AIRWICK-Life-Scents-kvapus-tirpinamsis-vaskas-66-g.png

AIRWICK Life Scents, kvapus tirpinamasis vaškas, 66 g

Kvapus tirpinamasis vaškas su eteriniais aliejais AIRWICK Life Scents paskleidžia specialiai sukurtą daugiasluoksnį aromatą, sužadina autentiškus ir pakilius potyrius. Iki 120 aromato valandų tirpstantis vaškas pakvies į jūsų namus vasarą: žaismingas ir gaivus baltųjų gėlių, saldžiųjų melionų ir švelnios vanilės aromatų mišinys paskils po visus namų kambarius.

Kvapus tirpinamasis vaškas Life Scents tinkamas naudoti tik su elektriniu kvapaus vaško šildytuvu AIRWICK.

AIRWICK-VIPoo-unitazu-gaiviklis-3-aromatu-55-ml.png

AIRWICK V.I.Poo, unitazų gaiviklis, 3 aromatų, 55 ml

Neišleiskite nemalonių kvapų iš tualeto - papurkškite į unitazą naujos kartos gaiviklį AIRWICK V.I.Poo prieš juo naudodamiesi, ir naujoviškas eterinių aliejų junginys sukurs sulaikantį ir neutralizuojantį sluoksnį, neleidžiantį kvapams pasklisti. Priemonės užtenka iki 100 kartų arba iki 300 purškimų. Rinkitės vieną iš 3 malonių aromatų: „Rausvoji žvaigždutė“, „Citrinų nektaras“ arba „Uogų fiesta“.

FAIRY-Platinum-automatiniu-indaploviu-kapsules-37-vnt.png

FAIRY Platinum All In One, automatinių indaplovių kapsulės, 37 vnt.

Automatinių indaplovių kapsulės FAIRY Platinum All In One valo iš pirmo karto ir, dėl savo sudėties, įveikia net sunkiausius iššūkius, kad jūsų indai spindėtų. FAIRY Platinum valymo galia suteikia pasitikėjimo jums kepti, ką norite, žinodami, kad jos gali išplauti net riebaluotą filtrą ir palikti jūsų indus spindinčius, o indaplovę – blizgančią. Ypač gerai tirpstančios kapsulės ištirpsta greičiau nei kietai presuotos tabletės, todėl jos pradeda veikti iškart ir atlieka savo darbą. Be to, jas labai lengva naudoti. Tiesiog įdėkite jas į savo indaplovę. Jokio išpakavimo ir jokios netvarkos.

FAIRY-Pure-and-Clean-skystas-ploviklis-450-ml.png

FAIRY Pure & Clean, skystas ploviklis, 450 ml

Skystas ploviklis FAIRY Pure & Clean suteikia originalią FAIRY valymo galią jūsų indams nepaliekant jokių kitų kvapų. Ploviklyje yra 0 % kvapiųjų medžiagų ar dažų todėl priemonė tinka net ir alergiškiems žonėms. Ploviklis itin stipriai putoja vos nuo kelių lašelių, todėl išvalomi net labai stipriai išsiriebalavę indai.

SCOTCH-BRITE-virtuves-valymo-priemones-ivairiu-rusiu.png

SCOTCH BRITE, valymo priemonės, įvairių rūšių

Su SCOTCH BRITE namus valyti taps kur kas paprasčiau.

Nebraižanti kempinėlė Stay Clean yra labai patvari ir ilgalaikio naudojimo, puikiai tinka tefloniniams paviršiams. Unikalus kempinėlės paviršius nekaupia nešvarumų, labai lengvai nuplaunami maisto likučiai, net tokie kaip kiaušinis, sūris ar miltai. S-formos išlinkimas suteikia komfortą ir patogumą.

Nebraižanti, nagus sauganti kempinėlė puikiai tinka plauti jautrius braižymams paviršius, tokius kaip stiklą, keramiką ar porcelianą. Kempinėlė su specialiu ergonomišku išlinkimu, leidžia patogiai laikyti rankose, bei apsaugoti rankas bei nagus, o kartu ir užtikrinti efektyvesnį valymą sunkiai pasiekiamose vietose.

Kitchen Wipe yra skirta virtuvės valymo darbams. Itin aukštos kokybės mikropluošto šluostė puikiai tinka valyti įvairaus tipo paviršiams. Puikūs rezultatai per trumpą laiką. Gali būti skalbiama 90 laipsnių temperatūroje.

Vonios kambario šluostė gali atlikti tris funkcijas – nepriekaištingo valymo, blizginimo bei vandens sugėrimo. Puiki kombinacija vonios kambario valymuo nuo nešvarumų panaikinimo iki blizginimo. Itin aukšto kokybės vonios šluostė yra patvari ir ilgalaikio naudojimo, gali būti skalbiama iki 100 kartų, 95 laipsnių temperatūroje.