LOREAL-PARIS-Revitalift-Filler-stangrinancios-ampules-su-hialurono-rugstimi-7-vnt.png

L'ORÉAL PARIS Revitalift Filler, stangrinančios ampulės su hialurono rūgštimi, 7 vnt.

Suteik savo veido odai stangrumo ir lygumo vos per 7 dienas. Veido priežiūros ampulės L‘OREAL PARIS Revitalift Filler leidžia išlaikyti koncentruotų veikliųjų medžiagų šviežumą ir efektyvumą. Priemonėje esanti hialurono rūgštis padeda intensyviai drėkinti, pastebimai stangrinti ir išlyginti odą, o vitaminas B5 padeda pamaitinti, nuraminti ir atgaivinti odą.
Panaudojus 1 ampulę: oda intensyviai sudrėkinta.
Panaudojus 7 ampules: oda atrodo jaunesnė ir putlesnė.
Panaudojus 7 ampules (1-ą ampulę per dieną) oda intensyviai sudrėkinama 6-iose zonose*:
1. Kaktos zonoje (+10.5%);
2. Skruostikaulių zonoje (+7.8%)
3. Skruostų apačioje (+12.6%)
4. Žandikaulio zonoje (+7.4%)
5. Šypsenos raukšlių zonoje (+16.3%)
6. Veido kontūruose (+15.3%)
Kaip naudoti:
1. Laikykite ampulę taip, kad visa priemonė subėgtų į ampulės apačią.
2. Nulaužkite ampulės kaklelį.
3. Supilkite priemonę į delną ir tuomet tepkite ant veido.
Tepkite ant švarios ir sausos odos prieš naudojant drėkinamąjį kremą.
Be etanolio ir kvapiklių. Negerti, nešvirkšti po oda.
*Instrumentinis testas - 26 dalyviai.

2019 01 21 - 2019 02 10 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 16,99€
Kaina be DROGAS kortelės 19,99 €
LOREAL-PARIS-Men-Expert-veido-sveitiklis-3-rusiu-100-ml.png

L’OREAL PARIS Men Expert, veido valymo priemonės, 3 rūšių, 100 ml

Vyrų, kaip ir moterų, veido oda reikalauja, kad ja būtų tinkamai pasirūpinta kiekvieną dieną. Pradėk rūpintis savo veido oda kiekvieno prausimo metu – naudok veido valymo priemones L’OREAL PARIS Men Expert. Rinkis vieną iš šių trijų veido priežiūros priemonių:

  •  veido šveitiklis su ąžuolo anglimis normaliai odai švelniai šveičia odą, šalindamas negyvas ląsteles ir skaistindamas odą;
  • veido prausiklis su ąžuolo anglimis probleminei odai šalina odos dėmeles, kovoja su odos riebumu ir spuogais;
  • kasdienis prausiklis su 100% natūralia šiaurinių beržų sula akimirksniu nuramina odą ir nuolat ją saugo, mažina oro ir miesto aplinkos dirgiklių poveikį.
2019 01 21 - 2019 02 10 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 4,54€
Kaina be DROGAS kortelės 6,49 €

Tiktai DROGAS

RUTA-stangrinamasis-veido-kremas-brandziai-odai-3-rusiu-50-ml.png

RŪTA, stangrinamasis veido kremas brandžiai odai, 3 rūšių, 50 ml

RŪTA - nuostabus lietuviškas vardas, kurio viena iš reikšmių - DRAUGĖ. Tikime, kad ši kosmetika taps geriausia Jūsų plaukų, kūno ir veido odos drauge. Bijūno žiedui  prasiskleidus, švelniai priglauskite jį prie savo veido odos.

Pajuskite šilkinį švelnumą, natūralų spindesį ir išsaugotos jaunystės galią. Tegul bijūnų žiedai pražysta Jūsų vonioje ir rūpinasi Jūsų grožiu ištisus metus.

Su odos senėjimu kovojantis stangrinamasis veido kremas (40+), turintis ypatingo bijūnų ekstrakto.

Tai unikali veido kremo formulė, skirta visoms norinčioms, kad senėjimo požymiai būtų kuo mažiau matomi. Tam, kad tai įvyktų, būtina pasirūpinti ypatingu odos švytėjimu, tinkamu odos drėgmės, maitinimo bei elastingumo balansu. Ši priemonė ypatinga. Jos sudėtyje slypi iš nuostabaus grožio bijūnų žiedų išgautas ekstraktas, kuris padeda susigrąžinti odos skaistumą, spindėjimą bei švelnumą.

Su odos senėjimu kovojantis stangrinamasis veido kremas (50+), turintis ypatingo bijūnų ekstrakto.

Sulaukus 50 metų būtina pasirinkti priemones, kurios pasižymi drėkinamosiomis, maitinamosiomis ir odos švytėjimą skatinančiomis savybėmis. Tai unikali veido kremo formulė, skirta visiems šiems tikslams pasiekti. Ši priemonė ypatinga. Jos sudėtyje slypi iš nuostabaus grožio bijūnų žiedų išgautas ekstraktas, kuris padeda susigrąžinti odos skaistumą, spindėjimą bei švelnumą.

Su odos senėjimu kovojantis stangrinamasis veido kremas (60+), turintis ypatingo bijūnų ekstrakto.

Sulaukus 60 metų veido oda praranda gyvybingumą, išsausėja, jau susiformavusios raukšlelės tampa itin matomos. Tai unikali veido kremo formulė, skirta visoms norinčioms, kad senėjimo požymiai būtų kuo mažiau matomi. Tam, kad tai įvyktų, būtina pasirūpinti ypatingu odos švytėjimu, tinkamu odos drėgmės, maitinimo bei elastingumo balansu. Ši priemonė ypatinga. Jos sudėtyje slypi iš nuostabaus grožio bijūnų žiedų išgautas ekstraktas, kuris padeda susigrąžinti odos skaistumą, spindėjimą bei švelnumą.

2019 01 02 - 2019 02 10 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 5,59€
Kaina be DROGAS kortelės 6,99 €

Tiktai DROGAS

RUTA-intensyviai-drekinanacios-veido-prieziuros-priemones-3-rusiu.png

RŪTA, intensyviai drėkinančios veido priežiūros priemonės, 3 rūšių

RŪTA - nuostabus lietuviškas vardas, kurio viena iš reikšmių - DRAUGĖ. Tikime, kad ši kosmetika taps geriausia Jūsų plaukų, kūno ir veido odos drauge.  Kaip lotoso žiedui išsiskleisti ir gaiviam jo aromatui pasklisti reikalingas vanduo, taip ir Jūsų veido odai reikalingas drėkinimas. Mėgaukitės švelniu lotoso žiedo prisilietimu ir intensyviu drėkinimu kasdien.

Norėtumėte skaisčios, elastingos, švelnios ir sudrėkintos veido odos? Atskleiskite savo odos grožį, įtraukdami į kasdieninius veido priežiūros ritualus drėkinamąjį veido kremą RŪTA. Iš ypatingos gėlės – lotoso – žiedo išgautas ekstraktas pasižymi aktyviomis odą gaivinančiomis, minkštinančiomis savybėmis, o tai itin svarbu išsausėjusiai, skaistumą praradusiai odai. Be to, kitų priemonėje esančių pažangių komponentų derinys skirtas būtent intensyviam odos drėkinimui bet kuriuo paros metu. Priemonė papildyta pantenoliu bei migdolų aliejumi, kurie padeda nuraminti, apsaugoti odą nuo išorės veiksnių.

Norite kuo ilgiau išsaugoti švytinčią, lygią odą? Veido serumo RŪTA sukūrimo tikslas – aktyvus odos drėkinimas. Natūralios hialurono rūgšties ir alavijo ekstrakto derinys – tai laiko patikrinti komponentai, kuriais atkuriamas odos drėgmės balansas, ir kurių dėka oda ne tik intensyviai sudrėkinama, bet ir sugrąžinamas jos skaistumas, švytėjimas bei elastingumas.  Ši priemonė unikali, nes jos sudėtis taip pat papildyta natūraliu ypatingos gėlės – lotoso – žiedų ekstraktu, turinčiu odą gaivinančių savybių, suteikiančių odai švelnumą ir minkštumą.

Iš ypatingos gėlės -  lotoso - žiedų išgautas natūralus ekstraktas, laiko patikrinta hialurono rūgštis, simondsijų aliejus, sviestmedžio sviestas  - visų šių aktyvių komponentų turi drėkinamasis paakių kremas RŪTA. Paakių oda – itin jautri ir linkusi greičiausiai susiraukšlėti, todėl būtina pasirinkti specialią jos priežiūros priemonę. Šios priemonės tikslas – aktyviai drėkinti, maitinti bei skaistinti paakių odą. Tegul švyti ne tik Jūsų akys, bet ir paakių oda!

2019 01 02 - 2019 02 10 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele nuo 5,20€ iki 5,99€
Kaina be DROGAS kortelės nuo 6,49€ iki 7,49 €

Tiktai DROGAS

RUTA-veido-valymo-priemones-3-rusiu.png

RŪTA, veido valymo priemonės, įvairių rūšių

RŪTA - nuostabus lietuviškas vardas, kurio viena iš reikšmių - DRAUGĖ. Tikime, kad ši kosmetika taps geriausia Jūsų plaukų, kūno ir veido odos drauge. Kaip lotoso žiedui išsiskleisti ir gaiviam jo aromatui pasklisti reikalingas vanduo, taip ir Jūsų veido odai reikalingas drėkinimas. Mėgaukitės švelniu lotoso žiedo prisilietimu ir intensyviu drėkinimu kasdien.

Švari veido oda – privaloma sąlyga teisingai veido odos priežiūrai, o ją išvalyti gali su miceliniu vandeniu RŪTA. Vandenyje esančios micelės sugeria odos riebalų perteklių ir makiažo priemonių likučius. Priemonė turi drėkinančių ir raminančių savybių, nepalieka tempimo jausmo, todėl yra ypač vertinama sausą bei jautrią odą turinčių moterų. Priemonė papildyta natūraliu ypatingos gėlės – lotoso – žiedų ekstraktu, turinčiu odą gaivinančių savybių, suteikiančių švelnumą ir minkštumą.

Dvifazis akių makiažo valiklis su lotoso žiedų ekstraktu savo išskirtinės formulės dėka labai švelniai, švariai nuvalo akių makiažą. Lotoso žiedų ekstraktas dėl savo gaivinamųjų savybių suteikia odai aplink akis ypatingo švelnumo ir minkštumo pojūtį. Taip pat, ši priemonė praturtinta moterų itin vertinamais komponentais: pantenoliu, alantoinu bei alavijų ekstraktu. Dėl šių komponentų unikalios kombinacijos, oda maitinama, drėkinama, švelninama ir minkštinama.

veido prausiklis-šveitiklis su lotoso žiedų ekstraktu ne tik švelniai pašalina nešvarumus, bet ir aprūpina odą įvairiomis jai naudingomis medžiagomis. Natūralus lotoso žiedų ekstraktas  dėl sudėtyje esančių gaivinančių savybių suteikia odai švelnumo ir minkštumo pojūčius. Priemonės sudėtis papildyta natūraliomis,  šveičiamosiomis dalelėmis, kurios itin efektyviai valydamos odą, nedirgina ir nesausina jos. Kitas, pažangus komponentas – YOGURTENE – dėl  vitaminų ir mineralų gausos padeda stiprinti odos apsauginį barjerą.

2019 01 02 - 2019 02 10 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele nuo 3,99€ iki 6,39€
Kaina be DROGAS kortelės nuo 4,99€ iki 7,99 €
GARNIER-Botanical-Green-Tea-Detox-drekinantis-veido-kremas-50-ml.png

GARNIER Botanical Green Tea Detox, drėkinamasis veido kremas, 50 ml

Drėkinamasis veido kremas GARNIER Botanical Green Tea Detox –tai kasdienės odos priežiūrai skirtas kremas su natūraliu antioksidacinių savybių turinčiu žaliosios arbatos ekstraktu ir vitaminu E. Šis kremas užtikrina ilgalaikį drėkinimą 48 valandoms* ir veikia kaip antioksidantas, apsaugantis nuo neigiamo aplinkos poveikio. Taigi naudojant šią priemonę veido oda, o ypač T zona mažiau blizga, bei yra daug glotnesnė.

Suteikia matinę išvaizdą riebiai odai, ypač T zonai.

* instrumentinis tyrimas

GARNIER-Pure-Active-Charcoal-inkstirus-valanti-nulupama-veido-kauke-50-ml.png

GARNIER Pure Active Charcoal, inkštirus valanti nulupama veido kaukė, 50 ml

Nulupama veido kaukė GARNIER Pure Active Charcoal, sukurta su natūralios kilmės anglimi ir salicilo rūgštimi, atkemša užsikimšusias poras, veiksmingai pašalina nešvarumus ir odos riebalus T zonoje ir pašalina inkštirus. Kaukėje esanti natūralios kilmės anglis žinoma dėl savo sugeriamųjų savybių, todėl puikiai absorbuoja odoje esančius nešvarumus o salicilo rūgštis, žinoma kaip itin veiksminga aktyvioji antibakterinė medžiaga, neutralizuoja galimus uždegiminius procesus. Mėgaukis akivaizdžiai rezultatais – vos po pirmojo naudojimo poros akivaizdžiai atkemšamos, o odos tekstūra atrodo lygesnė. Naudojant priemonę keturias savaites inkštirų akivaizdžiai sumažėja, poros atrodo sumažėjusios, mažiau matomos.

NIVEA-Anti-Wrinkle-kremas-nuo-rauksliu-2-rusiu-50-ml.png

NIVEA Anti-Wrinkle, kontūrus gražinantis kremas nuo raukšlių 65+, 2 rūšių, 50 ml

Veido kontūrus gražininatis veido kremas nuo raukšlių NIVEA Anti_wrinkle pagerina reiklios brandžios odos kontūrus ir kovoja su giliomis raukšlėmis. Praturtintas vertingu sojų ekstraktu, hidraminu ir aukštais UV filtrais kremas pagerina reiklios brandžios odos kontūrus, pastebimai sumažina gilias raukšles ir saugo nuo senatvinių dėmių padeda išvengti ląstelių pažeidimo, suteikdamas aukštą UV apsaugą. Rinkitės dieninį ar naktinį kremą.

NIVEA-Micelair-Skin-Breathe-micelinis-vanduo-sausai-odai-400-ml.png

NIVEA MicelAIR Skin Breathe, micelinis vanduo sausai odai, 400 ml

Išbandykite NIVEA MicellAIR Skin Breathe micelinio vandens magišką jėgą. Tai priemonė, kurios formulėje esančios medžiagos atlieka net kelias funkcijas vienu metu – priemonė pašalina makiažą, išvalo odą bei sudrėkina ją, nepalikdama likučių, kad oda galėtų kvėpuoti. Mėgaukis švaria ir skaisčia oda.  Micelinio vandens nereikia nuplauti ir trinti.

NIVEA-Q10-priesrauksline-stangrinamoji-priemone.png

NIVEA Q10 Power, intensyvi priešraukšlinė, stangrinamoji priemonė, 6,5 ml

NIVEA Q10 Power – tai gilias raukšles lyginanti bei stangrinanti priemonė, kurios poveikis juntamas jau po 10 dienų. Ši patentuota formulė yra intensyvi koncentruota gydomoji priemonė, kurios sudėtyje yra pačioje odoje esančio Q10 ir kreatino. Sudėtyje yra didžiausia kreatino koncentracija iš visos NIVEA Q10 linijos, ji stimuliuoja odos natūralią kolageno gamybą. Jau po 10 dienų galėsite mėgautis pastebimai sumažėjusiomis raukšlėmis ir pastebimai stangresne oda.

LUMENE-Arctic-veido-prieziuros-priemoniu-linija-ziemai.png

LUMENE Arctic Hydra Care, veido priežiūros priemonių linija

Pajusk nntensyvų drėkinimą net ekstremaliomis oro sąlygomis. Naujoji LUMENE Arctic Hydra Care linija – tai tikra sausos ir dehidratuotos odos gelbėtoja. Šios linijos priemonių sudėtyje yra raminamųjų Šiaurės mėlynių, avižų ir rapsų aliejų bei drėgmę odoje sulaikantis „Beta“ kompleksas. Odos gelbėtojos: linijos Arctic Hydra Care [Arktis] priemonės, kurių sudėtyje yra  raminamųjų Šiaurės mėlynių, avižų ir rapsų aliejų bei drėgmę odoje sulaikantis „Beta“ kompleksas, padeda atgaivinti dehidratuotą ir sausą odą.

Jos sukuria drėgmės apsaugą – „antrąją odą“, kuri saugo nuo termino streso ir išsausėjimo sukeliamo raudonio.  Priemonės suteikia odai atgaivą, sudrėkina ją ir atkuria reikiamą drėgmės lygį, kad ir kur jūs eitumėte ir bet kokiomis oro sąlygomis.

Dieninis kremas Arctic Hydra Care [Arktis] Moisture & Relief Rich Day Cream padeda atgaivinti ir suteikti gerą pojūtį dehidratuotai ir linkusiai labai smarkiai išsausėti odai. Taip pat suteikia terminio streso apsaugą nuo dehidratacijos, kurią sukelia temperatūros pokyčiai, ir mažina dėl odos išsausėjimo atsirandantį raudonį.

Serumas Arctic Hydra Care [Arktis] Moisture & Relief Rich Oleo-Serum padeda atgaivinti ir suteikti gerą pojūtį dehidratuotai ir linkusiai labai smarkiai išsausėti odai. Taip pat suteikia terminio streso apsaugą nuo dehidratacijos, kurią sukelia temperatūros pokyčiai, ir mažina dėl odos išsausėjimo atsirandantį raudonį. Tinka sausai ir jautriai odai. Be kvapiųjų medžiagų

Paakių odos kremas Arctic Hydra Care [Arktis] Moisture & Relief Rich Eye Cream padeda sumažinti „žąsies kojeles“ ir dehidratacijos raukšles.

Lūpų kremas Arctic Hydra Care [Arktis] Moisture & Relief Rich Lip Cream dehidratuotoms ir suskirdusioms lūpoms iškart suteikia atgaivą.

Išbandyta Laplandijoje, kai temperatūra -15 °C.**

** Vartotojų testas, 90 vyrų ir moterų, Suomijos Laplandija, 2018 m. vasaris ir kovas.

Tiktai DROGAS

SOOAE-Bubble-Mask-veido-kauke-2-rusiu.png

SOOAE Bubble Mask, burbulinė veido kaukė, 2 rūšių

Korėjiešitkos veido kaukės SOOAE pasirpūns, kad tavo veido odą švytėtų, o vonioje praleistas laikas neprailgtų. Išbandyk naujas burbulines veido kaukes, kurios patiks ir tau ir tavo odai. 

Gyvybingumo suteikianti molio kaukė turi galingų valomųjų aktyvinosios binchotan anglies ir deguonies ypatybių, todėl gerina odos porų būklę ir gaivina. Ši „viskas viename“ kaukė akimirksniu išvalo probleminę odą, derindama aktyvintąją binchotan anglį, kaolino ir bentonitinį molį bei deguonies burbuliukus. Aktyvintoji binchotan anglis, galinga tiek, kad išvalytų vandenį, žinoma kaip uždegimus malšinanti medžiaga, todėl gerina odos būklę ir suteikia jai skaistumo.

 Putojanti deguonies prisotinanti kaukė su vitaminu B ir medumi maitina ir gaivina odą, suteikia jai švytinčio glotnumo. Detoksikuojamosios kaukės sudėtyje yra valomosios juodosios anglies ir vaisių mišinio, kurie skaistina odą, daro ją labiau spindinčią ir glotnią. Kreminėje maitinamojoje priemonėje dera medus ir deguonies burbuliukai. Medus – natūralus antioksidantų šaltinis, kupinas maitinamųjų medžiagų, ir natūralus drėkiklis. Priemonė, kurioje dera valomieji mikroskopiniai burbuliukai, bentonitas ir kaolinas, švelniai nuvalo nešvarumus, gerina porų būklę. Glicerolis aprūpina odą drėgme, suteikia jai švelnumo, minkštumo ir glotnumo.