LV-dezinfekcinis-ranku-skystis-50-ml.png

LV, dezinfekcinis rankų skystis, 50 ml

Kai aplinkui tiek daug nešvarumų ir bakterijų ne pro šalį turėti dezinfekcinį rankų skystį. Rankų skystis LV sukurtas dažnai rankų dezinfekcijai. Priemonė yra bekvapė ir tinka net labai jautriai rankų odai. Kadangi skystis yra praturtintas odą puoselėjančiu glicerinu, ji tampa ne tik dezinfekuota, bet ir sudrėkinta.

2019 05 06 - 2019 06 02 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 2,15€
Kaina be DROGAS kortelės 3,59 €
GARNIER-Mineral-Action-Control-purskiamas-arba-rutulinis-antiperspirantai.png

GARNIER Mineral Action Control, purškiamas arba rutulinis antiperspirantai

Išbandyk naujuosius klinikiniais tyrimais patikrintus antiperspirantus GARNIER Mineral Action Control.  Itin veiksmingi antiperspirantai veikia net iki 96 valandų, užtikrina sausumo pojūtį, slopina prakaito kvapą bei nepalieka jokių dėmių.

Rinkis purškiamą arba rutulinį antiperspirantą.

2019 05 06 - 2019 06 02 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele nuo 2,68€ iki 2,77€
Kaina be DROGAS kortelės nuo 3,35€ iki 3,46 €
BELLA-Intima-dregnos-serveteles-intymiai-higienai-20-vnt.png

BELLA Intima, drėgnos servetėlės intymiai higienai, 20vnt.

Drėgnos servetėlės BELLA Intima yra sukurtos tobulai higienai palaikyti. Pagamintos iš 100% medvilnės ir praturtintos pieno rūgštimi bei baltųjų gėlių ekstraktu servetėlės švelniai valo pašalinant nemalonius kvapus.

OLD-SPICE-Captain-kuno-prieziuros-priemones-vyrams-3-rusiu.png

OLD SPICE Captain, kūno priežiūros priemonės vyrams, 3 rūšių

Mes žinome, kokios didelės yra tavo ambicijos. Jei pasaulis būtų austrė, OLD SPICE Captain atneštų tau peilį jai atidaryti.  Dabar jis suteikia žavingą ir visų mėgstamą kvapą, ir kai nevadovauji laivui tolimosiose jūrose, gali vadovauti namuose ir pripildyti juos gaivaus santalų ir atviros jūros aromato. Kūno prausiklis vyrams nepriekaištingai šalina purvą ir kvapus, kad galėtum siekti kilnių tikslų, pavyzdžiui, sudaryti sandorius ar mokyti delfinus kalbėti. Dezodorantas vyrams įveikia net bjauriausią smarvę kvapą viską nustelbiančiu puikiu aromatu. Kvapus išsauganti technologija leidžia tau ir kitiems žmonėms mėgautis gaiviu aromatu visą dieną. Dušo želė valo odą ir aktyviai paskleidžia aromatą. Užpilk šiek tiek želės ant delno, trindamas suformuok putas, tada jomis prausk kūną.