OH-K-veido-kaukes-ivairiu-rusiu.png

OH K!, veido kaukės, įvairių rūšių

Palepink savo veido odą skanėstais iš Tolimųjų Rytų – veido kaukės OH K! yra būtent tai, ko tau reikia maloniai SPA procedūrai namuose. Šios kaukės yra papildytos  įspūdingiausių Pietų Korėjos sudedamųjų medžiagų, kad pagyvintų jūsų grožio procedūras. Trijų žingsnių detoksikuojanti veido kaukė su jūrų dumbliais ir raminamuoju serumu sulaiko drėgmę ir neutralizuoja taršos sukeliamą sausinimo efektą. Skaistinamoji veido kaukė su arbūzais ir vitaminu C yra yra prisotinta antioksidantų ir sulaiko drėgmę. Lakštinė kaukė Superfood Acais Berry maitina ir jaunina veido odą, sulaiko drėgmę. Putojanti veido kaukė šveičia ir valo veido odą.

Tiktai DROGAS

WELLNESS-and-BEAUTY-The-Secrets-of-Oriental-kuno-prieziuros-priemones-3-rusiu.png

WELLNESS & BEAUTY The Secret of Oriental, kūno priežiūros priemonės, 3 rūšių

Paslaptingieji Rytai visada žavėjo mus savo grožio ritualais. Išbandžius kūno priežiūros priemones WELLNESS & BEAUTY The Secret of Oriental patirsite, ką reiškia gyventi prabangiuose rūmuose, ir leiskitės užburiami elegantiškų, šiltų aromato natų. Šveitiklis su sezamų aliejumi, kašmyru ir natūraliomis šveičiamosiomis dalelėmis iš jūros druskos švelniai ir kruopščiai pašalina išsausėjusios odos atplaišėles, reguliuoja odos mikrocirkuliaciją. Maudykitės prabangiuose rūmuose ir leiskitės užburiami elegantiškų, šiltų aromato natų. Kūno ir masažo aliejus su sezamų aliejumi ir perlų ekstraktu palaiko odos drėgmės pusiausvyrą ir nuostabiai švelniai puoselėja. Purškiklis su sezamų aliejumi, perlų ekstraktu bei odą raminančiu pantenoliu gerina odos gebėjimą įsisavinti drėgmę ir švelniai ją puoselėja.

Tiktai DROGAS

WELLNESS-and-BEAUTY-Balance-of-Ayurveda-kuno-prieziuros-priemones-3-rusiu.png

WELLNESS & BEAUTY The Balance of Ayurveda, kūno priežiūros priemonės, 3 rūšių

Indiškieji ajurvedos ritualai padeda atrasti vidinę ramybę ir harmoniją. Ajurvedos įkvėptų kūno priežiūros priemonių WELLNESS & BEAUTY aromatas veikia maloniai atpalaiduodamas pojūčius ir užtikrina gerą savijautą. Šveitiklis su bambukų aliejumi, lotosais ir natūraliomis šveičiamosiomis dalelėmis iš jūros druskos švelniai ir kruopščiai pašalina išsausėjusios odos atplaišėles, reguliuoja odos mikrocirkuliaciją, o oda tampa švelni ir elastinga. Purškiklis su ryžių aliejumi, lotosais bei odą raminančiu pantenoliu gerina odos gebėjimą įsisavinti drėgmę ir švelniai ją puoselėja. Kūno ir masažo aliejus su ryžių aliejumi ir lotosais palaiko odos drėgmės pusiausvyrą ir nuostabiai švelniai puoselėja.

Tiktai DROGAS

WELLNESS-and-BEAUTY-TheSpirit-of-Scandinavia-kuno-prieziuros-priemones-2-rusiu.png

WELLNESS & BEAUTY The Spirit of Scandinavia, kūno priežiūros priemonės, 2 rūšių

Nusidriekę miškai, nuostabūs fiordai, įvairiaspalvių gėlių pievos – kūno priemonės WELLNESS & BEAUTY The Spirit of Scandinavia leis pajusti pribloškiantį neliestos Skandinavijos gamtos grožį ir pasinerti į gilų atsipalaidavimą. Kūno ir masažo aliejus arba lovos ir kūno purškiklis su aguonų birulių ir viržių ekstraktais bei odą raminančiu pantenoliu gerina odos gebėjimą įsisavinti drėgmę ir švelniai ją puoselėja.

Tiktai DROGAS

WELLNESS-and-BEAUTY-Beauty-of-Lomi-Lomi-kuno-prieziuros-priemones-3-rusiu.png

WELLNESS & BEAUTY The Beauty Of Lomi Lomi, kūno priežiūros priemonės, įvairių rūšių

Gyvenimo džiaugsmas ir lengvumas yra tai, ką simbolizuoja havajietiškas puoselėjamasis ritualas „Lomi Lomi“, įkvėpęs sukurti kūno priežiūros priemones WELLNESS & BEAUTY Beauty of Lomi Lomi. To paties pavadinimo masažas naudojant kūno ir masažo aliejų arba lovos ir kūno purškiklį sumažina įtampą, be to, jų tikslas – kad kūnas, dvasia ir siela darniai veiktų kartu. Be to, purškiklis su persikų kauliukų ir Taičio gardenijų aliejais bei odą raminančiu pantenoliu gerina odos gebėjimą įsisavinti drėgmę ir švelniai ją puoselėja, o kūno ir masažo aliejus su persikų kauliukų aliejumi ir orchidėjomis palaiko odos drėgmės pusiausvyrą ir nuostabiai švelniai ją puoselėja. Sodrus kūno sviestas su persikų kauliukų aliejumi ir orchidėjų ekstraktu stipriai drėkina odą ir mažina pernelyg greitą jos sausėjimą. Šveitiklis su persikų kauliukų aliejumi, orchidėjomis ir natūraliomis šveičiamosiomis dalelėmis iš jūros druskos švelniai ir kruopščiai pašalina išsausėjusios odos atplaišėles, reguliuoja odos mikrocirkuliaciją.

WILKINSON-Extreme-3-vienkartiniai-skustuva-3-rusiu.png

WILKINSON SWORD Xtreme 3, vienkartiniai skustuvai, 3 rūšių

Susipažinkite su WILKINSON SWORD Xtreme 3 - populiariausiais WILKINSON SWORD vienkartiniais skustuvais. Besisukinėjanti skustuvo galvutė Idealiai prisitaiko prie veido kontūrų, o drėkinamoji juostelė praturtinta alavijų ekstraktu ir vitaminu E drėkina odą. Odos įtempimo juostelė bei 3 skustuvo ašmenys padeda tiksliai nusiskusti.

WILINSON-SWORD-Intuition-Fab-moteriskas-skustuvas-arba-keiciamos-galvutes.png

WILKINSON SWORD Intuition Fab, moteriškas skustuvas arba keičiamos galvutės

Skustuvas WILKINSON SWORD Intuition Fab suteikia galimybę skustis dvejomis kryptimis - pirmyn ir atgal - be jokių pastangų. Unikalūs dvikrypčiai peiliukai - viršutiniai skirti skutimuisi į viršų, apatiniai - į apačią, todėl skutimosi metu nereikia skustuvo pakelti nuo odos. Vandenyje aktyvuojamas gelis suteikia lengvą slydimą, kad skustuvas sklandžiai judėtų ant jūsų odos.

Skustuvas WILKINSON SWORD Intuition Fab tinkamas naudoti tik su WILKINSON SWORD Intuition Fab ™ peiliukais. Peiliukai WILKINSON SWORD Intuition Fab tinka ir daugeliui VENUS®* skustuvų.

* Išskyrus SIMPLY VENUS® ir VENUS SWIRL® skustuvus.

WILKINSON-Hydro-5-vyriskas-skustuvas-arba-keiciamos-galvutes-2-rusiu.png

WILKINSON SWORD Hydro 5, vyriškas skustuvas arba keičiamos galvutės, 2 rūšių

Skutimosi peiliukai Hydro Connect su automatinio gelio papildymo technologija užtikrina tikslų skutimąsi, drėkina kiekvieno skutimosi metu ir apsaugo odą nuo sudirginimo. Tam, kad pasiektumėte geriausių rezultatų, skustuvą bei peiliukus laikykite sausoje vietoje.

Dėka SHOCK ABSORB technologijos HYdro Sense skustuvas pritaikytas kiekvieno veido kontūrams. Aukštyn ir žemyn judanti galvutė padeda apsaugoti odą nuo sudirgimo, prisitaikydama prie rankos spaudimo. 5 ašmenys sumažina trintį skutantis, o 7 rezervuarai, pripildyti gelio su mentoliu, sudrėkina ir atgaivina pavargusią odą. Atlenkiama viršutinė skustuvo galvutės dalis leidžia prieiti prie sunkiai pasiekiamų vietų.

NIVEA-Deep-vyrisas-dezodorantas-ivairiu-rusiu.png

NIVEA Deep, vyriškas dezodorantas, 2 rūšių

Pradėk kiekvieną vyrą gaiviai su naujuoju dezodorantu NIVEA Deep. Šis vyriškas dezodorantas su juodąja anglimi suteikia 48 valandų apsaugą nuo prakaitavimo ir galingą apsaugą nuo bakterijų.

NIVEA-Deep-vyrisas-dezodorantas-ivairiu-rusiu.png

NIVEA Deep, vyriškas dezodorantas, 2 rūšių

Pradėk kiekvieną vyrą gaiviai su naujuoju dezodorantu NIVEA Deep. Šis vyriškas dezodorantas su juodąja anglimi suteikia 48 valandų apsaugą nuo prakaitavimo ir galingą apsaugą nuo bakterijų.

NIVEA-Deo-Beauty-Elixir-moterisku-dezodorantu-linija.png

NIVEA Deo Beauty Elixir, moteriškų dezodorantų linija

Moteriški dezodorantai NIVEA Deo Beauty Elixir suteikia 48 valandų apsaugą nuo prakaitavimo. Dezodorantai su pieno esencija, kalciu ir vitaminais  puoselėja ir atkuria odą netgi po depiliacijos.

DERMOMED-duso-zele-3-rusiu-1000-ml.png

DERMOMED, dušo želė, 3 rūšių, 1000 ml

Pasinerk į svaiginančią Italijos regionų atmosferą – dušo želė DERMOMED taps tikru malonumu tavo odai. Praturtinta augalų ekstraktais iš ekologinių žemės ūkių ši dušo želė švelniai plauna, tausoja apsauginį odos sluoksnį ir suteikia jai aksominio švelnumo. Patogi pakuotė su dozatoriumi.

1 2 3 4