AIR-WICK-Life-Scents-kvapioji-zvake-3-aromatu.png

AIR WICK Life Scents, kvapioji žvakė, 3 aromatų, 185 g

Kvapioji žvakė AIR WICK Life Scents užpildys jūsų namus nepakartojamais aromatais, kurie sužadins malonius jausmus. Trys aromatai – vasaros dvelksmas, žydroji oazė, jaukusis židinys. Pirmasis aromatas praturtintas baltųjų gėlių, melionų ir vanilės kvapais, antrasis aromatas skleidžia vandenyje išmirkusios medienos, jūros purslų ir šilto brizo kvapus, o trečias - židinio malkų, apelsinų ir šildantis cinamono kvapus.

NANO-DANGA-avalynei.png

NANO DANGA, batų priežiūros priemonė, 100 ml

Specialiai avalynės priežiūrai skirta nano danga – tai nanotechnologijomis paremta agresyvių chemikalų sudėtyje neturinti nano danga, skirta ilgalaikiam avalynės impregnavimui. Priemonė neleidžia purvui ir vandeniui įsigerti į bato audinio paviršių, todėl avalynė ilgai išlika lyg nauja – išlaiko originalią išvaizdą ir oro pralaidumą.

PRESTO-dregnos-serveteles-odinei-avlynei-ir-aksesuarams-15-vnt.png

PRESTO, drėgnos servetėlės odinei avalynei ir aksesuarams, 15 vnt.

Drėgnos servetėlės PRESTO – tai patogi, kompaktiška priemonė švelniai ir efektyviai valyti odinę avalynę. Dėka specialiai atrinktų ir efektyvių valymo medžiagų ir avokado aliejaus priemonė suteikia batams blizgesio ir apsaugo nuo drėgmės. Šios servetėlės yra puiki priemonė, kuri užtikrins jūsų avalynės švarą bet kur ir bet kada – pakuotė yra itin kompaktiška, todėl tinka transportuoti kelionėje, laikyti namuose arba darbe.