FA-vyriskas-antiperspirantas-3-rusiu.png

FA, vyriškas antperspirantas, 3 rūšių

Vyriški antiperspirantai FA užtikrina ilgalaikę apsaugą nuo prakaitavimo ir nemalonaus kvapo. Pieštukinis antiperspirantas Men Sport užtikrina ne iki 72 valandų išliekančia apsaugą, todėl ši priemonė puikiai tinka leidžiantiems aktyvų laisvalaikį. Antiperspirantai Men ExtraCool  ir Men Extreme išsiskiria savo sudėtimi, kurioje nėra aliuminio druskos, o tai reiškia, kad priemonės netepa drabužių bei nepalieka gelsvų dėmių.

2019 08 05 - 2019 09 01 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 1,73€
Kaina be DROGAS kortelės 2,89 €
discount/URTEKRAM-No-Perfume-Baby-vaikiskos-kosmetikos-priemones-2-rusiu.png

URTEKRAM No Perfume Baby, vaikiškas prausiklis ir šampūnas arba pienelis kūnui, 250 ml

Vaikiškas prausiklis ir šampūnas viename arba pienelis kūnui URTEKRAM No Perfume Baby sukurti išskirtinai jautriai vaikų odai. Sertifikuotos kūno priežiūros priemonės pagamintos tik iš natūralių medžiagų savo sudėtyje neturi pridėtinių kvapiklių, kurie galėtų dirginti mažylių odą. Priemonės lengvai drėkina odą, negraužia akių bei yra be kvapo.

2019 08 05 - 2019 09 01 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele nuo 5,91€ iki 7,59€
Kaina be DROGAS kortelės nuo 7,39€ iki 9,49 €
NATURELLA-To-Go-higieniniai-iklotai.png

NATURELLA To Go, higieniniai įklotai, 20 vnt. arba 42 vnt.

Nesvarbu, kur jus veda gyvenimas, higieniniai įklotai NATURELLA To Go padės jaustis gaiviai kiekvieną dieną. Kompaktiška pakuotė leidžia nešiotis juos visą dieną, kad visur jaustumėtės gaiviai. Individualiai supakuoti higieniniai įklotai, kuriuos galima patogiau ir higieniškiau nešiotis rankinėje.

2019 08 05 - 2019 09 01 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele nuo 0,90€ iki 1,59€
Kaina be DROGAS kortelės nuo 1,13€ iki 1,99 €
ALWAYS-Flexistyle-higieniniai-ikotai.png

ALWAYS Flexistyle, higieniniai įklotai, 28 vnt. arba 58 vnt.

Išlik švari nepriklausomai nuosavo stiliaus. Higieniniai įklotai ALWAYS FlexiStyle užtikrina kasdienę švarą, kuria gali pasitikėti, yra pakankamai lankstūs naudoti su bet kokio stiliaus kelnaitėmis ir itin ploni, kad būtų dar patogesni ir lankstesni. Orui laidžios struktūros, užtikrinančios patikimą sausumą, šie higieniniai įklotai tinka kasdieniam gyvenimui. Įklotai puikiai tinka makšties išskyroms arba kaip papildoma apsauga esant nereguliarioms mėnesinėms.

2019 08 05 - 2019 09 01 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele nuo 1,79€ iki 2,62€
Kaina be DROGAS kortelės nuo 2,39€ iki 3,49 €
JORDAN-Green-Clean-Kids-vaikiskas-vandu-sepetelis.png

JORDAN Green Clean Kids, vaikiškas dantų šepetėlis, 5–10 m.

Ekologiškas dantų šepetėlis JORDAN Green Clean  sukurtas 5 - 10 metų amžiaus vaikų pieniniams dantukams prižiūrėti. Apvali šepetėlio galvutė su tankiais ir minkštais šereliais skirta kruopščiam ir švelniam dantukų išvalymui. Dantų šepetėlis JORDAN Green Clean sukurtas galvojant ne tik apie vartotoją bet ir mus supančią aplinką. Dantų šepetėlis pagamintas naudojant aukštos kokybės perdirbtas medžiagas: šepetėlio kotelis  - iš perdirbto plastiko, šereliai - iš 100% augalinio pagrindo nailono 1010, pagaminto iš ricinmedžio, o šepetėlio pakuotė - iš perdirbto popieriaus.

2019 08 05 - 2019 09 01 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 2,15€
Kaina be DROGAS kortelės 2,69 €
JORDAN-Total-Clean-dantu-sepetelis.png

JORDAN Total Clean, dantų šepetėlis, 2 vnt.

Dantų šepetėlis JORDAN Total Clean sukurtas taip, kad kiekvieną kartą juo išsivalius dantis jaustumėtės užtikrinai, kad jūsų dantys ir burna yra tinkamai išvalyti. Guminiai šereliai išvalo ant liežuvio susikaupusias bakterijas ir nešvarumus, o lankstus ir plonas šepetėlio kotas padeda pasiekti net sunkiai pasiekiamas vietas.

2019 08 05 - 2019 09 01 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 1,51€
Kaina be DROGAS kortelės 1,89 €
VADEMECUM-White-and-Strong-dantu-pasta-75-ml.png

VADEMECUM White & Strong, dantų pasta, 75 ml

Džiaukis baltesne šypsena jau po 10 dieną naudojant dantų pastą VADEMECUM White & Strong. Dantų pasta su kompleksu Pro Strength švelniai pašalina apnašas ir sutvirtina dantų emalį, todėl šypsena tampa baltesnė, o dantys stipresni.

2019 08 05 - 2019 09 01 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 2,02€
Kaina be DROGAS kortelės 2,89 €
URTEKRAM-Calendula-vaikiskas-sampunas-arba-duso-gelis.png

URTEKRAM Calendula, vaikiškas šampūnas arba dušo gelis, 250 ml arba 500 ml

Sertifikuota, ekologiška vaikiškos kūno priežiūros priemonių linija URTEKRM Calendula rūpinasi, kad vaikiška odelė būtų visada švari, o plaukai minkšti. Švelnus, negraužiantis akių, bekvapis kūno prausiklis švelniai odos priežiūrai. Plaukų šampūno sudėtyje esantis magnolijos žievės ekstraktas atkuria Jūsų vaiko galvos odos balansą, o alavijas ir glicerinas drėkina plaukus.

Kaina su DROGAS kortele nuo 5,59€ iki 9,91€
Kaina be DROGAS kortelės nuo 6,99€ iki 7,39 €
BELLA-Intima-Plus-higieniniai-iklotai-22-vnt.png

BELLA Intima Plus, kasdieniai įklotai, 22 vnt.

Jauskis tomis dienomis patogiai ir užtikrintai su BELLA Intima Plus. Ypač ploni, orui laidūs kasdieniai įklotai su paviršiumi iš 100% medvilnės, užtikrina natūralią intymios zonos odos apsaugą. Švelnios tekstūros įklotai nedirgina net ir labai jautrios odos. Kiekvienas įklotas supakuotas atskiruose mažuose vokeliuose, todėl juos patogu nešti bet kurioje kišenėje.

GENTLE-DAY-intymios-higienos-prausiklis-su-augaliniais-ekspraktais-250-ml.png

GENTLE DAY, intymios higienos prausiklis su augaliniais ekstraktais, 250 ml

Ko reikia intymios higienos prausikliui? Kad jis švelniai praustų mūsų pačias jautriausias vietas jų nedirgindamas, bei palaikytų natūralų makšties pH balansą. Būtent toks ir yra higienos prausiklis GENTLE DAY. Šiame prausiklyje nėra gausiai putojančių ir galinčių dirginti medžiagų tokių kaip SLES, SLS, parabenų, dažiklių, kvapiklių, PEG, DEA ir alergenų. Jį galima naudoti kasdien, ne tik intymios higienos bet ir viso kūno prausimui. Jis tinka  ir jautriai odai