MAYBELLINE-NEW-YORK-Color-Sensational-Made-For-All-lupu-dazai-ivairiu-spalvu.png

MAYBELLINE NEW YORK Color Sensational Made For All, lūpų dažai, įvairių atspalvių

Nežinai, kuris atspalvis geriausiai tinka prie Tavo odos? Susipažink su nuo šios dilemos išlaisvinančiais lūpų dažais MAYBELLINE NEW YORK Color Sensational Made For All! Sukurti naudojant spalvos pigmentus, išmėgintus su 50 skirtingų odos tonų, šie lūpų dažai pasižymi universaliais atspalviais, kuriais pasidažiusi kiekviena atrodo sensacingai. Made For All formulė suteikia pamėgtą žvilgantį arba matinį efektą, o jos sudėtyje yra medaus nektaro, dovanojančio malonų švelnių lūpų pojūtį.

Taigi nuo šiol -  daugiau jokių abejonių renkantis lūpų dažus!

2019 05 06 - 2019 06 02 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 8,66€
Kaina be DROGAS kortelės 10,19 €
ISADORA-Inliner-Kajal-akiu-konturo-piestukas.png

ISADORA Inliner Kajal, akių akontūro pieštukas

Pakerėk aplinkinius savo žvilgsniu su ISADORA Inliner Kajal. Akių kontūro pieštukas akimirksniu paryškins tavo akis, tad stulbinančiu žvilgsniu galėsi mėgautis visą dieną. Vandeniui atspari ir stipriai pigmentuota formulė lengvai padengia apatinį ir viršutinį akių vokus. Be to, priemonė yra bekvapė ir patikrinta oftalmologų, todėl tinka ne itin jautrias akis turinčioms moterims.

2019 05 06 - 2019 06 02 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 9,34€
Kaina be DROGAS kortelės 10,99 €
ISADORA-Inliner-Kajal-Waterline-akiu-piestukas-ivairiu-atspalviu.png

ISADORA Inliner Kajal Waterline, akių pieštukas, įvairių atspalvių

ISADORA Inliner Kajal Waterline – tai intensyviai ryškinantis, iki 24 valandų išliekantis akių kontūro pieštukas, kuris netepa, nenubyra ir yra atsparus vandeniui. Itin minkštos ir glotnios tekstūros, intensyvios pigmentacijos pieštukas tinka naudoti tikslioms linijoms brėžti, švelniems kontūrams formuoti arba apatiniam akies kontūrui pabrėžti. Pieštukas Inliner Kajal Waterline puikiai tinka riebią odą ar įdubusias akis turinčioms moterims.

2019 05 06 - 2019 06 02 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 11,04€
Kaina be DROGAS kortelės 12,99 €
SALLY-HANSEN-Hard-As-Nails-stirinamasis-nagu-serumas-su-vitaminais.png

SALLY HANSEN Hard as Nails, stiprinamasis nagų serumas su vitaminais

Lengvas koncentruotas nagų serumas Hard As Nails skirtas nagams ir nagų odelėms stiprinti. Serumas praturtintas baltymais ir mikrokapsulėmis su vitaminais A, C ir E, kurie padeda sustiprinti nagus ir odeles. Naudojant priemonę reguliariai po savaitės nagai atrodys pastebimai stipresni.

NAUDOJIMAS

Pasukite dozatorių į kairę. 1 arba 2 spustelėjimais išspauskite serumo ant plaštakos ir vienodai paskleiskite ant švarių nagų bei odelių. Švelniai pamasažuokite. Taip pat ištepkite serumu kitos rankos nagus ir odeles. Geriausiam rezultatui užtikrinti naudokite kasdien.

2019 05 06 - 2019 06 02 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 11,01€
Kaina be DROGAS kortelės 12,95 €
LUMENE-Blueberry-Sensitive-blakstienu-tusas.png

LUMENE Blueberry Sensitive, blakstienų tušas

Blakstienų tušas Blueberry Sensitive sukurtas jautrias akis turinčioms ir kontaktinius lęšius naudojančioms moterims. Tušas ypač švelnus akims ir lengvai nuplaunamas šiltu vandeniu, o juo padažytos blakstienos atrodo natūraliai ilgesnės ir tankesnės. Bekvapė sudėtis sukurta bendradarbiaujant su Suomijos astmos ir alergijos federacija, siekiant sumažinti sudirgimų skaičių. Papildytas Suomijos mėlynėmis, kad blakstienas pamaitintų ir atgaivintų, taip pat itin ryškios juodos spalvos pigmentais.

2019 05 06 - 2019 06 02 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 11,89€
Kaina be DROGAS kortelės 13,99 €
LUMENE-Natural-Glow-bronzine-pudra-2-atspalviu.png

LUMENE Natural Glow, bronzinė pudra, 2 atspalvių

LUMENE Natural Glow - tai lengva bronzinė pudra, suteikianti odai natūralaus grožio ir įdegio efektą. Bronzinė pudra su šviesą atspindinčiais pigmentais ir ryškinančiomis arktinėmis tekšėmis nepastebimai padengia odą, sukurdama sveikos įdegusios odos bei natūralios pusiau matinės spalvos įspūdį.

2019 05 06 - 2019 06 02 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 15,29€
Kaina be DROGAS kortelės 17,99 €
DEBORAH-24Ore-mikro-piestukas-antakiam-formuoti-ivairiu-atspalviu.png

DEBORAH 24Ore, mikro pieštukas antakiams formuoti, įvairių atspalvių

Nauja DEBORAH grožio misija – padėti sukurti tobulai atrodančius, išraiškingus ir storus antakius su idealia arkos linkio forma. 24Ore Brow – tai visiškai nauja priemonė tobulai paryškinanti bet kurio veido bruožus ir akių formą. Naujojo mikro pieštuko sudėtyje yra didelė pigmentų koncentracija, todėl priemone yra itin lengva naudotis, o jos suteikiamas rezultatas išlieka ilgai. Ypatingai plonas ir tikslus pieštuko galiukas dažo suteikdamas nepaprastai natūralų tankumo efektą ir dailesnę formą. Pieštuke įtaisytas šepetėlis suminkština ir pastorina antakius, o dažų spalva visiškai susilieja su natūralia antakių plaukelių spalva.

2019 05 06 - 2019 06 02 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 7,19€
Kaina be DROGAS kortelės 8,99 €
DEBORAH-24Ore-antakiu-flomasteris-ivairiu-atspalviu.png

DEBORAH 24Ore, antakių flomasteris, įvairių atspalvių

Nauja DEBORAH grožio misija – padėti sukurti tobulai atrodančius, išraiškingus ir storus antakius su idealia arkos linkio forma. 24Ore Brow – tai visiškai nauja priemonė tobulai paryškinanti bet kurio veido bruožus ir akių formą. Naujasis antakių markeris suteikia tokią pat sodrią, ilgalaikę spalvą kaip mikropigmentacijos procedūra, tačiau be jokių adatų! Markerio galiukas su trimis dantukais kruopščiai sušukuoja antakius ir gali suteikti natūraliai subtilų arba išraiškingą antakių vaizdą.

2019 05 06 - 2019 06 02 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 8,79€
Kaina be DROGAS kortelės 10,99 €
DEBORAH-24Ore-antakiu-tusas-ivairiu-spalvu.png

DEBORAH 24Ore, antakių tušas, įvairių atspalvių

Nauja DEBORAH grožio misija – padėti sukurti tobulai atrodančius, išraiškingus ir storus antakius su idealia arkos linkio forma. 24Ore Brow – tai visiškai nauja priemonė tobulai paryškinanti bet kurio veido bruožus ir akių formą. Rudo atspalvio tušas sušukuoja antakius, suteikia tankumo efektą ir fiksuoja suteiktą formą be atspalvį. Gelinės konsistencijos tušas suvaldo net pačius netvarkingiausius antakius – jis tiksliai formuoja, storina antakius bei nudažo juos viena tolygia spalva.

2019 05 06 - 2019 06 02 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 6,39€
Kaina be DROGAS kortelės 7,99 €
DEBORAH-24Ore-antakiu-pudra-2-antakiu-pudra-2atspalviu.png

DEBORAH 24Ore, antakių pudra, 2 atspalvių

Nauja DEBORAH grožio misija – padėti sukurti tobulai atrodančius, išraiškingus ir storus antakius su idealia arkos linkio forma. 24Ore Brow – tai visiškai nauja priemonė tobulai paryškinanti bet kurio veido bruožus ir akių formą. Antakių pudra stipriai padengia antakius ir užtikrina natūraliai atrodantį efektą. Šilkinės konsistencijos pudra suteikia antakiams ilgai išliekančią formą, patogiu aplikatoriumi su kempinėlės galiuku itin lengvai išgaunamas tankesnių antakių efektas. Be to, lengva konsistencija idealiai pasiskirsto ir suteikia tolygią spalvą.

2019 05 06 - 2019 06 02 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 7,99€
Kaina be DROGAS kortelės 9,99 €
DEBORAH-24Ore-antakiu-pomada-2-atspalviu.png

DEBORAH 24Ore, antakių pomada, 2 atspalvių

Nauja DEBORAH grožio misija – padėti sukurti tobulai atrodančius, išraiškingus ir storus antakius su idealia arkos linkio forma. 24Ore Brow – tai visiškai nauja priemonė tobulai paryškinanti bet kurio veido bruožus ir akių formą. Antakių pomada formuoja antakius, suteikia jiems tankumo efektą ir ryškią spalvą. Kreminės konsistencijos, ilgai išliekančia pomada padažyti antakiai įgyja į tatuiruotę panašų efektą.

Geriausiam rezultatui rekomenduojama naudoti antakių šepetėlį su nuožulniu galiuku.

2019 05 06 - 2019 06 02 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 8,79€
Kaina be DROGAS kortelės 10,99 €
DEBORAH-24Ore-antakiu-piestukas-ivairiu-atspalviu.png

DEBORAH 24Ore Brow, antakių pieštukas, įvairių atspalvių

Nauja DEBORAH grožio misija – padėti sukurti tobulai atrodančius, išraiškingus ir storus antakius su idealia arkos linkio forma. 24Ore Brow – tai visiškai nauja priemonė tobulai paryškinanti bet kurio veido bruožus ir akių formą. Naujos sudėties antakių pieštukas yra glotnesnis nei bet kada, jis tikras neprilygstamas nugalėtojas! Konsistencija sukurta taip, kad įveiktų net pačius neklusniausius antakius ir suteiktų jiems tobulą formą. Pieštuko, kuris nudažo antakius tolygia spalva, dangtelyje yra nedidelis šepetėlis, skirtas natūraliam efektui sutvirtinti.

2019 05 06 - 2019 06 02 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 5,59€
Kaina be DROGAS kortelės 6,99 €