktų galite įsigyti už patrauklias kainas.

2015.01.15

Akvilė

Laba diena ar galėtumėte droguose padaryti baby lips akcija ?

2015.01.13

Drogas

Laba diena Akvile. Iki sausio 18 d. mūsų parduotuvėse taikoma 10% nuolaida Baby Lips lūpų balzamams. Daugiau galite sužinoti peržiūrėję DROGAS leidinį čia.

2015.01.15

Kamilė

Sveiki norėčiau paklausti ar Panevėžyje yra "eos" lupų balzamai? Arba "baby lips"?

2015.01.13

Drogas

Laba diena, Kamile. Apgailestaujame, tačiau savo asortimente neturime EOS prekės ženklo produktų, tačiau apsilankiusi mūsų parduotuvėse galite įsigyti Baby Lips lūpų balzamų.

2015.01.15

Miglė

Sveiki, ar įmanoma būtų rasti baby lips alytaus droguose? :))

2015.01.12

Drogas

Laba diena, Migle. Ilgai lauktų Baby Lips lūpų balzamų galite įsigyti visose mūsų parduotuvėse, kviečiame apsilankyti.

2015.01.15

anonime

sveiki! noreciau jog jusu parduotuveje atsirastu essie nagu lakai ir eos lupu balzamai.

2015.01.11

Drogas

Sveiki. Dėkojame už Jūsų pasiūlymą.

2015.01.12

Viktorija

Sveiki :) Gal turite eos lūpų balzamų??

2015.01.11

Drogas

Laba diena, Viktorija. Apgailestaujame, tačiau šiuo metu savo asortimente EOS produktų neturime.

2015.01.12

Giedrė Dabužinskaitė

Sveiki, gal yra svarstoma galimybė atidaryti Drogą Trakuose? Merginoms jo čia labai trūksta :)

2015.01.10

Drogas

Laba diena, Giedre. Dėkojame už Jūsų žinutę. Esant galimybei apsvarstysime galimybę atidaryti mūsų parduotuvę Trakuose ir džiuginti šio miesto gyventojus!

2015.01.12

Gabrielė

Kokia Baby Lips kaina, ir ar jų yra Plungėje? :)

2015.01.10

Drogas

Sveiki, Gabriele. Kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėse, kuriose jau galite įsigyti šių lūpų balzamų, kaina - 2,49 €.

2015.01.12

Lina

Laba diena, norėčiau pasklausti kodėl iš jūsų prekių asortimento dingo Maybelline falsies volum express tušas (kalbu būtent apie šį https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQwI0aEMdchh3ayZITZezg6kKuKZp5zu5Bv6olaba6WqcB5TY8uuQ)? Labai jo pasigendu, nes buvo vienas mėgstamiausių tušų, kuriuos esu turėjusi:)

2015.01.09

Drogas

Laba diena, Lina. Apgailestaujame, tačiau ne visuomet galime užtikrinti, jog tam tikra prekė išliktų mūsų asortimente, kuris yra nuolat atnaujinamas. Kartais prekė yra tiesiog išimama iš rinkos, tad daugiau jos nebegalime pasiūlyti savo pirkėjams. 

2015.01.12

Gabi

Laba diena,norėčiau paklausti ar Vilniuje jau parduodama baby lips? :)

2015.01.09

Drogas

Laba diena. Baby Lips lūpų balzamų jau galite įsigyti mūsų tinklo parduotuvėse visoje Lietuvoje, tad kviečiame apsilankyti!

2015.01.12

Inga

Laba diena norėčiau paklausti kada jūsų parduotuvėje atsiras eos lūpų balzamai ?

2015.01.07

Drogas

Laba diena, Inga. Dėkojame už Jūsų klausimą. Artimiausiu metu šio prekės ženklo produktų savo asortimente neturėsime.

2015.01.12

Gitana

Laba diena. Ar ateityje galvojate apie nauju kosmetikos liniju prekes droge? Labai noreciau kad atsirastu kada elf arba covergirl.

2015.01.07

Drogas

Laba diena, Gitana. Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog mūsų parduotuvėse yra nuolatos atnaujinamas prekių asortimentas, taip pat pirkėjams pristatome rinkos naujienas. Kolkas minėtų prekės ženklų prduktų neturime, tačiau būtinai apsvarstysime galimybę juos įtraukti į mūsų asortimentą. Dėkojame.

2015.01.12

Janina

Sveiki, norėčiau sužinoti kaip galima būtų testuoti jūsų produktus?;]

2015.01.06

Drogas

Laba diena, Janina. Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog visa su produktų testavimu susijusi informacija yra pateikiama mūsų interneto svetainėje čia. Norėdama dalyvauti produktų testavime, Jūs turite užpildyti paraišką testavimui.

2015.01.12

Lina

Laba,norėjau paklausti,ar Kaune,Šilainiuose,Drogo parduotuvese yra Baby lips?

2015.01.05

Drogas

Laba diena, Lina. Baby Lips lūpų balzamų jau yra visose mūsų parduotuvėse, tad kviečiame įsigyti!

2015.01.12

Drogas pirkėja :)

Sveiki, jei neklystu, Telšių Droge nėra Catrice kosmetikos stendo? Gal planuojate įrengti? Būtų labai šaunu :) Ačiū.

2015.01.04

Drogas

Laba diena. Apgailestaujame, tačiau CATRICE stendo nurodytoje mūsų parduotuvėje nėra. 

2015.01.12

Vidmantė

Norėčiau paklausti ar pas jus būtų galima įsigyti eos ar baby lips lūpų balzamų? Jei ne, tai labai jūsų prašau gal kažkaip išeitų jų gauti, nes jie labai populiarūs ir dažniausiai puslapiai pardavinėjantys užsikelia neregėto dydžio kainas kaip pvz: Vienas eos 26 litai, o baby lips 18. Ačiū už dėmesį ir tikiuosi, kad paskatinsiu jus turėti bent viena iš tų lūpų balzamų :)

2015.01.04

Drogas

Laba diena, Vidmante. Turime Jums puikių naujienų - DROGAS parduotuvėse jau galite įsigyti Baby Lips lūpų balzamų, tad kviečiame apsilankyti!

2015.01.12

Pirkėja

Laba diena. Būtų tikrai patogu, jei prie naujų produktų nurodytumėte jų kainą, sudėtį. Ačiū :)

2015.01.03

Drogas

Sveiki. Dėkojame už Jūsų pasiūlymą, esant galimybei jį būtinai apsvarstysime. 

2015.01.12

Ieva pavardės neatskleisiu :)

Laba diena, Norėčiau paklausti ar prekiaujate Baby Lips produkcija Klaipėdoje? Klausiau draugių Kaune sakė,kad ten yra,o kaip dėl Klaipėdos? P.S. Esu labai patenkinta jūsų asortimentu ir prekių gausumu! Labai dažnai užsuku į Drogą ir jame nusiperku tikrai naudingų dakkčiukų! ☆☆☆☆☆♡♡♡

2015.01.03

Drogas

Laba diena. Ieva. Baby Lips lūpų balzamus jau turime savo asortimente, jų galite įsigyti visose mūsų tinklo parduotuvėse. Kviečiame apsilankyti!

 

2015.01.06

Samanta

Sveiki :) Man labai įdomu ar kadanors žadate prekiauti eos ir baby lips? Nes Lietuvoje labai sunku rasti parduotuvę kuri juos pardavinėtu.

2015.01.02

Drogas

Laba diena, Samanta. Savo asortimente jau turime Baby Lips lūpų balzamų, tad kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėse.

2015.01.06

Jolanta

Laba diena,Sveikinu su Artėjančiomis šventėmis ir linkiu geros prekybos Naujaisiais 2015 metais.Visada iš Jūsų parduotuvės išeinu geros nuotaikos ir ką nors nusipirkusi. Šiauliuose , Jūsų parduotuvėse,.personalas malonus, paslaugus, visada padės išsirinkti prekę, patars.jeigu reikia.Malonios ir mielos darbuotojos.,

2014.12.30

Drogas

Laba diena, Jolanta. Dėkojame už tokius šiltus žodžius visam mūsų kolektyvui. Linkime 2015 metais mūsų parduotuvėse patirti dar daugiau malonių akimirkų!

2015.01.02

Milena

Labas vakaras. Norejau paklausti, ar Droge prekiaujate Greenland prekemis. Ir ar turesite Victoria Secret

2014.12.29

Drogas

Laba diena, Milena. Šiuo metu savo asortimente neturime šių prekės ženklų produktų.

2014.12.31

Drogas nuolatinė pirkėja :)

Sveiki. Būtų tikrai šaunu, jeigu plėstumėte makiažo šepetėlių asortimentą, nes dabar beveik nėra iš ko rinktis... O ir tie šepetėliai, kurie yra, nors ir pigūs, bet nelabai kokybiški. Arba nėra šepetėlių tam tikroms procedūroms. Labai prašyčiau atkreipti į tai dėmesį - ir tai ne mano vienos nuomonė, o visų mano draugių ;) Linkėjimai.

2014.12.29

Drogas

Sveiki. Nuošurdžiai dėkojame už Jūsų komentarą. Siekdami kuo labiau patenkinti mūsų pirkėjų poreikius, būtinai atkreipsime dėmesį į Jūsų pasiūlymą.

2014.12.31

reda

Sveiki, patinka apsipirkti Droge, taciau isskirciau itin nemalonu aptarnavima butent Kalvariju gatveje esanciame Droge. Ten ypac dirbantis vyriskis elgaisi nemaloniai, pakeltu tonu bendrauja, todel kelis kartus pabuvus, nesinori ir grizti ten apsipirkti. Manau, kad personalas turetu buti orentuotas i klienta,o ne kaip klientais atsikratyti. Dekui.

2014.12.29

Drogas

Laba diena, Reda. Dėkojame, jog pasidalinote savo atsiliepimu bei atsiprašome, dėl minėto darbuotojo elgesio, kuriam buvo primintos mūsų įmonėje galiojančios aptarnavimo taisyklės.

2014.12.31

Emilija

laba diena :) noreciau paklausti ar turite ,,baby lips" vazelinu? :)

2014.12.28

Drogas

Laba diena, Emilija. Taip, jau turime šių puikių lūpų balzamų savo asortimente, tad kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėse.

2015.01.02

Laura

Laba diena. noreciau,kad jus pradetumete prekiauti eos ir babylips lupu balzamais jie labai drekina,gaivina ir saugo :)

2014.12.28

Drogas

Laba diena, Laura. Dėkojame už Jūsų žinutę bei kviečiame apsilankyti DROGAS parduotuvėse ir įsigyti Baby Lips lūpų balzamų.

2015.01.02

Miglė

Laba diena norėjau paklausti dėl baby lips ar kaune droge įmanoma kad atsirastų nes kažkada atsimenu buvo supakuota kartu su tušu o dabar nebera :(

2014.12.26

Drogas

Laba diena, Migle. Kviečiame Jus apsilankyti pardiotuvėse DROGAS, kuriose jau galite įsigyti Baby Lips lūpų balzamų.

2015.01.02

Roneta

Laba diena, ar prekiaujate eos lūpų balzamais?

2014.12.21

Drogas

Laba diena, Roneta. Dėkojame, jog domitės, tačiau šio prekės ženklo produktų savo asortimente neturime.

2015.01.02

Karina

Sveiki, tikriausiai daug kam truksta jusu parduotuveje Eos lupu balzamu, arba Maybeline baby lips. Ar kadanors sios prekes bus pas jus?

2014.12.20

Drogas

Laba diena, Karina. Kviečiame apsilankyti parduotuvėse DROGAS, kuriose jau galite įsigyti Baby lips lūpų balzamų.

2015.01.02

AugustėSk

Sveiki, norėjau paklausti ar DROGE neatsirado Maybeline baby lips lūpų balzamo? Nes sklinda gandai, kad jau galbūt yra.

2014.12.13

Drogas

Laba diena, Auguste. Kviečiame apsilankyti mūsų tinklo parduotuvėse, kur jau galite įsigyti šių lūpų balzamų.

2014.12.16

LIEPA

Laba diena :) Jūsu parduotuveje galėtu būti eos lūpu balzamų, rankų kremo.

2014.12.09

Drogas

Laba diena, Liepa. Dėkojame už Jūsų pasiūlymą!

2014.12.15

Viktorija Šuopytė

Laba diena, turiu jums idėją. Jūsų asortimente galėtų atsirasti ir E.L.F. produktų. Juo labiau, kad Europoje šiomis prekėmis beveik neprekiaujama. Manau, kad tai pasiteisintų, nes būtų galima įsigyti produkcijos už itin prieinamą kainą, taip pat E.L.F. turi tikrai platų prekių pasirinkimo asortimentą, tai pritrauktų daug jaunesnio amžiaus merginų, kurios grožiui gali skirti labai ribotą kiekį savo pinigų arba galbūt yra pradedančios makiažo srityje ir už mažesnę sumą pinigų galėtų įsigyti didesnį kiekį prekių. :)

2014.12.09

Drogas

Laba diena, Viktorija. Dėkojame už Jūsų pasiūlymą, esant galimybei jį būtinai apsvarstysime. DROGAS tinklo parduotuvėse nuolatos taikomos nuolaidos įvairių prekės ženklų produktams, tad kviečiame aktyviai sekti naujienas ir pasinaudoti pačiais patraukliausiais pasiūlymais.

2014.12.11

Alma Karsten

Laba diena, retkarčiais parašau komentarą po kokiu nors Jūsų straipsneliu ar konkursu. Tikiuosi, kad kritika Jūsų neerzina. Dažnai perku parduotuvėje Drogas, kurią šiaip labai myli mano dukra. Produktai niekuo nesiskiria nuo prabangesnių KristiAnos ar Kosmados, manau jie pas Jus ženkliai pigesni. Organizuojate daug akcijų. Mūsų panelės Jus mėgsta. Tik mažas liūdesio lašelis - pastebiu, kad konkursuose laimi tik jaunos panelės arba moterys. O ką daryti mums vyresnėms? Mes esame Jums lojalios, turime daug jaunų draugių ir giminaičių, reklamuojame Jus joms. Norėtume, kad retkarčiais atkreiptumėte dėmesį ir į mus. Sėkmės Jums versle ir gražių artėjančių švenčių.

2014.12.04

Drogas

Laba diena, Alma. Nuoširdžiai dėkojame, jog radote laiko pasidalinti savo nuomone apie mūsų tinklą. Mums malonu žinoti, jog mūsų parduotuvėse lankotės ne tik Jūs, bet ir Jūsų dukra, taip pat aktyviai sekate DROGAS naujienas. Visi laimėtojai mūsų konkursuose yra išaiškinami burtų keliu, jeigu taisyklėse nenurodyta kitaip. Nepraraskite vilties, fortūna Jums tikrai nusišypsos!

2014.12.09

Renata

Neturiu nieko bloga pasakyti jums ,norisi grįšti apsipirkti ,į jūsų ta pačia parduotuve Šiauliuose bulvare priešais univermagą ,pardavėjos labai mandagios parduotvėj jauku ,prekių pilna ,akcijų visad randu ,ir toliau palinkėsių ramių lientu ir tuo tarpu supratingu ,sieti savo iššukių ,džiuginti mus savo asortimentu .

2014.12.03

Drogas

Laba diena, Renata. Dėkojame Jums už išsakytus pagyrimus bei džiaugiamės, jog mūsų parduotuvėje galite mėgautis apsipirkimo malonumu.

2014.12.08

Rūta

Sveiki, noriu pasakyti, kad labai džiugu, kad jau galima rasti Drogo parduotuvę ir Šeškinėje :) Jo čia labai trūko, nes ši parduotuvė pasiūlo tokių prekės ženklų, kurių nerasi kitose parduotuvėse :) Taip pat didžiulis pliusas, kad visada reklaminiame lankstinuke pateiktas prekes randu bet kuriame Droge, ko negalima pasakyti apie jūsų konkurentus. Taigi, sėkmingo, pelningo gyvavimo ir tobulėkite!

2014.12.03

Drogas

Laba diena, Rūta. Nuoširdžiai dėkojame Jums už šiltus žodžius ir linkime atrasti dar daugiau mūsų tinklo privalumų!

2014.12.05

Meda

Sveiki, butu smagu, jei "Droga" papildytu mielos kosmetinukes. Aciu! :)

2014.11.27

Drogas

Laba diena, Meda. Dėkojame už Jūsų pasiūlymą, į kurį būtinai atkreipsime dėmesį. 

2014.12.02

Agnė

Laba diena, norečiau kad Kaune atsirastu maybelline Baby lips produktai ;)

2014.11.26

Drogas

Laba diena, Agne. Kviečiame Jus apsilankyti mūsų parduotuvėse, kuriose jau galite įsigyti Baby Lips lūpų balzamų.

2014.12.01

Emilija

Sveiki. Aš esu iš Marijampolės gal atmimiausiu metu būtų prekiaujama babylips lūpų balzamais?

2014.11.24

Drogas

Laba diena, Emilija. Dėkojame už Jūsų klausimą ir kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėse, kuriose jau galite rasti šių lūpų balzamų.

2014.11.28

Greta

Laba diena, Gal galėtumėte savo asortimentą papildyti superdrug kosmetikos liniją? Kiek esu išbandžiusi- man ši yra geriausia ir nenoriu jos keisti į jokią kitą. Labai ačiū :) Manau ji būtų labai paklausi :)

2014.11.22

Drogas

Laba diena, Greta. Dėkojame, jog domitės SUPERDRUG prekės ženklu, kurio produktų galima įsigyti tik mūsų tinklo parduotuvėse. Į savo asortimentą stengiamės įtraukti kuo daugiau prekių, tad esant galimybei būtinai papildysime ir SUPERDRUG asortimentą kosmetikos produktais.

2014.11.24

Miglė

Sveiki! Galbūt planuojate prekiauti Barry M kosmetika? Manau, kad būtų labai paklausi prekė, ypač nagų lakai.

2014.11.22

Drogas

Laba diena, Migle. Dėkojame už Jūsų žinutę. Artimiausiu metu neplanuojame šio prekės ženklo produktų turėti savo asortimente.

2014.11.24

Sandra

Laba diena, Kur galima užpildyti anketą, kad galėčiau dalyvauti atrankoje, dėl produktų testavimo?

2014.11.20

Drogas

Laba diena, Sandra. Šiuo metu paraiškų pateikimas MAX FACTOR Masterpiece Transform blakstienų tušo testavimui baigtas. Kitas paraiškų pateikimo etapas produktų testavimo dalyvių atrankai prasidės gruodžio pradžioje, tad užsiregisruoti galima bus čia:

https://www.drogas.lt/lit/sukurk_drogas_pati/Produktu_testavimas/produktu_sarasas/

Prieš pateikiant testavimo paraišką, Jums reikės prisijungti prie savo DROGAS kortelės paskyros.

2014.11.24

drogas fanė

laba diena, labai norėčiau kad "Drogas" parduotuvė būtų mano mieste Rokiškyje, kadangi manau tai pats geriausias tinklas iš tokios srities prekių, ar Jūsų tinklą domina plėtros galimybės, kadangi mielu noru norėčiau ir galėčiau prisidėti prie investavimo į tai?

2014.11.16

Drogas

Laba diena. Dėkojame už Jūsų žinutę bei palaikymą! 

2014.11.24

Goda

Sveiki! Man labai patinka Drogas, tačiau jame trūksta tvarkos. Būtų maloniau pirkti prekes, kurios būtų sandariai uždarytos ir nepanaudotos. Dažnai Droge merginos vietoj vieno ir to pačio daikto išbando visus kiek yra, todėl nebelieka nesugadintų produktų. Čia, šiuo atveju, kalbu apie dekoratyvinės kosmetikos skyrių. Suprantu, kad jūs tokias prekes gaunate - nesupakuotas - tačiau galbūt vertėtų tai padaryti patiems, kad ir lipnia juosta užklijuoti taip, kad nebūtų galima atidaryti prekės.

2014.11.16

Drogas

Laba diena, Goda. Dėkojame už Jūsų išsakytą nuomonę. Esant galimybei stengiamės apsauginiais lipdukais apsaugoti kiekvieną prekę, tačiau ne visada galime tai padaryti. Stengsimės ateityje rasti kitą sprendimo būdą. Dėkojame!

2014.11.19

Monika

sveiki. Ar drogo paparaduotuvej butu nusipirkti nyx firmos produktu ? Pvz akims seseliu pagrindo ? :)

2014.11.13

Drogas

Laba diena, Monika. Apgailestaujame, tačiau savo asortimente neturime šio prekės ženklo produktų.

2014.11.13

Karolina

Sveiki, šiandien buvau labai maloniai nustebinta Jūsų parduotuvės Kauno Akropolyje. Užsukau tik pasidairyti belaukdama draugės, o išėjau su pilna taše visokio gėrio. Nors visos išlaidos buvo neplanuotos, viskuo labai džiaugiuosi, nes tikrai žinau, kad pravers. Be to, pardavėja labai mielai (būtent- mielai, o ne įkyriai, kaip daug kur) pasiūlė įsigyti DROGO KORTELĘ. Aš ir įsigijau ir labai patenkinta esu. Sėkmės!! Taip ir toliau laimingus klientus džiuginkite puikiu aptarnavimu ir puikiomis prekėmis:)

2014.11.12

Drogas

Laba diena, Karolina. Nuoširdžiai Jums dėkojame, jog radote laiko su mumis pasidalinti savo įsūdžiais! Mums itin malonu žinoti, jog esate patenkinta mūsų teikiamomi spaslaugomis ir įsigytais pirkiniais! Spindėkite grožiu!

2014.11.13

Laimes Pauktis

Laba diena. Gal planuojate i parduotuve atvezti EOS lupu balzamu? jie labai minkstina lupas ir yra labai mieli. :)

2014.11.11

Drogas

Laba diena. Dėkojame užJūsų žinutę. Kolkas neplanuojame prekiauti šio prekės ženklo produktais!

2014.11.13

Karolina

Labai trūksta Drogo Druskininkuose! :)

2014.11.11

Drogas

Laba diena, Karolina! Esant galimybei apsvarstysime Jūsų pasiūūlymą.

2014.11.13

Saule

Sveiki, gal žinote kur galima įsigyti baby lips lūpų vazelinus? Ačiū už atsakymą:)

2014.11.08

Drogas

Laba diena, Saule. Apgailestaujame, tačiau savo asortimente šio produkto neturime.

2014.11.13

Elze8

Sveiki, rašėte, kad šiuo metu jūsų asortimente nėra baby lips balzamo. Norėjau paklausti ar apskritai būna jo pirkti pas jus ir tik šiuo metu neturite, ar iš vis tokio Droge nebūna? Ačiū:)

2014.11.06

Drogas

Laba diena, Elze. Mūsų tinklo parduotuvių asortimente šio produkto nėra, apgailestaujame ir tikimės, jog išsirinksite kitą patinkantį produktą.

2014.11.11

Kristina.

Sveiki,kada turesite Maybeline Baby lips vazelinus?? :)

2014.11.06

Drogas

Laba diena, Kristina. Šiuo metu savo asortimente neturime Baby Lips ir artimiausiu metu neturėsime, tačiua atvykus į mūsų parduotuvę, mūsų konsultantės Jums padės išsirinkti kitą tinkamą priemonę.

2014.11.10

Domante

Sveiki, ar jus prekiaujate Maybeline Baby lips vazelinais? Kokia kaina?:) Aciu uz atsakyma:)

2014.11.04

Drogas

Laba diena, Domante. Dėkojame už Jūsų užklausą. Šiuo metu savo asortimente neturime Baby Lips lūpų balzamų, tačiau atvykus į mūsų parduotuvę mūsų konsultantės Jums mielai pagelbės išsirenkant kitą produktą, atitinkantį Jūsų poreikius.

 

 

 

2014.11.04

Brigita

Sveiki! Norėčiau paklausti- gal žinote kada bus nauja Essence kolekcija? Nes laukiu nesulaukiu :). Tai pat norėčiau paklausti.. kiek kainuoja nagų lakai (6ml) iš Bellaton? Sėkmės tobulėjant!

2014.11.03

Drogas

Laba diena, Brigita. Šiais metais naujų ESSENCE kolekcijų mūsų asortimente nebus, taip pat savo pirkėjams BELLATON nagų lakų pasiūlyti negalime. Tačiau net neabejojame, jog mūsų asortimnete rasite kitų Jums tinkančių produktų už itin patrauklią kainą.

2014.11.04

Rūta

Sveiki, esi nustebusi, o gal net pasipiktinusi jūsų parduotuvės darbuotojomis. Buvau šiandien jūsų parduotuvėje ir įvyko toks atvejis: ne lietuviškų bruožų jauna mergina, kalbanti angliškai paprašė pagalbos. Tačiau visos darbuotojos nemokėjo angliškai! Wow, kaip tokiais laikais nei truputi nemokėt anglų kalbos? Šaunu pasitaikiau aš ir pagelbėjau, nors ir ne taip gerai kalbu šia kalba, bet suprantu ką man sako. Vėliau prie jos priėjo vyresnio moteris(galbūt parduotuvės vadovė) ir pradėjo aiškinti, kad negalima fotografuoti prekių. Ji nieko nesuprasdama paprašė mano pagalbos. Gerai suprantu, kad negerai fotografuoti prekes, bet nieko neatsitiko kad nusiuntė draugei foto, kad išsirinktų lauktuves. Nesuprantu, dirbant bet kokį darbą reikalaujama anglų kalbos, bet čia griežtas darbuotoju NO pasakė viską. Juk dirba jaunos ir gražios darbuotojos. Jos tikrai galetų pasistengti dėl pirkėju, tuo labiau užsieniečių. Juk tampame vis labiau žinomi pasaulyje, tad reikia turėti nors anglų kalbos pradmenis, ar "špargalkę" su paprasčiausiais, svarbiausiais klausimais, o gal net atsakymais. Aišku, mažesniuose miestuose nėra labai daug turistų ar kita kalba kalbančių žmonių, bet pardavėjos turi sugebet žmogui pagelbėti. Pasikalbėjusi su mergina, išsiaiškinau kad ji iš Japonijos, gyvena čia Lietuvoje su savo vyru. Nedarau čia jokios tragedijos iš šitos situacijos, tiesiog keista man. Nepaisant to, galėjau pagelbėti ir išgisti padėkojimą, kuris nuteikė mane jaustis gerai. Tikiuosi visa tai padės jums tobulėti :) ir nesvarbu, kad mažas miestas, bet užsieniečių pasitaiko visur, tad šaunu būtų, kad jie visad gautu pagalbos kai jos reikia :)

2014.10.31

Drogas

Laba diena, Rūta. Dėkojame Jums už išsamų susidariusios situacijos paaiškinimą. Kviesdami kandidatus įsilieti į mūsų įmonės gretas, jiems nustatome tam tikrus reikalavimus, tarp svarbiausiųjų nurodydami puikaus komunikavimo įgūdžius. Parduotuvėse, kurios gausiai lankomos svečių iš užsienio šalių, kiekviena pardavėja-konsultantė turi ne vien anglų kalbos pradmenis, tačiau ir geba labai gerai šia kalba kalbėti. Tačiau regioniniuose miesteliuose esančiose parduotuvėse potencialus poreikis kalbėti užsienio kalba yra per mažas, jog užsienio kalbų mokėjimą nustatytumėme kaip privalomą atrankos kriterijų, taip pat negalime užtikrinti, kad parduotuvėje nuolatos dirbtų darbuotojos, puikiai išmanančios vieną ar kitą užsienio kalbą. Dėkojame Jums už komentarus ir geranorišką pagalbą Jūsų aprašytoje situacijoje.

2014.11.05

Arneta

Labas vakaras, pradėsiu nuo to, kad jūsų parduotuvėje nieko netrūksta! Pardavėjos malonios, prekių išdėstymas puikus, pasirinkimas platus daug akcijų bei naujienų. Mieliau renkuosi jūsų parduotuvę, nei kitas. Tad realiai visada užsuku apžiūrėti bei įsigyti naujienų, įsigyti savo mėgstamos ir labiausiai naudojamos kosmetikos. Tad linkiu jums gyvuoti dar daug metų ir džiuginti mūsų, pirkėjų, širdys. :)

2014.10.22

Drogas

Laba diena, Arneta. Nuoširdžiai dėkojame Jums už tokį malonu atsiliepimą apie mūsų visų darbą! Linkime Jums patirti dar daugiau malonių akimirkų mūsų parduotuvėse.

2014.10.24

Grita

Labas vakaras, esu nuolatinė jūsų klientė ir galiu pasakyti, kad tikrai esu patenkinta jūsų parduotuvėmis. Tikrai ne vieną kartą radau savo mėgstamų prekių už ypač palankią kainą ir ypač daug prekių su akcijomis. Visada pirmiausia apsilankau jūsų parduotuvėse, kai ko nors reikia. Linkiu sėkmės toliau tobulinantis:).

2014.10.16

Drogas

Laba diena, Grita. Mums itin malonu žinoti, jog sekate mūsų naujienas bei esate nuolatinė lankytoja, nuoširdžiai Jums dėkojame! Tikimės, jog ir ateityje Jūsų nenuvilsime!

2014.10.20

Violeta

Sveiki.Ko nors prireikus visada smagu pas jus užsukti.Sėkmės!

2014.10.14

Drogas

Sveiki, Violeta! DROGAS šalia Jūsų! Visuomet laukiame Jūsų užsukant!

2014.10.20

Asta P.

Norėtųsi pagaliau rasti Revlon kosmetikos, nes ji iš tiesų kokybiška, ir viena geriausių pigių kosmetikų (drugstore). Taip pat būtų gerai, kad užveštumėte visas naujienas, kurias siūlo ir užsienis, iki šiol nesulaukiu Maybelline Superstay 24 Color Lipstick, o jau praėjo kokie du metai nuo jų išleidimo...

2014.10.14

Drogas

Laba diena, Asta. Dėkojame už Jūsų pasiūlymą ir esant galimybei būtinai jį apsvarstysime.

2014.10.21

Greta

Labadiena. Man labai patinka Jūsų parduotuvė. Norėjau paklausti ar jūsų parduotuvėse šiuo metu nėra baby lips iš maybelline. Ar yra Alytuje? Dėkoju už atsakymą :)

2014.10.13

Drogas

Laba diena, Greta. Dėkojame už Jūsų žinutę bei informuojame, jog šiuo metu savo asortimente neturime Baby Lips lūpų balzamų. 

2014.10.17

Saule Pruzaitė

Sveiki, drogas parduotuve yra pati geriausia! Tik truksta akciju;(( ir butu labai malonu apsiperkinejant gauti kokiu nors megineliu, tai pritrauktu dar daugiau klienciu:)

2014.10.12

Drogas

Laba diena, Saule. Dėkojame Jums už tokį aukštą mūsų tinklo įvertinimą! DROGAS savo lankytojams nuolatos siūlo daugybę akcijų, patrauklių pasiūlymų bei įvairių dovanų, tad mūsų parduotuvėje tikrai galite mėgautis itin patraukliais pasiūlymais už patrauklią kainą! Su visais DROGAS pasiūlymais galite susipažinti mūsų internetinėje svetainėje, skiltyje "Akcijos": https://www.drogas.lt/lit/akcijos/visos_akcijos/. Sėkmės!

2014.10.20

Rugilė

Pati parduotuvė man tinka ir patinka, randu viską, ko ieškau. Turiu tik pastebėjimą apie internetinės svetainės Naujų produktų skiltį. Prie kiekvieno produkto galėtų būti parašytą ir kaina, tuomet asmenims, kurie prižiūri svetainę nereikėtų atsakinėti į dažniausiai, kiek pastebėjau, pasitaikančius klausimus komentarų skiltyje apie prekių kainas, nes jos paskaičius apie patį produktą yra aktualiausios :) Geros dienos.

2014.10.10

Drogas

Laba diena, Rugile. Nuoširdžiai dėkojame Jums už šį pasiūlymą bei džiaugiamės, jog lankotės mūsų svetainėje! Apsvarstysime Jūsų pasiūlymą ir esant galimybei pateiksime informaciją apie naujų produktų kainas.

2014.10.15

Alex Cofano

Salve, durante la mia vacanza a Kaunas ho visitato il negozio "Drogas" presso il centro commerciale "Akropolis" e ho avuto la possibilità di essere aiutato nei miei acquisti da una ragazza che si chiama Jūratė. Io non conosco la lingua lituana e per mia grande fortuna lei è riuscita a darmi nella mia lingua degli ottimi consigli per trovare il profumo adatto da regalare alla mia fidanzata. Senza il suo aiuto non avrei saputo come fare! Io sono rimasto davvero molto sorpreso che voi avete una venditrice come Jūratė, molto gentile, preparata e premurosa e che conosce una lingua poco diffusa come l'italiano. Vi faccio tanti complimenti per avere una venditrice così professionale, perché in tutti i miei viaggi non ho mai trovato una venditrice che si sforzasse di parlare la mia lingua per aiutarmi negli acquisti. La prossima volta che verrò a Kaunas di sicuro tornerò nel vostro negozio.

2014.10.04

Drogas

Grazie di aver scelto il nostro negozio e che il nostro servizio ha soddisfatto i suoi requisiti. Speriamo che, quando ritornerà in Lituania, faccia un salto ai nostri negozi di nuovo.

2014.10.15

Nina

Sveiki, norejau pasiteirauti ar turite EOS lupu balzamus?

2014.10.01

Drogas

Laba diena, Nina. Dėkojame už Jūsų klausimą bei informuojame, jog šių lūpų balzamų savo asortimente neturime. Jeigu Jus domintų kito prekės ženklo lūpų balzamai, maloniai kviečiame atvykti į mūsų pardutouvę, kur pardavėja-konsultantė padės Jums išsirinkti tinkamą produktą!

2014.10.02

Santa Gritkutė

Laba diena, naudoju rankų kremą iš UK ir man jis labai patiko. Ar būtų galima rasti ir jį jūsų parduotuvėse? Būtų tikrai džiugu :) Štai nuoroda http://www.superdrug.com/Superdrug/Superdrug-Hand-Therapy-2in1-Hand-and-Nail-Cream-75ml/p/201420#.VCW3IPQW064

2014.09.26

Drogas

Laba diena, Santa. Dėkojame už Jūsų žinutę bei informuojame, jog šio rankų kremo savo asortimente neturime, tačiau atvykus į mūsų parduotuvę DROGAS konsultantės padės Jums išsirinkti tinkamą priemonę.

2014.09.29

greta

Laba diena, jusu parduotuve yra labai sauni!! Tik yra vienas trukumas, kad jus neturite, bent jau as nemaciau maybelline new york "baby lips" lupu balzamo, o gal turite? Ir gal zinote ar yra Klaipedos Droge?;)

2014.09.25

Drogas

Laba diena, Greta. Dėkojame už Jūsų žinutę! Apgailestaujame, tačiau šiuo metu savo asortimente neturime Baby lips lūpų balzamo, tačiau esant galimybei, mes jį būtinai įtrauksime į savo asortimentą.

2014.09.29

Jolita Petkuviene

Puiki ir vienintele mano parduotuve, kurioje randu viska, ko man reikia geriausiomis kainomis! Mielos ir paslaugios pardavejos, 10 balu!

2014.09.23

Drogas

Laba diena, Jolita. Nuoširdžiai dėkojame Jums už aukščiausią įvertinimą!

2014.09.25

Justina Bertašiūtė

Laba diena, Jūsų parduotuvė nuostabi. Visada joje randu tai ko man reikia. Džiaugiuosi maloniu aptarnavimu. Kainos fantastiškos. Kuo toliau tuo labiau tobulėjate. Šaunu taip ir toliau :) :) !

2014.09.22

Drogas

Laba diena, Justina. Tariame Jums nuoširdų "ačiū" ir linkime dar daugiau malonių atradimų mūsų parduotuvėse.

2014.09.25

Migle

Sveiki, ši parduotuvė man labai patinka, visad užeinu kai turiu laisvo laiko, pas jus jauku sugryšti ir dažniausiai visada randu ko man reikia. Galiu pasakyti tik vieną, mane labai įkyri, kai prieinu prie kasos, nusipirkti, manęs paklausia ar viską radote (tai gerai) bet kai pradeda siulyti visokias nosinaites, kremukus, kitus daiktus, tai tikrai nervina. ne vien jūsų parduotuvėse, visose. Gal kitiems tai patinka, nežinau, bet vien dėl šito, man net nesinori kašką pirkti, tai ir daug laiko užima ir nuotaiką sugadina, kai turi vos neužrėkti jog nieko daugiau nenori, nes kiržtaip į tave nereaguoja, tai tiek. :)

2014.09.21

Drogas

Laba diena, Migle. Mūsų parduotuvių darbuotojai vadovaujasi tam tikrais aptarnavimo nuostatais, kuriuos apibrėžia visos įmonės bendra klientų aptarnavimo vizija. Kiekviena mūsų pardavėjų konsultančių sakoma frazė yra skirta jums – klientei, jog apsilankiusi mūsų parduotuvėje, galėtumėte pasinaudoti tuo metu galiojančiais pačiais patraukliausiais pasiūlymais. 

2014.09.25

Agnė

Sveiki. "Drogas" parduotuvės patinka dėl to, nes visada yra daugybė akcijų, savo mėgstamą prekę galima įsigyti pigiau. Labai patogus darbo laikas. Tačiau erzina pernelyg mandagios pardavėjos ir siūlymas akcijiniių prekių prie kasos. Toks jausmas, lyg apsipirkinėčiau pas "robotukes".

2014.09.20

Drogas

Laba diena, Agne. Dėkojame, jog radote laiko su mumis pasidalinti savo patirtimi. Mūsų parduotuvių darbuotojai vadovaujasi tam tikrais aptarnavimo nuostatais, kuriuos apibrėžia visos įmonės bendra klientų aptarnavimo vizija. Kiekviena mūsų pardavėjų konsultančių sakoma frazė yra skirta jums – klientei, jog apsilankiusi mūsų parduotuvėje, galėtumėte pasinaudoti tuo metu galiojančiais pačiais patraukliausiais pasiūlymais. Kaip frazė yra pateikiama ar užduodamas klausimas, priklauso nuo kiekvieno mūsų darbuotojo, priminsime jiems šių nuostatų svarbą mūsų aptarnavimo srityje.

2014.09.24

Laura Navikienė

Laba diena. Man labai patinka Jūsų parduotuvės. Gyvendama Vilniuje, nuolat lankydavausi, tačiau dabar gyvenu Jonavoje, o čia nėra Drogas parduotuvės, tad man labai nepatogu važiuoti dėl to į Kauną. Sakykit, ar neplanuojate atidaryti parduotuvės Jonavoje. Būtų labai piku :) Jos tikrai čia trūksta :)

2014.09.17

Drogas

Laba diena, Laura. Dėkojame, jog lankotės mūsų tinklo parduotuvėse bei apgailestaujame, jog kolkas Jonavoje nėra įsikūrusios mūsų parduotuvės. Jūsų pasiūlymą būtinai apsvarstysime.

2014.09.25

Rasa Galinskienė

Laba diena. kadangi aš gyvenu ne Kaune, todėl buvo proga ir apsilankiau Kauno Akropolio Drogo parduotuvėje. Esu dėkinga už kultūringą jūsų darbuotojų aptarnavimą.Kadangi mane domino vokiškos prekes, nuoširdžiai dėkoju konsultantei Jūratei už išsamią informaciją ir įsigytas prekes. Manyčiau, kad pirkėjus ir turi aptarnauti tokie išsilavinę žmonės kaip jinai. Esant progai dar čia apsilankysiu.

2014.09.16

Drogas

Laba diena, Rasa! Dėkojame, jog lankotės mūsų parduotuvėse ir pasinaudojote mūsų konsultantės Jūratės patarimais bei įsigijote norimų prekių. Būtinai su ja pasidalinsime Jūsų šiltais žodžiais.

2014.09.24

Giedrė

Labai patinka Jūsų parduotuvės, patogus prekių išdėstymas, džiuginate dažnomis akcijomis. Dažnai pasieka rasti savo norimų produktų už puikią kainą. O ir nuėjusi vienos prekės dažnai grįžti su visu maišeliu. Taip pat smagu, kad turite tokių prekių, kokių nėra kitose parduotuvės. :) Kadangi gyvenu Vilnius/Plungė dažnai tenka apsilankyti abiejų miestų "Drogas" parduotuves. Ir pastebėjau viena didelį skirtumą, kuris verčia jaustis labai nejaukiai: Vilniuje, kaip apsipirkinėji (bent kiek teko susidurti) konsultantės mielos, neįkyrios, gali ramiai vienas prekes rinktis ir nesijausti stebima, o Plungėje jau kelis kartus teko susidurti su irzliomis ir nepatenkintomis pardavėjomis, taip pat keletą sykių, kai buvau atsivedusi mamą pardavėjos įkyriai stebėjo ką renkamės, sekiojo po visą parduotuvę. Jautėmės tikrai labai nemaloniai ir norėjome kuo greičiau išeiti lauk. Ir dar vienas pastebėjimas: dažnai pardavėjos nežino parduotuvės akcijų, nes jau ne kartą esu išėjus be jokių žadėtų dovanų. Pavyzdžiui, paskutinį kart buvo akcija, kad perkant Maybelline produktų už 50LT (ar kažkokia panašia suma, negaliu tiksliai pasakyti) gaunate dovanu Maybelline firmos bronzatą. Pirkau Maybelline produktų tikrai už sumą, kuri viršijo reikalaujamą ir negavau nieko. Ir tai pamačiau tik grįžus namo, nes mano prekes sukrovė konsultantė, tai pagalvojau, kad ir dovanų jau bus įdėta (bent taip dažnai būna kitose parduotuvėse). Ir svarbiausia, kad tai ne pirmas kartas, dar nė karto Drogas parduotuvėje nesu gavusi žadėtų dovanų. Geros Jums dienos ir sėkmingo darbo :)

2014.09.16

Drogas

Laba diena, Giedre. Dėkojame, jog sekate mūsų pasiūlymus ir radote laiko pasidalinti savo įžvalgomis. Nuoširdžiai apgailestaujame, jog susidūrėte su nemaloniu aptarnavimu Plungės mieste įsikūrusioje mūsų parduotuvėje. Šios parduotuvės kolektyvui jau priminėme, jog mūsų įmonėje yra taikomi aukšti aptarnavimo standartai, kurių privalu laikytis kiekvienam darbuotojui. Taip pat atkreipėme savo parduotuvių vadovių dėmesį, jog atidžiau supažindintų savo kolektyvus su akcijų pasiūlymais. Kuomet būna akcija su dovanos pasiūlymu, visuomet komunikuojame, jog dovanų kiekis yra ribotas, tad gali būti, jog dovanų jau nebuvo likusių, tad kviečiame visuomet pasitikslinti kasoje, ar dovanų vis dar yra. Tikimės, jog ateityje galėsite mėgautis nerūpestingu apsipirkimo malonumu!

2014.09.22

Ugnė

Sveiki. Labai pasigendu Maybelline firmos "Baby lips" produkcijos, bei būdama užsienyje pastebėjau, kad daugumos Maybelline prekių Lietuvoje deja nėra. Taip pat pasigendu tokiu kosmetikos firmų kaip Revlon, Wet&Wild, Covergirl ar Milani, ir įvairių makiažo šepetėlių, tokių kaip eco tools ar real techniques. :)

2014.09.16

Drogas

Laba diena, Ugne. Dėkojame už Jūsų išsamų komentarą ir pasiūlymą - esant galimybei, pasistengsime bent dalš Jūsų siūlomų produktų/prekės ženklų įtraukti į savo asortimentą.

2014.09.22

Rugilė Patašiūtė

Labas vakaras , esu apsilankiusi pas jus , bet nieko nenusipirkusi. Bet yra didelis pasirinkimas ir visko yra ne po vieną o po kelis ar net gi keliasdešimt. Mano draugė pirko piniginę pas jus ir liko patenkinta , mokėjo 16lt. Galvoju ir aš pas jus piniginę nusipirkti. Sėkmės darbuose! Iki

2014.09.15

Drogas

Laba diena, Rugile. Kviečiame Jus apsilankyti mūsų parduotuvėje, kur konsultantės padės Jums išsirinkti tinkamiausius produktus!

2014.09.19

astra gedvilienė

Dažniausiai pas Jus užsuku kai pasibaigia dantų pasta. Tikrai turite didelį pasirinkimą! O kai užeinu, visuomet ,,prisimenu" ko man dar reikėjo. Pardavėjų elgesiu niekada neteko nusivilti. Vienu žodžiu - viskas neblogai. Gal tik pėdkelnių galėtumėte ir truputį pigesnių turėti :)

2014.09.14

Drogas

Laba diena, Astra. Dėkojame, jog radote laiko parašyti mums savo atsiliepimą! Mums itin malonu žinoti, jog parduotuvėse DROGAS siūlomas asortimentas yra patrauklus ir galite mėgautis puikiu aptarnavimu!

2014.09.19

Dovile Ivanovovaite

Jusu parduotuve man patinka tik gaila kad cia pasigendu keliu tikrai lietuvoje norimu prekiu tai eos ir baby lips lupu balzamu ;) tikiuosi ju atsiras jusu praduotuveje

2014.09.14

Drogas

Laba diena, Dovile. Dėkojame už Jūsų komentarą! Esant galimybei Jūsų siūlomus produktus įtrauksime į savo asortimentą.

2014.09.17

Zavinta

Laba diena , zinoma nevisada perku parduotuveje ""Drogas '' bet myliu sia parduotuve :) Sekmes darbe . labai mielos kasininkes padeda :)

2014.09.12

Drogas

Laba diena, Zavinta. Dėkojame Jums už Jūsų meilę!

2014.09.17

Greta

Sveiki. Esu labai patenkinta aptarnavimu, galiu tik pagirti jūsų darbą. Labai norėčiau įsigyti visų išliaupsintą Garnier micelinio vandens, tačiau neradau jo prekyboje. Ar prekiaujate šiuo produktu? Taip pat pasigedau L'oreal skin perfection bb kremo. Šios linijos "skin perfection" visus produktus radau, išskyrus bb kremą, kurio kaip tik ir norėtųsi. Ačiū už atsakymą

2014.09.12

Drogas

Laba diena, Greta. Dėkojame už Jūsų padėką! Informuojame, jog Jūsų minėtų produktų savo asoretimente kolkas neturime, tačiau greitu metu jie jau bus įtraukti į mūsų asortimentą.

2014.09.16

Agne Laurinavičienė

Laba diena, Jūsų parduotuvė man patinka.. net tik patogiai išdėstytu asortimentu, visada džiugu, kai konsultantės šypsosi, pasiteirauja, bet neįkyri.. :) O labiausiai širdį džiugina, tai ko man tą kart reikia randu už puikią kainą..ir visokių viliojančių prekių būna už fantastiškai gerą kainą.. :) tad dažnai išeinu su keliomis prekėmis..nors ir einu tik dėl vienos :) Gražaus ir sėkmingo jums darbo..;)

2014.09.09

Drogas

Laba diena, Agne. Labai malonu girdėti tokį teigiamą mūsų visų darbo įvertinimą. Stengsimės ir toliau išlikti įdomūs savo asortimentu bei džiuginti pirkėjus patraukliais pasiūlymais, dovanomis, žaidimais. Dėkojame Jums!

2014.09.09

Diana

Sveiki. Megstu "Drogas" parduotuviu tinkla, tik gaila, kad pas Jus nera REVLON dekoratyvines kosmetikos. Turiu Revlon Photoready 3D Volume blakstienu tusa is uzsienio, tai man jis nepakeiciamas, nors tusams esu gana isranki. Net ir kai kurie brangesni tusai jam neprilygsta, bent jau mano nuomone. Smagu butu atrasti ji ir Lietuvoje. Is vis, manau kad tai gera kosmetika uz prieinama kaina.

2014.09.07

Drogas

Laba diena, Diana. Malonu girdėti, kad esate DROGO klientė. Dėkojame už išsakytus pastebėjimus. Šiuo metu šio tušo mūsų asortimente nėra, bet, esant galimybei, būtinai atsižvelgsime į jūsų pageidavimus.

2014.09.09

Agne jucyte

! Sveiki !Taigi matau ne as viena pasigedau jau Amerikoje placiai paplitusiu prekiu is Maybilline New yourk tokiu kaip Baby face kremuko arba zinoma lupu balzamu BABY LIPS.Dar visai nesenei Baby lipsu buvo galima isigyti TIK su tusu ir TIK 2 spalvu.Tad labai tikiuosi Kad JUS apsvarstysite musu prasymus ir jau greitai galesime isvysti sias nuostabias prekes jusu prekiu asortimente!

2014.08.29

Drogas

Laba diena, Agne. Labai malonu, kad lankotės mūsų parduotuvėse, pastebite ypatingus pasiūlymus ir išsakote savo lūkesčius. Šiuo metu šių produktų mūsų asortimente nėra, bet, esant galimybei, būtinai atsižvelgisme į jūsų pageidavimus

2014.09.02

Gabrielė

Sveiki, nuolat apsipirkinėju "Droge", nes man patinka Jūsų prieinamos kainos. Domiuosi kosmetika, tad nuolatos seku kokius produktus rekomenduoja įvairios vlogerės. Aš Lietuvos parduotuvėse pasigendu pasaulyje populiarių produktų ar net prekės ženklų. Nežinau, ar Jūs galit kažką pakeisti ir su laiku į asortimentą įvesti naujų prekių, pavyzdžiui: 1.iš Maybelline norėčiau įsigyti Babylips ir Babyskin serijos produktų, taip pat "age rewind " 2.iš Rimmel 'wake me up' serija.. Na daugiau nepamenu... Taip pat pasaulyje populiarūs ir gerai įvertinti drugstore prekių ženklai, tokie kaip "Revlon", "Wet N Wild", "Milani", "nyc" ar "covergirl". Tikiuosi kada surasti ką nors iš šių produktų.

2014.08.25

Drogas

Laba diena, Gabriele. Smagu žinoti, jog aktyviai sekate rinkos naujienas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, domitės vyraujančiomis tendencijomis. Kolkas šių prekės ženklų mūsų asortimente nėra, tačiau nepamiršime Jūsų poreikio ir esant galimybei įvertinsime pateiktą pasiūlymą!

2014.08.27

meta metaviciute

sveiki, o jus turite maybelline "baby lips" lupu balzamu? :) aciu!

2014.08.23

Drogas

Laba diena, Meta. Šiuo metu savo asortimente šio produkto neturime, tačiau esant galimybei apsvarstysime Jūsų pasiūlymą ir kviečiame mūsų parduotuvėse išsirinkti kitą patinkančią prekę.

2014.08.27

Justina

Laba diena, DROGAS parduotuvėse nesilankau ypatingai dažnai, bet einant pro šalį užsuku apsidairyti akcijų ar prekių kurias įsigyti norėčiau visada pradžiugina molonios konsultantės kurios dažniausiai pataria būtent tai ko reikia. Taip pat labai patinka įvairūs konkursai DROGO puslapyje ir dalyvauju visuose kuriuos tik pastebiu, bet kol kas sėkmė man nesišypso :)

2014.08.20

Drogas

Laba diena, Justina. Džiaugiamės, jog domitės mūsų pasiūlymais, sekate įvairius žaidimus ir tikimės, jog fortūna Jus netikėtai aplankys! 

2014.08.27

Simona Vanagaitė

Sveiki! Dažnai lankausi 'Drogo' parduotuvėje, kuri yra Utenoje ir galiu pagirti pardavėjas, su maloniu aptarnavimu! Norėjau pasiteirauti, ar Utenos 'Drogo' parduotuvėje galima rasti 'Baby Lips' lūpų balzamų? Jei taip, kokia jų kaina? Lauksiu atsakymo! :)

2014.08.20

Drogas

Laba diena, Simona. Dėkojame už Jūsų klausimą. Lūpų balzamų MAYBELLINE NEW YORK Baby Lips savo asortimente šiuo metu neturime, tačiau esant galimybei atkreipsime dėmesį į Jūsų poreikį!

2014.08.27

Žygimantė

Sveiki , Labai malonu apsipirkineti droge gausybė nuolaidų , malonios konsultantės . Ši parduotuvė man labai patinka, nes joje gera apsipirkti kainos nedidukės prieinamos .Man visada labai malonu lankytis Drogas parduotuvėse. Droge visada randu tai, ko ieškau ir už prieinamą kainą, tikrai didelis prekių asortimentas, pastovios nuolaidos,perku savo pamegtus produktus,kartais norisi isbandyti ka nors naujo.Tuomet tariuosi su Jusu darbuotojomis,kurios yra labai malonios ir paslaugios. Mano mėgstamiausia parduotuvė. :) (y) Jeigu reikėtu įvertinti dešinbalėja sistemoje 10++

2014.08.19

Drogas

Laba diena, Žygimante. Dėkojame už tokį šaunų visų mūsų darbo įvertinimą! Stengiamės savo pirkėjus džiuginti patraukliomis kainomis, dovanomis, įvairimis akcijomis, žaidimais ir, žinoma, patraukliu asortimentu, kuriame kiekvienas gali atrasti itin patinkančius produktus!

2014.08.27

ieva vadeikyte

laba diena, man malonu ne tik apsipirkineti jusu paduotuvej bet ir grazus elgezys ir aptarnavimas as esu jums labai dekinga

2014.08.19

Drogas

Laba diena, Ieva. Dėkojame Jums, jog esate mūsų pirkėja!

2014.08.26

Jurgita

Lankausi keliose Kauno "Drogas" parduotuvėse (Laisvės alėjoj, "Mole", "Save"). Labai malonios merginos jose dirba. Visuomet pataria, parodo, pasiūlo panašias prekes už mažesnes kainas. Jei ko pačios nežino, operatyviai suranda žinančią konsultantę. Džiaugiuosi, kad Jūsų parduotuvėse gali rasti tokių firmų gaminių, kokių nėra niekur kitur. Kai kurie jų itin tiko ir tapo mano mėgstamiausiais.

2014.08.19

Drogas

Laba diena, Jurgita. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų padėka ir džiaugiamės, jog drąsiai kreipiatės į mūsų konsultantes, kurios yra pasiruošę padėti kiekvienam pirkėjui, ir renkatės TIKTAI DROGAS ženklu pažymėtus produktus. Šie produktai yra išskirtiniai, nes jų galima įsigyti tik mūsų tinklo parduotuvėse - tai puikus kainos ir kokybės santykis. Linkime Jums atrasti dar daugiau Jums tinkančių ir patinkančių mūsų produktų!

2014.08.26

JOLANTA

Aciu DROGO kolektyvui,visada malonus aptarnavimas,konsultacija.Visada randu preke,kurios ieskau.Utena.

2014.08.19

Drogas

Laba diena, Jolanta. Ačiū Jums už šiltus žodžius!

2014.08.26

Aušra Stakelienė

Sveiki ! Super parduotuvė, labai džiaugiuosi, kad netoli namų randasi ši puiki, šio tinklo parduotuvė! Vakar prekinausi joje ir esu labai patenkinta aptarnavimu, mandagumu pardavėjų :) Malonu dalyvauti jūsų rengiamose akcijose ir žaidimuose internetiniame tinkle. Ačiū kad esate!

2014.08.19

Drogas

Laba diena, Aušra. Mes džiaugiamės kartu su Jumis, jog mūsų parduotuvėse galite mėgautis itin plačiu prekių asortimentu, maloniu aptarnavimu ir aktyviai sekate mūsų naujienas! Linkime dar daugiau malonių atradimų mūsų parduotuvėse!

2014.08.26

Gabriela Arčebasova

Laba diena, norėčiau pasidalinti savo nuomone apie DROGAS parduotuves. Asortimentas, net ir mažytėse parduotuvėlėse, yra nuostabus, tik vienas dalykas ko man trūkstai - tai lūpų pieštukas MABYLYNE „BABY LIPS“. Todėl norėčiau pasiteirauti ar yra galimybė įtraukti šį produktą į prekybą ir kiek maždaug jis kainuotų? Iš anksto dėkui už atsakymą. :)))

2014.08.16

Drogas

Laba diena, Gabriela. Dėkojame už Jūsų pasiūlymą ir puikų atsiliepimą. Esant galimybei, būtinai jį apsavarstysime ir galbūt MAYBELLINE NEW YORK Baby Lips produktas bus įtrauktas į mūsų asortimentą.

2014.08.19

Gerda

O as noreciau pagirti pardavejes is Visagino Drogo, pati esu Vilniete ten netoli Visagino atostogavau ir nusprendziau prasinesti per parduotuves :) labai patiko apsipirkti Droge, deka ten dirbanciu pardaveju :)

2014.08.15

Drogas

Laba diena, Gerda. Dėkojame už pagyrimą mūsų kolektyvui, dirbančiam Visagino DROGAS parduotuvėje! 

2014.08.17

Miglė

Laba diena, šiandien apsipirkinėjimo droge metu mane apstulbino malonus konsultantės elgesys, todėl tiesiog pamaniau, jog laikas parašyti gerą atsiliepimą. Spėjau žvilgtelti ir į konsultantės vardo kortelę - jos vardas Jūratė. Ji dirba Kauno „Akropolyje“ esančioje Drogo parduotuvėje. Džiugu, kad yra taip maloniai, šiltai aptarnaujančių ir besišypsančių pardavėjų.

2014.08.12

Drogas

Laba diena, Migle. Dėkojame Jums, jog radote laiko mums parašyti savo atsiliepimą! Linkime dar daugiau malonių atradimų mūsų parduotuvėse!

2014.08.13

Diana imbrasaite

sveiki malonu netik apsipriakiaiti jusu parduotuvese ir smagu kaip nuostabus zmones aptarnauja ir patare,gali jaunas gali senas tikrai yra kur pasizvalgyti ir isigyti taiko jieskai uz tai labai aciu jusu visam kolektyvui taip pat dekoju kad galima neisejus is namu pazaisti jusu zaidimus ir laimeti puikius prizus nors dar nieko nelaimejau bet ateiti gal pasiseks. labai smagu ir lankytis jusu puslapyja yra ir patarimu tesiok saunu dekoju.

2014.08.10

Drogas

Laba diena, Diana. Dėkojame, jog aktyviai sekate mūsų naujienas bei linkime, jog sėkmės fortūna Jūsų neaplenktų!

2014.08.12

Inga

Sveiki, Dažniausiai perku Vilniaus g., Šiauliuose. Beveik visada randu ko ieškau, jei nerandu - visada gaunu patarimų. Tik gal vietos kiek mažoka, baisu ką nors užkliudyti ir nuversti.. Darbuotojos visai jaunutės, bet jų patarimais dar neteko nusivilti. Kaip tik vakar pirkau parduotuvėje vyriškų skutimosi priemonių. Netyčia vietoj norimo losjono paėmiau skutimosi balzamą (labai jau panaši pakuotė buvo). Teko grįžti atgal, tai pardavėjos labai profesionaliai ir greitai išsprendė mano problemą. Tikrai esu joms labai dėkinga. Tikrai smagu pirkti Drogas parduotuvėse! Būkit tokie ir toliau.

2014.08.07

Drogas

Laba diena, Inga. Dėkojame už Jūsų šiltą ir išsamų atsiliepimą!

2014.08.12

Airida nagureviciene

sveiki dekojame DROGAS uz tai kad esate.Tikrai daug zaidimu ir akciju vyksta .Ir as ir daug draugu esame jau gave is DROGAS prizu.Tad islikite visada tokie .ACIU DROGUI.

2014.08.05

Drogas

Laba diena, Airida. Nuoširdžiai dėkojame Jums už šiltus žodžius ir linkime sėkmės!

2014.08.12

Mindaugas R.

Patinka dažni ir gausūs žaidimai facebook. Parduotuvėse puikios ir geromis kainomis prekės!

2014.08.03

Drogas

Laba diena, Mindaugai. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų nuomonę! 

2014.08.04

Deimantė

Sveiki. "Drogo" parduotuvė, tai džiaugsmas nuo ką tik pradėjusios galvoti apie grožį paauglės iki mamos,senelės. Ši parduotuvė man labai patinka, nes joje gera apsipirkti, pardavėjos malonios ir tikrai parekomenduoja. Neturiu nieko blogo pasakyti apie šią parduotuvę, tiesiog nei pridėti nei atimti. Galbūt ateityje, norėtųsi kažko panašaus į užsienio parduotuves, tai įvairius žaidimus "už nieką" ir pan. Asortimentas šaunus.

2014.07.31

Drogas

Laba diena, Deimante. Dėkojame, jog radote laiko su mumis pasidalinti savo nuomone apie mūsų tinklą, esant galimybei įvertinsime Jūsų pasiūlymą. Kviečiame aktyviai sekti DROGAS Lietuva FACEBOOK paskyrą, kur nuolatos savo gerbėjams organizuojame įvairius žaidimus, taip pat aktualią informaciją (specialius pasiūlymus) galite rasti mūsų interneto svetainėje www.drogas.lt.

2014.08.04

Sigita Ventytė

Sveiki, kątik prisijungiau prie ,,Drogo'' kortelių savininkų ir tikrai džiaugiuosi. Anksčiau pirkdavau ,,Eurokos'' parduotuvėse tačiau kai atėjau į ,,Drogą'' Šiaulių PC AKROPOLIS buvau maloniai nustebinta - prekių išdėstymas superinis, kai kurių prekių kaina mažesnė nei kitose parduotuvėse. Žinot kas labiausiai patiko? Jog pvz, ateini į eurokos ir į tave jau žiūri , o kai paemi į rankas kokį gaminį tai jau konsultantės žiūri kai į vagį, iškart pripuola atėjus klausti ko ieškai. Aš mėgstu pirma pati pasižiūrinėti nes dažniausiai nežinau ko noriu ir išeinu su daugeliu įsigytų naujų prekių . O ''Droge'' pastebėjau, kad niekas neprisikabino, kai paprašiau pagalbos tada ir atėjo konsultantė, buvo maloni ir mandagi,gaila, nežinau vardo. Tai vat, tiesiog norėjau pasidalinti pirmaisiais įspūdžiais ,,Droge''. Ačiū jums, nes jūsų kosmetika geros kokybės ir prieinamos kainos o aptarnavimas labai geras.

2014.07.30

Drogas

Laba diena, Sigita. Dėkojame Jums už nuoširdų ir puikų DROGAS tinklo įvertinimą! Linkime mūsų parduotuvėse atrasti dar daugiau patrauklių pasiūlymų ir mėgautis itin maloniu apsipirkimu.Mūsų pardavėjos konsultantės yra visda pasiruošę Jums padėti išsirinkti ar atsakyti į rūpimus klausimus!

2014.08.04

Vaiva

Laba diena. Man „Drogas“ tikrai labai patinka. Dažnai čia užsuku apsipirkti. Labai džiaugiuosi, kad yra „Isana“ firmos produktų, kurie man labai patinka, tik deja jų nėra daug. Taip pat, kadangi esu dar moksleivė, mane vilioja užsienio bei Amerikos prekių ženklai. Norėčiau rasti „Eos“ lūpų balzamų bei „Nars“, „Mac“ ir „NYX“ produktų. Dažniausiai lankausi „Megos“ „Droge“. Personalas ten šaunus, visuomet pasiteirauja ko ieškau, bet labiausiai pagirsiu jų kosmetologes! :) Maloniai ir kantriai išklausė mano klausimų ir padėjo išsirinkti tinkama produktą. Taigi sakau. Viskas šaunu, tik jei galima daugiau prekių ženklų :) SĖKMĖS!

2014.07.22

Drogas

Laba diena, Vaiva. Dėkojame Jums už šiltus žodžius mūsų kolektyvui. Mums itin malonu, jog renkatės produktus, kurių galima įsigyti tik mūsų tinklo parduotuvėse bei atidžiai sekate asortimento naujienas. Ateityje, esant galimybei, atkreipsime dėmesį į Jūsų pasiūlymą dėl naujų prekės ženklų įtarukimą į mūsų asortimentą.

2014.07.22

Severina Miknevičiūtė

Šendien esu maloniai nustebinta rinkausi blakstienų tuša ir ka jus manote norėjau pirkti brangesni tuša o man pasiūle pigesni ir geresni ir beje labai malonios pardavejos Kedainiu rajone (Droge ) Malonus personalas malonu net užeiti :) i diena net kelis kartus užsuku :)

2014.07.17

Drogas

Laba diena, Severina. Dėkojame Jums, jog pasidalinote su mumis savo malonia patirtimi. Džiaugiamės, jog pasinaudojote mūsų konsultančių patarimais ir įsigijote Jums tinkantį blakstienų tušą.

2014.07.18

Janė Chvacovienė

Esu maloniai nustebinta ,ir patenknta aptarnavimu,jaunos merginos ,tikrai nuoširdžiai prisipažįsta,jog nesenai dirba,klientė aš tikrai reikli,pirkau kvepalus 2 rūšių,padėjo išsirinkti,turėjo kantrybės,Ačiū Jums,Kauno "Savas"parduotuvės" Drogas "darbuotojoms šaunuolės iki malonaus susitikimo,ir sėkmės Jums ir kantrybės tikrai pagal pašaukimą dirbat.

2014.07.17

Drogas

Laba diena, Jane. Dėkojame Jums, jog radote laiko pasidalinti savo geru žodžiu apie mūsų darbuotojas, dirbančias PC SAVAS. Mums malonu žinoti, kad mūsų tinklo parduotuvėse galite lengvai ir patogiai įsigyti Jums reikalingų produktų bei pasitikite mūsų konsultančių profesionaliais patarimais!

 

 

 

2014.07.18

Sandra

Laba vakarą, esu nusivylusi Drogas pardavėju aptarnavimu Ukmergėje... Siaubas kažkoks. Kai paklausiau kur galėčiau rasti suktukus plaukams, tai tik pirštu parodė ir maždaug ieškokis pati. Apsisukau ir išėjau, daugiau į tą parduotuvę net kojos nebekelsiu..

2014.07.14

Drogas

Laba diena, Sandra. Dėkojame Jums, jog radote laiko mus informuoti apie susidariusią nemalonią situaciją parduotuvėje DROGAS. Nuoširdžiai atsiprašome Jūsų dėl netinkamo mūsų darbuotojos elgesio bei apgailestaujame, jog Jums teko nusivilti. Reaguodami į Jūsų pranešimą, Ukmergėje esančiam kolektyvui priminėme mūsų įmonėje galiojančias nuostatas. 

2014.07.15

Paulina

Sveiki, noreciau paprasyti, kad Alytaus parduotuvese ,,Drogas" atnaujintumetu essence makiazo linijos kolekcijas, nes dabartine stovi jau kelis menesius.

2014.07.11

Drogas

Laba diena, Paulina. Dėkojame, jog domitės mūsų asortimentu ir sekate naujienas. Informuojame, jog laukiame atvykstant naujausios ESSENCE kolekcijos jau šį rudenį.

2014.07.14

Karolina

Utenoje esančioje Drogas parduotuvėje, ne visada malonu nueiti. Nemalonu kai tave visą laiką stebi, labai įkyriai beja. Pasisveikinimą esu girdėjusi tik porą kartų. Pačios patalpos siaubingos, vietos nėra, vos praeiti galima.

2014.07.11

Drogas

Laba diena, Karolina. Dėkojame Jums, jog mus informavote. Šios parduotuvės darbuotojams priminsime apie mūsų įmonėje galiojančias taisykles, taip pat esant galimybei atsižvelgsime į Jūsų komentarą dėl fizinės parduotuvės aplinkos.

2014.07.11

Gintarė Tankelevičiūtė

Sveiki, Aš tai pasakysiu dalykiškai - viskas su šiuo parduotuvių tinklu yra labai gerai. Asortimentas įvairus - gali pasirinkti ir brangesnių, ir pigesnių prekių, taip pat, kas man labai patinka, kad užsukęs į parduotuvę, gali nusipirkti ir švaros prekių, manau, tai labai taupo laiką. Aš, asmeniškai, pati visada renkuosi "Drogą" negu kita konkurentų parduotuves. Keep it going!

2014.07.11

Drogas

Laba diena, Gintare. Dėkojame Jums už puikų atsiliepimą bei linkime mūsų parduotuvėse atrasti dar daugiau puikių produktų ir mėgautis itin maloniu apsipirkimu!

2014.07.11

Inga

Drogas parduotuvių personalu ir asortimentu esu visiškai patenkinta, tačiau labai nepatinka papildomas prekių eksponavimas tarp stelažų. Praėjimui lieka labai mažai vietos ir baisu ką nors užkabinti ir nuversti, ypač jei nešiesi pirkinių krepšelį ar didesnę rankinę. Pati vaikų dar neturiu, tačiau mamai su vežimėliu išvis būtų neįmanoma pravažiuoti...

2014.07.11

Drogas

Laba diena, Inga. Nuoširdžiai dėkojame, jog su mumis pasidalinote savo patirtimi! Siekdami, jog mūsų parduotuvėse apsipirkimas būtų patogus ir malonus, esant galimybei, atsižvelgsime į Jūsų komentarą dėl praėjimų ir papildomų išstatymų.

2014.07.11

Sidona Norienė

Sveiki, malonu jog galiu bent keliais sakiniais parašyti savo nuomone apie Drogas parduotuve. Galiu pasakyti jog tai šiltas ir malonus aptarnavimas. Vos pravėrus parduotuves duris išgirsti malonų pasisveikinimą ir pamatai darbuotojų šypsenas. Patenki tarsi į antrus savo namus, kuriuose jauku ir šilta. :) Prekių asortimentas platus, kainos patrauklios, o dar tos viliojančios akcijos kurios pritraukia net ir išrankiausią pirkėją. Parduotuvės darbuotojos visada patars, pasiūlys. Neradus man reikiamos prekės aš drąsiai galiu kreiptis i pardavėja, kuri išklausys ir nuoširdžiai patars. Parduotuvėse Drogas- šiluma, šypsena, malonus aptarnavimas, gausus prekių asortimentas, puikios kainos ir geros, viliojančios nuolaidos bei dovanos-staigmenos. Drogas parduotuvę vertinu 10 balų. :)

2014.07.11

Drogas

Laba diena, Sidona. Dėkojame Jums už puikų mūsų tinklo įvertinimą! Mums malonu žinoti, kad mūsų tinklo parduotuvėse galite lengvai ir patogiai įsigyti Jums reikalingų produktų bei pasitikite mūsų konsultančių profesionaliais patarimais!

2014.07.17

Viktorija Iminickaite

Laba diena. As lankausi drogo parduotuveja kuri isikurusi kovo 11 g. Savo prekybos centre. Esu patenkinta kiekviena konsultante pardaveja nes man jos padeda issirinkti man tinkancius produktus pasiulo naujoviu puikei bendrauja su zmonemis nebuna susiraukusios visada sypsosi ir duoda puikiu patarimu :) aciu joms labai uz gerus apsilankymus drogo parduotuveja :) te buna jos visada su sypsenom ir gerom nuotaikom sekmes :))))

2014.07.11

Drogas

Laba diena, Viktorija. Dėkojame Jums, jog esate mūsų nuolatinė lankytoja ir radote laiko pagriti PC SAVAS dirbantį kolektyvą, kuriam Jūsų gražius žodžius būtinai perduosime!

2014.07.11

Akvile Ataite

Aš gan dažnai lankaus Klaipėdos Akropolio Droge . Merginos labai padeda ir pataria . Padeda išsirinkti geresnius atsplavius . Kai pirmą kartą užėjau pasitiko labai drąsiai ir užtikrintai , kad man padės ... Pasirinkimas labai didelis ir įdomus !

2014.07.07

Drogas

Laba diena, Akvile. Dėkojame Jums už šiltus žodžius mūsų kolektyvui, dirbančiam Klaipėdoje! Mums malonu žinoti, jog Jums yra patrauklus ne tik profesionalus aptarnavimas, bet ir gausus  asortimentas.

2014.07.10

Aušra Adomavičiūtė

Laba diena, Apsiperku Marijampolėje esančioje "Drogas" parduotuvėje. Visada žavi ir gerai nuteikia profesionalus darbuotojų su klientais. Puikūs konsultantai suteikia reikiamą informaciją apie produkto kokybę, poveikį. Užeiti vilioja ir nuolat daromos akcijos mano pamėgtiems produktams. Darbuotojai sutinka su šypsena, mandagiai aptarnauja, todėl apsilankius "Drogas" parduotuvėje gera nuotaika yra garantuota visai dienai. Šiandieną įsigijau naujus produktus. Nekantrauju juos išbandyti. Ačiū, kad mumis rūpinatės!

2014.06.23

Drogas

Laba diena, Aušra. Mums labai malonu išgirsti tokį puikų atsiliepimą! Stengiamės, jog mūsų pirkėjai būtų ne tik maloniai aptarnauti, bet ir lengvai išsirinktų tinkamus produktus! Malonių pokyčių Jums!

2014.06.25

Sandra I.

Būtų labai šaunu, jei Drogas pardavinėtų "staigmenų dėžutes", kuriose būtų nauji produktai ir kitos staigmenos

2014.06.20

Drogas

Laba diena, Sandra. Dėkojame už Jūsų pasiūlymą!

2014.06.23

Monika

Sveiki, Droge lankausi dažniausiai iš visų kosmetikos parduotuvių, nes visad randu ko ieškau, bet pritariu kelioms anksčiau pasisakiusioms merginoms, kad leistumėt pardavėjoms būti savimi, nes šiandien vos nesusijuokiau prie kasos dėl to "iškalto" teksto. Tikrai pasijaučiau kaip prie kokio aparato stovinti. Daug maloniau, kai pardavėjos būna savimi. Užtenka paprasčiausio pasisveikinimo ir padėkojimo.

2014.06.18

Drogas

Laba diena, Monika. Dėkojame Jums už atsilipiemą. Iš tiesų, mūsų darbuotojai vadovaujasi tam tikrais aptarnavimo nuostatais, kuriuos apibrėžia visos įmonės bendra klientų aptarnavimo vizija. Kiekviena mūsų pardavėjų konsultančių sakoma frazė yra skirta jums – klientei, jog apsilankiusi mūsų parduotuvėje, galėtumėte pasinaudoti tuo metu galiojančiais pačiais patraukliausiais pasiūlymais. Ateityje esant galimybei, atsižvelgsime į Jūsų pateiktas pastabas dėl sakomų frazių formuluočių.

2014.06.20

Viltė

Drogas - viena iš mano lankomiausių parduotuvių. Jau pats ženklas kviečia užeiti. Klaipėdos Akropolyje yra labai malonus aptarnavimas - visada padeda ir pataria. Labai gera parduotuvė :) Labai norėčiau, kad Droge atsirastų Maybelline Baby lips balzamų lūpoms, nes šių galiu rasti tik ebay ir Mano drabužiai, bet norisi apžiūrėti gyvai. Esu du gavusi dovanų iš jūsų, kad pirkau Lumene prekes. Turėjau gauti Angry birds balzamą, bet jų nelikus davė Baby lips. Buvau nustebinta ir labai džiaugiuosi. Norėčiau jų rasti nusipirkti pas jus :)

2014.06.15

Drogas

Laba diena, Vilte. Jūsų padėką būtinai perduosime mūsų kolektyvui, dirbančiam Klaipėdos Akropolyje, taip pat apsvarstysime galimybę į savo asortimentą įtraukti Jūsų pamėgtus Baby Lips lūpų balzamus. Dėkojame!

2014.07.10

Ona Astrauskytė

Mielai lankausi Mažeikiuose esančiame Drogas parduotuvėjė,patenkinta esu prekių asortimentu bei nuolaidomis. Labai patinka parduotuvės jaukumas. Labai draugiškos darbuotojos,pasitempusios :)

2014.06.13

Drogas

Laba diena, Ona. Dėkojame už gausius pagyrimus mūsų darbuotojoms bei linkime mūsų asortimente atrasti dar daugiau patrauklių prekių!

2014.06.17

Rasa Kašėtienė

Lankausi "Drogo" parduotuvėse Alytuje. Noriu pagirti darbuotojas už tai, kad nesistengia įkyriai įpiršti kokią nors prekę, bet pirmiausia paklausia, ko reikia, ką iki šiol naudoju, ir tik tada pasako savo nuomonę, duoda patarimą. Turiu pripažinti, kad nė karto nenusivyliau. Vertinu ir didelį asortimentą parduotuvėse, ir tai, kad parduotuvės dirba sekmadienį. Linkiu ir ateityje žengti tuo pačiu keliu.

2014.06.11

Drogas

Laba diena, Rasa. Dėkojame Jums, jog radote laiko įvertinti tiek mūsų darbuotojas, tiek pačią parduotuvę! Džiaugiamės galėdami būti šalia Jūsų!

2014.06.12

Rita

Šiandien, 2014-06-10, Drogas parduotuvėja buvau labai nustebinta. Rinkausi tušo akims, negalėjau išsirinkti gan ilgai, ir ką Jus manote? Vietoj "gal jums padėti?" išgirdau " neatsukinėkite tušų, jie džiūna"... pasakiau kad nėra jokių testerių, į tai man atsakė, kad "na nėra tai nėra". Labai ačiū nuo visos širdies Drogo konsultantei dirbančiai Kalvaryjų g. :(

2014.06.10

Drogas

Laba diena, Rita. Dėkojame Jums, jog radote laiko mus informuoti dėl susidariusios situacijos ir atsiprašome už sukeltus nepatogumus Jums apsiperkant parduotuvėje DROGAS. Mes visada siekiame, kad mūsų darbuotojos būtų mandagios ir paslaugios bei teiktų aukštą aptarnavimo kokybę atitinkančias paslaugas. Jūsų laiške minimos parduotuvės darbuotojoms buvo darkart priminti mūsų įmonėje galiojantys aptarnavimo nuostatai. Atkreipiame dėmesį, jog ne visi blakstineų tušai turi mėginukus, kuriuos galima išbandyti, tačiau pirkėjų patogumui prie tušų yra pavyzdiniai šepetėliai, kuriuos galite apžiūrėti ir tai yra leidžiama. Tikimės, jog šis nesusipratimas neįtakos Jūsų nuomonės apie visą parduotuvių DROGAS tinklą ir ateityje toliau lankysitės mūsų parduotuvėse bei naudositės patraukliais pasiūlymais!

 

2014.06.11

Ingrida

Laba diena, nustebusi esu pati... nes šiandien sapnavau, kad Švenčionėliuose (miestas Švenčionių rajone) atidarinės naują ,,Drogo" parduotuvę ir sakau per sapnus, va dabar aš jau ten dirbsiu.. Gal mano sapnas išsipildys? Reikia ,,Drogo" Švenčionyse!!!

2014.06.06

Drogas

Laba diena, Ingrida. Dėkojame už nuotaikingą žinutę bei linkime Jūsų sapno išsipildymo!

2014.06.10

Raminta

parduotuvėse viskas patinka, labiau norėčiau kad internetiniam puslapyje būtų visos prekės su kainom nurodytos :) taip pat būtų visai malonu, jei turinčiom drogas korteles pagal pageidavimą būtų duodama išbandyti naujas prekes, kad paskui parašytų atsiliepimus:) sėkmės

2014.06.05

Drogas

Laba diena, Raminta. Dėkojame už Jūsų pasiūlymus, esant galimybei į juos atsižvelgsime! 

2014.06.10

Lina

Linkėjimai darbuotojoms Panevėžyje, Droge, esančiame Klaipėdos ir Nemuno g. sankryžoje. Nieko nėra maloniau, nei galimybė ramiai tyrinėti naujus produktus ir nereikia "gintis" nuo įkyriu pardavėjų :) Visada malonios, jei reikia, visada duoda profesionalių patarimų, bet nėra "prilipusios" prie pirkėju, nekvėpuoja į nugaras ir įremto žvilgsnio irgi nė karto nejaučiau. Ačiū jums :) tiesa, smagu kad atsiskaitant su manimi nebebendravo anksčiau minėti "robotukai". Arba ta atsitiktinumas, arba greitai reagavot į klientų pastabas šiame skyrelyje ir pasidarėt tinkamas išvadas :)

2014.06.04

Drogas

Laba diena, Lina. Dėkojame už Jūsų šiltus linkėjimus, juos perduosime mūsų darbuotojoms Panevėžyje! Didžiausias mūsų darbo įvertinimas - puikiai aptarnautas pirkėjas, kuris jaučiasi patogiai ir gali mėgautis apsipirkimo malonumu mūsų parduotuvėse!

 

2014.06.05

Dalenora

Sveiki, esu nuolatinė pirkėja "Drogas" parduotuvėse ir viskas būtų neblogai, jei... Pereitą savaitė lankiausi Kaune prekybos centre "Savas" esančioje parduotuvėje. Pamačiau padėta man dar nežinomą kremo indelį-testerį norėjau jį išbandyti, tad paklausiau konsultantės kuom man pakabinti kremą. Mergina išpūtė akis ir rimtai pasakė, kad kabinčiau pirštu, kaip visos ir daro. Man visai nesinorėjo kišti piršto į bakterijomis knibždantį indelį ir aš paklausiau ar negalėčiau gauti kokios mentelės ar bent ausų krapštuko, bet deja... Laikas pasimokyti bent jau iš Eurokos parduotuvių, ten visuomet yra ir kuom kremą pakabinti ir kaip saugiai, higieniškai išbandyti lūpų blizgius. Darykit išvadas, nes jau turėtų būti gėda.

2014.06.02

Drogas

Laba diena, Dalenora. Nuoširdžiai dėkojame Jums, jog esate mūsų nuolatinė pirkėja ir radote laiko pasidalinti savo pasiūlymu. Siekdami, jog mūsų pirkėjams apsipirkimas parduotuvėje DROGAS būtų kuo malonesnis ir patogesnis, atkreipsime dėmesį į Jūsų pasiūlymą.  

2014.06.03

Ilona

Nuostabi parduotuve, visada randu tai ko ieskau, o konsultantes - pasaka. Nelenda i akis kai nereikia, ir visada prieis kai reikia pagalbos ir viska labai issamiai paaiskins)))) Valio, dziaugiuosi kad yra tokia parduotuve. Dazniausiai apsilankau Vilniaus akropolyje))) Bet vienas niuansas, esu pries bandymus ant gyvunu, arba gyvuliskos kilmes kosmetika, deja, Lt sunku rasti tinkama parduotuve,kai susitaupau lankausi vieninteleje body shop'e, labai noretusi, kad Drogas papildytu savo produkcija ir specialiems, kaip as, prekemis, kurios nera bandomi su gyvunais, mielai pirkciau, tada Drogas manau taptu vienintele parduotuve kur lankyciausi))) Dekoju, kad isklausete)))

2014.06.02

Drogas

Laba diena, Ilona. Dėkojame Jums už šiltus žodžius mūsų darbuotojoms, musm itin smagu žinoti, kad mūsų parduotiuvėje galite maloniai apsipirkti. Esant galimybei, atsižvelgsime į Jūsų pasiūlymą dėl tam tikrų prekių įtraukimo į mūsų asortimentą.

2014.06.04

Kristina Sadauskaite

Laba diena,jusu parduotuvese apsilankau daznai ir man kilo tokia ideja del prekiu isdestymo,vidaus pasikeitimo,noriu su ja pasidalyti.As manau,kad butu saunu uzejus i parduotuve ir tarkim prie krasto stovetu merginos maketas o prekes butu isdestytos pagal ji ;kur plaukai -plauku priemones ,kur rankos -ranku priemones ,kur kojos koju -priemones ir t.t.O pati maketa keisti pagal metu laikus pavasari vienokia, vasara kitokia,rudeni dar kitokia ir t.t.,juk priemones irgi naudojam pagal metu laikus.Kaip ir visas idejas galima ja ir patobulinti!Iki pasimatymo DROGE!

2014.05.30

Drogas

Laba diena, Kristina. Dėkojame Jums už kūrybingą idėją dėl prekių išdėstymo, visuomet stengiamės tobulėti! 

2014.06.02

Justė

Sveiki, dažnai mėgstu pabandyti naujus produktus ir palikti atsiliepimus, taip pat stengiuosi jų ieškoti. Labai malonu būtų jų rasti tiesiog užėjus į šį tinklapį. Ir kilo idėja, galbūt būtų galima kaip nors paskatinti rašyti atsiliepimus pridedant taškų kortelėje arba aktyviausias komentatores apdovanoti kas mėnesį naujais produktais apie kuriuos jos parašytų išsamius atsiliepimus... Tiesiog tokie pasvarstymai :) Na, ir kartais pasigendu mėginukų dalinimo drogo parduotuvėse. Nors šiaip pirkau, perku ir pirksiu :) Malonu tiesiog pavaikštinėti ir pažiūrinėti ką galėčiau įsigyti, pamedžioti nuolaidas ir palepinti save :)

2014.05.27

Drogas

Laba diena, Juste! Dėkojame Jums, jog esate nuolatinė mūsų klientė, atidžiai sekate rinkos naujienas ir lepinate save mūsų produktais! Mūsų interneto svetainėje skiltyje "Nauji produktai" galite pasidalinti savo atsiliepimu po kiekvienu naujo produkto aprašymu, taip pat susipažinti su kitais komentarais. DROGAS Lietuva FACEBOOK paskyroje sekite naujienas, kur mūsų gerbėjos irgi dalinasi savo atsiliepimais ir patirtimi. Esant galimybei, apsvartysime Jūsų kitus pasiūlymus.

 

2014.05.30

Emilija

Kėdainių Drogai puikūs! Nors ne visada randu ko noriu, bet prekių kokybe esu patenkinta. Labai norėtųsi FIRST AID BEAUTY prekių jūsų parduotuvėje. Kiekvieną kartą užeinu į jūsų parduotuvę ir džiaugiuosi savo naujais pirkiniais. :)

2014.05.24

Drogas

Laba diena, Emilija. Dėkojame, jog esate nuolatinė mūsų pirkėja! Esant galimybei pasistengsime Jus dar labiau nudžiuginti praplėstu asortimentu!

2014.05.26

Sveiki. Aš labai mėgstu Jūsų pardavėjų paslaugumą, draugiškumą ir tai, kad jos išmano savo darbą, bet manau ir jos ir pirkėjai nėra patenkinti tuo, kad prie kasos jau atsiskaitant pardavėjos pagal taisykles turi reklamuoti prekes ir sakyti kiek gavo pinigų bei kiek atiduoda... Suprantu tokios yra taisyklės, bet bent jau man tai ši apsipirkinėjimo dalis yra labai nemaloni :/

2014.05.22

Drogas

Laba diena. Dėkojame už išreikštą nuomonę, esant galimybei į ją būtinai atsižvelgsime!

2014.05.23

Sonata Majauskiene

Laba diena,Esu pastovi Drogas lankytoja dažniausiai lankausi Mole ir ten dirba šiaunios pardavėjos labai gerai paaiškina apie prekes duoda gerus patarimus .koncultuoje labai gerai ,dar nė karto manes nenuvylė.Esu patenkinta aptarnavimu.

2014.05.22

Drogas

Laba diena, Sonata. Dėkojame Jums už mielus žodžius mūsų darbuotojoms bei linkime patirti dar daugiau malonių akimirkų lankantis mūsų parduotuvėse!

2014.05.23

Ieva

Dar kai kas - suprantama, kad „Drogas“ dirbančios konsultantės turi padėti, patarti, bet kiek kartų buvau nuėjusi tai iš tikrųjų suerzindavo tas jų per didelis noras būti paslaugioms: „Laba diena, gal galiu kažkuo padėti ?“ - dažnai nuskambėdavo šis klausimas. Logiška: jei žmogui prireiks pagalbos, jis pats jos paprašys, tad nereikia įkyrėti per dideliu paslaugumu. Tai čia jau būtų ne pastebėjimas šiaip sau, bet tas minusas, kuris tikrai erzina nuėjus į „Drogas“. Manau ne mane vieną tai erzina : ) Tai tiek.

2014.05.21

Drogas

Laba diena, Ieva. Mūsų darbuotojai vadovaujasi tam tikrais aptarnavimo nuostatais, kuriuos apibrėžia visos įmonės bendra klientų aptarnavimo vizija. Kiekviena mūsų pardavėjų konsultančių sakoma frazė yra skirta Jums – klientei, jog apsilankiusi mūsų parduotuvėje, galėtumėte pasinaudoti tuo metu galiojančiais pačiais patraukliausiais pasiūlymais. Ateityje esant galimybei, atsižvelgsime į Jūsų pateiktas pastabas dėl sakomų frazių.

2014.05.22

Ieva

Lankausi gana retai, bet kiek tekdavo, visada būdavau patenkinta. Tik mažas pastebėjimas - galėtų būti taikoma daugiau akcijų kvepalams, nes kitose parfumerijos parduotuvėse tikrai būna daug daugiau akcijų kvepalams. Kalbu būtent apie kvepalus, nes pati juos labai, labai mėgstu. Dažnai perku.

2014.05.21

Drogas

Laba diena, Ieva. Dėkojame Jums už Jūsų žinutę. Esant galimybei apsvartysime Jūsų pasiūlymą!

2014.06.24

Inga Latkauskiene

Na tiesa sakant negaliu nieko gero pasakyti apie prekybos centre"Mega" esanti droga, pardavejos nemalonios,apkalbineja pirkejus, neprieina ir nepaklausia paprasto klausimo kaip "laba diena, gal galiu padeti ka nors issirinkti?", labai kreivai ziuri i jaunas paneles kurios ateina i parduotuve, niekada nemaciau kad butu su sypsena veide taip kad tikrai yra labai ne malonu, be to nezino kur yra prekes paklausiau "kur galima rasti kaukes plaukams?" o pardaveja atsake "nezinau ieskok pati" tai ka as zinau tikriausiai nebegrisiu i ta parduotuve... O uztat Kauno "Akropolio" drogo tikrai labai malonus kolektyvas, labai nudziugino kad pardaveju viede buvo sypsena, tikrai labai malonu buvo

2014.05.17

Drogas

Laba diena, Inga. Dėkojame Jums, jog mus informavote apie mūsų darbuotojų elgesį. Priminsime savo kolektyvui apie mūsų įmonėje galiojančius aptarnavimo standartus ir tikimės, jog tokia situacija daugiau nepasikartos!

2014.05.21

Rasma

Neseniai Droge (Šiaulių Akropolyje) pirkau makiažo valiklį,geras,kaina nesikandžioja-labai patiko aptarnavimas,dovanelę gavau-kremuko mėginėlį.Malonus kolektyvas,mandagus ,nelenda i akis klausdamos ,,kuo galiu padėti...'' :) Ilgiausių metų Jums :)

2014.05.16

Drogas

Laba diena, Rasma. Dėkoajme Jums, jog lankotės mūsų tinklo parduotuvėse ir savo grožį puoselėjate mūsų siūlomais produktais!

2014.07.11

Vile Uleviciute

Man visada labai malonu lankytis Drogas parduotuvėse.Droge visada randu tai, ko ieškau ir už prieinamą kainą, tikrai didelis prekių asortimentas, pastovios nuolaidos,perku savo pamegtus produktus,kartais norisi isbandyti ka nors naujo.Tuomet tariuosi su Jusu darbuotojomis,kurios yra labai malonios ir paslaugios. Kalbu apie Vilniuje esancios Traku gatveje parduotuves darbuotojas ir Bige esancios parduotuves darbuotojas.. Malonios ,visada pataria ,padeda issirinkti preke,juk pagyvenusiam zmogui sunku paskaityti, dar ir akinukus pamirstame. Turėčiau vieną pasiūlymą (kaip jau rase Jusu viena kliente)- kortelių turėtojoms, ypač toms, kurios dažnai perka, dovanoti mažas dovanėles,tarkim mėginukus, kad ir kvepalų ar kremuko, taip klientės išbandytų produktus, bei paskatintų jas dažniau lankytis.Viena krema, kuri dabar pastoviai perku isbandziau radusi viename zurnale jo meginuka.Kaip smagu butu nudziuginti mus ir mes dazniau Jus aplankytumeme. Turiu viena pastabele,atrodo kovo menesi buvo nuolaida Jusu prekei Maxfactor colour adapt, pirkau ja Vilniaus centrines universalines parduotuves Droge. Gerai neapziurejau,visada pasitikiu pardavejomis,parsinesu namo , o ziuriu kad jis jau buvo naudotas,nes matesi kremo likuciai ant fiksatoriaus ir isvaizda prekes buvo nekokia, ,supratau jog gavau meginuka kuris yra saleje ir ji naudoja kas tik nori.Kita diena norejau preke grazinti ar pakeisti i kita preke ,nepatenkinta darbuotoja ilgai taresi su vadove,vadoves kabinete, ir pagaliau pasake ,jog gali pakesti tik i ta pacia preke, tik jau grazesnes formos, paemiau ka darysi,bet atsiprasymo nebuvo.Cia daugiau niekada neuzeisiu. Pagarbiai Vile

2014.05.15

Drogas

Laba diena, Vile. Dėkojame Jums, jog radote laiko mums parašyti ir pasidalinti savo patirtimi. Džiaugiamės, jog sekate mūsų asortimento naujienas ir naudojatės mūsų konsultančių pagalba ir profesionaliais patarimais renkantis priemones. Žinodami savo pirkėjų poreikį mėginėliams, siekiame, jog jų būtų kuo daugiau, tačiau ne visada prekės ženklo atstovas gali pasiūlyti tam tikro produkto mėginėlį. Nuoširdžiai apgailestaujame bei atsiprašome dėl susidariusios situacijos įsigyjant MAX FACTOR tušą, esame visada pasiruošę geranoriškai išspręsti kylančius keblumus. Tikimės, jog šis nesusipratimas neįtakos Jūsų nuomonės apie visas mūsų tinklo parduotuves ir toliau lankysitės bei naudositės itin gausiais patraukliais pasiūlymais.

2014.07.11

Karolina

Nors Droge lankausi retai, bet kai apsilankau visada išeinu su šypsena veide. Dažniausiai lankausi Kauno "Save" esančioje parduotuvėje, tai labai esu dėkinga ten dibančioms konsultantėms. Visos labai draugiškos ir malonios, visada pataria ir dar nesu nusivylusi jų konsultacija :) Ačiū kolektyvui už visuomet maloniai praleistą laiką :)

2014.05.14

Drogas

Laba diena, Karolina. Malonu žinoti, jog apsilankiusi parduotuvėje DROGAS galite mėgautis mūsų darbuotojų profesionaliu aptarnavimu. Jūsų padėką perduosime šios parduotuvės kolektyvui.

2014.05.16

Eurika Latožaitė

Laba diena, labai norėčiau nuoširdžiai padėkoti Tauragės "Drogas" parduotuvėje esančiom merginoms už patarimus ir malonų bendravimą. Už konsultavimą kai to labai reikia. Parduotuvėje gausu prekių asortimento ir prieinamos kainos pagal kiekvieno kišenę. Ir gausu akcijų kuriomis aš pasinaudoju ir dėl to labai džiaugiuosi. :)

2014.05.13

Drogas

Laba diena, Eurika. Dėkojame, jog radote laiko pasidalinti su mumis savo patirtimi mūsų parduotuvėse. Visada malonu žinoti, jog mūsų pirkėjai jaučiasi ypatingai lankydamiesi parduotuvėse DROGAS!

2014.05.15

Virginija Kersiene

Labukas visiems,kuriems ,,Drogas",tai pats labiausiai viliojantis zodis :D.Kai tik bunu Kaune ,Akropolio parduotuvej,visad pirmas zingsnis buna,,Drogo "link.Cia galiu sau leisti uzsimirst nuo visko,dziugina akcijos,kokybiskos prekes ir malonios paslaugios pardavejos.Drogas man sukelia tiek teigiamu emociju,kad i kitas kosmetikos parduotuves net eiti nesinori.Droge pasijuntu atjaunejusi,sieloj ima skambet linksmi pavasariniai varpeliai,akys selmiskai begioja lentynomis ir palieka tik vienas noras-nusipirkti ta ,ta ir dar ana...Drogas -tai visus metus gyvybe ir pavasariu alsuojanti vieta.Sekmes jums,grozio imperatoriai!

2014.05.12

Drogas

Laba diena, Virginija. Dėkojame Jums už itin spalvingą žinutę! Mums malonu žinoti, jog esate patenkinta mūsų teikiamais pasiūlymais, asortimente randate Jums tinkančius ir patinkančius produktus, taip pat galite mėgautis itin maloniu mūsų darbuotojų aptarnavimu. Būkite žavinga!

2014.05.15

Aldona Lukaviciene

Esu pastovi Drogas Taurage pirkeja.Esu patenkinta dirbanciomis ten merginomis,malonios,paslaugios ,visada patars ir pades :) Patenkinta prekiu gausa,pasirinkimas didelis :) Aciu Jums :)geros ateinancios vasaros,

2014.05.11

Drogas

Laba diena, Aldona. Dėkojame Jums, jog tokius puikius žodžius skyrėte Tauragėje dirbančioms mūsų darbuotojoms! Linkime Jums dar malonesnio apsipirkimo mūsų parduotuvėje!

2014.05.14

Elena Grikseliene

Laba diena ...noriu pagirti ir Taurages Drogo darbuotojas -visad malonios ,pataria ko reikia ,placiau parekomenduoja -malonu uzeiti Aciu jums ir gero pavasario bei artejancios vasareles

2014.05.11

Drogas

Laba diena, Elena. Dėkojame Jums už šią šaunią padėką mūsų darbuotojoms, būtinai ja pasidalinsime su Tauragėje esančios DROGAS parduotuvės kolektyvu!

2014.05.14

Laura

Laba diena, karts nuo karto apsilankau Megoje esančiame Droge. Konsultantės visada malonios, paprastai atsako į iškilusius klausimus ir papasakoja apie dominančias prekes. Visada džiaugiuosi, kad randu didelį prekių pasirinkimą ir daug nuolaidų. Ačiū :)

2014.05.10

Drogas

Laba diena, Laura. Dėkojame už Jūsų šiltus žodžius mūsų kolektyvui! Mums irgi malonu žinoti, jog mūsų asortimentas Jums yra patrauklus ir randate tai, ko ieškote!

2014.05.14

Agnė

Sveiki, Aš konkrečiai :). Teigiami dalykai: 1. Pardavėjos nepuola tik įėjus ko nors siūlyti ir kamantinėti. 2. Didelis pasirinkimas, nuolaidos. Turiu keletą pastabų: 1. Pritariu Rūtai, kuri minėjo pardavėjas/robotus. Nemalonu tikrai kiekvieną kartą perkant girdėti tą pačią "jūsų 5 litukai...". Visi perkantys jau moka skaičiuoti ir žino, kiek duoda, kokią grąžą gauna. Čekiai tam yra, galų gale. Tos default'inės frazės... Neatrodo, kad apskritai su žmogum bendrauji... 2. Mažybinės formos. Pardavėjos nori būti malonios, tokios jos ir yra, bet gal nereikia pirkėjų kalbinti kaip penkiamečių - prekytės, nuolaidėlė ir t.t. 3. Perpildyta erdvė (kai kuriose parduotuvėse). Puiku, kad asortimentas didelis, bet jeigu žmonių parduotuvėje daugiau ar esi su didele rankine, sunku išlaviruoti tarp stendų, stendelių, nuolaidų gairelių. Sėkmės :)

2014.05.09

Drogas

Laba diena, Agne. Nuoširdžiai dėkojame Jums už išsakytas mintis, mums itin malonu žinoti, jog siūlomas asortimentas yra patrauklus ir galite išsirinkti tinkamas prekes. Mūsų įmonėje galiojam tam tikri aptarnavimo nuostatai, kurie apibrėžia visos įmonės bendrą klientų aptarnavimo viziją. Atsižvelgę į Jūsų pastabas, atkreipsime į tai darbuotojų dėmesį. Taip pat esant galimybei pakoreguosime parduotuvės patalpose esančius praėjimus.

2014.05.14

Rūta Kačegavičiūtė

Laba diena. Tenka karts nuo karto apsilankyti Kėdainių "Drogas" parduotuvėje. Galiu pasidžiaugti,kad konsultantės yra maloniai bendraujančios,visad besišypsančios ir pasiruošusios pagelbėti. Tačiau vienas dalykas man labai nepatinka ir pastebėjau,kad ne tik man bet ir kitiems klientams. Jūs reikalaujate prie kasos savo darbuotojų šnekėti kaip robotams " Iš jūsų paimu dvidešimt litų dvidešimt penkis centus,jums grąžinu du litus dešimt centų" . Manau,tai nėra būtina ir tai ne tik klientui yra nemalonu,bet ir pačiai kasininkei. Siūlyčiau bendrauti prie kasos su klientu paprasčiau ir nuoširdžiau,tai tikrai keltų norą dar kartą apsilankyti ir pranyktų nejaukumo jausmas. :)

2014.05.07

Drogas

Laba diena, Rūta. Dėkojame Jums už šį nuoširdų atsiliepimą, mums itin malonu žinoti, jog mūsų darbuotojos yra malonios ir paslaugios! Kaip pastebėjote, mūsų parduotuvių darbuotojai vadovaujasi tam tikrais aptarnavimo nuostatais, kuriuos apibrėžia visos įmonės bendra klientų aptarnavimo vizija. Kaip frazė yra pateikiama ar užduodamas klausimas, priklauso nuo kiekvieno mūsų darbuotojo, tad  priminsime jiems šių nuostatų svarbą mūsų aptarnavimo srityje bei pasidalinsime Jūsų pagyrimu.

2014.05.09

Nuolatine klijente

Sveiki. Tenka dažnai lankytis prie Šiaulių centrines turgavietes esančiame Droge. Tai galiu tik pasidžiaugti kad dar yra taip maloniai bendraujanciu konsultančiu. Tik įejus pasitinka besišypsancios, niekad nepuola ir nelenda y akis. Tik prireikus visad maloniai pakonsultuos ir pades issirinkti geriausia preke. Jusu parduotuvese gausus asortimentas kuriames visad issirenku sau reikalingas prekes.

2014.05.06

Drogas

Laba diena. Dėkojame Jums, jog radote laisvą minutę atsiųsti padėką mūsų kolektyvui bei džiaugiamės žinodami, jog DROGAS asortimentas Jums yra patrauklus!

2014.05.07

INGA BAGDONIENE

Laba diena, norėčiau pasidžiaugti kad jūsu parduotuve Kėdainiuose pati geriausia ir šauniausia kolektyvas pats paslaugiausias.Pirkdama plauku dažus dalyvavau loterijoje ir galiu pasidžiaugti laimėjau plauku dažu metams12 dežučiu.

2014.05.03

Drogas

Laba diena, Inga. Dėkojame Jums už tokias gausias pagyras mūsų kolektyvui bei džiaugiamės, jog radote laiko sudalyvauti loterijoje ir jus aplankė fortūna! Nepraleiskite ir kitų mūsų žaidimų!

2014.05.06

kliente

sveiki, labai daznai prekinuosi Drogo parduotuvese ir noreciau pastebeti, kad tas mergaiciu kalbejimas prie kasu labai varginantis. Tiesiog galetu buti viskas paprasciau.

2014.05.02

Drogas

Laba diena. Nuoširdžiai Jums dėkojame už žinutę. Mūsų parduotuvių darbuotojai vadovaujasi tam tikrais aptarnavimo nuostatais, kuriuos apibrėžia visos įmonės bendra klientų aptarnavimo vizija. Kiekviena mūsų pardavėjų konsultančių sakoma frazė yra skirta jums – klientei, jog apsilankiusi mūsų parduotuvėje, galėtumėte pasinaudoti tuo metu galiojančiais pačiais patraukliausiais pasiūlymais. Kaip frazė yra pateikiama ar užduodamas klausimas, priklauso nuo kiekvieno mūsų darbuotojo, priminsime jiems šių nuostatų svarbą mūsų aptarnavimo srityje.

2014.05.06

Akvilė Brusokaitė

Labai ačiū jums už tokį gerą darbą. Visi labai mandagūs jūsų parduotuvėse, galiu ten prabūti labai ilgai, nes ten jaučiuosi kaip namie. Įpač Alytaus parduotuvėse! :)

2014.04.30

Drogas

Laba diena, Akvile. Dėkojame už puikų įvertinimą!

2014.05.06

Rytė Montvilaitė

Labas vakaras, pirmiausiai norėčiau pasakyti, kad man visada labai malonu lankytis Drogas parduotuvėse. Drogas jau seniai tapo mano mėgstamiausia grožio prekių parduotuve, pirmiausiai dėl to, kad Droge visada randu tai, ko ieškau ir už prieinamą kainą, tikrai didelis prekių asortimentas, taip pat smagu, kad Droge yra prekių, kurių kitur nerasi, tai man labai svarbu, nes tik Droge galiu rasti kai kurių savo mėgstamiausių produktų. Malonios pardavėjos (ypač Kauno akropolyje), jei paklausi visada pakonsultuos, bet ne pribėgs vos atėjus į parduotuvę ir nesiūlys to, ko gal net neieškai. Patinka ir didelės nuolaidos ir kad yra specialių nuolaidų kortelių turėtojoms. Turėčiau nebent vieną pasiūlymą - kortelių turėtojoms, ypač toms, kurios dažnai perka, dovanoti mažas dovanėles,tarkim mėginukus, kad ir kvepalų ar veido kaukės, taip klientės išbandytų produktus, bei paskatintų jas dažniau lankytis;)

2014.04.29

Drogas

Laba diena, Ryte. Dėkojame Jums už Jūsų puikų atsiliepimą, padėką perduosime minėtam DROGAS parduotuvės kolektyvui. Mums labai malonu žinoti, jog esate DROGAS nuolatinė klientė, domitės mūsų naujienomis, sekate pasiūlymus ir mes pateisiname daugumą Jūsų lūkesčių - ateityje pasistengsime, jog mūsų parduotuvėse būtų daugiau minėtų mėginėlių!

2014.05.14

Julija

Iškilo toks klausimas, o kokiu tikslu yra sukurta paieškos ikonėlė, jeigu per ją nėra galimybės rasti konkrečios ieškomos prekės?

2014.04.28

Drogas

Laba diena, Julija. Dėkojame Jums, jog mus informavote apie šios funkcijos trūkumus - paieška veikia tik tam tikru būdu, tad esant galimybei šios techninius trūkumus pašalinsime.

2014.05.06

Giedrė

Sveiki! Jūsų parduotuvė yra tikrai šauni ir miela apsilankyti. Mano apsipirkimo patirtis netgi dar labiau pagerėtų, jei lentynose rasčiau riebumą sugeriančių popierėlių veido odai. Dėkui ;)

2014.04.28

Drogas

Laba diena, Giedre. Dėkojame už Jūsų atsiliepimą bei primename, jog visda galite kreiptis į mūsų pardavėjas - konsultantes, kurios padės rasti ir išsirinkti norimą produktą. Šiuo metu savo asortimente turime ESSENCE  All About Matt riebumą sugeriančių popierėlių veido odai, tad kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėse!

2014.05.06

Monika Vilkaite

Sveiki, noreciau pasidziaugti puikiu asortimentu, taciau Elektrenu DROGAS parduotuveje gan nemalonios pardavejos, ypac auksta tamsiaplauke. Tikiuosi pasitaisysit. Geros dienos.

2014.04.28

Drogas

Laba diena, Monika. Dėkojame Jums už atsiųstą žinutę bei džiaugiamės, jog galite mėgautis prekių gausa, gaila, jog tenka nusivilti aptarnavimu. Atkreipsime savo darbuotojų dėmesį į Jūsų pastabą.

2014.05.06

Emilija Stubeda

Sveiki. Noreciau ir as isreiksti savo nuomone apie ,,Drogas'' parduotuves. Siaip esu patenkinta ir prekemis, ir ju ivairove, bet yra vienas bet.. esu dar septyniolikmete ir man nepatinka, kad kai kurios pardavejos, kurios, zinoma, yra vyresnes uz mane ir mano drauges, ziuri i mus lyg i vaikus ir savo elgesiu isreiskia nepasitenkinima aptarnauti mus. Neva kodel jos turetu pries mus ,,zemintis''. Tai labai akivaizdziai matosi. Ir yra labai nemandagu is ju puses. Jokios tolerancijos.

2014.04.27

Drogas

Laba diena, Emilija. Dėkojame Jums, jog pasidalinote su mumis savo patirtimi - ir teigiama, ir neigiama, tai leidžia mums tobulėti. Nuoširdžiai Jūsų atsiprašome už mūsų darbuotojų elgesį, ištiesų mums rūpi kiekvienas mūsų pirkėjas ir tai, kaip jis jaučiasi parduotuvėse DROGAS. Ateityje atkreipsime savo darbuotojų dėmesį į Jūsų išsakytas pastabas.

2014.05.06

egle egle

Droge Vilniuje, prie kalvariju turgaus, pirkau veet vasko juosteles. Vietoj 10 juosteliu radau tik 7. Pakuotes lengvai pradaromos, jums reikia kaip nors efektyviau saugotis nuo vagiu.

2014.04.26

Drogas

Laba diena, Egle. Dėkojame Jums už žinutę bei atkreipaime dėmesį, jog VEET pakuotėje yra 10 juostelių, skirtų depiliacijai ir kurios yra dvipusės, tad pakuotėje jų yra iš viso penki vienetai. Pakuotėje taip pat yra įdėtos dvi papildomos servetėlės depiliacijos pabaigimui, tad Jums galėjo susidaryti įspūdis, jog pakuotėje trūksta depiliacinių juostelių.

2014.05.06

Karolina

Sveiki, esu labai patenkinta Jusu parduotuve, nes ciau labai prieinamos kainos, malonus personalas kuris visada pades ir patars. Daznai uzieinu i Drogas parduotuve, nos nieko ne truksta ir vistiek ka nors nuperku! Akcijos labai geros, facebook'e randu daug konkursu visada dalyvauju :)) sekmes!

2014.04.25

Drogas

Laba diena, Karolina. Dėkojame Jums už aktyvumą bei džiaugiamės, jog sekate naujienas ne tik mūsų parduotuvėse, bet ir socialiniuose tinkluose!

2014.05.06

Gaile

Laba diena, noreciau ir as pagirti Kedainiu Drogas pardavejas uz ypac gera ir silta aptarnavima , visada malonios,patare ir parenka prekia kokios tau reikia. Visada malonu eiti i tokia parduotuve kur esi laukiamas. :)

2014.04.25

Drogas

Laba diena, Gaile. Dėkojame Jums už pagyrimą mūsų parduotuvės, esančios Kėdainiuose, kolektyvui!

2014.05.06

Dovile

Siauliu centriniame Drogo parduotuveje pasitaike pardavejos kurios tik viska" ale ismano " perskaicius kas ant atikeciu parasyta produktu. Man juokas pajeme,as studijuoju higienines kosmetikes specialybe ir jau numanau ,kaip krempudros tona pasirinkti,teko paciai mokyti pardavejas kaip reikia padeti issirinkti krempudros atspalvi,kad ne ant rankyciu trinti o ant zandikaulio sono juk ne rankas dazai o veida...nezinojo pardavejos ,kaip reikia kompaktine pudra rinkti ,kad turi buti pudros tonas sviesesnis uz krepudros atspalvi :))) Tai sako geras nezinojom,klausiu o kaip jus prieme dirbti,paprastai sako :) uzpildem anketa cv davem pakviete pokalbiui ir idarbino,o tai klausiu ar jokiu jum apmokymu nereikejo pereiti ,jos sako ne,tik su kasos aparatu..tai jei ateitu ,kas rimtai patikrinti ar nusimano apie kosmetika,tai baudos gautu....juk tai ne maximos parduotuve...pasibaisejau,galvojau gal ir man taip lengvai issidarbint....na bentjau cia taip Siauliuose ,nezinau kokia kitu miestu tvarka....

2014.04.25

Drogas

Laba diena, Dovile. Dėkojame Jums, jog radote laiko informuoti mus apie susidariusią sitauciją, atsiprašome Jūsų dėl neprofesionalaus mūsų darbuotojų elgesio. Jūsų išreikšta pastaba leidžia mums tobulėti, tad darbuotojų mokymų metu priminsime tam tikras taisykles.

2014.05.06

Viktorija Mikalčiūtė

Laba diena, balandžio mėnesio laikraštuko modelis atrodo labai dirbtinas. Norėtųsi matyti natūralesnius veidus, o ne leles :)

2014.04.24

Drogas

Laba diena, Viktorija. Dėkojame Jums už atsiliepimą, esant galimybei atkreipsime į tai dėmesį.

2014.05.06

Živilė Norkūnienė

Laba diena, Drogas parduotuvėse lankausi nuo pat jų atsidarymo Vilniuje. Dažnai jose lankausi, jos patraukia savo perkių gausa, bet kartu ir geru išdėstymu, visada viską randu. Labai noriu pagyrt nuostabų pardavėją konsultantą dirbantį Kalvarijų g. priešais turgavietę. Jis visada maloniai suteikia informaciją, padeda išsiringti prekę, nes sudeda prekes į krepšelį. Pabendravus su šiuo žmogum visada lieku geros nuotaikos ir kitą sykį vėl norisi sugrįžti. Sėkmės jūsų parduotuvių tinklui.

2014.04.24

Drogas

Laba diena, Živile. Dėkojame Jums už šią šiltą žinutę. Mums itin malonu žinoti, jog mūsų parduotuvėse lengvai randate ne tik ieškomų prekių, bet ir galite mėgautis mūsų profesionaliu aptarnavimu. Jūsų minimas asmuo yra šios parduotuvės vadovas, būtinai perduosime Jūsų padėką.

2014.05.06

Sidona

Labas vakaras, Norėčiau pagirti Marijampolės parduotuvių pardavėjas. Labai malonus sutikimas, visada padeda išsirinkti tik man tinkamą prekę. Smagu, kad draugiškai pataria pasiūlo kelis variantus, o nebruka bet ko, kad tik greičiau pakonsultuoti. Mano mėgstamiausia parduotuvė. :)

2014.04.23

Drogas

Laba diena, Sidona. Dėkojame Jums už tokį puikų atsiliepimą, būtinai perduosime Marijampolėje esančių parduotuvių kolektyvams!

2014.04.24

JOLITA

Laba diena , gyvenu Kedainiuose tad dazniausiai lankausi cia esancioje parduotuveje .Cia dirbancios pardavejos labai malonios ,paslaugios visada patarancios .Sekmes darbuose :)

2014.04.23

Drogas

Laba diena, Jolita. Dėkojame Jums už pagyrimą Kėdainiuose esančios parduotuvės kolektyvui!

2014.04.24

edgaras kancys

drogas tai jega zmones pirks pas jus visada............cia jum sukuriau suki............

2014.04.23

Drogas

Laba diena, Edgarai. Dėkojame Jums už kūrybiškumą!

2014.04.24

Vaida N.

Taip pat noriu prisidėti ir pagirti DROGĄ vien jau už tai kad čia įėjus į parduotuvę taves neužpuola konsultantė su pasiūlymais padėti išsirinkti, bent jau aš puikiai žinau kokios priemonės man tinka ir ko man reikia, jeigu noriu pasikonsultuoti dėl kokios nors priemonės visada mane maloniai konsultuoja jūsų pardavėjos, parodo kur surasti vieną ar kitą prekę, niekada neteko būti aptarnautai nemandagiai ar nemaloniai :) Tačiau vienas dalykas man nepatinka, tai prie kasos kaip robotas kalbanti pardavėja, dažniau vaikštant į Drogą jau net visą eigą gali išmokti kada ką pirma pasakys, na kažkaip nenatūraliai atrodo, suprantu, kad jos turi paklausti ar turite kortelę, nes daug kas pamiršta kad tokią turi, pasiūlyti papildomų prekių, bet tai galėtų būti padaroma kažkaip ne taip "robotiškai" kodėl kitose parduotuvėse irgi klausia ar turite kortelę, ar maišelio reikės, bet tai kažkaip nekrenta taip į akis, o jūsų parduotuvėse tai labai akis bado, atrodo, kad jos taip įsitempusios ir bijo tą visą eigą sumaišyti, kad atrodo jeigu nepaklaus ar maišelio reikės, tai turbūt tą mėnesį algos negaus. Ir šiaip būna tikrai truputį juokinga, kai pvz.: jau salėje pasiimi tą produktą, kuris tą mėn.pasirodo pas jus yra kaip papildomai siūloma prekė prie kasos, ateini prie kasos, o ji automatiškai vėl tą patį tau pasiūlo ką jau tu ir taip perki, tai tikrai kažkaip gana keistai atrodo, jau net ir gaila tos pardavėjos kuri tikrai kaip robotas net nepastebi tavo prekių ir kaip papūga tą patį per tą patį kartoja. Aptarnavimo standartas reikalingas, tačiau mano nuomone jums kažkaip reikėtų pakoreguoti tą aptarnavimą prie kasos, kad jis būtų kuo natūralesnis, nes visgi dar esame visi žmonės, o ne robotai :) O šiaip jūsų parduotuvėse asortimentas tikrai didelis, visada randu ko reikia, patogu, kad viskas ko reikia grožiui, namams ir buičiai yra vienoje vietoje :)

2014.04.22

Drogas

Laba diena, Vaida. Nuoširdžiai Jums dėkojame už nuoširdų ir atvirą atsiliepimą apie parduotuves DROGAS. Mūsų parduotuvių darbuotojai vadovaujasi tam tikrais aptarnavimo nuostatais, kuriuos apibrėžia visos įmonės bendra klientų aptarnavimo vizija. Kiekviena mūsų pardavėjų konsultančių sakoma frazė yra skirta jums – klientei, jog apsilankiusi mūsų parduotuvėje, galėtumėte pasinaudoti tuo metu galiojančiais pačiais patraukliausiais pasiūlymais. Kaip frazė yra pateikiama ar užduodamas klausimas, priklauso nuo kiekvieno mūsų darbuotojo, priminsime jiems šių nuostatų svarbą mūsų aptarnavimo srityje.

2014.04.24

monika paduskyte

Kaune Drogo pardavėjos lyg robotai, Prie kasos be jokių emocijų, ta patį tekstą, tuo pačiu tonu kiekvieną kartą kalba. Net nejauku pasidaro..

2014.04.22

Drogas

Laba diena, Monika. Dėkojame Jums už šią pastabą, būtinai į tai atkreipsime šios parduotuvės kolektyvo dėmesį.

2014.04.23

Kristina Saldytė

Dažnai apsiperku "Drogas" parduotuvėje, visada randu ko ieškau. Tik sunku Lietuvos parduotuvėse, įskaitant ir "Drogą" įsigyti veido priežiūros priemonių ir ypač kremų, nes nėra mėginėlių. Nusiperki visą bonkutę kremo ir pamatai, kad ji tavo veido odai netinka - sandėliuoji vonios spintelėje. Būtų žymiai paprasčiau, jei galėtume "Droge" rasti mėginėlių ir atrasti sau tinkančius ir patinkančius veido kremus. Buvau didžiai nustebusi, kai prieš savaitę užsukusi į savo "Drogas" parduotuvę radau L'oreal Skinperfection veido kremo mėginėlį! Labai džiaugiuosi daromomis nuolaidomis ir lojalumo kortele.

2014.04.19

Drogas

Laba diena, Kristina. Dėkojame Jums už Jūsų laišką, puikiai suprantame Jūsų poreikį. Tikrai siekiame, jog parduotuvėse būtų kuo daugiau mėginėlių, tačiau įvairių prekės ženklų atstovai ne visuomet gali jų pasiūlyti.

2014.04.24

Simona K.

Laba diena, labai dažnai lankausi Drogo parduotuvėse, ji mėgstamiausia mano kosmetikos parduotuvė. Joje randu malonu aptarnavimą, gausų produktų asortimentą bei palankias kainas ir nemažai nuolaidų. Turėčiau išreikšti apgailestavimą, jog šio tinklo parduotuvės nėra Palangoje. Nuolatos tenka keliauti į Klaipėdą, kad atrasti savo mėgstamą parduotuvę ir taip reikalingas prekes sau ir namams. Tad labai lauksime jūsų ir pajūryje :) Sėkmės

2014.04.18

Drogas

Laba diena, Simona. Džiaugiamės žinodami, jog DROGAS yra mėgstamiausia Jūsų parduotuvė! Esant galimybei būtinai apsvarstysime Jūsų pasiūlymą.

2014.04.23

Rasa Gasparkaitė

Esu labai patenkinta jog yra Drogas,aptarnavimas puikus,prekių pasiula didelė.Ačiū kad esate

2014.04.18

Drogas

Laba diena, Rasa. Dėkojame už Jūsų pagyrimą!

2014.04.23

Edita Silkinytė

Labas rytas kaip tik pas jus vakar buvau apsilankius ir esu patenkita prekemis kurias nuspirkau ypac tusu tiesiog nuostabiai dazo :) ir pas jus labai maloniai bendrauja darbuotojai ,nera taip buve ,kad iseidama is parduotuves nepalinketu geros dienos ar pan. labai esu dekinga uz malonu aptarnavima:))

2014.04.18

Drogas

Laba diena, Edita. Nuoširdžiai dėkojame už tokį puikų mūsų įmonės veiklos įvertinimą bei malonu žinoti, jog išsirinkote Jums itin patinkančią prekę!

2014.04.23

Vilma

Sveiki, džiaugiuosi iš tiesų, kad yra tokiu ypač mums, moterims, reikalingu parduotuviu kaip Drogas, tik labai liūdna kad šios parduotuvės nėra mano mieste ir ją aplankyti tenka tik nuvykus į kita miestą. Bet tikrai tikiuosi, kad šių parduotuvių tinklas ateityje neaplenks ir mano miesto, Kelmės.

2014.04.18

Drogas

Laba diena, Vilma. Dėkojame Jums už žinutę bei džiaugiamės, jog lankotės parduotuvėje DROGAS nepaisant to, jog jos nėra Jūsų mieste. Esant galimybei būtinai atsižvelgsime į Jūsų komentarą. 

2014.04.23

Vilma Voludskytė Karmazienė

Šauni parduotuvė, gera kokybė, prieinamos kainos

2014.04.17

Drogas

Laba diena, Vilma. Dėkojame Jums už malonius žodžius!

2014.04.23

Irena

laba diena,šiandien kaip tik buvau apsilankiusi jūsų parduotuvėje prie Kalvarijų turgaus.Ir eilinį kartą labai nemaloniai pasijaučiau. Gal man taip pasitaiko, bet kai ten apsilankau, tai esu liudininkė nemalonaus ir grubaus elgesio tos parduotuvės vadovo- ar vedėjo.Ir šiandien iš šono stebėjau kaip jis grubiai kreipėsi į pirkėją ką ji ten ieško.O ji domėjosi lūpų balzamo akcijine preke, nes nusipirko prekę kaip akcijinę, o ji pasirodė, kad pakabinta buvo /gal būt pirkėjo ne toje vietoje/, tai tas "vadovas" pakeltu tonu pareiškė, kad čia savitarna ir pirkėjai daro ką nori. Tai tiesiog neetiškas elgesys. Ir eilinį kartą sau pažadėjau daugiau čia nesilankyti. Jo grubus elgesys ir su parduotuvės personalu.Esu girdėjusi kaip jis šaukia ant jų, nekreipdamas dėmesio į pirkėjus. Tada jautiesi labai nesmagiai.Gaila man tų malonių mergaičių. O dabar noriu pasakyti ir iš geros pusės. Labai dažnai užeinu į Jūsų parduotuvę Europoje, nes visada malonios mergaitės.Ir prieina neįkyriai, ir pataria maloniai.Ir Akropolyje iš jūsų parduotuvės visada išeinu maloniai nusiteikusi. Man patinka jūsų parduotuvės, nes ten platus prekių asortimentas, malonu ir smagu užeiti pasižvalgyti. Linkiu sėkmės. Ačiū šaunioms pardavėjoms.

2014.04.17

Drogas

Laba diena, Irena. Dėkojame Jums, jog radote laiko mums parašyti – kiekvienas Jūsų komentaras padeda mums tobulėti. Suprantame, su kokia nemalonia situacija Jums teko susidurti mūsų parduotuvėje. Į Jūsų pastabas bus atsižvelgta - parduotuvės vadovui bus primintos įmonės elgesio taisyklės, taip pat savo darbuotojoms perduosime Jūsų malonius žaodžius!

2014.04.23

Alina

Laba diena. Dažnai tenka lankytis Jūsų parduotuvėse. Asortimentas platus, kokybė ir kainos tenkina, aptarnavimas puikus! tik va apsilankiusi Vilniuje Droge prie Kalvarijų turgaus nusivyliau vadovo( ar direktoriaus) elgesiu su personalu . Manau , kad yra netaktiška ir net nemandagu prie pirkėjų rėkti ant pardavėjos net jei ji ir yra neteisi. labai nemalonu iš šalies girdėti piktus riksmus .

2014.04.17

Drogas

Laba diena, Alina. Mums malonu žinoti, jog parduotuvėse DROGAS prekių kainos ir kokybės santykis Jums yra patrauklus, galite rinktis produktus iš plataus asortimento. Taip pat dėkojame, jog mus informavote apie susidariusią situaciją minėtoje DROGAS parduotuvėje - būtinai atkreipsime savo darbuotojų dėmesį į Jūsų išsakytas pastabas dėl elgesio normų.

2014.04.23

Deimante I.

Laba diena :) Norėčiau pagirti Jūsų salonus, tikrai itin malonus aptarnavimas, labai jauki atmosfera, toks šviesus ir švaros pojūtį suteikiantis interjeras, žymiai smagiau lankytis pas Jus nei Jūsų konkurentų salonuose :) Patiktų, jei atsirastų galimybė rašyti atsiliepimus apie produktus, arba bent jau balsuoti, kad renkantis produktą būtų galima atsižvelgti į "populiariausią prekę" :) nes kartais taaip sunku kažką naujo išsirinkti, tad tokie balsavimai labai pagelbėtų :) o šiaip linkėjimai visų salonų darbuotojams - pas Jus tikrai visada malonu sugrįžti :)

2014.04.17

Drogas

Laba diena, Deimante. Nuoširdžiai dėkojame Jums už Jūsų žinutę. Mums itin malonu žinoti, jog jaučiatės maloniai parduotuvėse DROGAS. Atnaujintoje DROGAS interneto svetainėje yra galimybė išsakyti savo nuomonę apie naujus produktus mūsų asortimente. Tą galite padaryti aplankiusi svetainės skiltį "Nauji produktai" ir paspaudusi mygtuką "Rašyti komentarą", kuris yra po kiekvienu nauju produktu.

2014.04.23

Ineta Andruskeviciute

Esu labai patenkinta DROGAS parduotuve visada ten apsipirkineju,malonus aptarnavimas.

2014.04.16

Drogas

Laba diena, Ineta. Dėkojame už puikų atsiliepimą! 

2014.04.16

Rimantė M.

Laba diena, galėtų būti vienodas asortimentas visose Drogas parduotuvėse (nebent jos skirstomos pagal dydį kaip prekybos centrai), nes kai kurių produktų galima nusipirkti ne visose parduotuvėse. Ko pritrūko šiandien? Norėjau įsigyti Artdeco šešėlius akims, bet mėginių paletėje daug nebuvo, tada akį patraukė Maybelline - o ten irgi nebuvo pabandymui tų, kurių spalva patiko. Manau Drogas parduotuvės puikios, o dar didesnis pasirinkimas visuomet didesnis privalumas, Sėkmės! :)

2014.04.16

Drogas

Laba diena, Rimante. Dėkojame Jums už Jūsų žinutę bei atkreipiame dėmesį, jog DROGAS asortimentas priklauso nuo parduotuvės ploto: kuo didesnė parduotuvė - tuo platesnis asortimentas. Siekiame, kad mėginėliai būtų prie kuo daugiau prekių, tačiau prie kai kurių prekių tiekėjai neturi galimybės pasiūlyti mėginėlių, atkreipsime dėmesį į šį poreikį. 

2014.04.23

Justė

Labai norėčiau pagirti Kėdainių Drogo pardavėjas, visos be galo mandagios, paslaugios ir smagios nuotaikos. Nemačiau niekada nė vienos susiraukusios, tikrai stengiasi merginos. Jei reikia pagalbos visada padės ir patars, bet ir nelenda į akis, kaip dabar madinga daugelyje parduotuvių. Dar patinka man Drogas tuom, kad visada beveik galima rasti nuolaidų ir įsigyti prekę pigiau nei kitose parduotuvėse.

2014.04.16

Drogas

Laba diena, Juste. Dėkojame Jums už nuoširdžius žodžius, kuriuos būtinai perduosime parduotuvės DROGAS, esančios Kėdainiuose, kolektyvui!

2014.04.16

Aušrinė Tatarūnaitė

O pas mus Elektrenuose namaciau droge yra Golden Rose ?

2014.04.15

Drogas

Aušrine, maloniai Jus kviečiame užsukti į parduotuvę DROGAS, įsikūrusią Elektrėnuose. Mūsų konsultantės padės Jums išsirinkti tinkamus produktus iš GOLDEN ROSE asortimento!

2014.04.15

Dalenora

Ko labiausiai pasigendu visose parduotuvėse, tai dienos šviesa ir kabantis didelis veidrodis prie lango, kad galėčiau matyti savo veidą tikroje šviesoje, o ne toje melsvoje. Eurokos parduotuvės jau pakabino didelius veidrodžius tik gaila, kad ne prie langų, bet ten padėta visokių tamponėlių kosmetikai valyti ir tepti. Drogas parduotuvėse kabo piršto storumo veidrodėliai, o lapelių kosmetikai pavalyti, reikia gerai paieškoti arba prašyti. Tiesa, dar yra horizontalūs veidrožiai prie kelių stendų, bet kad ten save pamatyčiau, tai turėčiau būti nykštuko ūgio. Kokią funkciją, tie veidrodžiai ten atlieka?

2014.04.15

Drogas

Laba diena, Dalenora. Dėkojame Jums už išsamią Jūsų žinutę bei pastabas. Parduotuvių DROGAS apšvietimui skiriame dėmesį, tad atnaujindami arba įrengdami parduotuvės patalpas įrengiame apšvietimo instaliaciją. Veidrodžiai įprastai yra įkomponuojami į bendrą patalpų interjerą, tad jų kiekis priklauso nuo pačių patalpų pobūdžio. Jeigu galėtumėte nurodyti, kurioje parduotuvėje DROGAS susidūrėte su šia situacija, mes mielai įvertintumėme galimybę įrengti papildomų veidrodžių. Servetėlių kosmetikai valyti yra kiekvienoje parduotuvėje, tačiau ne prie kiekvieno stendo, tad į tai irgi atkreipsime dėmesį.

2014.04.23

Aušrinė Tatarūnaitė

Pas mus Elektrenuose drogas yra pats geriausias ir malonios pardavejos , beje galima rasti ko tik nori

2014.04.15

Drogas

Laba diena, Aušrine. Dėkojame Jums už puikų atsiliepimą bei stengsimės Jūsų nenuvilti!

2014.04.15

Gintarė S

Internetiniame puslapyje galėtų būti toks, kaip "online chat" ar kažkas panašaus, kur būtų galima pasikonsultuoti tiesiog neišėjus iš namų ;) pavyzdžiui, internetiniame puslapyje nesenai skaitinėjau apie Reval de Loop priemones, ir kilo klausimų, būtų įdomu, kad būtų galima juos kažkur užduoti ir laukti atsakymo iškart arba bent į e.paštą :)

2014.04.15

Drogas

Laba diena, Gintare. Dėkojame už Jūsų žinutę bei džiaugiamės, jog sekate mūsų naujienas. Atkreipiame dėmesį, jog yra ne vienas būdas, kaip galite mums tiesiogiai pateikti rūpimus klausimus: tiek DROGAS Lietuva Facebook paskyroje, tiek užpildžiusi formą "Susisiekite su mumis" mūsų interneto svetainėje (https://www.drogas.lt/lit/informacija/kontaktai/), taip pat žinutės parašytos šioje skiltyje mus pasiekia. Į visus lankytojų pateikiamus klausimus stengiamės atsakyti ne vėliau kaip per 2 darbo dienas, o mūsų darbuotojos parduotuvėse DROGAS visada yra pasiruošusios Jums padėti išsirinkti tinkamiausią produktą pagal Jūsų poreikius.

2014.04.15

Regina Račkauskienė

Pas mus, Alytuje, pardavėjos labai geros, tai nerasti to, ko nori, tiesiog neįmanoma!

2014.04.14

Drogas

Laba diena, Regina. Dėkojame Jums už Jūsų žodžius. Mums malonu žinoti, jog DROGAS darbuotojos paslaugios ir dėmesingos!

2014.04.15

Lina

Sveiki, Daznai uzsuku i Jusu tinklo parduotuves Kaune ir randu daug reikalingu prekiu sau ir namams. Lankausi ivairiose prekybos vietose. Dekoju uz malonu aptarnavima, jusu personalas mandagus ir paslaugus, visada pataria jei tik to reikia. Niekada neteko bendrauti su abejinga ar pasiputusia konsultante. Dziugina didelis prekiu asortimentas ir akcijos :) Malonu pirkti reikalinga produkta pigiau. Bet..... yra vienas didelis Jusu minusas, kuris laaaabai erzina: kai prieini sumoketi uz prekes, merginos nuolat ikyriai kartoja (kaip papugeles) ar kortele turite, ar nereikia minkstiklio, o gal tuso blakstienoms..... Sitas reikalas, liaudiskai tariant, taip uzknisa :( As pati zinau ko man reikia, o jei nepasinaudosiu kortele tai jau bus mano bedos :( Nereikia taip ikyriai brukti prekiu.... Suprantu, kad mergaitems taip liepta, bet pirkeja tai tik erzina. As pvz. pasiruosiu kortele ir priejusi tiesiai sakau: daugiau nieko nereikia :D :D :D Uztektu tik pasiteirauti pirkejo: ar viska rado ko reikejo? Ir sito butu "per akis" :D Pagalvokite. Ir jusu merginoms dirbti butu lengviau :) Sekmes. Lina

2014.04.13

Drogas

Laba diena, Lina. Dėkojame Jums už Jūsų nuomonę bei pateiktas išsamias įžvalgas. Mums labai malonu žinoti, jog DROGAS asortimentas bei pasiūlymai Jums yra itin patrauklūs, taip pat pastebite malonų aptarnavimą. Iš tiesų, mūsų darbuotojai vadovaujasi tam tikrais aptarnavimo nuostatais, kuriuos apibrėžia visos įmonės bendra klientų aptarnavimo vizija. Kiekviena mūsų pardavėjų konsultančių sakoma frazė yra skirta jums – klientei, jog apsilankiusi mūsų parduotuvėje, galėtumėte pasinaudoti tuo metu galiojančiais pačiais patraukliausiais pasiūlymais. Ateityje esant galimybei, atsižvelgsime į Jūsų pateiktas pastabas dėl sakomų frazių formuluočių.

 

2014.04.16

Rasa Jasaitiene

Esu pastovi Drogas Taurage pirkeja.Esu patenkinta dirbanciomis ten merginomis,malonios,paslaugios ,visada patars ir pades :) Patenkinta prekiu gausa,pasirinkimas didelis :) Aciu Jums :)

2014.04.13

Drogas

Laba diena, Rasa. Nuoširdžiai Jums dėkojame už šiltus žodžius mūsų parduotuvės, esančios Tauragėje, kolektyvui! Tikimės, jog ir toliau Jus maloniai džiuginsime.

2014.04.15

Rūta

Būtų malonu jei darbuotojos išmanytų prekių galiojimo laiko nustatymą ir jų pagaminimo laiką. Jau labai daug kartų esu klaususi tokių dalykų tačiau pardavėjos atsakymo niekada nepateikia.

2014.04.13

Drogas

Laba diena, Rūta. Dėkojame už Jūsų atsiliepimą bei informuojame, jog atkreipsime mūsų darbuotojų dėmesį dėl tokio pobūdžio informacijos pateikimo.

2014.04.15

Violeta

Sveiki, nuolat apsipirkineju Drogas VCUP Vilniuje, esu visada patenkinta darbuotojomis, visada pataria ka geriau rinktis. Didelis prekiu asortimentas)

2014.04.12

Drogas

Laba diena, Violeta. Dėkojame, jog lankotės parduotuvėje DROGAS ir pastebite mūsų darbuotojų profesionalumą! VCUP esančios DROGAS parduotuvės asortimentas itin platus!

2014.04.12

Laima Lipskiene

laba diena,mielieji. Man patinka parduotuve DROGAS,jei čia ateisi,tikrai tuščias neišeisi,visada rasi sau reikiama ir tinkama preke. Džiugina ir tai,kad dažnai būna akcijos,kurios ne retai sugundo nusipirkti viena ar kita gamini. Aš gyvenu Šiluteje ir dažnai lankausi šio miesto "DROGAS" parduotuveje. Sekmes ,mergaitems-pardavejoms.

2014.04.11

Drogas

Laba diena, Laima. Dėkojame už Jūsų žinutę. Mums malonu žinoti, jog DROGAS asortimentas yra patrauklus, galite išsirinkti būtent Jums tinkančias priemones ir mėgautis maloniu aptarnavimu!

2014.04.12

Jolita Masiene

Esame su dukra nuolatines Kauno,Akropolio Drogo klientes.Mergaites puikiai dirba,mandagios,bei paslaugios.Noretume pagirti pardaveja Iveta,begalo maloni,paslaugi ir nuosirdi mergina.Puikiai parinko pirmuosius plauku dazus dukrai,papasakojo daug informacijos apie dazytu plauku priežiura.Likom patenkintos pirkiniais ir pasiulymais.Aciu jums,linkime daugiau tokiu sauniu darbuotoju:)

2014.04.10

Drogas

Laba diena, Jolita. Mums labai malonu žinoti, jog mūsų darbuotoja Iveta išpildė ne tik Jūsų, bet ir dukros lūkesčius! Dėkojame už šią nuostabią žinutę.

2014.04.11

Justina

Sveiki, Šiek tiek keista ir negražu dalinti lankstinukus prie pirkinių, kurie yra išplėšyti. Mėginiai ar kas ten bebūtų buvę, nėra svarbu, tiesiog trūksta elementarios pagarbos savo klientams. Ir ne aš viena pastebėjau. O šiuo konkrečiu atveju pirkau parduotuvėje esančioje Kauno Akropolyne.

2014.04.10

Drogas

Laba diena, Justina. Dėkojame, jog mus informavote, labai apmaudu, jog susidūrėte su tokia situacija. Savo pirkėjus gerbiame ir nuoširdžiai stengiamės jais rūpintis, tad atkreipėme savo darbuotojų dėmesį dar kartą, jog prieš įteikiant mėginuką pirkėjui, būtina patikrinti, ar jis yra kokybiškas. Neatmetame galimybės, jog Jums galėjo būti įteiktas brokuotas mėginukas, kuriuos mums pristato tam tikro prekės ženklo atstovai. 

2014.04.11

Ainė

Sveiki, ir aš, ir, girdėjau, kitos merginos ir moterys pasigenda kompaktiškų nagų lako nuėmėjo servetėlių, tokių kelioninių padelių. Jei turėtumėte, būtų dar šauniau ir patogiau pas jus apsipirkti! :)

2014.04.09

Drogas

Laba diena, Aine. Dėkojame Jums už išsakytą nuomonę! DROGAS rūpindamasis savo pirkėjų patogume ne tik apsipirkimo metu, bet ir kelionėje, per artimiausias kelias savaites pristatys asortimento naujieną - padelius nagų lakui valyti, tad sekite skiltį "Nauji produktai" mūsų interneto svetainėje!

2014.04.10

Kamilė Vilkevičiūtė

Laba diena, vienintėlis dalykas kurio mano manymu trūksta prekių asortimento atžvilgiu- makiažo pagrindai skirti itin šviesiai odai..Pati esu labai šviesios odos savininkė ir apžiūrėjus asortimentą pastebiu jog net ir tų prekių ženklų ,kurie gamina šviesios odos savininkėms tinkamus makiažo pagrindus, spalvų trūksta.. Kaip pavyzdį galiu pateikti Maybelline Fit Me,jų linija prasideda nuo 110 (Porcelain),o Jūsų parduotuvėse esu radus tik nuo 125 (Nude Beige).

2014.04.08

Drogas

Laba diena, Kamile. Dėkojame, jog mus informavote apie trūkstamus produktus mūsų asortimente! Siekdami kuo labiau patenkinti Jūsų poreikį, būtinai į jį atsižvelgsime ir informuosime MAYBELLINE NEW YORK atstovus bei pasistengsime esant galimybei papildyti asortimentą. 

2014.04.08

Loreta Grauslienė

Laba diena, Plungėje esanti Drogas parduotuvė traukia ne tik prekių gausa, bet ir labai maloniomis darbuotojomis. Jos visada padeda surasti ieškomos prekės. Pataria kokios firmos produktas geresnis. Ir šiaip labai maloniai bendrauja. Ačiū Joms.

2014.04.08

Drogas

Laba diena, Loreta. Nuoširdžiai dėkojame už tokį puikų viso kolektyvo darbo įvertinimą! Tikimės, jog mūsų darbuotojos Jus džiugins ir toliau bei atrasite vis daugiau Jums tinkančių produktų iš mūsų asortimento!

2014.04.08

Aušra

Pritariu ir aš, jog AUŠRA JANULAITIENĖ yra pati nuostabiausia ir profesionaliausia vyr. pardavėja!

2014.04.08

Drogas

Laba diena, Aušra! Dėkojame už Jūsų žinutę, būtinai šiuos malonius atsiliepimus perduosime mūsų darbuotojai.

2014.04.08

Gabrielė Mikšytė

Labai malonus aptarnavimas ir bendravimas su klientu, kas tikrai yra labai svarbu, nes į tokią parduotuvę norisi sugrįžti nekartą. Visada darbuotojos padeda ir mandagiai atsako į iškilusius klausimus. ;)

2014.04.07

Drogas

Laba diena, Gabriele. Dėkojame Jums už nuoširdžius žodžius ir gerą mūsų darbuotojų įvertinimą!

2014.04.08

Jurgita Kuznecovaite

Laba diena, seniau pirkau piestuka akims. Rasiau Jums, kad pasibaiges galiojimas. Buvo zadama issiaiskinti, taciau taip laikas nutemtas ir jokiu veiksmu. Dabar pradejau stebeti ir tikrai, daug prekiu senu. Pasiteiravau pazistamu, sake seniai is Jusu parduotuvuviu kosmetikos nebeperka. Tad galit atsinaujint kiek norit, bet jei negerbiat klientu,kai kurie ir nepirks.

2014.04.07

Drogas

Laba diena, Jurgita. Dėkojame Jums už atsiųstą žinutę bei primename, jog kiekvienas pirkėjas mums yra svarbus ir stengiamės, jog jis būtų patenkintas mūsų teikiamomis paslaugomis bei jaustųsi patogiai. Siekdami išspręsti susidariusią situaciją, maloniai Jūsų prašome el. pašto adresu akcija@drogas.lt patikslinti, kurioje parduotuvėje DROGAS ir kada įsigijote prekę bei kokiu būdu mus informavote. Primename, jog įsigijus prekių su defektu, visada jas galite grąžinti, jeigu turite pirkimo kvitą ir pakuotė yra nepažeista.

2014.04.07

Daiva

Labai malonu lankytis Drogas parduotuvėje, esančioje Kudirkos g. Marijampolėje. Čia dirba matyt maloniausia ir nuostabiausia vyr. pardavėja Aušra Janulaitienė. Visada pasitinka su šypsena, maloniai ir kokybiškai aptarnauja, labai nudžiungu, kai užsukus apsipirkti randu būtent ją dirbančią. Vienintelis dalykas, kuris nepatinka šioje parduotuvėje tai, jog ten įleidžiama tokia moteris, kuri nuolat kelia balsą, žemina pardavėjas, nuo jos sklinda labai nemalonus kvapas, nuo kurio net pykina... pamačius ją taip ir norisi išeiti iš parduotuvės, nes baisu, kad neužsikrėstum kokia liga...

2014.04.07

Drogas

Laba diena, Daiva. Dėkojame Jums už nuoširdų atsiliepimą ir džiaugiamės, jog esate mūsų nuolatinė pirkėja. Situacija apie Jūsų minėtą pirkėją mums yra žinoma. Parduotuvės DROGAS yra atviros visiems pirkėjams, tad negalime uždrausti jose lankytis tam tikriems asmenims, neturėdami tam tinkamo pagrindo. Tikimės, jog ir toliau išliksite mūsų nuolatinė pirkėja!

2014.04.07