SYOSS-Hair-Mascara-atspalvi-suteikiantis-tusas-plaukams-ivairiu-atspalviu.png

SYOSS Hair Mascara, atspalvį suteikiantis tušas plaukams, įvairių atspalvių

Įvairių atspalvių tušas plaukams su precizišku šepetėliu paslepia žilas plaukų sruogas ir šaknis. Tai itin greitai greita ir paprasta korekcija norint paslėpti žilus ar ataugusius plaukus. Priemonė nepalieka dėmių, nusiplauna jau po pirmojo trinkimo, todėl ją galite naudoti tiek kartų, kiek tik norite, kad ir kur bebūtumėte.

TAFT-Casual-Chic-plauku-modeliavimo-priemones-ivairiu-rusiu.png

TAFT Casual Chic, plaukų modeliavimo priemonės, įvairių rūšių

Priemonės TAFT Casual Chic sukurtos kasdieniam įvairių šukuosenų modeliavimui ir užbaigimui. Plaukų putos Casual Chic Air Dry suteikia gyvybingos apimties ir suvaldo nepaklusnius plaukus. Aromato ir spindesio suteikianti dulksna plaukams palepins Jūsų pojūčius vaisiniu - gėliniu aromatu ir sustiprins natūralų Jūsų plaukų spindesį. Besvoris plaukų tinka kasdienės šukuosenos užbaigimui, fiksacija išlieka iki 24 valandų, o plaukai visą laiką išlieka elastingi. Purškiklis sausam plaukų modeliavimui akimirksniu suteikia tekstūros sausoms, iškarpytų plaukų šukuosenoms.

TAFT-Pure-Styler-plauku-modeliavimo-kremas-2-rusiu.png

TAFT Pure Styler, plaukų modeliavimo kremas, 2 rūšių

Plaukų modeliavimo priemonė TAFT Pure Styler -  tai vidutinio stiprumo fiksacija kasdienėms šukuosenoms. Kremas padeda sukurti jūsų norimą sukuosena neapsunkindamas plaukų ir nepalikdamas matomų nuosėdų. Naudojimas: tolygiai paskirstyti ant drėgnų ar sausų plaukų.

NATURE-BOX-Pomegranate-kuno-pienelis-385-ml.png

NATURE BOX Pomegranate, kūno pienelis, 385 ml

Pabrėžkite savo natūralų grožį su šiuo kūno pieneliu, kuris yra praturtintas 100% šalto spaudimo granatų aliejumi, žinomu dėl jo sudėtyje esančių vertingų vitaminų ir antioksidanto.

1 2 3 4 5