Tiktai DROGAS

SUPERDRUG-Sensitive-Charcoal-balinamoji-dantu-pasta.png

SUPERDRUG Sensitive Charcoal, balinamoji dantų pasta, 75 ml

Mėgaukis unikali burnos priežiūros ekspertų sukurta balinamoji dantų pasta su aktyviąja anglimi, kuri suteiks tavo šypsenai akinam spindesio. Priemonė išsiskiria maksimalia fluorido apsauga, dvejopo poveikio technologija, energijos suteikiančiu bei ilgai išliekančiu vėsinančiu mėtų kvapu. Ji padeda švelniai pašalinti apnašas ir balinti dantis, saugo dantis nuo ėduonies, šalina apnašas, kurios gali sukelti dantų akmenis bei akimirksniu atgaivinta burnos kvapą.

2018 06 04 - 2018 06 24 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 2,08€
Kaina be DROGAS kortelės 2,59 €
OLD-SPICE-Sweat-Deffense-vyriskas-antiperspirantas.png

OLD SPICE Sweat Deffense, vyriškas antiperspirantas, 150 ml

Atiperspirantas OLD SPICE Sweat Deffense yra vienintelė medžiaga žemėje, kurią naudojant galima pastatyti ir didžiulį futbolo stadioną, ir sukurti miško kirtėjo išmanųjį telefoną. Be to, tai yra priemonė, kuri apsaugo nuo gausaus prakaitavimo ir atskleidžia tikrąjį vyriškumą. Kaip kvepėti nuostabiai? Atsakymas – naudok antiperspirantą OLD SPICE Sweat Deffense.

2018 06 04 - 2018 06 24 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 2,72€
Kaina be DROGAS kortelės 3,62 €
OLD-SPICE-Bearglove-kuno-prieziuros-priemones-3-rusiu.png

OLD SPICE Bearglove, kūno priežiūros priemonės, 3 rūšių

Ar įsivaizduoji didžiulį ir baisų grizlį, kuris remontuoja karinius sraigtasparnius ir užtikrintai palaiko pokalbį apie svarbius pasaulio reikalus? Taip? Tada – šis aromatas tau. Kūno priežiūros priemonės OLD SPICE Bearglove yra įkvėptos raumeningo, gundančio ir pavojingo vyro idealo bei sustiprina tavo vyrišką jėgą. Jis sukurtas savimi pasitikintiems tvirto charakterio vyrams, žinantiems, ką reiškia nuostabiai kvepėti.

2018 06 04 - 2018 06 24 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele nuo 2,69€ iki 2,72€
Kaina be DROGAS kortelės nuo 3,59€ iki 3,62 €
ADIDAS-Adipower-kuno-plauku-ir-veido-duso-gelis-400-ml.png

ADIDAS Adipower, kūno, plaukų ir veido dušo gelis vyrams, 400 ml

Veiksmingomis medžiagomis praturtintas dušo gelis Adipower suteikia švaros bei energijos pojūtį ir suteikia ilgai išliekančios energijos. Specialios technologijos dėka Smart Body Response gelis skleidžia ilgai išliekantį gaivų mėtų aromatą reaguodamas į kūno temperatūros padidėjimą, kurį sukelia dėl judėjimo atsiradusi trintis. Be to, šis dušo gelis „trys viename“ užtikrina visapusišką trijų svarbių kūno sričių priežiūrą: drėkina ir plauna kūno odą jos nesausindamas, prausia ir valo veido odą, plauna plaukus ir palaiko gerą jų būklę gaivindamas galvos odą.

Patikrintas dermatologų, nekeičia odos pH ir tinka naudoti kasdien.

Kūno priežiūros priemonės ADIDAS užtikrina nepriekaištingą asmens higieną 365 dienas per metus, 7 dienas per savaitę ir 24 valandas per parą.

2018 06 04 - 2018 06 24 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 3,43€
Kaina be DROGAS kortelės 4,29 €
Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti
SCHOLL-Gel-Activ-Party-Feet-geliniai-batu-ideklai-3-rusiu.png

SCHOLL GelActiv Party Feet, geliniai batų įdėklai, 3 rūšių

Nauji ir patobulinti batų įdėklai SCHOLL GelActiv Party Feet  rūpinasi jūsų pėdų skliauto ir padų pagalvėlių apsauga. Pagal specialią GelActiv technologiją sukurti įdėklai sukuri ir itin plono ir nepastebimo skaidraus silikono. Jis neleidžia kojai slysti ir ištisą dieną saugo padų pagalvėles nuo deginančio skausmo

Tinka ir patogiai laikosi daugelyje moteriškų batų.