JORDAN-Target-Teeh-and-Guns-dantu-sepetelis-2-vnt..png

JORDAN Target Teeth & Gums, dantų šepetėlis, 2 vnt.

Stilingas dantų šepetėlis JORDAN Target Teeth & Gums su plonu koteliu ir įgaubtais šereliais efektyviai nuvalo ant dantų paviršiaus susikaupusias apnašas. Šepetėlis švelniai valo vietas prie dantenų ir jų nepažeidžia. Ilgesnis šepetėlio šerelių galiukas leidžia lengviau ir geriau valyti krūminius dantis. Ergonomiškas rankoje neslystantis kotelis.

STAY-COOL-burnos-gaiviklis-3-skoniu-20-ml.png

STAY COOL, burnos gaiviklis, 3 skonių, 20 ml

Burnos gaiviklis STAY COOL vienu papurškimu suteikia gaivų burnos kvapą. Sudėtyje esanti medžiaga cetyl pyridinium chloride (CPS) veikia antibakteriškai, šalina nemalonų burnos kvapą ir padeda rūpintis burnos ertme, kai šalia nėra dantų šepetėlio.

AROMASTICK-uostukas-ivairiu-rusiu.png

AROMASTICK, uostukas, įvairių rūšių, 0,8 ml

Uostukai AROMASTICK – tai kvapai sudaryti iš šimtų skirtingų kvapių medžiagų molekulių, kurių sukelti impulsai akimirksniu pasiekia smegenų limbinę sistemą, kuri valdo mūsų emocijas, atmintį ir nuotaiką. Skirtingi kvapų mišiniai  gali skirtingai veikti mūsų kūną.

AROMASTICK Calm  - tai eterinių bergamočių, citrinos, kedro , šalavijo ir vetiverio aliejų mišinys, kuris  nuramins ir atpalaiduos.

AROMASTICK Relax  -  tai eterinių aliejų mišinys ne tik jus atpalaiduos, bet ir suteiks  vidinės ramybės bei šviesių minčių.

AROMASTICK Energy  - tai eterinių aliejų mišinys, kuris suteiks jums  energijos, jėgų ir motyvacijos. Tai energijos pliūpsnis , padedantis įveikti kasdienio gyvenimo kliūtis ar pasiekti sporto aukštumų.

AROMASTICK Refresh  -  tai raminantis ir gaivinantis mentolio ir eukalipto aliejų mišinys - gaivaus oro pliūpsnis ir atšviežinti pojūčiai.