LOREAL-PARIS-Elvital-Dream-Length-plauku-prieziuros-priemoniu-linija.png

L’OREAL PARIS Elvital Dream Length, plaukų priežiūros priemonių linija

Norite, kad jūsų plaukai būtų ilgi ir gražūs, bet tokius užsiauginti nėra paprasta? Jūsų plaukai nuolat pažeidžiami, jų galiukai skilinėja, todėl juos nuolat reikia pakirpti. Žinome paslaptį, kaip užsiauginti ilgus plaukus. Atsisveikinkite su plaukų plonėjimu ir pažeidimais – plaukų priežiūros priemonių linija L‘OREAL PARIS Elvital Dream Length padės išlaikyti ilgų plaukų ilgį ir išvengti vizito į kirpyklą.

Priemonių Elvital Dream Length formulės pagrindas – galingas gerųjų medžiagų kokteilis: augalinis keratinas atkuria plaukus iki pačių galiukų, vitaminai sustiprina plaukus*, ricinos aliejus plaukus maitina, jiems suteikia žvilgesio ir leidžia džiaugtis ilgais plaukais.

2019 06 03 - 2019 06 24 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %

Tiktai DROGAS

LOREAL-PARIS-Stlista-plauku-formavimo-priemoniu-linija.png

L’OREAL PARIS Stylista, plaukų formavimo priemonių linija

Susikurk norimą šukuoseną taip, kaip patinka tau! L’OREAL PARIS pristato naująją plaukų formavimo priemonių liniją Stylista – tai 5 skirtingos priemonės plaukams padėsiančios sukuti lengvas, žaismingas ir kiekvieną dieną puikiai atrodančias šukuosenas. Smulkios garbanos, lengvos bangos, tiesūs plaukai – Stylista leis susikurti bet kurį įvaizdį.

Glotninamasis plaukų serumas Stylista #Sleek skirtas greitai formuojamoms glotnioms ir lygioms šukuosenoms, išliekančioms iki 24 valandų. Priemonė užtikrina visą dieną išliekančią apsaugą nuo vėlimosi ir nuostabiai atrodančius, šilkinius plaukus. Serumas suteikia plaukams švelnumo ir natūralaus žvilgesio.

Stylista Blowdry - tai priemonė, apsauganti plaukus nuo karščio (iki 230 °C) sukeliamos žalos. Saugus ir patogus naudoti kremas suteikia plaukams formą ir leidžia džiovinant džiovintuvu sukurti bet kokią šukuoseną, kuri išlieka iki 96 valandų. Neriebios priemonės be alkoholio sudėtyje yra vynuogių kauliukų aliejaus, kuris suteikia plaukams paslankumo ir užtikrina natūraliai atrodančius rezultatus.

Garbanotų plaukų tonikas Stylista #Curls iš leidžia formuoti ilgai išliekančias, nepriekaištingai elastingas garbanas ir suteikia joms nuostabaus žvilgesio. Priemonė be alkoholio išsaugo plaukų paslankumą ir idealiai tinka plaukams formuoti: nuo lengvų bangų iki smulkių spyruokliuojančių garbanų. Tavo plaukai atrodys natūraliai, o purios garbanos išliks atsparios drėgmei. Gyvybingumo suteikiantis tonikas su ožerškio uogų ekstraktu sudrėkina plaukus ir išryškina garbanas: paprastam plaukų formavimui tiek namuose, tiek keliaujant.

Su patogia naudoti plaukų bangelių formavimo dulksna Stylista #Beachwaves kurk vasariškas šukuosenas − lyg tiesiai iš paplūdimio. Sūraus vandens dulksna leidžia 24 valandas džiaugtis nepriekaištingomis bangomis, pašvelnina ir palygina plaukus: idealiai tinka purioms, nerūpestingai išsitaršiusioms šukuosenoms kurti. Plaukų nedžiovinanti priemonė be silikono: natūraliems pojūčiams.

Kreminis trumpų plaukų vaškas Stylista #Pixie puoselėja plaukus ir išsaugo jų elastingumą. Be vargo eksperimentuok ir išbandyk įvairiausias šukuosenas. Priemonė leidžia džiaugtis natūraliai atrodančiais, matinės tekstūros plaukais − lyg nenaudojant formavimo priemonių.

Tiktai DROGAS

ALTERRA-dekoratyvines-kosmetikos-linija.jpg

ALTERRA, natūrali dekoratyvinės kosmetikos linija

Pažinkite natūralią dekoratyvinę kosmetiką ALTERRA, išryškinančią Jūsų natūralų grožį! Atgal prie ištakų – taip galima apibūdinti kosmetiką ALTERRA. Nes priemonėse esančios natūralios priemonės koncentruojasi į tai, kas svarbiausia – sudedamąsias medžiagas iš gamtos.

Pasitikėkite aukštais natūralios ir biokosmetikos standartais: jos sudėtyje nėra sintetinių dažomųjų ir kvapiųjų medžiagų, silikono, parafino ir kitų mineralinių alyvų produktų, naudojamos augalinės medžiagos – pageidaujama iš kontroliuojamų biologinių žaliavų, tinkamumas odai patvirtintas dermatologų ir oftalmologų, be to, priemonės nebandytos su gyvūnais.

Patirkite gamtą visais savo pojūčiais – daug dėmesio yra skiriama biologinėms medžiagoms, atsakingam požiūriui į gamtos išteklius ir puikiam savo gaminių tinkamumui. Įsitikinkite patys, kokia yra sertifikuota natūrali kosmetika ALTERRA.

Ženklas „Natrue“

Prekių ženklas ALTERRA sertifikuotas pagal griežtus „Natrue“ kriterijus ir atitinka aukštus natūralios bei biokosmetikos standartus, pvz.:

• augalinės medžiagos – pageidaujama iš kontroliuojamų biologinių žaliavų;

• kvapiosios medžiagos ir ekstraktai – iš natūralių žaliavų;

• be sintetinių kvapiųjų ir dažomųjų medžiagų;

• be silikonų, parafino ir kitų mineralinių alyvų produktų.

Daugiau informacijos žr. www.natrue.org

Ženklas „Vegan“

Ženklas „Vegan“ yra tarptautiniu mastu pripažintas gaminių standartas, reiškiantis, kad produktuose nėra gyvūninės kilmės sudedamųjų dalių (nenaudojamos medžiagos ir netaikomi bandymai).

Daugiau informacijos žr. www.vegansociety.com

„Natrue“ – ženklas, kuriuo galima pasitikėti

Savaime suprantama, kiekvienas įsigyjantis natūralios kosmetikos priemones nori įsitikinti, kad jo pageidaujamas gaminys atitinka aukštus kokybės standartus, keliamus natūraliai kosmetikai. Dėl tam tikrų priežasčių sąvoka „natūrali kosmetika“ nėra teisiškai apibrėžiamas terminas. Tačiau jūs galite pasitikėti pripažintais kokybės ženklais, pvz., „Natrue“, kurį suteikia Tarptautinė natūralios ir organinės kosmetikos asociacija. Dabar juo žymima vis daugiau „Alterra“ gaminių.

Natūrali kosmetika pagal tarptautinį standartą

Ženklas „Natrue“, kaip žymintis natūralią ir biologinę kosmetiką, žinomas tarptautiniu lygmeniu. Tai leidžia jums, kaip vartotojui, paprastai iš pirmo žvilgsnio atpažinti tikrą natūralią kosmetiką. Jis garantuoja aukštą gaminio kokybę ir pačius didžiausius reikalavimus, keliamus natūralumui. Visos priemonių sudėtys yra tikrinamos nepriklausomų sertifikavimo įmonių. Informacija apie tai, kokius griežtus kriterijus reikia atitikti, kad būtų suteiktas „Natrue“ sertifikatas, klientams pateikiama viešai. Visi kokybės standartai ir visa su sertifikavimu susijusi informacija nurodyta „Natrue“ interneto svetainėje.

MEDIHEAL-Mogongtox-Soda-burbuline-kauke.png

MEDIHEAL Mogongtox Soda, burbulinė veido kaukė

Nudžiugink savo veido odą su MEDIHEAL Mogongtox Soda. Putojanti ir veidą kutenanti lakštinė kaukė valo veido odos poras šalindama dėl užteršto oro susikaupusius nešvarumus. Ypatingoje kaukės sudėtyje yra angliarūgšte prisotinto vandens ir palajų bei obuolių ekstraktų, kurie ne tik šalina nešvarumus, bet taip pat padeda pašalinti negyvas odos ląsteles.

2019 06 03 - 2019 06 24 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 2,39€
Kaina be DROGAS kortelės 2,99 €
MEDIHEAL-Paraffin-pedu-kauke-su-parafinu.png

MEDIHEAL Paraffin, pėdų kaukė su parafinu

Paruošk savo pėdas vasarai naudodama pėdų kaukę MEDIHEAL Paraffin. Tai koncentruota pėdų kaukė su parafinu ir šlapalu, skirta sausai ir grubiai pėdų odai bei skilinėjantiems kulnams. Priemonė puikiai drėkina odą, aprūpina ją maistinėmis medžiagomis ir emulsikliais, minkština/ šalina nuospaudas, negyvas ląsteles, kad pėdų oda ir nagai atrodytų sveiki.

NAUDOJIMAS

  1. Kojines užmauk ant švarių, sausų pėdų.
  2. Ties čiurna užklijuok sandarinimo lipduką.
  3. Būk su kojinėmis 15-20 min.
  4. Kojines numauk ir švelniai masažuok pėdų odą, kad įsigertų visos kaukėje esančios medžiagos.
2019 06 03 - 2019 06 24 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 2,87€
Kaina be DROGAS kortelės 3,59 €
MEDIHEAL-Piggymom-SoakSoak-Nose-valomieji-nosies-pleistrai-3-vnt.png

MEDIHEAL Piggymom SoakSoak Nose, valomieji nosies pleistrai, 3 vnt.

Riebaluotis linkusi oda ir susidarantys inkštirai vargina, tad įveik juos pasitelkusi MEDIHEAL Piggymom SoakSoak Nose. Nosies odos valomieji pleistrai lengvai pašalina odos riebalų perteklių ir inkštiru, tad puikiai tinka riebiai ir mišriai veido odai. Priemonė pradeda veikti iš karto, tačiau norint geriausio rezultato, naudok šią priemonę bent 3  savaites.

NAUDOJIMAS

1. Ant švarios ir sausos nosies odos uždėkite 1-ąjį pleistrą ir palikite 10-15 min., kad jis atvertų poras.

2. Po to uždėkite 2-ąjį pleistrą ir palikite 10-15 min. arba kol išdžius. Po to nulupkite.  Jis išvalo poras ir pašalina riebalų perteklių.

3. Uždėkite 3-ąjį pleistrą, kuris sutraukia poras ir palaikykite jį 10 min.

2019 06 03 - 2019 06 24 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 2,39€
Kaina be DROGAS kortelės 2,99 €
MEDIHEAL-Theraffin-ranku-kauke.png

MEDIHEAL Theraffin, rankų kaukė

Korėjietiška rankų kaukė MEDIHEAL Theraffin sukurta pasirūpinti ir išpuoselėti jūsų rankų odą. Kaukė su parafinu ir ceramidais padeda puoselėti rankų odą ir aprūpinti ją daugeliu maistinių medžiagų.

NAUDOJIMAS

  1. Atskirkite pirštines ir užmaukite ant švarių, sausų rankų.
  2. Ties riešu užklijuokite sandarinimo lipduką.
  3. Būkite su pirštinėmis 10-20 min.
  4. Nuimkite pirštines ir švelniai trinkite rankas, kad įsigertų visos medžiagos. 
2019 06 03 - 2019 06 24 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 2,87€
Kaina be DROGAS kortelės 3,59 €
MEDIHEAL-Vita-veido-kaukes-ivairiu-rusiu.png

MEDIHEAL Vita, veido kaukės, įvairių rūšių

Palepink savo veido odą tikru vitaminu kokteiliu, kuris suplaktas į veido kaukes MEDIHEAL Vita. Kaukė pagaminta iš tencelio - natūralios celiuliozės pluošto, kuris labai gerai priglunda prie odos, padeda užtikrinti intensyvią odos priežiūrą ir švelniai prisotinti odą papildomomis esencijomis. Skirtingų rūšių kaukės papildytos įvairiais ekstraktais, kurie maitina, energizuoja ir kitaip rūpinasi tavo oda. Tau tereikia išsirinkti savąjį kokteilį ir pasinerti į vitaminų sūkurį.

Cacoa Vita - kaukė įmirkyta kakavos ir kavos pupelių ekstraktais, kurie valo ir minkština odą. Padeda reguliuoti riebalų sekreciją ir valo sutraukia poras, teigiamai veikia odos tekstūrą.

Acaiberry vita -  kaukė įmirkyta šviežių aliejinių kopūstpalmių vaisių („acai uogų“) ir šilauogių ekstraktais, kurie veido odai suteikia švytėjimo, glotnina ir drėkina, energizuoja, gerina odos tonusą.

Pomegranate Vita - kaukė įmirkyta granatų vaisių ekstraktu ir hidrolizuotu kolagenu maitina odą. Kaukė padeda poroms pilnai įsisavinti maistines medžiagas ir drėgmę. Oda tampa stangresnė.

Lemonlime Vita -  kaukė įmirkyta geltonųjų ir žaliųjų citrinų vaisių ekstraktais prisotina odą maistinių medžiagų (vitaminų) ir suteikia jai švytinčią, sveiką išvaizdą.

2019 06 03 - 2019 06 24 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 2,07€
Kaina be DROGAS kortelės 2,59 €
REVERS-Hybrid-gelinis-nagu-lakas-ivairiu-spalvu-6-ml.png

REVERS Hybrid, gelinis nagų lakas, įvairių spalvų, 6 ml

Nagų lakas REVERS užtikrina ryškų ir ilgai išliekantį manikiūro efektą. Itin blizgi ir stipriai pigmentuota Hybrid nagų lako formulė užtikrina kaip niekada ryškią spalvą. Nagų lakas tolygiai dengiasi, yra patvarus, atsparus trinčiai ir trupėjimui. Rinkitės iš itin plataus spalvų asortimento.

NAUDOJIMAS

!. Nagų lako šepetėliu padenkite nagų plokštelę.

2. Pašalinkite nagų laką nuo odelių, naudodami lazdelę. Nulakuotą ranką laikykite po LED lempute 30 sekundžių arba po UV lempute 2 minutes. Jei reikia, kartokite.

2019 06 03 - 2019 06 24 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 5,63€
Kaina be DROGAS kortelės 7,50 €
REVERS-Hybrid-gelinio-lakavimo-priemones-2-rusiu.png

REVERS Hybrid, gelinio lakavimo priemonės, 2 rūšių

Tobulai nulakuotiems nagams reikia ne tik gero nagų lako, bet tokių pačių gerų priemonių prieš lakavimą ir po jo. Kad lakas ilgiau išsilaikytų, o nagai liktų nepažeisti rinkis nagų valiklius REVERS Hybrid.

Universalus nagų valymo skystis, skirtas naudoti prieš ir po manikiūro, nuvalo nagų plokštelę, nuplauna bei išvalo gelį ir hibridinį nagų laką. Priemonė naudojama ant sausų nagų, ji pašalina nešvarumus ir riebalus, paruošdama juos naudoti hibridinį nagų laką. Naudojant nagų lako viršutinį sluoksnį, ji pašalina lipnų sluoksnį nuo nagų paviršiaus.

Itin efektyvus nagų lako, tiek hibridinio, tiek tradicinio, valymo valiklis nesuteikia spalvos nagų plokštelei ir nepalieka baltų dėmių. Sudėtyje esantis alyvuogių aliejus švelniai veikia nagų lako plokštelę. Nagai išlieka sveiki ir sudrėkinti. Šiuolaikinė valiklio formulė maitina odeles aplink nagą, jų neišdžiovindama. Kruopščiai nuvalykite nagų plokštelę, paruošiant ją tolimesnėms kosmetinėms procedūroms. Patogi pakuotė su kempinėle leidžia greitai ir maloniai atlikti procedūrą.

2019 06 03 - 2019 06 24 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele nuo 1,88€ iki 2,78€
Kaina be DROGAS kortelės nuo 2,50€ iki 3,70 €
PARASOFTIN-sveiciamoji-pedu-kauke-kojine.png

PARASOFTIN, šveičiamoji pėdų kaukė – kojinė

šveičiamoji kaukė - kojinė PARASOFTIN yra inovatyvus sprendimas intensyviai prižiūrėti odą ir puoselėti pėdas. Priklausomai nuo pėdos odos pažeistumo, priemonės sudedamosios dalys įsiskverbia į raginį epidermio sluoksnį, minkština jį ir šveičia pašalindamos nuospaudas. AHA ir BHA rūgštys veiksmingai skatina odos regeneravimo ir atsinaujinimo procesus. Ekstraktų (vaistažolių ir vaisių ekstraktai: kaktusų, kriaušių, citrinų, vynuogių ir ananasų) kompleksas, šlapalas ir alantoinas drėkina sausą odą, skatina odos regeneravimą ir atsinaujinimą, minkština ją. Šveičiamosios kaukės-kojinės sudedamosios dalys rūpestingai parinktos, kad užtikrintų intensyvų kojų drėkinimą ir, praėjus 7 dienoms po naudojimo, oda atrodytų glotni ir prižiūrėta.

NAUDOJIMAS

1. Prieš naudojimą pašalinkite nagų laką ir papuošalus nuo kojų pirštų ir sąnarių.

2. Atsargiai perpjaukite pakuotę ir tolygiai paskirstykite kojines ant pėdų.

3. Kojines avėkite 60-90 minučių. Kad būtų patogiau, ant viršaus apsimaukite plonas medvilnines kojines.

4. Gerai nuplaukite kojas vandeniu su muilu.

2019 06 03 - 2019 06 24 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele 5,24€
Kaina be DROGAS kortelės 6,99 €
NIVEA-MicelAIR-Skin-Breathe-veido-prieziuros-prieones-3-rusiu.png

NIVEA MicelAIR Skin Breathe, veido valymo priemonės su rožių vandeniu, 3 rūšių

Raminančiu ir vėsinančiomis savybėmis bei nepaprastu aromatu pasižymintis rožių vanduo papildė naująsias veido priežiūros priemones NIVEA MicelAIR Skin Breathe. Micelinio rožių vandens servetėlės, micelinis vanduo ir veido prausiklis švelniai nuvalo vandeniui atsparų makiažą – nereikia trinti ar nuplauti, tonizuoja ir valo odą, tačiau jos neišsausina, kruopščiai valo, kad oda būtų gaivi ir švari.

Tinkamumas odai patvirtintas dermatologiniais ir oftalmologiniais tyrimais.

2019 06 03 - 2019 06 24 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %
Kaina su DROGAS kortele nuo 3,98€ iki 5,59€
Kaina be DROGAS kortelės nuo 5,69€ iki 7,99 €
1 2 3