ekel-super-natural-ampoule-kauke-ivairiu-rusiu.png

EKEL Supernatural Ampoule, veido kaukė, įvairių rūšių

Tai nauja veido priežiūros kosmetikos linija, pagaminta Korėjoje!

Veido kaukė su kolagenu EKEL Super Natural Ampoule

EKEL Super Natural Ampoule kaukė su kolagenu ne tik atgaivins jūsų odą, bet ir sumažins raukšlių gylį bei sugrąžins jūsų veidui prarastą drėgmę. Kolagenas yra dažniausiai jūsų kūne pasitaikantis proteinas. Jis yra pagrindinis komponentas, iš kurio yra sudaromi jungiamieji audiniai, tarp jų ir oda. Jis turi daugybę funkcijų, tokių kaip kaulų stiprinimas ar veido odos drėkinimas bei lankstumas. Naudojant priemones su kolagenu oda tampa mažiau išsausėjusi bei pagerėja jos elastingumas, be to, gerokai sumažėja raukšlių gylis.

Veido kaukė su hialuronu EKEL Super Natural Ampoule

EKEL Super Natural Ampoule kaukė su hialurono rūgštimi padės sugrąžinti prarastą veido odos drėgmę bei apsaugos nuo senėjimo. Hialurono rūgštis padeda sumažinti odoje esančių linijų bei raukšlių matomumą sugrąžindama odai drėgmę bei sukurdama putlumo efektą.  Hialurono rūgšties molekulės gali prisijungti net iki 1000 kartų daugiau sveriančias  vandens molekules, be to, hialurono molekulės sutraukia drėgmę iš aplinkos, todėl jūsų veidas bus visada sudrėkintas. Odai senėjant yra prarandamas elastinas, tačiau hialurono rūgštis padeda sustiprinti odą, taip sukurdama jaunos odos efektą bei atgaivindama odos kontūrus, todėl veido oda atrodo skaisčiau. Kaukė tinka ir labai jautriai odai, nes joje nėra pridėtinių konservantų.

Veido kaukė su žaliosios arbatos ekstraktu EKEL Super Natural Ampoule

EKEL Super Natural Ampoule kaukė su žaliąja arbata ne tik atgaivins jūsų odą, bet ir sumažins jos paraudimą bei akių paburkimą. Žalioji arbata buvo žinoma Kinijoje jau du tūkstančius metų prieš Kristų. Ji atrasta visiškai netyčia, kai Kinijos imperatorius Shennong atsitiktinai paragavo karšto vandens, kuriame buvo įkritęs arbatos lapelis. Žalioji arbata pasižymi antiuždegiminėmis savybėmis, taip pat ji sumažina odos paraudimą. Tyrimais įrodyta, jog žalioji arbata padeda gydant aknę ar turint riebią odą. Žaliojoje arbatoje esantys taninai skatina kraujotaką aplink akis, todėl žalioji arbata ypač padeda kovojat su patinusiais bei juodais paakiais.

Veido kaukė su raudonuoju ženšeniu Super Natural Ampoule

EKEL Super Natural Ampoule kaukė su raudonuoju ženšeniu sugrąžins jūsų odai parastą spindesį, taip pat padės kovoti su odos paraudimais ar odos ligomis. Ženšenis yra žinomas kaip geriausia Pietų Korėjos natūralios medicinos priemonė. Ženšenis turtingas vitaminais, mineralais ir antioksidantais, kurie skatina odos metabolizmą bei padeda odai atsinaujinti, taip pat, praturtina odą energija, padeda susigrąžinti odos švytėjimą, kovoja su raukšlių atsiradimu bei odos paraudimais. Ženšenis taip pat ramina odą bei kovoja su akne ir psoriaze, skatina kraujotaką, todėl jūsų veido oda atsinaujins ir taps gyvybingesnė.

2019 11 11 - 2019 11 28 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 1,75 €
Kaina be DROGAS kortelės 2,19 €
ekel-ampoule-veido-kremas.png

EKEL Ampule, veido kremas, 3 rūšių, 70 ml

Tai nauja veido priežiūros kosmetikos linija, pagaminta Korėjoje!

Veido kremas jautriai odai su sraigių mucinu EKEL Ampule, 70 ml

Ekel veido kremas su sraigių mucinu ne tik tinka jautrią odą turinčioms moterims, bet ir toms, kurių oda yra pavargusi nuo kasdieninių iššūkių. Sraigių gleivės yra nuo seno žinomos kaip odą jauninantis eliksyras. Dėl gleivėse esančių natūralių antibakterinių savybių, jos sustabdo aknę keliančius mikrobus. Taip pat gleivėse esanti glikolio rūgštis padeda išvengti odos alerginių reakcijų bei pašalina ant odos esančias negyvybingas ląsteles, atveria odoje susikaupusias poras. 

Veido kremas jautriai odai su hialurono rūgštimi EKEL Ampule, 70 ml

Ekel veido kremas su hialurono rūgštimi padės intensyviai drėkinti jūsų odą. Odai senėjant yra prarandamas elastinas, tačiau hialurono rūgštis padeda sustiprinti odą, taip sukurdama jaunos odos efektą, kurio dėka veido oda atrodo skaisčiau. Hialurono rūgšties molekulės gali prisijungti net iki 1000 kartų daugiau sveriančias vandens molekules, todėl jūsų veidas bus visada sudrėkintas. Be to, hialurono rūgštis padeda sumažinti odoje esančių linijų bei raukšlių matomumą sugrąžindama odai drėgmę bei sukurdama putlumo efektą. Šis kremas ypač tinka jautrią odą turintiems žmonėms, kadangi jo sudėtyje nėra jokių konservantų.

Veido kremas su hidrolizuotu kolagenu EKEL Ampule, 70 ml

Ekel drėkinamasis veido kremas su kolagenu padės ne tik atsikratyti raukšlių, bet ir atstatyti veido raumenis. Kolagenas yra baltymas natūraliai randamas ir žmogaus organizme – jis sudaro jungiamuosius audinius, tokius kaip kaulai ar oda. Tuo tarpu, hidrolizuotas kolagenas yra smulkiai suskaidyta kolageno versija, kurią yra žymiai lengviau įsisavinti. Kadangi oda yra sudaryta iš kolageno struktūrų, hidrolizuotas kolagenas padeda atstatyti kolageno balansą odoje, taip sumažindamas raukšles. Be to, hidrolizuotas kolagenas padeda atsistatyti raumenims, kurie yra ypač svarbūs veido srityje.

 

2019 11 11 - 2019 11 28 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 11,91 €
Kaina be DROGAS kortelės 14,89 €
ekel-grape-veido-sveitiklis.png

EKEL, veido šveitiklis su vynuogių ekstraktu, 180 ml

Ekel veido šveitiklis su vynuogių ekstraktu ne tik pašalins iš odos kenksmingus aplinkos elementus bei druskas, bet ir suteiks odai žvalumo ir energijos pliūpsnį. Mažai kas žino, tačiau vynuogės turi gausybę antioksidantų – nuo karotinoidų iki polifenolio, kurie padeda kovoti su melanoma, taip pat reservatrolį, kuris padeda iš odos pašalinti laisvuosius aplinkos radikalus. Dėl savo rūgštumo, vynuogės taip pat puikiai kovoja ir su akne, be to, jos yra gausiai praturtintos kaliu, kuris pašalina iš odos perteklinį druskingumą. Vynuogėse esantis vitaminas C padės greitai atgaivinti odą, bei sugrąžinti odos spalvos vientisumą.

 

2019 11 11 - 2019 11 28 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 7,99 €
Kaina be DROGAS kortelės 9,99 €
ekel-ultra-hydrating-essence-kauke-ivairiu-rusiu.png

EKEL Ultra Hydrating Essence, veido kaukės, įvairių rūšių

Veido kaukė su aktyvinta anglimi EKEL Ultra Hydrating Essence

Ekel Ultra Hydrating Essence kaukė su aktyvinta anglimi ypač tinka riebiai ar pažeistai odai, taip pat žmonėms, norintiems sumažinti strazdanų ryškumą.  Aktyvinta anglis yra žinoma kaip puiki detoksikuojanti priemonė. Ji pašalina toksinus, taip pat gydo nuo odos riebumo, pašalina strazdanas, išvalo odą nuo porų, padeda kovoti su akne ir odos paraudimais. Be to, aktyvinta anglis padeda sudirgusiai odai, bei sumažina jos niežėjimą. Aktyvinta anglis gali buti naudojama dezinfekuoti žaizdas bei pašalina mikro daleles, bakterijas ir nešvarumus nuo jūsų veido.

Veido kaukė su kolagenu EKEL Ultra Hydrating Essence

Ekel Collagen Ultra Hydrating Essence kaukė intensyviai drėkins jūsų odą bei padės atsistatyti natūraliam kolageno lygiui odoje. Kolagenas yra dažniausiai jūsų kūne pasitaikantis proteinas – jis yra pagrindinis komponentas, iš kurio yra sudaromi jungiamieji audiniai, tarp jų oda ir kaulai. Kolagenas turi daugybę funkcijų, tokių kaip kaulų stiprinimas ar veido odos drėkinimas bei l odos elastingumas. Tyrimo metu buvo įrodyta, jog moterims, naudojusioms kolageno preparatus aštuonias savaites, oda tapo mažiau išsausėjusi bei pagerėjo jų odos elastingumas, be to jų raukšlių gylis gerokai sumažėjo.

Veido kaukė su hialuronu EKEL Ultra Hydrating Essence

Ekel Hyaluronic Acid Ultra Hydrating Essence kaukė intensyviai drėkins jūsų odą, išvalys užsikimšusias poras bei padės įgyti odos atsparumą aplinkos poveikiui. Hialurono rūgštis padeda sumažinti odoje esančių linijų bei raukšlių matomumą sugrąžindama odai drėgmę bei sukurdama putlumo efektą.  Hialurono rūgšties molekulės gali prisijungti net iki 1000 kartų daugiau sveriančias  vandens molekules ir sutraukti drėgmę iš aplinkos, todėl jūsų oda bus drėkinama visą laiką. Odai senėjant yra prarandamas elastinas, tačiau hialurono rūgštis padeda sustiprinti odą, taip sukurdama jaunos odos efektą bei atgaivindama odos kontūrus, o  veido oda atrodys skaistesnė.

Veido kaukė su perlų milteliais EKEL Ultra Hydrating Essence

Ekel Pearl Ultra Hydrating Essence kaukė apsaugo nuo aplinkos poveikio, o kaukėje esantys aktyvieji komponentai intensyviai drėkina odą. Perlai nuo seno buvo naudojami ne tik kaip papuošalai, bet ir kovai su daugybe odos ligų, tokių kaip aknė ar egzema. Tuo tarpu Kinijos imperatorė Wu Zetian, kasdien naudodavo perlų miltelius tam, kad jos oda taptų skaistesnė. Perluose esančios medžiagos padeda sulyginti odos spalvą, bei ją pašviesina. Taip pat, pagerina odos tekstūrą ir sumažina odoje esančias poras, perluose esančios medžiagos skatina žaizdų gijimą, kas yra ypač aktualu žiemą nušalusiai veido odai.

 

2019 11 11 - 2019 11 26 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 1,27 €
Kaina be DROGAS kortelės 1,59 €
ekel-valomosios-putos-su-hialuronu.png

EKEL, valomosios veido putos su hialurono rūgštimi, 180 ml

Ekel valomosios veido putos su hialurono rūgštimi sugrąžins prarastą odos drėgmę bei akimirksniu odą padarys skaistesne. Taip pat, hialurono rūgštis nuramins nuo makiažo sudirgusią odą ir padės išvengti odos paraudimo. Įdomus tai, kad hialurono rūgšties molekulės gali prisijungti net iki 1000 kartų daugiau sveriančias  vandens molekules, todėl jos pasirūpina, kad jūsų veidas taptų akimirksniu sudrėkintas! Be to, hialurono rūgštis padeda sumažinti odoje esančių linijų bei raukšlių matomumą sugrąžindama odai drėgmę ir praturtindama odą elastinu, kuris sukuria putlumo efektą. Vos patekusi ant odos, hialurono rūgštis atgaivina odos kontūrus bei sukuria jaunos odos efektą, o tai leidžia veido odai atrodyti skaisčiau.

 

2019 11 11 - 2019 11 28 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 3,99 €
Kaina be DROGAS kortelės 4,99 €
ekel-veido-kremas-su-kolagenu.png

EKEL veido kremas su kolagenu, 100 g

Ekel veido kremas su kolagenu padės ne tik atsikratyti raukšlių, bet ir atstatyti veido raumenis. Kolagenas yra baltymas natūraliai randamas ir žmogaus organizme – jis sudaro jungiamuosius audinius, tokius kaip kaulai ar oda. Tuo tarpu, hidrolizuotas kolagenas yra smulkiai suskaidyta kolageno versija, kurią yra žymiai lengviau įsisavinti. Kadangi oda yra sudaryta iš kolageno struktūrų, hidrolizuotas kolagenas padeda atstatyti kolageno balansą odoje, taip sumažindamas raukšles. Be to, hidrolizuotas kolagenas padeda atsistatyti raumenims, kurie yra ypač svarbūs veido srityje.

2019 11 11 - 2019 11 28 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 10,39 €
Kaina be DROGAS kortelės 12,99 €
lebiome-veido-kaukes-ivairiu-rusiu.png

LEBIOME, lakštinė veido kaukė, įvairių rūšių

Iš 100% grynos medvilnės pluošto pagamintos kaukės yra ne tik švelnios veido odai, bet ir padeda lengviau pasisavinti visas naudingąsias medžiagas.

Lakštinė detoksikuojamoji veido kaukė LeBiome Detoxifying, 20 g, 1 vnt.

Ši veido kaukė dėl sudėtyje esančios anglies ir vulkaninių pelenų giliai valo užsikimšusias poras bei odos paviršių. Po naudojimo oda atrodys švaresnės, skaistesnė. Sudėtyje esanti hialurono rūgštis sumažina raukšlių gylį, padidina odos drėgmę, vizualiai pagerina odos būklę. Naudodami šią valomąją veido kaukę padėsite odai pasisavinti kitų naudojamų produktų veikliąsias medžiagas.

Lakštinė veido kaukė nuo raukšlių LeBiome Anti-Aging, 25 g, 1 vnt.

Priešraukšlinė veido kaukė stangrina veido odą, padeda sumažinti tiek smulkiąsias, tiek vidutinio gylio veido raukšles, atstato odos elastingumą ir drėgmę. Sudėtyje esantys peptidai ir hialurono rūgštis padeda atstatyti drėgmę bei skatina kolageno gamybą, todėl oda tampa elastingesnė. Kofermento Q10 bei kitų medžiagų derinys apsaugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio.

Lakštinė giliai drėkinanti veido kaukė LeBiome Vita Jelly, 25 g, 1 vnt.

Sudėtyje esantys keramidai stiprina apsauginį, lipidinį odos barjerą, o esant pažeistam odos paviršiui, užpildo pažeistas odos vietas, taip pat, sumažina odos pralaidumą ir tokiu būdu užkerta kelią odos drėgmės praradimui ir pagerina epidermio elastingumą. Arbatmedžio serumas, pasižymi raminančiomis ir priešuždegiminėmis savybėmis, todėl panaudojus kaukę oda atrodys pailsėjusi, nuraminta ir skaisti. Vitaminas C grąžina odai gyvybingumą, skaistumą ir sveiką išvaizdą bei tuo pačiu pasižymi antioksidaciniu poveikiu. Vitaminas E greitai ir efektyviai atstato odos drėgmės pusiausvyrą.

Lakštinė raminamoji veido kaukė LeBiome Soothing, 20 g, 1 vnt.

Maitinanti, raminanti bei elastingumą atstatanti veido kaukė su avokado ekstraktu. Avokado ekstraktas minkština, maitina, ramina odą. Hialurono rūgštis – atstato drėgmės balansą, saugo odą nuo išsausėjimo. Bambukas – ramina, skaistina odą. Sudėtyje esantys veiklieji ingredientai palaiko odą gyvybingą, suteikia jai spindesio. Po kaukės oda atrodo lygesnė, švelnesnė ir spindinti.

Lakštinė stangrinamoji veido kaukė LeBiome Lifting, 20 g, 1 vnt.

Sudėtyje esantys peptidai ir hialurono rūgštis padeda atstatyti drėgmę bei skatina kolageno gamybą, todėl oda tampa elastingesnė. Granatų ekstraktas yra natūralus antioksidantas, drėkina bei neleidžia odai išsausėti, užkerta kelią odos senėjimo procesams. Ricinos aliejus padeda kovoti su raukšlėmis. Aktyvieji komponentai stangrina odą, padaro ją tvirtesnę ir elastingesnę, drėkina.

 

2019 11 11 - 2019 11 28 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 3,49 €
Kaina be DROGAS kortelės 4,99 €
MARGARITA-Anti-Age-veido-prieziuros-priemoniu-linija.png

MARGARITA Anti Age, veido priežiūros priemonių linija

Veido priežiūros priemonių linija MARGARITA Anti Age su mėlynių ekstraktu ir kanapių aliejumi sukurta išskirtinai brandžios odos priežiūrai. Priemonių sudėtyje esantis mėlynių ekstraktas yra gausus vitamino C ir veikia kaip antioksidantas, o kanapių sėklų aliejus gerai žinomas kaip natūralus omega-3 ir omega-6 riebalų rūgščių šaltinis. Taigi naudojant šias priemones oda atrodys skaistesnė, stangresnė ir pastebimai jaunatviškesnė.

Atkuriamasis veido kremas skirtas odos priežiūrai nuo 55 metų. Kremas užtikrina SPF 6 apsaugą nuo žalingų saulės spindulių, kurie sukelia fotosenėjimą. Senstant silpnėja riebalinių liaukų veikla ir vyksta hormonų pokyčiai, dėl kurių plonėja odos lipidinis sluoksnis. Todėl atkuriamojo kremo formulė papildyta keramidais, kurie padeda stiprinti natūralų odos lipidinį barjerą. Naudojant kremą oda atrodys pamaitinta, stangresnė ir glotnesnė.

Atkuriamasis serumas sukurtas specialiai veido odos priežiūrai nuo 40 metų. Naudojant šį serumą oda atrodys atsinaujinusi, skaistesnė, o pigmentinės dėmės bus pastebimos mažiau.

Stangrinamasis veido kremas skirtas odos priežiūrai nuo 40 metų. Kremas užtikrina SPF 6 apsaugą nuo žalingų saulės spindulių, kurie sukelia fotosenėjimą. Naudojant kremą oda atrodys stangresnė ir lygesnė, o raukšlės mažiau pastebimos.

Stangrinamasis paakių kremas sukurtas specialiai paakių odos priežiūrai nuo 40 metų. Kremo formulė praturtinta biokolagenu, kurio dėka oda atrodys sudrėkinta, stangresnė ir švelnesnė. Kremas lengvai pasiskirsto ant odos ir greitai susigeria.

Naktinė kaukė - kremas su mėlynių ekstraktu ir kanapių sėklų aliejumi suteikia lygesnės odos išvaizdą, padeda sumažinti raukšles ir suteikia gyvumo pavargusiai odai. Oda atrodo pastebimai stangresnė ir sudrėkinta.

Dvifazis valomasis vanduo su mėlynių ekstraktu ir kanapių sėklų aliejumi skirtas nuvalyti makiažą bei pašalinti nešvarumus nuo odos. Priemonė specialiai sukurta vyresnės odos priežiūrai. Valomojo vandens formulė praturtinta biokolagenu, kurio dėka oda atrodys sudrėkinta, stangresnė ir švelnesnė.

2019 11 11 - 2019 11 28 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele nuo 4,54 € iki 5,24 €
Kaina be DROGAS kortelės nuo 6,49€ iki 7,49 €
MARGARITA-For-Man-vyriskos-kosmetikos-priemones-2-rusiu.png

MARGARITA, vyriškos kosmetikos priemonės, 2 rūšių

Vyrų oda taip pat kaip moterų reikalauja dėmesio ir rūpesčio, kad ši būtų sveika ir graži. MARGARITA sukūrė vyriškos kosmetikos priemones For Man, kurios skirtos iškirtinai vyriškos odos priežiūrai.

Drėkinamasis balzamas po skutimosi su propoliu specialiai sukurtas vyrų odos priežiūrai. Lengvos tekstūros ir malonaus aromato balzamas praturtintas natūraliu propoliu, kuris nuo seno laikomas vienu veiksmingiausių bičių produktų.

Veido kremas su ramunėlių ir medetkų ekstraktais dėl lengvos tekstūros greitai įsigeria į odą. Priemonė praturtinta ramunėlių ir medetkų ekstraktų kompleksu bei natūraliais augaliniais ekstraktais, kurie nuo seno yra pripažinti ir plačiai naudojami įvairiose kosmetikos priemonėse. Kremas tinka visų tipų odai, net ir tiems, kurių veido oda yra jautri.

Patikrinta dermatologų.

2019 11 11 - 2019 11 28 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 3,14 €
Kaina be DROGAS kortelės 4,49 €
nivea-valomasis-veido-aliejus-2-rusiu.png

NIVEA, maitinamasis ar raminamasis valomasis aliejus veidui ir akimis, 2 rūšių, 150 ml

Maloni formulė su makadamijų aliejumi ar vynuogių sėklų aliejumi ištirpina makiažą ir nešvarumus, kad oda liktų tobulai švari, šilkinė ir minkšta. Valomasis aliejus su vynuogių sėklų aliejumi tinka ir jautriai odai.

Naudojimas: išspaudę 1-2 paspaudimus priemonės ant sausų rankų, masažuokite ją į sausą veidą ir užmerktas akis. Kruopščiai nuplaukite.

2019 11 11 - 2019 11 28 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 5,13 €
Kaina be DROGAS kortelės 7,89 €
sebamed-veido-prieziura.png

SEBAMED PRO, veido priežiūros priemonės su probiotikais, įvairių rūšių

SEBAMED PRO linijoje sudėtyje esantys probiotikai padeda sustiprinti odos ląstelių struktūras, skatina odos regeneraciją ir atitolina senėjimo požymius, o odai artimas pH 5,5 stiprina natūralią odos apsauginę funkciją.

Intensyviai regeneruojantis kremas su probiotikais SEBAMED PRO Regenerating, 50 ml

Skirtas stangrumą praradusiai odai. Subalansuota PRO Regenerating kremo formulė su aktyviuoju jūrinių dumblių ingredientu L-fucose suteikia stangrumo, aktyvina odos regeneraciją, drėkina ir lygina raukšles. Taip oda tampa apsaugota visapusiškai, o tai leidžia odai ilgiau atrodyti stangriai, elastingai ir jaunatviškai.  Dvigubo poveikio PRO linijos kremas Regenerating: reguliuoja odos drėgmės balansą, saugo nuo išorinių aplinkos veiksnių, stiprina odos atsparumą.

Naudojimas: tepkite nuprausus/nuvalius veidą bei kaklą ryte ir vakare. Geresnio rezultato pasieksite prieš tai pasitepę SEBAMED PRO Intensive serumu.

Intensyviai regeneruojamasis serumas su probiotikais SEBAMED PRO Intensive, 30 ml

Skirtas stangrumą praradusiai odai. Reguliuoja odos drėgmės balansą, saugo nuo išorinių aplinkos veiksnių, stiprina odos atsparumą. Aktyvūs maitinamieji ingredientai bei didžiosios alpinijos ekstraktas ženkliai padidina drėgmės rezervuarus odoje, mažina raukšles bei stangrina odą. Oda atrodys stangresnė ir elastingesnė.

Naudojimas: tepkite nuprausus/nuvalius veidą bei kaklą ryte ir vakare. Siekiant geresnio rezultato papildomai naudokite SEBAMED PRO Regenerating kremą. Serumą tepkite pirmiau.

Apsauginis drėkinamasis kremas jaunai odai su probiotikais SEBAMED PRO Active Protection, 50 ml

Subalansuota PRO Active Protection kremo formulė su aktyviuoju Celligent® kompleksu ir rozmarino ekstraktu didina odos drėgmės rezervuarus ir skatina savalaikę odos regeneraciją. UVA apsauga padeda išvengti priešlaikinio odos senėjimo. Taip oda tampa apsaugota visapusiškai, o tai leidžia odai ilgiau atrodyti stangriai, elastingai ir jaunatviškai. PRO linijos kremas Active Protection reguliuoja odos drėgmės balansą, saugo nuo išorinių aplinkos veiksnių, stiprina odos atsparumą.

Naudojimas: tepkite nuprausus/nuvalius veidą bei kaklą ryte ir vakare. Geresnio rezultato pasieksite kartu naudojant ir  SEBAMED PRO Hydro serumą. Jį tepkite prieš kremą.

Drėkinantis serumas su probiotikais jaunai odai SEBAMED PRO Hydro, 30 ml

Serumas Hydro: reguliuoja odos drėgmės balansą, saugo nuo išorinių aplinkos veiksnių, stiprina odos atsparumą. Aktyvusis ingredientas Meiritage® (randamas ir gydomojoje kinų medicinoje) ženkliai padidina drėgmės rezervuarus odoje, UVA filtrai padeda išvengti priešlaikinio odos senėjimo. Dviguba apsauga leidžia odai ilgiau atrodyti stangriai, elastingai ir jaunatviškai.

Naudojimas: tepkite nuprausus/nuvalius veidą bei kaklą ryte ir vakare. Papildomai apsaugai ir drėkinimui naudokite SEBAMED PRO Active Protection kremą. Serumą tepkite pirmiau.

2019 11 11 - 2019 11 28 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele nuo 20,39 € iki 23,79 €
Kaina be DROGAS kortelės nuo 23,99 € iki 27,99 €
b.barber-barzdos-prieziuros-priemones.png

B.BARBER, barzdos priežiūros priemonės, 3 rūšių

Barzdos prausiklis B.BARBER Natural Ingredients, 150 ml.

Nestipriai putojantis barzdos ir veido prausiklis švelniai valo, suteikia veidui ir barzdai gaivumo, drėkina bei maloniai kvepia. Naudojimas: kelis priemonės lašus paskirstyti ant barzdos ir sudrėkinto veido. Patrinti, kad suputotų, ir nuskalauti. Dermatologų patikrinta. Be silikono, parabenų, parafino ir natrio laurilsulfato.

Barzdos balzamas B.BARBER Natural Ingredients, 50 ml. Minkština, glotnina, sulygina barzdą, kad ji atrodytų natūraliai ir ją būtų malonu liesti. Naudojimas: reikiamą priemonės kiekį patrinti tarp delnų, paskirstyti ant barzdos ir sušukuoti ją, kaip jums patinka. Skirta profesionalams. Dermatologų patikrinta. Be silikono, parabenų, parafino, natrio laurilsulfato.

Barzdos aliejus B.BARBER Natural Ingredients, 50 ml

Drėkina barzdą, ji tampa kvapi, spindinti ir tvarkinga. Naudojimas: paskirstyti kelis lašus ant barzdos ir sušukuoti. Skirta profesionalams. Dermatologų patikrinta. Be silikono, parabenų, parafino, natrio laurilsulfato.

2019 11 11 - 2019 11 28 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele nuo 5,24 € iki 8,18 €
Kaina be DROGAS kortelės nuo 6,99 € iki 10,90 €
1 2 3