Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika

Sutinku
AIR-WICK-spalvas-ir-aromata-keicianti-zvake-2-aromatu.png

AIR WICK, spalvas ir aromatą keičianti žvakė, 2 aromatų

Uždegus kvapiąją žvakę AIR WICK jos švelnus ir ramus švytėjimas prasiskverbia pro vašką. Švytėjimas lėtai keičia spalvą ir sukuria gražų vaivorykštės efektą. Galite rinktis iš dviejų aromatų: šilto židinio malkų, klementinų ir cinamono kvapo „Karštas vynas prie židinio“ arba vaikystės prisiminimais – keptomis kriaušėmis, pyragu ir vanile – dvelkiančio aromato „Mamos kepiniai“.

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti
AIR-WICK-sildytuvas-ir-kvapus-tirpinamas-vaskas.png

AIR WICK, šildytuvas ir kvapus tirpinamas vaškas

Naujasis namų kvapų rinkinys AIR WICK pavers Jūsų namus ypatinga ir jaukia vieta. Rinkinį sudaro elektrinis šildytuvas ir vaškas, kuris tirpdamas ir garuodamas paskleis nepakartojamą židinio malkų, klementinų ir cinamono aromatą. Gyvenimo patirtis primenantys kvapai.  

Rašyti komentarą 0
Klausimai ir komentarai:
Komentarų nėra.
Rašyti komentarą:
Siųsti
AIR-WICK-kvapus-tirpinamas-vaskas-2-aromatu.png

AIR WICK, kvapus tirpinamas vaškas, 2 aromatų

Naujieji kvapūs tirpinami vaškai AIR WICK pripildys Jūsų namus nepakartojamų aromatų. Aromatas „Karštas vynas prie židinio“, dvelkiantis židinio malkomis, klementinais bei cinamonu, vėsiais vakarais sukurs namuose jaukią aplinką. Aromatas „Vasaros dvelksmas“ grąžins į Jūsų namus vasarą, užliedamas baltųjų gėlių, saldžiųjų melionų ir švelnios vanilės kvapais. Iki 120 aromato valandų.

Rašyti komentarą 2
Klausimai ir komentarai:
Indrė - 2016-10-29 22:58:07
Sveiki, kuriame Klaipėdos Droge galima rasti šio vaško?
Drogas - 2016-10-31 10:23:56
Sveiki, šiuos produktus turėtumėte rasti visose DROGAS parduotuvėse.
Rašyti komentarą:
Siųsti