10 priežasčių rinktis darbą DROGAS tinkle!

1

Tu įsiliesi į didžiulės tarptautinės kompanijos darbuotojų gretas - DROGAS, turintis 54 parduotuves Lietuvoje ir 89 parduotuves Latvijoje, yra dalis A. S. WATSON GROUP - didžiausio pasaulyje health&beauty mažmeninės prekybos tinklo, jungiančio 100 000 darbuotojų 12 000 parduotuvių, kuriose kasdien apsilanko daugiau nei 28 milijonai pirkėjų.

2

Tu jausiesi užtikrintas – Tau bus suteiktos visos socialinės garantijos, visada laiku gausi savo darbo užmokestį, o už kokybišką darbą įmonė Tau padėkos išmokėdama premiją.

3

Nuo pat pirmųjų dienų prisijungsi prie Tau skirtos DROGAS RETAIL ACADEMY programos – dalyvausi  mokymuose, kurių metu kvalifikuoti treneriai supažindins Tave su įmonės kultūra, vertybėmis, perduos Tau visą savo patirtį, atskleisdami kokybiško klientų aptarnavimo ypatumus.

4

Jei Tave domina karjeros galimybės, tuomet DROGAS Tau - tinkama vieta. Mes vertiname aktyvius ir pozityvius, mokytis gebančius ir tobulėti trokštančius žmones. Viskas priklausys nuo Tavęs! Turime pavyzdžių:

  • per 2 mėnesius pardavėja-konsultantė tapo vyr. pardavėja-konsultante;
  • per 15 mėnesių  pardavėja-konsultantė pasiekė aukščiausią karjeros laiptelį parduotuvėje - tapo parduotuvės vadove;
  • po 10 mėnesių darbo parduotuvėje pardavėjai-konsultantei buvo pasiūlyta užimti naujas pareigas DROGAS biure!
5

Naujausių grožio srities tendencijų  žinovu Tau leis jaustis nuolat mūsų tinklo tiekėjų organizuojami asortimento  mokymai.

6

Tu tapsi grožio ir sveikatos prekių ekspertu - pats turėsi galimybę išbandyti įvairių produktų poveikį, įsitikinsi jų kokybe ir galėsi užtikrintai, įtaigiai siūlyti jas mūsų tinklo klientams.

7

Mes didžiuojamės savo komanda – geranoriška, draugiška, pozityvi atmosfera Tave lydės kiekvieną darbo dieną, o savo darbą mylinčios, visuomet pagelbėti pasiruošę parduotuvės kolegės padės Tau jaustis maloniai ir jaukiai.

8

Neatskiriama mūsų įmonės vidinės kultūros dalis - įvairios šventės ir darbuotojams skirti konkursai. Dalyvauti juose būsi pakviestas ir Tu. Jų metu galėsi atskleisti savo sugebėjimus, pasidalinti savo kūrybiniais pasiūlymais ir idėjomis.

9

Tu galėsi aktyviai prisidėti prie DROGAS socialinės atsakomybės veiklų. Mūsų kompanija kuria atsakingos, besidalinančios, prie visuomenės gerovės šiandien ir rytoj norinčios  prisidėti įmonės reputaciją, puoselėja atsakingą, patikimą elgesį ne tik klientų ir tiekėjų, tačiau ir savo darbuotojų  atžvilgiu.

10

DROGAS ypatingai vertina savo užsibrėžtų tikslų siekiančius darbuotojus. Tu turėsi puikią galimybę dalyvauti kiekviename įmonės skelbiamame vidiniame konkurse ir pretenduoti į aukštesnes tavo kompetenciją atitinkančias pareigas.