LIBRESSE-Ultra-Goodnight-Extra-higieniniai-paketai.png

LIBRESSE Ultra Goodnight Extra, paketai higieniniai paketai

Naujieji LIBRESSE Ultra Goodnight Extra turi naują patobulintą formą, kuri yra platesnė priekyje ir nugaroje bei turi vidinius, skysčius sulaikančius barjerus, kurie užtikrina, kad paketas yra neįtikėtinai patogus ir suteikia apsaugą visos nakties metu, kai norima papildomos apsaugos.

Unikalus paketas Secure Fit prisitaiko prie jūsų kūno linijų, kad būtų užtikrinta didžiausia apsauga nuo pratekėjimo. Platesnė priekinė ir galinė dalis suteikia papildomą apsaugą, o šonininiai barjerai apsaugo nuo pratekėjimo, todėl skystis sulaikomas paketo viduje, suteikiant jums didesnį komfortą ir apsaugą, net jei miegate ir judate.

2018 07 16 - 2018 08 05 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 1,78€
Kaina be DROGAS kortelės 2,09 €
LOREAL-PARIS-Men-Expert-Deo-vyriski-antiperspirantai-ivairiu-rusiu.png

L’OREAL PARIS Men Expert Deo, vyriški antiperspirantai, įvairių rūšių

Rutuliniai arba purškiami antiperspirantai Men Expert Deo puikiai prisitaiko prie kiekvieno vyro poreikių. Rutuliniai antiperspirantai Cool Power užtikrina 48 valandas trunkančią apsaugą su vėsinamosiomis medžiagomis, kurios automatiškai aktyvinasi, kai to labiausiai reikia. Invincible Sport 96H –tai pirmieji antiperspirantai, papildyti magniu - medžiaga, kurią naudoja sunkumų kilnotojai ir gimtastai, kad padidintų sugriebimo jėgą. Su šiuo antiperspirantu pažastys išliks sausos net iki 96 valandų, o gaivus medžio aromatas bus vienintelis kvapas, kurį užuosite po treniruotės. Purškiami arba rutuliniai dezodorantai Carbon užtikrina ilgai išliekantį gaivų kvapą. Anglies galia neleidžia atsirasti kvapui, baltoms ir geltonoms dėmėms ir saugo nuo prakaito 48 valandas. Purškami arba rutuliniai atsiperspirantai Anti Marks Įveikia drėgnumą, apsaugo drabužius nuo geltonų dėmių, padeda kovoti su baltomis dėmėmis ir apsaugo nuo nuosėdų, dėl kurių audiniai po skalbimo, džiovinimo ir lyginimo tampa kieti.

2018 07 16 - 2018 08 05 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 2,35€
Kaina be DROGAS kortelės 3,35 €
JORDAN-Target-dantu-sepetelis-3-rusiu.png

JORDAN Target, dantų šepetėlis, 3 rūšių

Dantų šepetėliai JORDAN Target užtikrins efektyviausią priežiūrą jūsų dantims.

Aukščiausios kokybės dantų šepetėlis Target Ultrasoft su ypač minkštais šereliais, skirtas turintiems ypač jautrius dantis ir kraujuojančias dantenas. Maža šepetėlio galvutė leidžia lengvai pasiekti net sunkiai prieinamas vietas, o nusmailinti šereliai užtikrina dar geresnį ir efektyvesnį dantų paviršiaus nuvalymą.

Šepetėliai Target Soft ir Target Medium efektyviai ir saugiai balina dantis. Šepetėlio galvutėje integruoti spiraliniai poliruojantis mėlynos spalvos šereliai WhiteTech bristles padeda nuvalyti dar daugiau apnašų. Ovalo formos galvutė, išlenktas neslystantis kotelis sukurti taip, kad būtų maksimaliai lengva šepetėlį valdyti.

2018 07 16 - 2018 08 05 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 2,15€
Kaina be DROGAS kortelės 2,69 €
JORDAN-Clean-Smile-dantu-sepetelis-2-rusiu.png

JORDAN Clean Smile, dantų šepetėlis, 2 rūšių

Norvegų dizainerio Andreas Engesvik sukurtas dantų šepetėlis JORDAN Clean Smile atspindi geriausias skandinaviškas tradicijas - paprastumą ir kokybę. Dviejų spalvų šereliai pagaminti iš ypač patvarios medžiagos. Ergonomiškas patogus laikyti šepetėlio kotelis.

2018 07 16 - 2018 08 05 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 1,27€
Kaina be DROGAS kortelės 1,59 €
SENSODYNE-Fluoride-dantu-pasta-20-ml.png

SENSODYNE Fluoride, dantų pasta, 20 ml

SENSODYNE dantų pastų efektyvumą lemia naudojami ingredientai, tokie kaip kalio nitratas, stroncio acetatas ir chloridas. Kalio nitratas sumažina dantų nervų jautrumą ir numalšina aštrų skausmą. Stroncio acetatas ir chloridas savo chemine struktūra artimi kalciui, todėl gali kompensuoti kalcio trūkumą ir saugo dentino audinį.

2018 07 16 - 2018 08 05 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 2,48€
Kaina be DROGAS kortelės 3,30 €
NIVEA-Sunshine-Love-duso-zele-250-ml.png

NIVEA Sunshine Love, dušo želė, 250 ml

Unikalus ir saulėtas NIVEA Sun aromatas sugrąžina jus į dienas, praleistas paplūdimyje. Tikraisiais alavijais papildyta formulė švelniai valo ir puoselėja jūsų odą. Užtepkite ant drėgnos odos ir prausdamiesi nuskalaukite.

2018 07 16 - 2018 08 05 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 2,09€
Kaina be DROGAS kortelės 2,99 €
NIVEA-purskiami-antiperspirantai-3-rusiu-250-ml.png

NIVEA, purškiami antiperspirantai, 3 rūšių, 150 ml

Dezodorantai Magic Perl padeda nusiskusti švariau, o pažastų oda ilgiau išlieka glotni. Priemonė su naturaliu avokadų ekstraktu užtikrina 48 valandas išliekančia gaivą.

Dezodorantai Fabolous Flower – šviesesnėms ir lygesnėms pažastims. Su vitaminu C ir perlų baltymais patikima, 48 valandas išliekanti, odą puoselėjanti antipersperanto apsauga.

Dezodorantai Splash Me – užtikrina visą dieną išliekančią, energijos suteikiančią gaivą. Su citrinžolių ekstraktais. Patikima, 48 valandas išliekanti, odą puoselėjanti antiperspiranto apsauga.

2018 07 16 - 2018 08 05 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 2,23€
Kaina be DROGAS kortelės 3,19 €
AIRWICK-Life-Scents-kvapus-tirpinamsis-vaskas-66-g.png

AIRWICK Life Scents, kvapus tirpinamasis vaškas, 66 g

Kvapus tirpinamasis vaškas su eteriniais aliejais AIRWICK Life Scents paskleidžia specialiai sukurtą daugiasluoksnį aromatą, sužadina autentiškus ir pakilius potyrius. Iki 120 aromato valandų tirpstantis vaškas pakvies į jūsų namus vasarą: žaismingas ir gaivus baltųjų gėlių, saldžiųjų melionų ir švelnios vanilės aromatų mišinys paskils po visus namų kambarius.

Kvapus tirpinamasis vaškas Life Scents tinkamas naudoti tik su elektriniu kvapaus vaško šildytuvu AIRWICK.

2018 07 16 - 2018 08 05 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 2,92€
Kaina be DROGAS kortelės 4,49 €
AIRWICK-VIPoo-unitazu-gaiviklis-3-aromatu-55-ml.png

AIRWICK V.I.Poo, unitazų gaiviklis, 3 aromatų, 55 ml

Neišleiskite nemalonių kvapų iš tualeto - papurkškite į unitazą naujos kartos gaiviklį AIRWICK V.I.Poo prieš juo naudodamiesi, ir naujoviškas eterinių aliejų junginys sukurs sulaikantį ir neutralizuojantį sluoksnį, neleidžiantį kvapams pasklisti. Priemonės užtenka iki 100 kartų arba iki 300 purškimų. Rinkitės vieną iš 3 malonių aromatų: „Rausvoji žvaigždutė“, „Citrinų nektaras“ arba „Uogų fiesta“.

2018 07 16 - 2018 08 05 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 3,24€
Kaina be DROGAS kortelės 4,99 €
FAIRY-Platinum-automatiniu-indaploviu-kapsules-37-vnt.png

FAIRY Platinum All In One, automatinių indaplovių kapsulės, 37 vnt.

Automatinių indaplovių kapsulės FAIRY Platinum All In One valo iš pirmo karto ir, dėl savo sudėties, įveikia net sunkiausius iššūkius, kad jūsų indai spindėtų. FAIRY Platinum valymo galia suteikia pasitikėjimo jums kepti, ką norite, žinodami, kad jos gali išplauti net riebaluotą filtrą ir palikti jūsų indus spindinčius, o indaplovę – blizgančią. Ypač gerai tirpstančios kapsulės ištirpsta greičiau nei kietai presuotos tabletės, todėl jos pradeda veikti iškart ir atlieka savo darbą. Be to, jas labai lengva naudoti. Tiesiog įdėkite jas į savo indaplovę. Jokio išpakavimo ir jokios netvarkos.

2018 07 16 - 2018 08 05 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 8,66€
Kaina be DROGAS kortelės 13,32 €
FAIRY-Pure-and-Clean-skystas-ploviklis-450-ml.png

FAIRY Pure & Clean, skystas ploviklis, 450 ml

Skystas ploviklis FAIRY Pure & Clean suteikia originalią FAIRY valymo galią jūsų indams nepaliekant jokių kitų kvapų. Ploviklyje yra 0 % kvapiųjų medžiagų ar dažų todėl priemonė tinka net ir alergiškiems žonėms. Ploviklis itin stipriai putoja vos nuo kelių lašelių, todėl išvalomi net labai stipriai išsiriebalavę indai.

2018 07 16 - 2018 08 05 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 1,67€
Kaina be DROGAS kortelės 2,09 €
SCOTCH-BRITE-virtuves-valymo-priemones-ivairiu-rusiu.png

SCOTCH BRITE, valymo priemonės, įvairių rūšių

Su SCOTCH BRITE namus valyti taps kur kas paprasčiau.

Nebraižanti kempinėlė Stay Clean yra labai patvari ir ilgalaikio naudojimo, puikiai tinka tefloniniams paviršiams. Unikalus kempinėlės paviršius nekaupia nešvarumų, labai lengvai nuplaunami maisto likučiai, net tokie kaip kiaušinis, sūris ar miltai. S-formos išlinkimas suteikia komfortą ir patogumą.

Nebraižanti, nagus sauganti kempinėlė puikiai tinka plauti jautrius braižymams paviršius, tokius kaip stiklą, keramiką ar porcelianą. Kempinėlė su specialiu ergonomišku išlinkimu, leidžia patogiai laikyti rankose, bei apsaugoti rankas bei nagus, o kartu ir užtikrinti efektyvesnį valymą sunkiai pasiekiamose vietose.

Kitchen Wipe yra skirta virtuvės valymo darbams. Itin aukštos kokybės mikropluošto šluostė puikiai tinka valyti įvairaus tipo paviršiams. Puikūs rezultatai per trumpą laiką. Gali būti skalbiama 90 laipsnių temperatūroje.

Vonios kambario šluostė gali atlikti tris funkcijas – nepriekaištingo valymo, blizginimo bei vandens sugėrimo. Puiki kombinacija vonios kambario valymuo nuo nešvarumų panaikinimo iki blizginimo. Itin aukšto kokybės vonios šluostė yra patvari ir ilgalaikio naudojimo, gali būti skalbiama iki 100 kartų, 95 laipsnių temperatūroje.

2018 07 16 - 2018 08 05 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele nuo 1,25€ iki 2,69€
Kaina be DROGAS kortelės nuo 1,67€ iki 3,59 €
1 2 3 4 5 6 8