ISADORA-Brow-Marker-antakiu-flomasteris-3-atspalviu.png

ISADORA Brow Marker, antakių flomasteris, 3 atspalvių

Skystas antakių kontūro pieštukas ISADORA Brow Marker su specialiu patentuotu aplikatoriaus galiuku labai tiksliai padengia antakius. Polimerinį sluoksnį sudarančių medžiagų dėka spalva išlieka itin ilgai ir nenusitrina, tačiau ji taip pat lengvai nuvaloma yra pavalius šiltu vandeniu. Naudokite šį skystą kontūro pieštuką su patentuotu aplikatoriaus galiuku antakių kontūrams paryškinti, antakiams sušukuoti, užpildyti ir nudažyti.

NAUDOJIMAS

Visada dažykite švarius antakius, prieš užtepdami kitas makiažo priemones.

Kad antakiai atrodytų natūraliai: pakreipkite aplikatoriaus galiuką antakių kryptimi ir trumpais lėtais brūkštelėjimais brėžkite potėpius tarsi plaukelius nuo antakių šaknų iki galiukų. Spalvą galima padaryti intensyvesnę užtepus kelis sluoksnius.

Kad antakių kontūras būtų aiškesnis ir ryškesnis:

1. Smailiu aplikatoriaus galiuku pažymėkite antakių kontūrą viršuje ir apačioje.

2. Sušukuokite ir užpildykite antakius, braukite aplikatoriumi antakių augimo kryptimi.

2019 09 02 - 2019 09 22 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 11,89€
Kaina be DROGAS kortelės 13,99 €
ISADORA-Loose-Seeting-Power-biri-pudra-3-atspalviu.png

ISADORA Loose Setting Powder, biri pudra, 3 atspalvių

Ypač minkšta, lengvos tekstūros biri pudra ISADORA Loose Setting Powder drėkina odą bei efektyviai sugeria riebalus. Šioje pudroje esantys mažyčiai perliniai pigmentai sukuria lyg aksomas švelnios odos įspūdį, priemonė sumažina raukšleles ir užmaskuoja jos trūkumus.

Ši pudra yra su tinkleliu, kuriuo ji persijojama, todėl nesusijaukia kaip įprastos birios pudros indeliuose su sieteliu. Todėl ją galima lygiau ir lengviau užtepti, o per didelis pudros kiekis neišsibarsto iš indelio. Sukiojant šepetėlį ant tinklinio sietelio pudra vienodai paskirstoma ant šepetėlio plaušelių, jos paimama kaip tik tiek, kiek reikia. Lankstus, nailoninis sietelio tinklelis leidžia šepetėliu pasiekti iki pat indelio dugno.

Dangtelyje įmontuotas kamštelis neleidžia pudrai išsiberti indelyje uždarius dangtelį.

Be kvapiųjų medžiagų. Atlikti klinikiniai bandymai.

2019 09 02 - 2019 09 22 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 22,09€
Kaina be DROGAS kortelės 25,99 €
ISADORA-Wonder-Nail-nagu-lakas-ivairiu-spalvu.png

ISADORA Wonder Nail, nagų lakas, įvairių spalvų, 6 ml

Naujasis ilgai išliekantis nagų lakas ISADORA Wonder Nail išlygina nago paviršių bei suteikia nepakartojamą išvaizdą. Lengvai tepasi ir greitai džiūsta. Sudėtyje nėra formaldehido, toluolo, DBP ir kamparo. Be kvapiųjų medžiagų. Patikrinta kliniškai.

2019 09 02 - 2019 09 22 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 8,49€
Kaina be DROGAS kortelės 9,99 €

Tiktai DROGAS

LUMENE-Pressed-Matte-kompaktine-pudra-ivairiu-atspalviu.png

LUMENE Pressed Matte, kompaktinė pudra, įvairių atspalvių

Kompaktinė pudra LUMENE Pressed Matte su odą puoselėjančiais Arkties ingredientais makiažui suteikia lengvą matinį rezultatą. Itin lengvos tekstūros pudra ilgai išlieka ir nedžiovina odos.

LOREAL-PARIS-False-Lash-Bambi-blakstienn-tusas-juodas.png

L'ORÉAL PARIS False Lash Bambi, blakstienų tušas, juodas

Blakstienų tušas L'ORÉAL PARIS False Lash Bambi subtiliai užriečia ir atskiria blakstienas, todėl akys akimirksniu atrodo didesnės, o blakstienos purios ir tankios. Ypatingos formos šepetėlis dramatiškai užriečia blakstienas ir jas pailgina.

2019 09 02 - 2019 09 22 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 12,74€
Kaina be DROGAS kortelės 14,99 €
ARTDECO-Cross-the-Lines-dekoratyvines-kosmetikos-linija.png

ARTDECO Cross the Lines, dekoratyvinės kosmetikos kolekcija, ruduo / žiema

ARTDECO pristato naujausią modernaus ir grafinio meno įkvėptą 2019-2020 rudens/žiemos dekoratyvinės kosmetikos liniją Cross the Lines. Kolekcija pasižymi itin matinių ir metalo blizgesio elementų deriniais suteikiančiais makiažui naujų subtilių linijų. Cross the Lines atspindi betoninio, tamsaus miesto nuotaiką, todėl ši linija yra sukurta tikrai miesto moteriai, kurios podiumas yra miesto gatvės.

2019 09 02 - 2019 09 22 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele nuo 4,79€ iki 15,99€
Kaina be DROGAS kortelės nuo 5,99€ iki 19,99 €
SINCERO-SALON-makiazokempinele.png

SINCERO SALON, makiažo kempinėlė

Mėgaukis nepriekaištingai tolygiai padengtu makiažo pagrindu naudojant makiažo kempinėlę SINCERO SALON. Kempinėlė pagaminta iš antibakterinio mikropluošto, todėl tinka visiems odos tipams, nekaupia bakterijų ir pelėsio. Unikali makiažo kempinėlė yra padengta mikroplaušeliais, todėl ji labai panaši į makiažo teptuką ir makiažo kempinėlę. Aksominiai šereliai leidžia kempinėlei lygiai ir nepriekaištingai paskirstyti makiažo priemonę, bei sukurti natūralų „air-brush“ efektą be visažistės pagalbos. Kempinėlės paviršiuje esantys aksominiai šereliai tolygiai ir nepriekaištingai paskirsto makiažo priemonę, o taip pat sulaiko net iki 60% makiažo priemonės ant paviršiaus.

discount/RIVAL-DE-LOOP-2-Phasen-makiazo-pagrindas-ivairiu-atspalviu.png
Ieškokite parduotuvėse

Rival De Loop

Ieškokite parduotuvėse
1 2 3