BRUSHWORKS-HD-makiazo-priemones-ivairiu-rusiu.png

BRUSHWORKS HD, makiažo priemonės, įvairių rūšių

Veido kempinėlė BRUSHWORKS HD

Makiažo kempinėlė tolygiai paskirsto makiažą ir sukuria nepriekaištingą ir tobulą išvaizdą. Ši hidrofilinė kempinėlė yra ypač minkšta, patvari, atspari pleišėjimui ir ilgai naudojama.  Ji išsiplečia prisigėrusi vandens, todėl maišyti bus lengviau, o kempinėlė sugers mažiau makiažo.
Medžiaga idealiai tinka visoms pagrindo formulėms, taip pat skaistalams ir pudrai. Ją taip pat lengva valyti. Kempinėlės šonai suapvalinti, kad būtų galima dengti didesnius veido plotus lengvais prisilietimais. Tikslus antgalis padeda padengti dėmeles ir trūkumus.

Ši kempinėlė pagaminta nebandant su gyvūnais ir yra tinkama veganams.

Veido kempinėlė BRUSHWORKS HD Definer

Veido kempinėlė BRUSHWORKS HD Definer tinka bendram ir tiksliam pagrindui ir veido makiažui dengti. Tai universali veido kempinėlė. Dvigubas dizainas leidžia tolygiai sulieti makiažą, kad veidas atrodytų glotnus. Smailus galiukas leidžia tiksliai paryškinti linijas ir sunkiai pasiekiamas vietas.

Ši lateksto neturinti hidrofilinė kempinėlė yra ypač minkšta, patvari, atspari pleišėjimui ir ilgai naudojama.  Ji plečiasi prisigėrusi vandens, todėl maišyti bus lengviau. Kempinėlė sugers mažiau makiažo – tik tiek, kiek absoliučiai būtina. Medžiaga idealiai tinka visoms pagrindo formulėms, taip pat skaistalams ir pudrai. Kempinėlę taip pat lengva valyti, ji pagaminta nebandant su gyvūnais ir yra tinkama veganams.

Veido kempinėlė BRUSHWORKS HD Multi-Tasking

BRUSHWORKS HD Multi-Tasking – tai puiki, universali kempinėlė. Plati, suapvalinta kempinėlės pusė puikiai tinka pagrindams ir skysčiams dengti. Smailėjantis galas tinka detalizuoti, o plokščiasis – kontūruoti kreminiais produktais. Smailus galas idealiai tinka smulkioms linijoms, nes padeda sumaišyti makiažą sunkiai pasiekiamose vietose, kad makiažas nesuliptų smulkiose linijose ir raukšlėse.

Ši lateksto neturinti hidrofilinė kempinėlė yra ypač minkšta, patvari, atspari pleišėjimui ir ilgai naudojama.  Ji plečiasi prisigėrusi vandens, todėl maišyti bus lengviau. Kempinėlė sugers mažiau makiažo – tik tiek, kiek absoliučiai būtina.

Ši kempinėlė pagaminta nebandant su gyvūnais ir yra tinkama veganams.

Veido kempinėlė BRUSHWORKS HD Wonder

„Trys viename“ kempinėlė BRUSHWORKS HD Wonder sukuria nepriekaištingą pagrindą. Užapvalintos pusės leidžia nepriekaištingai padengti dideles vietas, plokščia dalis – paslėpti trūkumus, o galiukas – pasiekti sunkiai pasiekiamas vietas.

Ši hidrofilinė kempinėlė pasižymi aukšta kokybe ir universalumu, joje nėra latekso. Naudokite drėgną, kad sudarytumėte nuostabų spindinčio veido įvaizdį ir sunaudotumėte kuo mažiau makiažo.

Ši kempinėlė pagaminta nebandant su gyvūnais ir yra tinkama veganams.

Teptukas skaistalams ir pudrai BRUSHWORKS HD

Didelė galvutė ir ilgi šereliai sugeria pakankamai produkto vidutiniškai ar visiškai veidui padengti. Dėl to jis idealiai tinka skaistalams ant skruostų ir pudrai ten, kur reikia, tepti. Suapvalinta forma ir purūs šereliai užtikrina vientisą natūralaus makiažo įvaizdį.

Lenktas teptukas kontūrams BRUSHWORKS HD Angled

Teptukas kontūrams su didele, lenkta galvute puikiai tinka pudrai ir kontūrų produktams tepti ir maišyti ir taip formuoti makiažą. Forma leidžia tiksliai tepti gaminį po skruostikauliais, virš smilkinių ir aplink kaktą.

Teptukas pagrindui BRUSHWORKS HD Foundation

Rankomis pagamintas ir smailėjantis teptukas pagrindui turi tvirtus ir tankius šerelius, leidžiančius dažytis maksimaliai tiksliai. Teptukas idealiai tinka tiek skysčiams, tiek kremams maišyti ir sukuria nepriekaištingą HD išvaizdą. Puikiai tinka naudoti su makiažo bazėmis, tonuotomis drėkinamosiomis priemonėmis ir pagrindais.

Teptukas akims BRUSHWORKS HD Eye

Mūsų teptukas trumpais šereliais leidžia kontroliuoti ant akių vokų tepamo produkto kiekį ir idealiai tinka įvairaus intensyvumo, formos ir efekto akių šešėliams kurti. Kurkite ir maišykite užtikrintai.

Teptukas BRUSHWORKS HD Blush Kabuki

Teptukas Kabuki leidžia lengvai sukurti „nupurkšto“ veido ir kūno įvaizdį. Puikiai tinka pagrindui, nepriekaištingai padengia veidą, o pasvirusi galvutė supaprastina kontūrų piešimą. Teptukas taip pat idealiai tinka pagrindams, švytėjimo ir įdegio atspalvį suteikiančioms pudroms.

MAX-FACTOR-Lash-Revival-blakstienu-tusas-2-atspalviu-11-ml.png

MAX FACTOR Lash Revival, blakstienų tušas, 2 spalvų, 11 ml

Ilgesnės, storesnės ir pilnesnės blakstienos su MAX FACTOR Lash Revival. Blakstienų tušas, kurio sudėtyje yra bambuko ekstrakto, puoselėja ir stiprina blakstienas. Lenktas šepetėlis padeda pakelti ir maksimaliai padengti blakstienas, kad šios atrodytų dar dramatiškesnės ir kerinčios.

MAX-FACTOR-Lash-Revival-blakstienu-tuso-baze-11-ml.png

MAX FACTOR Lash Revival, blakstienų tušo bazė, 11 ml

Blakstienų tušo bazė MAX FACTOR Lash Revival blakstienoms suteikia daugiau apimties ir ilgio. Priemonės sudėtyje yra natūralių aliejų ir vitamino E, kuris padeda rūpintis blakstienomis visą dieną.

MAYBELLINE-NEW-YORK-Tattoo-Liquid-akiu-konturas.png

MAYBELLINE NEW YORK Tattoo Liquid Ink, akių kontūras

Ryškus tarsi ištatuiruotas akių kontūras! Akių kontūras Tattoo Liner Liquid Ink – tai nepriekaištingas tikslumas vienu brūkštelėjimu, išliekantis iki 36 valandų. Tai būtina priemonė norint užriesti akių kontūrą arba susikurti katinišką įvaizdį. Net neįgudusiai rankai šis akių kontūras puikiai tiks, juos sklandžiai užtepsite vos vienu brūkštelėjimu, o akių kontūras nusidažys ryškiai juodai pigmentais.

MAYBELLINE-NEW-YORK-Face-Studio-Lasting-Fix-makiazo-fiksatorius.png

MAYBELLINE NEW YORK Face Studio Lasting Fix, makiažo fiksatorius

Išsaugok makiažo pagrindą, veido pudrą ir akių šešėlius savo vietoje net iki 16 valandų. Sukurk maksimalų matinį efektą ir džiaukis savo makiažu ilgiau su ilgai išliekančio poveikio makiažą fiksuojančiu purškikliu MAYBELLINE NEW YORK Face Studio Lasting Fix. Šis lengvos tekstūros purškiklis reguliuoja odos blizgesį, suteikia matinį efektą ir išlieka visą dieną.

NAUDOJIMAS

  1. Purkšk ant atlikto makiažo. 
  2. Gerai suplak. Laikyk 8-10 cm nuo veido ir užmerk akis.
  3. Tolygiai papurkšk 4-6 kartus ant veido.
  4. Leisk išdžiūti.
  5. Nepurkšk tiesiai ant akių ir lūpų.