LV-dezinfekcinis-ranku-skystis-50-ml.png

LV, dezinfekcinis rankų skystis, 50 ml

Kai aplinkui tiek daug nešvarumų ir bakterijų ne pro šalį turėti dezinfekcinį rankų skystį. Rankų skystis LV sukurtas dažnai rankų dezinfekcijai. Priemonė yra bekvapė ir tinka net labai jautriai rankų odai. Kadangi skystis yra praturtintas odą puoselėjančiu glicerinu, ji tampa ne tik dezinfekuota, bet ir sudrėkinta.

2019 05 06 - 2019 06 02 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 2,15€
Kaina be DROGAS kortelės 3,59 €
NIVEA-Sun-idegi-skatinancios-priemones-2-rusiu.png

NIVEA Sun, įdegį skatinančios priemonės, 2 rūšių

Įdegį skatinančios priemonės NIVEA Sun rūpinasi jūsų dailiu ir tolygiu įdegiu. Priemonėse esantis natūralus ekstraktas pro-melanin stimuliuoja natūralų odos įdegimo procesą*, bet tuo pačiu užtikrinama maksimai apsauga nuo UVA ir UVB spindulių, kuri pradeda veikti vos tik užsipurškus priemonės.  

Rinkitės įdegio dulksną arba purškiklį, kuris mažiau tepa drabužius.

* In vitro duomenys.

2019 05 06 - 2019 06 02 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele nuo 8,12€ iki 8,77€
Kaina be DROGAS kortelės nuo 12,49€ iki 13,49 €
NIVEA-Sun-Kids-apsauga-nuo-saules-vaikams-2-rusiu.png

NIVEA Sun Kids, apsauga nuo saulės vaikams, 2 rūšių

Mėgaukitės vasaros spinduliais nebijodami jais nudegti. Jautrią vaikų ir suaugusiųjų odą apsaugos priemonės nuo saulės NIVEA Sun Kids. Vandeniui atspari tepamoji priemonė arba purškiklis užtikrina maksimalią apsaugą nuo saulės (SPF 50+). Priemonės pritaikytos jautriai vaikų odai, o tepamoji priemonė tinka net kūdikiams, todėl ja naudotis galima kiekvienam šeimos nariui. Apsaginės priemonės iš karto apsaugo odą nuo saulės sukeliamų nudegimų ir ilgalaikės žalos, todėl galite tuoj pat mėgautis saulės voniomis.

2019 05 06 - 2019 06 02 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele nuo 7,47€ iki 12,34€
Kaina be DROGAS kortelės nuo 11,49€ iki 18,99 €
GARNIER-Mineral-Action-Control-purskiamas-arba-rutulinis-antiperspirantai.png

GARNIER Mineral Action Control, purškiamas arba rutulinis antiperspirantai

Išbandyk naujuosius klinikiniais tyrimais patikrintus antiperspirantus GARNIER Mineral Action Control.  Itin veiksmingi antiperspirantai veikia net iki 96 valandų, užtikrina sausumo pojūtį, slopina prakaito kvapą bei nepalieka jokių dėmių.

Rinkis purškiamą arba rutulinį antiperspirantą.

2019 05 06 - 2019 06 02 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele nuo 2,68€ iki 2,77€
Kaina be DROGAS kortelės nuo 3,35€ iki 3,46 €
BELLA-Intima-dregnos-serveteles-intymiai-higienai-20-vnt.png

BELLA Intima, drėgnos servetėlės intymiai higienai, 20vnt.

Drėgnos servetėlės BELLA Intima yra sukurtos tobulai higienai palaikyti. Pagamintos iš 100% medvilnės ir praturtintos pieno rūgštimi bei baltųjų gėlių ekstraktu servetėlės švelniai valo pašalinant nemalonius kvapus.

KNEIPP-aromatines-vonios-putos-su-naturaliais-raudonuju-aguonu-ir-kanapiu-aliejais-400-ml.png

KNEIPP, aromatinės vonios putos su natūraliais raudonųjų aguonų ir kanapių aliejais, 400 ml

Aromatinės vonios putos – tai laimės pertraukėlė su natūraliais raudonųjų aguonų ir kanapių aliejais, sukurianti gerovės ir gražių akimirkų aurą. Mistinis, ramus aromatas atpalaiduoja kūną ir mintis nuo kasdienio streso ir įtampos, o natūralūs maitinantys aliejai suteikia švelnumo jausmą. Raminančio aromato, ryškios spalvos ir ilgai išliekančių putų sąveika, vonios kambarį paverčia nepakartojama pojūčių sinergijos patirtimi.

OLD-SPICE-Captain-kuno-prieziuros-priemones-vyrams-3-rusiu.png

OLD SPICE Captain, kūno priežiūros priemonės vyrams, 3 rūšių

Mes žinome, kokios didelės yra tavo ambicijos. Jei pasaulis būtų austrė, OLD SPICE Captain atneštų tau peilį jai atidaryti.  Dabar jis suteikia žavingą ir visų mėgstamą kvapą, ir kai nevadovauji laivui tolimosiose jūrose, gali vadovauti namuose ir pripildyti juos gaivaus santalų ir atviros jūros aromato. Kūno prausiklis vyrams nepriekaištingai šalina purvą ir kvapus, kad galėtum siekti kilnių tikslų, pavyzdžiui, sudaryti sandorius ar mokyti delfinus kalbėti. Dezodorantas vyrams įveikia net bjauriausią smarvę kvapą viską nustelbiančiu puikiu aromatu. Kvapus išsauganti technologija leidžia tau ir kitiems žmonėms mėgautis gaiviu aromatu visą dieną. Dušo želė valo odą ir aktyviai paskleidžia aromatą. Užpilk šiek tiek želės ant delno, trindamas suformuok putas, tada jomis prausk kūną.