„A.S. Watson Group“ skelbia apie partnerystę su „Operation Smile“

2018.10.31

Pasaulinė medicininės labdaros akcija „Padovanok šypseną“

 

„A.S. Watson Group“ praneša apie ilgalaikę tarptautinę partnerystę su labdaros organizacija „Operation Smile“, kuri rūpinasi korekcinėmis chirurginėmis operacijomis vaikams, gimusiems su veido defektais. Akcijos „Padovanok šypseną“ tikslas – iki 2019 m. pabaigos finansuoti chirurgines operacijas maždaug 1 tūkst. vaikų su vilko gomuriu arba kiškio lūpa, suteikiant jiems dailią šypseną ir naujų vilčių apie šviesesnę ateitį. Ši pasaulinė verslo socialinės atsakomybės kampanija pagrįsta ilgamete „A.S. Watson Group“ labdaringos veiklos istorija. Prieš 177 metus verslas prasidėjo nuo vienos mažos ambulatorijos, teikiančios nemokamas medicinines paslaugas nepasiturintiesiems.

„A.S. Watson Group“ vykdomoji direktorė ir Grupės pasaulinės verslo socialinės atsakomybės komiteto narė Malina Ngai teigia: „A.S. Watson Group“ misija – suteikti žmonėms šypseną, ne tik savo klientams, bet ir tiems žmonėms, kuriems labiausiai reikia pagalbos rankos. Mes didžiuojamės tuo, kad savo verslo padalinių veikla visame pasaulyje palaikome organizaciją „Operation Smile“, suteikiančią vaikams su vilko gomuriu arba kiškio lūpa galimybę pirmą kartą nusišypsoti.“

„A.S. Watson Group“ aistringai siekia teigiamų pokyčių žmonėms, kad klientų veiduose nušvistų šypsena. Ši vizija, kuriai pritaria ir „Operation Smile“, tampa bendru įsitikinimu, jog dvi organizacijos gali dirbti kartu, kad visi žmonės galėtų šypsotis. Tad, užmezgus ilgalaikę partnerystę, palaikoma organizacijos „Operation Smile“ veikla visame pasaulyje veikiančiose rinkose.

Didžiausia pasaulyje tarptautinė sveikatos ir grožio mažmeninės prekybos įmonė „A.S. Watson Group“ valdo daugiau nei 14,4 tūkst. parduotuvių 24 rinkose. Naudodamasi tokiu stipriu ir plačiu tinklu, mažmeninės prekybos grupė teikia visuotinę paramą, kad patenkintų vietinių žmonių poreikius skirtingose rinkose.

give-a-smile-projektas.jpg

„A.S. Watson Group“ skelbia apie partnerystę su „Operation Smile“

Pasaulinė medicininės labdaros akcija „Padovanok šypseną“   „A.S. Watson Group“ praneša apie ilgalaikę tarptautinę partnerystę su labdaros organizacija „O...

2018.10.31 Išskleisti

Mikroplastiko naudojimas kosmetikoje

2017.05.08

Plastiko mikrodalelės, į aplinką patenkančios žmonėms išmetant kosmetikos bei asmens higienos priemones, sudaro apie 2 proc. visų vandenyje esančių teršalų. Reaguodamas į tokią grėsmingą statistiką, DROGAS nusprendė iki 2019 metų pabaigos iš savo asortimento išbraukti visus produktus, kuriuose yra plastiko mikrodalelių.

Mikroplastikas – tai kietosios plastiko mikrodalelės, kurios netirpsta vandenyje. Dėl savo mikroskopinio dydžio jos neretai prateka pro nuotekų filtrus ir patenka tiesiai į upes, ežerus bei vandenynus. Žuvys, vėžliai ir kita vandenyje gyvenanti fauna juos dažnai palaiko maistu ir suėda. Tokiu būdu mikroplastiko dalelės patenka į mitybos grandinę ir kelia tiesioginę žalą visai jūrinei aplinkai.

 

mikroplastikai-salinami-is-drogas-parduotuviu.jpg

Mikroplastiko naudojimas kosmetikoje

Plastiko mikrodalelės, į aplinką patenkančios žmonėms išmetant kosmetikos bei asmens higienos priemones, sudaro apie 2 proc. visų vandenyje esančių teršalų. Rea...

2017.05.08 Išskleisti

Bendras DROGAS ir RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai projektas – dėl vaikų šypsenų

2016.10.31

Ieškodamas naujų visuomenei naudingų veiklų, 2015 m. DROGAS pradėjo bendradarbiavimą  su asociacija „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“. Pagrindinis šios asociacijos tikslas - lankyti sunkiai sergančius vaikus ir dovanoti jiems šypsenas, padedančias sveikti. Asociacijos veiklą vykdo 9 klounai – profesionalūs aktoriai, užsiimantys klouno terapija. Jie reguliariai lanko mažuosius pacientus Lietuvos ligoninėse ir atlieka įvairius pasirodymus bei triukus, taip vaikams suteikdami gerų emocijų, mažindami stresą bei įtampą, padėdami atsipalaiduoti. O kuo dažniau vaikas patiria džiaugsmą, tuo lengvesnis ir greitesnis tampa jo sveikimo procesas.

Kad ligoniukų būtų aplankyta kuo daugiau, reikalingos lėšos, todėl DROGAS visus savo klientus pakvietė skirti 1,5 Eur ir įsigyti gražią dovanėlę – HUMORINĄ, o tuo pačiu - atlikti gerą darbą padovanojant sergantiems vaikams šypseną. Pirmosios akcijos „Paremk ir gauk klouno nosį“, trukusios 6 mėnesius, metu buvo surinkta 8884,50 Eur paramos suma.

discount/_MG_3645.jpg

Bendras DROGAS ir RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai projektas – dėl vaikų šypsenų

Ieškodamas naujų visuomenei naudingų veiklų, 2015 m. DROGAS pradėjo bendradarbiavimą  su asociacija „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“. Pagrindinis šios asociac...

2016.10.31 Išskleisti

DROGAS prisidėjo Prie Vilniaus Šv. Kristoforo Rotary klubo organizuoto renginio vaikams

2016.06.21

 DROGAS suteikė paramą Vilniaus Šv. Kristoforo Rotary klubo organizuotam labdaros renginiui, kuris vyko birželio 12 d. Trakų rajone. Renginyje, kuris buvo skirtas Antazavės vaikų namų būstui ir mažųjų laikui vasaros stovyklose finansuoti, DROGAS įsteigė dovanas vaikams.

Renginio „Šeimos Vasara: PaTIRTI Gyvenimą“ metu DROGO atstovai vaikų namų auklėtiniams įteikė dovanų rinkinius, susijusius su kūno priežiūra ir grožiu: pradedant lūpų balzamais, dantų šepetėliais mažiesiems ir baigiant kosmetikos reikmenimis paauglėms merginoms.

Vaikai šiame renginyje su aktore Kristina Savickytė-Damanskienė žaidė žaidimus, dalyvavo konkursuose, linksminosi pramogų parko trasose, klausėsi Dakaro lenktynininko Antano Juknevičiaus paskaitos, mokėsi virtuvės paslapčių iš garsaus šefo Martyno Žymanto bei džiaugėsi muzikiniais pasirodymais.

Renginio dalyviai ir garsūs svečiai Antazavės vaikų namams paaukojo daugiau nei 5000 eurų. 

      

      

      

drogas-prisidejo-prie-vaiku-namams-skirto-renginio-1.jpg

DROGAS prisidėjo Prie Vilniaus Šv. Kristoforo Rotary klubo organizuoto renginio vaikams

 DROGAS suteikė paramą Vilniaus Šv. Kristoforo Rotary klubo organizuotam labdaros renginiui, kuris vyko birželio 12 d. Trakų rajone. Renginyje, kuris buvo skirt...

2016.06.21 Išskleisti

DROGAS – sertifikuotas „Žaliosios energijos“ naudotojas

2016.04.19

Balandžio mėnesį parduotuvių tinklui DROGAS suteiktas „Žaliosios energijos“ sertifikatas, įrodantis, jog parduotuvės Lietuvoje yra aprūpinamos atsinaujinančių išteklių generuojama elektros energija ir remia atsinaujinančios energetikos plėtrą.

„Žalioji energija“ – tai elektros energija, pagaminta iš atsinaujinančių energijos išteklių. Šią energiją generuoja gamtoje vykstantys procesai, tokie kaip saulės šviesa, vėjas ar upių tekėjimas. Jų panaudojimas elektros energijos generavimui prisideda prie aplinkos taršos mažinimo ir yra kur kas naudingesnis aplinkai nei iškastinis kuras. Šiuo metu visa elektros energija, žymima „Žalioji energija“ ženklu, yra gaminama „Eesti Energia“ vėjo parkuose ir hidroelektrinėse.

Šiuo metu Lietuvoje „Žaliosios energijos“ sertifikatus taip pat turi tokios įmonės, kaip „Statoil“, „Tele2“, „Žemaitijos pienas“, „Vilkyškių pieninė“ ir kiti. 

 

 

discount/zalioji_energija_drogas_mazintas.jpg

DROGAS – sertifikuotas „Žaliosios energijos“ naudotojas

Balandžio mėnesį parduotuvių tinklui DROGAS suteiktas „Žaliosios energijos“ sertifikatas, įrodantis, jog parduotuvės Lietuvoje yra aprūpinamos atsinaujinančių i...

2016.04.19 Išskleisti

Darbų saugai skirtame konkurse sukurti 6 mokomieji vaizdo įrašai

2016.02.25

Nuo liepos iki spalio bendrovėje vyko darbų saugos vaizdo įrašų konkursas „rāDAmDrogās“. Konkurso tikslas buvo paskatinti darbuotojus dalyvauti sprendžiant darbų saugos klausimus, savo jėgomis kuriant mokymosi medžiagą. Tokiu būdu darbų saugos žinios kolegoms bus perteiktos įdomiai ir kūrybiškai.

Iš viso buvo sukurti 6 mokomieji vaizdo įrašai – elektros saugos, priešgaisrinės saugos, pirmosios pagalbos suteikimo įvykus nelaimingam atsitikimui, darbų saugos instruktažo darbo vietoje, darbų saugos ir sanitarijos bei higienos reikalavimų darbo vietoje įvadinis kursas.

Konkursas vyko keliais etapais, visiems dalyvaujantiems kolektyvams buvo skiriami maži ir dideli prizai. Pagrindinį prizą – penkių dienų kelionę į Vengriją – gavo parduotuvės „Drogas“, esančios Kuldigas g. 21, Ventspilyje, kolektyvas už sukurtą vaizdo įrašą „Darbų saugos instruktažas darbo vietoje“. Nuo lapkričio 14 iki 18 d. Ventspilio parduotuvės kolektyvas mėgavosi Vengrijos svetingumu, susipažino su Egerio rytietiškais bruožais, grožėjosi Dunojaus vingiais ir gražiausiais Budapešto tiltais, lepinosi Sečeni terminių vandenų baseinuose.

„Drogas“ dėkoja visiems konkurse dalyvavusiems darbuotojams, tai buvo unikali patirtis visiems mums. Pirmą kartą buvo nufilmuota mokomoji medžiaga dalyvaujant pardavėjams – konsultantams, vyresniesiems pardavėjams – konsultantams ir parduotuvių vadovams.

 

 

 

 

 

discount/2016-02-25_14_16_03_Video1.jpg

Darbų saugai skirtame konkurse sukurti 6 mokomieji vaizdo įrašai

Nuo liepos iki spalio bendrovėje vyko darbų saugos vaizdo įrašų konkursas „rāDAmDrogās“. Konkurso tikslas buvo paskatinti darbuotojus dalyvauti sprendžiant darb...

2016.02.25 Išskleisti

DROGAS biure rūšiuojamos šiukšlės

2015.07.24

DROGAS biuro darbuotojai rūpinasi juos supančia aplinka, todėl visas biure panaudotas popierius, kartono dėžės bei kita medžiaga atiduodama perdirbti. Mes didžiuojamės, kad šiais metais utilizavimui atidavėme jau 1000 kg popieriaus, o bendrai DROGAS darbuotojai išgelbėjo beveik trisdešimt medžių, atidavę 2 370,70 kg popieriaus!

Prisidedant prie aplinkos saugojimo DROGAS biure šią vasarą buvo įrengti konteineriai, skirti popieriaus ir kartono, stiklo, plastiko ir buitinių atliekų rūšiavimui. Tokio principo laikosi ir šiukšlių surinkimo įmonė. O kad visiems biuro darbuotojams rūšiavimo procesas būtų aiškesnis ir paprastesnis, iškabinta išsami informacija apie tai, kokiais kriterijais vadovautis ir į kokius konteinerius dėti kasdienes šiukšles, medžiagas ir pakuotes.

Raginame visus būti atsakingais ir ne tik dovanoti antrąjį gyvenimą popieriui, bet ir rūšiuoti buitines šiukšles!

 

discount/Skirosana_ok.jpg

DROGAS biure rūšiuojamos šiukšlės

DROGAS biuro darbuotojai rūpinasi juos supančia aplinka, todėl visas biure panaudotas popierius, kartono dėžės bei kita medžiaga atiduodama perdirbti. Mes didži...

2015.07.24 Išskleisti

DROGAS dalyvauja "Vakansijų karuselėje“

2015.06.16

Birželio 13 d. Vermano parke DROGAS atstovai dalyvavo bendrovės „Sadarbības platforma“ organizuotame „Vakansijų karuselės“ renginyje, kurio metu visi norintieji galėjo sužinoti apie mūsų kompanijos siūlomas laisvas darbo vietas.

Viso renginio metu paraiškas į pasiūlytas darbo vietas pateikė dešimtys žmonių, tad dėmesio stoka skųstis neteko. Susidomėjimas buvo didelis – ypač tarp jaunimo, ieškančio darbo vasaros laikotarpiui, taip pat tarp vyresnių nei 50 metų moterų.

Jau antrus metus „Vakansijų karuselę“ organizuoja bendrovės „Jauniešu brīvo interešu biedrība“ ir „Sadarbības platforma“ kartu su Rygos miesto tarybos Rūpybos skyriumi, Valstybine užimtumo agentūra, Rygos socialine tarnyba ir nevyriausybinėmis organizacijomis.

discount/2015-07-30_09_41_40_titulbilde_Vakancu_karuselis.jpg

DROGAS dalyvauja "Vakansijų karuselėje“

Birželio 13 d. Vermano parke DROGAS atstovai dalyvavo bendrovės „Sadarbības platforma“ organizuotame „Vakansijų karuselės“ renginyje, kurio metu visi norintieji...

2015.06.16 Išskleisti

DROGAS pateko į geidžiamiausių darbdavių dešimtuką

2015.06.12

Šių metų pavasarį darbo paieškos portalas Cvmarket.lv organizavo apklausą, kurios metu respondentai įvardijo geidžiamiausius darbdavius. Bendrovė DROGAS užėmė aukštą dešimtą vietą ir aukščiausią vietą tarp visų mažmeninės prekybos įmonių.

Apklausos metu Cvmarket.lv, Delfi, Tvnet, Draugiem.lv ir „Facebook“ portaluose buvo paminėta daugiau nei 250 įmonių, kurias dirbantys ir darbo ieškantys asmenys pripažino esant  gerais darbdaviais. Svarbu, kad respondentai šias įmones turėjo įvardinti patys, be jiems paruoštų variantų.

Tarp veiksnių, lemiančių apsisprendimą dirbti konkurentabilioje įmonėje, respondentai dažniausiai minėjo įmonės įvaizdį, reputaciją, stabilumą ir jos siekį plėstis. Daliai respondentų svarbu, kad įmonė būtų tarptautinė, konkurencinga Latvijoje, sąžininga rinkoje, turinti gerą reputaciją ir pripažinimą. Ieškantys darbo nori dirbti įmonėje, siūlančioje  geras darbo sąlygos ir tinkamą aplinką. Be to, respondentai aukštai vertina įmonės vadovų profesionalumą, išmintingumą ir humaniškumą.

discount/darba_devejs_latvija.png

DROGAS pateko į geidžiamiausių darbdavių dešimtuką

Šių metų pavasarį darbo paieškos portalas Cvmarket.lv organizavo apklausą, kurios metu respondentai įvardijo geidžiamiausius darbdavius. Bendrovė DROGAS užėmė a...

2015.06.12 Išskleisti

DROGAS apdovanotas „Garsiausio darbdavio DNS 2015“ konkurse

2015.06.03

2015 m. gegužės 14 d. įvyko konkurso „Garsiausio darbdavio DNS 2015“ finalas, kuriame bendrovės DROGAS pateikta paraiška vienbalsiai pripažinta geriausia nominacijoje „Korporatyvinė socialinė atsakomybė“. Šiai nominacijai buvo pateiktas projektas „Pasaulinė rankų plovimo diena“, vykdytas praėjusį spalį įvairiuose Latvijos vaikų darželiuose. Projekto tikslas – patraukliai ir teatrališkai mokyti vaikučius, kada, kaip ir kodėl būtina plauti rankas.

Pagal projektą DROGAS darbuotojai, tarp jų ir specialiai sukurti personažai – Nuožmusis Mikrobas ir Muilo Burbuliukė, visą spalį savanoriškai lankė Rygos bei regionines ikimokyklinio ugdymo įstaigas, siekdami parodyti būtinybę plauti rankas ir jau ikimokyklinio amžiaus vaikus išmokyti reguliariai laikytis teisingų rankų plovimo įpročių.

Iniciatyvos „Pasaulinė rankų plovimo diena“ veikla įgyvendinta, remiantis savanorišku darbu. DROGAS darbuotojai padėjo paruošti ir renginiui reikalingą medžiagą: apklijavo muiliukus lipdukais, personažams siuvo kostiumus, taip pat susisiekė su vaikų darželiais ir suderino lankymosi laiką, aptarė techninius klausimus, atliko kitus darbus. Be to, savanoriai įsijautė į Muilo Burbuliukės ir Nuožmiojo Mikrobo vaidmenis. Petys į petį projekte dirbo DROGAS biuro darbuotojai ir aukščiausi valdžios atstovai, taip pat parduotuvės personalas – vadovai ir pardavėjai-konsultantai iš įvairių Latvijos miestų.

DROGAS savanoriai lankėsi ikimokyklinio ugdymo įstaigose Rygoje, Jelgavoje, Jūrmaloje, Bauskėje, lecavoje, Valmieroje, Jekabpilyje, Daugpilyje, Talsuose ir Kekavoje. Projektas ir visa jo medžiaga sukurti, glaudžiai bendradarbiaujant su Sveikatos apsaugos ministerija, Ligų profilaktikos ir sveikatos centru, Švietimo ir mokslo ministerija, taip pat Vaikų klinikinės universitetinės ligoninės atstovais.

Konkursą „Garsiausio darbdavio DNS 2015“ jau antrus metus organizuoja personalo valdymo konsultacijų įmonė „Eiro Personāls“, paramos korporatyvinių komunikacijų konsultacijų įmonė „Hauska & Partner“ ir iniciatyvinė grupė „LabieDarbi.lv“. Konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti bendrovės darbdavio įvaizdžio reikšmės ir skatinimo švietimo konferencijoje „Garsiausio darbdavio DNS 2015“. Joje taip pat vyko socialinės atsakomybės, ilgalaikės personalo atrankos strategijos, talentų vertinimo ir plėtros, taip pat darbuotojų dalyvavimo formuojant įmonės kultūrą meistro klasės iniciatyvos, kuriose savo korporatyvinės socialinės atsakomybės patirtimi dalijosi ir bendrovės DROGAS atstovai.

Į finalinį nominacijos „Korporatyvinė socialinė atsakomybė“ etapą su savo projektais pateko ir Tarptautinis Rygos oro uostas bei „Schneider Electric“.

discount/2015-06-03_14_18_04_apdovanojimasLatvia.JPG

DROGAS apdovanotas „Garsiausio darbdavio DNS 2015“ konkurse

2015 m. gegužės 14 d. įvyko konkurso „Garsiausio darbdavio DNS 2015“ finalas, kuriame bendrovės DROGAS pateikta paraiška vienbalsiai pripažinta geriausia nomina...

2015.06.03 Išskleisti