NATURA-SIBERICA-dantu-pasta-2-rusiu-100-g.png

NATURA SIBERICA, Sibiro dantų pasta, 2 rūšių, 100 g

Populiarių žolelių rinkinys jautriems dantims. Švelni mėtinė pasta skirta apsaugoti ir prižiūrėti jautrius dantis. Pastos sudėtyje yra aktyvaus kalcio, šaltalankio aliejaus, šiaurinės avietės ir laukinės snieginės kaledonijos ektrakto.  Pasta padeda lengvai prižiūrėti jautrių dantų emalį,  apsaugo nuo apnašų susidarymo, stiprina dantis bei suteikia gaivų burnos kvapą.

Kompleksinė dantų ir dantenų priežiūra Sibiro žolelių pagrindu. Dantų pasta sukurta, remiantis 7 unikaliomis, Sibiro žolelėmis, švelniai valo dantis, reguliariai naudojant padeda pašalinti apnašas, išsaugoti sveikus dantis ir dantenas, suteikia gaivų burnos kvapą. Sibiro žolelių stiprybės galia Jūsų sveikiems dantims ir dantenoms.

NIVEA-Deep-vyrisas-dezodorantas-ivairiu-rusiu.png

NIVEA Deep, vyriškas dezodorantas, 2 rūšių

Pradėk kiekvieną vyrą gaiviai su naujuoju dezodorantu NIVEA Deep. Šis vyriškas dezodorantas su juodąja anglimi suteikia 48 valandų apsaugą nuo prakaitavimo ir galingą apsaugą nuo bakterijų.

NIVEA-Deep-vyrisas-dezodorantas-ivairiu-rusiu.png

NIVEA Deep, vyriškas dezodorantas, 2 rūšių

Pradėk kiekvieną vyrą gaiviai su naujuoju dezodorantu NIVEA Deep. Šis vyriškas dezodorantas su juodąja anglimi suteikia 48 valandų apsaugą nuo prakaitavimo ir galingą apsaugą nuo bakterijų.

NIVEA-Deo-Beauty-Elixir-moterisku-dezodorantu-linija.png

NIVEA Deo Beauty Elixir, moteriškų dezodorantų linija

Moteriški dezodorantai NIVEA Deo Beauty Elixir suteikia 48 valandų apsaugą nuo prakaitavimo. Dezodorantai su pieno esencija, kalciu ir vitaminais  puoselėja ir atkuria odą netgi po depiliacijos.

DERMOMED-duso-zele-3-rusiu-1000-ml.png

DERMOMED, dušo želė, 3 rūšių, 1000 ml

Pasinerk į svaiginančią Italijos regionų atmosferą – dušo želė DERMOMED taps tikru malonumu tavo odai. Praturtinta augalų ekstraktais iš ekologinių žemės ūkių ši dušo želė švelniai plauna, tausoja apsauginį odos sluoksnį ir suteikia jai aksominio švelnumo. Patogi pakuotė su dozatoriumi.

SENSODYNE-Cool-Mint-burnos-skalavimo-skystis-500-ml.jpg

SENSODYNE Cool Mint, burnos skalavimo skystis, 500 ml

Dantų skalavimo skystis SENSODYNE Cool Mint užtikrina ilgai išliekančią jautrių dantų apsaugą ir gaivų mėtų burnos kvapą visą dieną. Šis burnos skalavimo skystis specialiai sukurtas žmonėms, turintiems jautrius dantis, o skalavimo skysčio sudėtyje yra natrio flourido, kuris dantų emalį prisotina mineralais ir apsaugo nuo ertmių dantyse atsiradimo.

Dantų skalavimo skystį rekomenduojama naudoti du kartus per dieną, išsivalius dantis dantų pasta su fluoridu.

PARODONTAX-Exxtra-Fresh-dantu-pasta-100-g.jpg

PARODONTAX Extra Fresh, dantų pasta, 75ml

Dantų pasta PARODONTAX Extra Fresh  padeda sustabdyti dantenų kraujavimą - vieną dažniausiai pasitaikančių burnos higienos problemų. Dantų pasta su fluoridu tinka kasdieniam naudojimui, šalina dantų apnašas ir bakterijas, kurios gali sukelti dantenų kraujavimą. Dantų pasta saugo dantenas, stiprina dantis ir užtikrina gaivų burnos kvapą.

PARODONTAX-Extra-Soft-dantu-sepetelis.png

PARODONTAX Extra Soft, dantų šepetėlis

Dantų šepetėlis PARODONTAX Extra Soft, sukurtas siekiant palaikyti sveikas dantenas ir dantis bei užtikrinti nesudėtingą dantų valymą. Šie dantų šepetėliai palaiko sveiką dantenų būklę ir užtikrina nesudėtingą dantų valymą, o maža dantų šepetėlio galvutė ir minkšti dvigubo ilgio šereliai yra švelnūs dantenoms, tačiau efektyviai valo dantų apnašas. Dantų šepetėlio pagrindas ergonomiškas tam, kad užtikrintų saugų dantų valymą.

SALAMANDER-Pro-avalynes-dezodorantas-100-ml.png

SALAMANDER Pro, avalynės dezodorantas, 100 ml

Malonaus kvapo avalynės dezodorantas SALAMANDER Pro atgaivina nešiojamą avalynę ir pašalina nemalonius kvapus.

NAUDOJIMAS

Atrakinkite, pasukdami snapelį į kairę. Įkiškite snapelį į batą, didesnę angą nukreipę į pirštų pusę. Niekada nenukreipkite snapelio į veidą. Paspauskite žemyn ir papurškite vieną sekundę. Užrakinkite, pasukdami snapelį į dešinę

discount/RIVAL-DE-LOOP-2-Phasen-makiazo-pagrindas-ivairiu-atspalviu.png
Ieškokite parduotuvėse

Rival De Loop

Ieškokite parduotuvėse
1 2 3 4 5